PDA

View Full Version : Проблем на квадрат...



XNRG
01-03-2009, 19:14
Проблемът е следният ... в момента имам приятелка, с която за съжаление не се виждаме през почивните дни ... само през работните. Проблемът е там че на мен това не ми стига и просто искам като нормална връзка да прекарваме свободното си време заедно - кино, кафе и тн.. Ок преглътнах факта че ще ми бъде трудно през почивките, но дойде следния проблем ... запознах се с едно момиче точно през тази ваканция ... доста добре си прекарахме няколко дни и явно и от двете страни се разляха химикали, които добре се смесиха. Още не съм я целунал, но въпросът е там че времето наближава за това, а не искам нито нея да изпусна, нито да нараня текущата си приятелка ( с която в общи линии не си прекарвам добре времето, освен когато дойде време за целувки и натискания и .. тем подобни, с две думи нямаме обща приказка и нон стоп се нервя за нещо). Затова направих тази тема ... за да помоля за помощ. Всички приятели ми казаха да гледам поне веднъж себе си и да тръгна с новата си приятелка, но просто винаги съм бил екстраверт ( мисля за другите, преди да помисля за себе си ) и просто сърце не ми дава да я нараня ... Съвет ?

tuzaro
01-03-2009, 19:17
Ако мислиш че може да се оправиш и с двете давай, иначе земи новото, живей си живота докато си млад, че после си балo майката

PLuScHeTo
01-03-2009, 19:19
повече ще я нараниш, ако й изневериш... :?

reni7o0o
01-03-2009, 19:32
според мен с новото момиче ще си по добре :)
щом със сегашната се виждаш рядко и нямате обща приказка...защо си с нея??? :-o

XNRG
01-03-2009, 19:32
повече ще я нараниш, ако й изневериш... :?
Хм ... така е, но въпроса е че аз ще я отрежа ако стане нещо, за да не се прибягва до изневеряването ... главна причина е защото не ми е в кръвта да правя подобни неща :)

XNRG
01-03-2009, 19:33
според мен с новото момиче ще си по добре :)
щом със сегашната се виждаш рядко и нямате обща приказка...защо си с нея??? :-o
Подвеждане :) всеки прави грешки се пак ..

PLuScHeTo
01-03-2009, 19:35
повече ще я нараниш, ако й изневериш... :?
Хм ... така е, но въпроса е че аз ще я отрежа ако стане нещо, за да не се прибягва до изневеряването ... главна причина е защото не ми е в кръвта да правя подобни неща :)

еми щом не ти е хубаво с приятелкати ти... бъди с тази, която се чувстваш добре :)

vampirekiss
01-03-2009, 19:35
PLuScHeTo
МнениеПуснато на: Съб Яну 03, 2009 11:19 pm Заглавие:
повече ще я нараниш, ако й изневериш... Confused



+1

hottie
01-03-2009, 19:39
отговора мисля, че е ясен. Щом не си щастлив с първата я късаш и тръгваш с втората

naia
01-03-2009, 19:40
избери тази с която ще ти е по добре

summer_mo0n
01-03-2009, 19:52
отговора мисля, че е ясен. Щом не си щастлив с първата я късаш и тръгваш с втората

+1

UnHappyy
01-03-2009, 20:01
повече ще я нараниш, ако й изневериш... :?
Хм ... така е, но въпроса е че аз ще я отрежа ако стане нещо, за да не се прибягва до изневеряването ... главна причина е защото не ми е в кръвта да правя подобни неща :)

ЕЕ и като не ти е в кръвта хайде сега цял живот с нея да си караш.. или по-скоро докато тя те отреже...не си виновен ,че чуствата ти са започнали да изчезват ,това неизбежно се случва на единия от двамата..повярвай ми няма по-лошо нещо да си с някого от съжеление едва ли не ..

Lysit0
01-04-2009, 06:48
Мисля,че приятелите ти са прави....тръгни с новата си приятелка и зарежи старата,щом не си прекарвате добре..

leoparda93sl
01-04-2009, 06:59
повече ще я нараниш, ако й изневериш... :?
Хм ... така е, но въпроса е че аз ще я отрежа ако стане нещо, за да не се прибягва до изневеряването ... главна причина е защото не ми е в кръвта да правя подобни неща :)

ЕЕ и като не ти е в кръвта хайде сега цял живот с нея да си караш.. или по-скоро докато тя те отреже...не си виновен ,че чуствата ти са започнали да изчезват ,това неизбежно се случва на единия от двамата..повярвай ми няма по-лошо нещо да си с някого от съжеление едва ли не ..

+1 :)

EeeBobii
01-04-2009, 07:35
Момче..помисли си добре,коя повече ти допада по характер...и бади с нея...но ако искаш да си с дете не става..."От два стола на земята че седнеш накрая" :) по добре е да си с това момиче което вече си я опознал,свикнал и така.Недеи пребаваи човека до тебе.

dramaqueen
01-04-2009, 07:51
А немислиш ли,че повече я нараняваш ,като я лъжеш че ти е добре с нея? По-доре й кажи истината ,колкото и да боли! Все пак врамато лекува!И двамата имате право на щастие...Явно твоето няма да е с нея,така че го търси с друга,нека и тя се отправи към широкия свят и да си потърси нова половинка :)

ImmortalForever
01-04-2009, 07:52
Каквото и да кажа , ше е изчерпано и излишно.Просто скъсай с тази и дай шанс на другата..

balu4ka
01-04-2009, 08:31
Тфа е адски тъпо да не стане така "От два стола се оказах на земята"....питал ли си се,че ако не по скоро не направиш нещо със сегашната си приятелка по късно по малко ли ще я боли ?!По добре сега отколкото по късно да разбере сама за отношенията ти с онова другото момиче. :? Та така зарязваш старото момиче ,както ти самия си разбрал и аз от това което си написал,че не изпитваш нещо по силно за този етап.Но както знаеш една връзка не е само секса.

PreciousDiamond
01-04-2009, 08:34
Офф тфа "от два стола - на земята " се скъсахте да го повтаряте .... :? Съгласна съм с ImmortalForever