PDA

View Full Version : Къдрене с парцали



wersa4
01-03-2009, 21:22
Neznam dali ima takava tema,ako ima mnogo sujelqvam.Interesyva me kak stava toq nomer s parcalite i kvi parcali trqbva da namerq,moje da e mnogo prosto no pone za sega ne shva6tam :?

elsy
01-03-2009, 21:32
Яя, стана ми интересно и на мене 8-)
Някой да каже 8-)

TheNewReligion
01-03-2009, 22:09
Взимаш един парцал, увиваш си косата около него, докато е мокра, завързваш парцалчето и така... 8-)

dan4ety
01-03-2009, 23:40
Става и с вестници, ако нямаш нещо излишно, което да нарежеш. А и е по-лесно навиването. Поне на мен ми е по-лесно.

Късаш от някой вестник 1 страница на половина. След това нагъваш скъсаното парче по дължината 4-5 пъти. После навиваш 1 кичурче (мокро) от косата около него. И после малко по-трудната част - връзването :-D Все пак е хартия и е трудно (за това повечето хора използват парцалчета :-D ). Но не е невъзможно. Връзваш го колкото можеш и така цялата коса. Спиш така (може да сложиш шапка за баня, ако не искаш да търсиш вестници из леглото си после) и на другият ден стават много хубави къдрички.

Начинът с парцалчетата е същият горе-долу.

Margaritchica
01-04-2009, 01:18
Пробвала съм на една приятелка, но не станаха кой знае какви "къдрици"

evi_vd
01-04-2009, 08:25
Става и с вестници, ако нямаш нещо излишно, което да нарежеш. А и е по-лесно навиването. Поне на мен ми е по-лесно.

Късаш от някой вестник 1 страница на половина. След това нагъваш скъсаното парче по дължината 4-5 пъти. После навиваш 1 кичурче (мокро) от косата около него. И после малко по-трудната част - връзването :-D Все пак е хартия и е трудно (за това повечето хора използват парцалчета :-D ). Но не е невъзможно. Връзваш го колкото можеш и така цялата коса. Спиш така (може да сложиш шапка за баня, ако не искаш да търсиш вестници из леглото си после) и на другият ден стават много хубави къдрички.

Начинът с парцалчетата е същият горе-долу.
и спиш с мокра коса ??? :shock:

kat4enceto
01-04-2009, 09:01
Еми не е кои знае колко странно да спи човек с мокра коса... поне на мен не ми е за тебе незнам.....а и според мен по ефекно ще се получи ако си сложиш на главата пяна и се вържеш с парцалчетата и като са готови всичките да им пръснеш малко лак за коса и така вече да си легнеш! :grin:

shell
01-04-2009, 09:46
Това е любимият ми начин на къдрене :grin: :резултат е невероятен!
Първо си измивам косата и я изчаквам да е почти изсъхнала т.е. леко влажна!След това взимам един кичур от нея и с парцалчето плат го навивам нагоре към скалпа си и като стигна до него завиввам парцалчето на възел.Така правя цялата си коса и след това спя цялата нощ и на следващия ден косата ми стои много красива :grin:

Dian4ety
01-04-2009, 10:33
Някой може ли да постне снимка :-o

cHooOpiHka___
01-04-2009, 12:10
офффф тая е `1053432489249 тема по тоя ? яе стига дайте нещо др...

NoCaption
01-04-2009, 12:21
аз нищо не разбрах..както и да е :lol:

SuperBadSuperFresh
01-04-2009, 19:09
ммм аз мога да сложа снимка ама се виждат само предните кичурчета щото не ми хареса как седи пусната
http://i42.tinypic.com/126g1fd.jpg
http://i41.tinypic.com/nq93qv.jpg

evi_vd
01-04-2009, 19:45
Еми не е кои знае колко странно да спи човек с мокра коса... поне на мен не ми е за тебе незнам.....а и според мен по ефекно ще се получи ако си сложиш на главата пяна и се вържеш с парцалчетата и като са готови всичките да им пръснеш малко лак за коса и така вече да си легнеш! :grin:
ами аз попринцип знам, че когато спиш с мокра коса ще настинеш, още повече и сега в това студено време.. :?

shell
01-05-2009, 06:50
Еми не е кои знае колко странно да спи човек с мокра коса... поне на мен не ми е за тебе незнам.....а и според мен по ефекно ще се получи ако си сложиш на главата пяна и се вържеш с парцалчетата и като са готови всичките да им пръснеш малко лак за коса и така вече да си легнеш! :grin:
ами аз попринцип знам, че когато спиш с мокра коса ще настинеш, още повече и сега в това студено време.. :?
косата не бива да е мокра като се навива,а леко влажна първо ,защото ще изстинеш и второ,защото косата както е навита няма да може да изсъхне и на сутрина ще има много мокро по нея и резултат няма да има кой знае какъв!

lisi4ety
01-05-2009, 07:13
Става и с вестници, ако нямаш нещо излишно, което да нарежеш. А и е по-лесно навиването. Поне на мен ми е по-лесно.

Късаш от някой вестник 1 страница на половина. След това нагъваш скъсаното парче по дължината 4-5 пъти. После навиваш 1 кичурче (мокро) от косата около него. И после малко по-трудната част - връзването :-D Все пак е хартия и е трудно (за това повечето хора използват парцалчета :-D ). Но не е невъзможно. Връзваш го колкото можеш и така цялата коса. Спиш така (може да сложиш шапка за баня, ако не искаш да търсиш вестници из леглото си после) и на другият ден стават много хубави къдрички.

Начинът с парцалчетата е същият горе-долу.
и спиш с мокра коса ??? :shock:

Е няма предвид буквално мокра, просто леко влажна..


ммм аз мога да сложа снимка ама се виждат само предните кичурчета щото не ми хареса как седи пусната
http://i42.tinypic.com/126g1fd.jpg
http://i41.tinypic.com/nq93qv.jpg

Общо взето ефекта е същият както с ролки..

Ou7taControL
01-05-2009, 22:35
twa za purwi put go 4uwam 8-)

5StaR
01-05-2009, 23:46
twa za purwi put go 4uwam 8-)

az sq da ti se smeq li ? :oops: :oops: :-) :-) :-)

Ou7taControL
01-06-2009, 04:24
twa za purwi put go 4uwam 8-)

az sq da ti se smeq li ? :oops: :oops: :-) :-) :-) chakai da se prigotvq psihi4eski.. :-# :cry: ok davai 8-)

BloomF
01-06-2009, 13:07
Ааа звучи яко. Мойта коса си е къдрава, ама мога да пробвам по тоя начин да си оформя къдриците. И все пак ми се струва същото с ролки.

lipstik
01-06-2009, 21:04
Еми не е кои знае колко странно да спи човек с мокра коса... поне на мен не ми е за тебе незнам.....а и според мен по ефекно ще се получи ако си сложиш на главата пяна и се вържеш с парцалчетата и като са готови всичките да им пръснеш малко лак за коса и така вече да си легнеш! :grin:
ами аз попринцип знам, че когато спиш с мокра коса ще настинеш, още повече и сега в това студено време.. :?


Като я навиеш на хартийките мокра след това я сушиш със сешоар :-o :-o :-o ....

elimeli
01-21-2009, 06:06
az dokolkoto znam ne e hubavo da se kudri6 po tozi na4in poneje kosata taka se naksva i stava mnogo gadna