PDA

View Full Version : самотна?! ;/



Hurtmore
01-03-2009, 21:11
Не съм много сигурна защо изобщо пиша тази тема. може би просто искам да споделя и аз не знам. Тааааа, проблема ми е, че всеки път, когато харесам някой става нещо ужасно, приема ме само като приятел и т.н./след, което започва да се държи като задник и аз съм наранената/ Не знам какво става, започвам да виня себе си, защото не знам какво да правя...Празниците минаха повече от ужасно!А всичките ми т.нар. приятели ми разказват, колко страхотно е било.. Всеки път излизам и ги гледам всички по двойки, аз вечно самотната. Повтарят ми, че всичко ще се оправи, но на мен ми е ужасно зле..Сега ситуацията е същата всички са щастливи, а аз съм черната овца.. и започвам да се чудя дали изобщо са ми истински приятели, когато ме изолират така.. ://////

summer_mo0n
01-03-2009, 21:15
Не се притеснявай и ти ще срещнеш подходящия за теб човек :)

Re5peC7
01-03-2009, 21:16
мда бил съм и аз в такова положение...гадно е..но всъщност това е така само според теб..те не му отдават такова голямо значение..а щом толкова те притеснява кани си и някой приятел още който е необвързан :)

Hurtmore
01-03-2009, 21:16
Не се притеснявай и ти ще срещнеш подходящия за теб човек :)
проблема е, че точно, когато си помисля това всичко се разбива на малки парченца... знам, че острани сигурно звучи ужасно глупаво, но не знам какво ми е, сякаш не съм себе си..

varnen4e
01-03-2009, 21:18
Чак пък ужасно.. Разбирам те, но се успокой.. в такава възраст си явно. С времето нещата се променят и тези неща минават.
:)

Re5peC7
01-03-2009, 21:18
Не се притеснявай и ти ще срещнеш подходящия за теб човек :)
проблема е, че точно, когато си помисля това всичко се разбива на малки парченца... знам, че острани сигурно звучи ужасно глупаво, но не знам какво ми е, сякаш не съм себе си..
не е глупаво, разбираемо е малко повече си се впрегнала просто...отпусни се..живей! Всичко идва от самосебе си.. нима можеш да определиш дали днес ще срещнеш твоя човек?

summer_mo0n
01-03-2009, 21:20
Не се притеснявай и ти ще срещнеш подходящия за теб човек :)
проблема е, че точно, когато си помисля това всичко се разбива на малки парченца... знам, че острани сигурно звучи ужасно глупаво, но не знам какво ми е, сякаш не съм себе си..

Дълго време бех в такова положение, много страдах и се чудех кога ли ще се намери човек който да ме оцени както аз искам .. не веднъж ме нараняваха един от който 2 месеца страдах но накрая намерих човек с който се чувствам специална и сега 10 месеца по-късно ние сме повече от щастливи .. убедена см че и ти ще срещнеш човек който да те прави щастлива :-)

Hurtmore
01-03-2009, 21:22
не е глупаво, разбираемо е малко повече си се впрегнала просто...отпусни се..живей! Всичко идва от самосебе си.. нима можеш да определиш дали днес ще срещнеш твоя човек?
и това е вярно, но... просто и аз не знам, явно съм поредния побъркан тийн ;d не знам какво ми става, на моменти просто се чувствам жалка дори и сега, а и приятелите ми не ми помагат особено :?

Adwokat
01-03-2009, 21:22
za vseki vlak si ima pytnik.

chocoleptic
01-03-2009, 21:23
Стани емо.

Hurtmore
01-03-2009, 21:32
определено ще помогне...

Re5peC7
01-03-2009, 21:33
не е глупаво, разбираемо е малко повече си се впрегнала просто...отпусни се..живей! Всичко идва от самосебе си.. нима можеш да определиш дали днес ще срещнеш твоя човек?
и това е вярно, но... просто и аз не знам, явно съм поредния побъркан тийн ;d не знам какво ми става, на моменти просто се чувствам жалка дори и сега, а и приятелите ми не ми помагат особено :?
от възраста е спокойно нормално е..копнееш за нови неща..да си има с кой да си споделяш и т.н. но няма смисъл толкова да му обръщаш внимание след като не можеш да си помогнеш така..трудничко е но.. ще се справиш :) ще има мнооооооооооого още които ще минат през ръчичките ти :P

Re5peC7
01-03-2009, 21:35
едно време казвах на приятелката си... "Жена..бъди мъж! ...дръж се" :lol:

Hurtmore
01-03-2009, 21:41
от възраста е спокойно нормално е..копнееш за нови неща..да си има с кой да си споделяш и т.н. но няма смисъл толкова да му обръщаш внимание след като не можеш да си помогнеш така..трудничко е но.. ще се справиш :) ще има мнооооооооооого още които ще минат през ръчичките ти :P
хах, сигурно.. мерси все пак, сигурно е от възраста ама днеска като ми изтърсиха, за още една двойка в компанията, и като разбрах, че момчето, което си харесвам от не знам колко време си е хванал приятелка и съвсем се сдухах.. абе ще се оправя, ама и аз не знам, нещо се побърквам 8-)

pisanche1719
01-03-2009, 22:12
I az v momenta sym kato teb... SAmotNa... Vlubena sym, koeto trqbva da me radva, no vsy6nost ne mi se otklikva na 4uvstvata...
Iskrenno se nadqvam i ti pojelavam skoro da si nameri6 i ti nqkogo, v kogoto ne samo da se vlubi6 no i toi da moje da ti otvyrne, za6toto lubovta e za 2ma :) Uspeh!

Hurtmore
01-03-2009, 22:17
I az v momenta sym kato teb... SAmotNa... Vlubena sym, koeto trqbva da me radva, no vsy6nost ne mi se otklikva na 4uvstvata...
Iskrenno se nadqvam i ti pojelavam skoro da si nameri6 i ti nqkogo, v kogoto ne samo da se vlubi6 no i toi da moje da ti otvyrne, za6toto lubovta e za 2ma :) Uspeh!
и аз ти пожелавам същото... просто не знам как да постъпя, някой ми казват, да се променя, други да чакам, макарче мен повече ме тревожи отношението на приятелите ://///

Lyubeto
01-03-2009, 22:25
Иии аз не разбрах какво е отношението на приятелите ти .Нали уж те успокоявали ,че всичко ще се оправи , а изведнъж те изолирали. Какво чак толкова очакваш от тях?Да ти намерят гадже ли?Просто си живей живота и не обръщай чак толкова голямо внимание на това ,че "всички" си имали гаджета , а ти не .Радвай се ,че можеш да обърнеш внимание на себе си , че можеш да изживееш някои моменти , които ако беше обвързана не би могла . Възползвай се от това. Щастието не се свързва единствено и само с това да имаме човек до себе си . Нормално е празниците ти да не са били от най - хубавите с такова отрицателно мислене. Просто един ден ще срещнеш подходящия , колкото и да не ти се чака сега.

Hurtmore
01-03-2009, 22:31
Иии аз не разбрах какво е отношението на приятелите ти .Нали уж те успокоявали ,че всичко ще се оправи , а изведнъж те изолирали. Какво чак толкова очакваш от тях?Да ти намерят гадже ли?Просто си живей живота и не обръщай чак толкова голямо внимание на това ,че "всички" си имали гаджета , а ти не .Радвай се ,че можеш да обърнеш внимание на себе си , че можеш да изживееш някои моменти , които ако беше обвързана не би могла . Възползвай се от това. Щастието не се свързва единствено и само с това да имаме човек до себе си . Нормално е празниците ти да не са били от най - хубавите с такова отрицателно мислене. Просто един ден ще срещнеш подходящия , колкото и да не ти се чака сега.
не ми е гадно, защото всички имат "гаджета", просто докато ме успокояват, ми навират тяхните си отношения в лицето, и сякакви такива, не, не очаквам да ми намерят гадже... нищо подобно! а иначе си бях супер настроена за празниците, просто изникнаха 1000 проблема, и още куп гадости...

aka6a_vamp
01-03-2009, 22:32
Понякога сама е най-добре :(

Lyubeto
01-03-2009, 22:36
Като не искаш да ти навират техните проблеми им го кажи малко по - тактично ,за да разберат ,че и на теб ти е тежко и готово . От цялата ти тема стана ясно ,че драматизираш и се сдухваш 'щото нямаш гадже , като не е така - не го прави.

Hurtmore
01-03-2009, 22:36
aka6a_vamp съгласна съм, но аз като цяло се чувствам напълно сама... сякаш тези, които ми се пишеха приятели, когато се появиха проблемите решиха, че е по-добре да се правят че няма нищо, и да ме упрекват...

Hurtmore
01-03-2009, 22:39
Като не искаш да ти навират техните проблеми им го кажи малко по - тактично ,за да разберат ,че и на теб ти е тежко и готово . От цялата ти тема стана ясно ,че драматизираш и се сдухваш 'щото нямаш гадже , като не е така - не го прави.
може би така изглежда отстрани, но не драматизирам, просто ужасно много неща ми се натрупаха... и не е проблема в това, че нямам гадже, а просто човекът който обичам продължава да ме наранява, както и приятелите, не че има смисъл да обяснявам де ....

Lyubeto
01-03-2009, 22:41
Явно ти позволяваш да е така .Ти позволяваш да те нараняват . Покажи твърдост и всичко ще се оправи . :)

Hurtmore
01-03-2009, 22:42
Явно ти позволяваш да е така .Ти позволяваш да те нараняват . Покажи твърдост и всичко ще се оправи . :)
права си, опитвам се да променя това... мерси все пак

babity
01-03-2009, 23:35
От много време съм така. Просто не при всеки се получава. Имам и проблеми с приятелите си, подобно на теб. Ще ти се стори глупаво като съвет, но ако си наложиш воля и намериш нещо, което да запълва времето ти няма да е така.

PreciousDiamond
01-04-2009, 15:03
"Оставам самаа отново самаа нима не повярва в това ?! " 8-)

slun4ice_90
01-04-2009, 15:09
Мислиш ли,че като пускаш тема тук ще оправиш или промениш нещата?Просто,се замисли какво не е наред и започни да го оправяш...Като за начало и престани да се си повтаряш,че си сама...Може би доста хора са сами,но не са тръгнали да плачат и да се самосъжаляват!Пък и няма за какво да се сърдиш на фр-овете ти,щастливи са и си имат гаджета.Просто се постарай и ти малко.Успех! :)

Boyd
01-04-2009, 17:23
Мислиш ли,че като пускаш тема тук ще оправиш или промениш нещата?Просто,се замисли какво не е наред и започни да го оправяш...Като за начало и престани да се си повтаряш,че си сама...Може би доста хора са сами,но не са тръгнали да плачат и да се самосъжаляват!Пък и няма за какво да се сърдиш на фр-овете ти,щастливи са и си имат гаджета.Просто се постарай и ти малко.Успех! :)

Именно!
И аз съм сам, но не виждам смисъл да почна да мисля такива неща - само да ми става по-зле и по-сдухано. Все пак никога не съм се водел по хората както овца по стадо. Може би това ме крепи по някакъв си негов начин, защото като гледаш другите с гаджета не значи, че и ти трябва да си. А замисляла ли си се като имаш гадже какви проблеми ще имаш ?

Недей се сдухва. Доста често ми се струва, че единствения ми приятел е кучето, но това не винаги е така (все пак не знам какво той мисли).

Най-важното е да не се водиш по хората! Като си по-различна ще си и по-интересна за хората около теб. На всеки му е писнало от кифли дето след второто изречение са твои!

pandelka
01-04-2009, 17:45
За все влак си има пътници! :grin:

emily_1234
01-04-2009, 19:17
Стани емо.


Оххх аре спрете с тва ЕМО !!! Във всяка тема, в която има някакъв проблем трябва да има поне 2-3 простащини от рода" Стани ЕМО". ПРЕСТАНЕТЕ с тва изтъка се вече !!!!

Hurtmore
01-04-2009, 19:22
Мислиш ли,че като пускаш тема тук ще оправиш или промениш нещата?Просто,се замисли какво не е наред и започни да го оправяш...Като за начало и престани да се си повтаряш,че си сама...Може би доста хора са сами,но не са тръгнали да плачат и да се самосъжаляват!Пък и няма за какво да се сърдиш на фр-овете ти,щастливи са и си имат гаджета.Просто се постарай и ти малко.Успех! :)

Именно!
И аз съм сам, но не виждам смисъл да почна да мисля такива неща - само да ми става по-зле и по-сдухано. Все пак никога не съм се водел по хората както овца по стадо. Може би това ме крепи по някакъв си негов начин, защото като гледаш другите с гаджета не значи, че и ти трябва да си. А замисляла ли си се като имаш гадже какви проблеми ще имаш ?

Недей се сдухва. Доста често ми се струва, че единствения ми приятел е кучето, но това не винаги е така (все пак не знам какво той мисли).

Най-важното е да не се водиш по хората! Като си по-различна ще си и по-интересна за хората около теб. На всеки му е писнало от кифли дето след второто изречение са твои!
както поясних не ми е за едното гадже, изобщо даже, просто ми е ужасно объркано, заради момчето, което харесвам и страшните приятели наоколо... и да, от една страна си прав, ама деда знам и аз... знам, че не трябва да се сдухвам, ама всеки път като започна да си мисля, че нещата не са толкова зле, нещо напълно ме отчайва.. :(

Remini
01-04-2009, 19:30
Излез навън и се огледай.Ще видш,че ти не си единствения самотен човек...просто не ти е дошло времето..а и колкото повече се гласиш обикновено толкова повече ще чакаш.

chocoleptic
01-07-2009, 18:53
Стани емо.


Оххх аре спрете с тва ЕМО !!! Във всяка тема, в която има някакъв проблем трябва да има поне 2-3 простащини от рода" Стани ЕМО". ПРЕСТАНЕТЕ с тва изтъка се вече !!!!
Айде тихо бе , писна ми някви лигли в мензис да реват по темите ..
Тя ще ми казва кво да пиша ..
Бе я пътувай , мишка.

Boyd
01-07-2009, 19:03
както поясних не ми е за едното гадже, изобщо даже, просто ми е ужасно объркано, заради момчето, което харесвам и страшните приятели наоколо... и да, от една страна си прав, ама деда знам и аз... знам, че не трябва да се сдухвам, ама всеки път като започна да си мисля, че нещата не са толкова зле, нещо напълно ме отчайва.. :(

Недей да си мислиш колко са или не са зле нещата. Колкото повече го мислиш толкова повече ще се отчайваш. Както и да го гледаш е добре да си намериш някой, с който просто да говориш. Като има кой да ти се кара и да ти казва "това е правилно, това не е" ще ти е много по-спокойно и няма да се замисляш толкова.

П.П. От мен да знаеш, че тея компании не са нищо друго освен за запълване на времето. Като бях на 12-13 излизах с някаква компания и в последствие разбрах, че целта на излизането е да убием времето.

slun4ice_90
01-08-2009, 08:49
както поясних не ми е за едното гадже, изобщо даже, просто ми е ужасно объркано, заради момчето, което харесвам и страшните приятели наоколо... и да, от една страна си прав, ама деда знам и аз... знам, че не трябва да се сдухвам, ама всеки път като започна да си мисля, че нещата не са толкова зле, нещо напълно ме отчайва.. :(

Недей да си мислиш колко са или не са зле нещата. Колкото повече го мислиш толкова повече ще се отчайваш. Както и да го гледаш е добре да си намериш някой, с който просто да говориш. Като има кой да ти се кара и да ти казва "това е правилно, това не е" ще ти е много по-спокойно и няма да се замисляш толкова.

П.П. От мен да знаеш, че тея компании не са нищо друго освен за запълване на времето. Като бях на 12-13 излизах с някаква компания и в последствие разбрах, че целта на излизането е да убием времето. Умно момче си,дано те послуша момичето... :wink:

Vladkoy
01-08-2009, 09:02
Всичко е с цел убиване на време - форума, компанията, приятеля/ката ти, телевизията, излежаването .. дрън дрън :)

Споко, просто животът няма смисъл :)

leoparda93sl
01-08-2009, 09:07
Не съм много сигурна защо изобщо пиша тази тема. може би просто искам да споделя и аз не знам. Тааааа, проблема ми е, че всеки път, когато харесам някой става нещо ужасно, приема ме само като приятел и т.н./след, което започва да се държи като задник и аз съм наранената/ Не знам какво става, започвам да виня себе си, защото не знам какво да правя...Празниците минаха повече от ужасно!А всичките ми т.нар. приятели ми разказват, колко страхотно е било.. Всеки път излизам и ги гледам всички по двойки, аз вечно самотната. Повтарят ми, че всичко ще се оправи, но на мен ми е ужасно зле..Сега ситуацията е същата всички са щастливи, а аз съм черната овца.. и започвам да се чудя дали изобщо са ми истински приятели, когато ме изолират така.. ://////

И аз съм така спокойно не си единствената :)

slun4ice_90
01-08-2009, 09:15
Всичко е с цел убиване на време - форума, компанията, приятеля/ката ти, телевизията, излежаването .. дрън дрън :)

Споко, просто животът няма смисъл :) Има смисъл много ясно...Не говори глупости....

Boyd
01-08-2009, 13:59
Умно момче си,дано те послуша момичето... :wink:

Аз й давам съвет просто.

П.П. Дано наистина го мислиш това с "умното момче". Радвам се, ако е така.

gLoRiOuS_aNGeL
01-08-2009, 14:42
наистина просто трябва да почакаш..и аз в момента съм в такъв период..

Hurtmore
01-08-2009, 18:45
мерси на всички за съветите! от няколко дни вече съм малко по-добре, е пак ми става гадно като видя, че онова момче ми пише в скайп, или смс, но пак е по-добре. А и като излязох с някой хора, с които скоро не се бях виждала ми стана по-добре. След това и малко шопинг терапия иии сега мога да кажа, че не съм толко забита.. =]

slun4ice_90
01-09-2009, 12:05
мерси на всички за съветите! от няколко дни вече съм малко по-добре, е пак ми става гадно като видя, че онова момче ми пише в скайп, или смс, но пак е по-добре. А и като излязох с някой хора, с които скоро не се бях виждала ми стана по-добре. След това и малко шопинг терапия иии сега мога да кажа, че не съм толко забита.. =] :grin: Само така...Шопингът дано на теб ти помогне...На мен в повечето случай,не ми помага,но всеки човек си е различен...Разнообразявай дните си по възможност,за да не мислиш за момчето.Успех! :-)

slun4ice_90
01-09-2009, 12:06
Умно момче си,дано те послуша момичето... :wink:

Аз й давам съвет просто.

П.П. Дано наистина го мислиш това с "умното момче". Радвам се, ако е така. Сигурна съм,не го мисля хах. :)

Boyd
01-09-2009, 13:57
Умно момче си,дано те послуша момичето... :wink:

Аз й давам съвет просто.

П.П. Дано наистина го мислиш това с "умното момче". Радвам се, ако е така. Сигурна съм,не го мисля хах. :)

Радвам се, но все пак не ме познаваш, за да си толкова сигурна.

soul1199
01-09-2009, 13:58
gadno e,no i ti 6e sre6ne6 podhodq6iq,prosto se zabavlqvai i izlizai,ne misli za tova

jambo_bs
01-09-2009, 14:21
не е глупаво, разбираемо е малко повече си се впрегнала просто...отпусни се..живей! Всичко идва от самосебе си.. нима можеш да определиш дали днес ще срещнеш твоя човек?
и това е вярно, но... просто и аз не знам, явно съм поредния побъркан тийн ;d не знам какво ми става, на моменти просто се чувствам жалка дори и сега, а и приятелите ми не ми помагат особено :?


Ммм ..... не не си побъркан тийн всеки е имал такива моменти.Не си мисли че приятелите не искат да се занимават с теб.Ако при теб дойдат двама приятели и единия ти каже хайде с мен на купон,а другия ти каже остани с мен да плачем и да спим при кой ще отидеш ......... ? Излез малко вместо да пишеш тук ..... дори ако си от Бургас може да излезем заедно.Никога още един човек в компанията не е излишен.Разспусни и не мисли за това. :)

slun4ice_90
01-09-2009, 14:24
Умно момче си,дано те послуша момичето... :wink:

Аз й давам съвет просто.

П.П. Дано наистина го мислиш това с "умното момче". Радвам се, ако е така. Сигурна съм,не го мисля хах. :)

Радвам се, но все пак не ме познаваш, за да си толкова сигурна. Ок хах,но все пак съдя и по мненията ти...По принцип съм много наблюдателна. :)

Hurtmore
01-09-2009, 17:17
не е глупаво, разбираемо е малко повече си се впрегнала просто...отпусни се..живей! Всичко идва от самосебе си.. нима можеш да определиш дали днес ще срещнеш твоя човек?
и това е вярно, но... просто и аз не знам, явно съм поредния побъркан тийн ;d не знам какво ми става, на моменти просто се чувствам жалка дори и сега, а и приятелите ми не ми помагат особено :?


Ммм ..... не не си побъркан тийн всеки е имал такива моменти.Не си мисли че приятелите не искат да се занимават с теб.Ако при теб дойдат двама приятели и единия ти каже хайде с мен на купон,а другия ти каже остани с мен да плачем и да спим при кой ще отидеш ......... ? Излез малко вместо да пишеш тук ..... дори ако си от Бургас може да излезем заедно.Никога още един човек в компанията не е излишен.Разспусни и не мисли за това. :)
да бе разбирам ги, знам за кво стана въпрос, ама на моменти ми става кофти и за това.. иначе днеска цял ден скитосвахме след даскало, яко идиотизъм с една приятелка :D пък и както казваш някой път може да излезем.. =]

malone
01-09-2009, 18:52
Hurtmore беше го написала по-горе от възраста е.Аз бях по същият начин и след време просто спрях да обръщам внимание на това дали другите хора около мен са с гаджета и да се питам защо аз нямам.Просто се отдай на други занимания ,ещата рано или късно ще се подредят-така че не си разваляй настроението.

mechtaq_za_teb
01-10-2009, 07:45
Хей, стига с тея черни мисли! Всичко е такова, каквото сам си го направиш. Следователно като за начало спри да го мислиш толкова и си повтаряй, че всичко ще се оправи. Рано или късно ще достигнеш своето щастие. А знаеш ли, че е най-сладко, когато то дойде след доста чакане, както при мен? Тогава осъзнах и оцених каквото ми се случва. :)

balu4ka
01-10-2009, 08:11
Понякога и аз се чувствам така...Но това е доста клиширано да ти го кажа "За всеки влак си има пътник"....Единственото което може да направиш е да се усмихнеш на живота и да живееш за мига,а не да мислиш и да се измъчваш с мисълта,че си сама.Ти не си сама просто такъв е момента ;).За всичко има време...и ти ще срешнш човека за който да дишаш да се смееш и да плачеш.Но имай търпение ...
Успех.