PDA

View Full Version : Как да я попитам?



john95
01-04-2009, 07:57
7 klas sam i hodq na 6kola zaradi kandidatstvaneto, tam ima mnogo gotini,umni momi4eta, ob6tuvame si, govorim si i tn (imam vpredvid ob6titelen sam),no kogato naistina se vlubq v nqkoq se razkolebavam da q pitam poneje si mislq 4e moje da me otreje. Zatova iskam da pitam kak da razpoznaq dali me haresva ili kak da q popitam da hodim zaedno.
Blagodarq predvaritelno; Sorry za latinica

PreciousDiamond
01-04-2009, 08:01
Уф .. Не може ей така от нищото да я питаш "да ходите заедно" ... Покани я някъде първо на кафе, нещо такова . Недей да си гълташ езика и не се страхувай , че ще те отреже.. (( :

EeeBobii
01-04-2009, 08:14
Най-важното. Бъди себе си...говори с нея така се едно говориш с най-добрия си приятел...А дали тя те харесва-ако ти обрашта 100% внимание...и е интересно това което и казваш...значи има симпати...а дали те харесва за вразка по натам че си проличи..Когато свикнете един към друг тогава можеш съвсем спокойно да си я питаш,НО ТОВА НЕСЕ ПИТА! - Излез николко пати с нея и в наи удобния момент я целуни..нияма дате изяде,дате удари, дате убие, и т.н! Късмет ти желая. :)

varnen4e
01-04-2009, 08:17
Бъди естествен и не се притеснявай.

PreciousDiamond
01-04-2009, 08:18
Бъди естествен и не се притеснявай.

Офтопик : Снимката ти в "Левски" ли е правена ? 8-)

summer_mo0n
01-04-2009, 09:00
Бъди около нея покажи й че се интересуваш от нея

BaiToq
01-04-2009, 09:14
7 klas sam i hodq na 6kola zaradi kandidatstvaneto, tam ima mnogo gotini,umni momi4eta, ob6tuvame si, govorim si i tn (imam vpredvid ob6titelen sam),no kogato naistina se vlubq v nqkoq se razkolebavam da q pitam poneje si mislq 4e moje da me otreje. Zatova iskam da pitam kak da razpoznaq dali me haresva ili kak da q popitam da hodim zaedno.
Blagodarq predvaritelno; Sorry za latinica
Покани я да излезете,идиот!

aka6a_vamp
01-04-2009, 09:17
7 klas sam i hodq na 6kola zaradi kandidatstvaneto, tam ima mnogo gotini,umni momi4eta, ob6tuvame si, govorim si i tn (imam vpredvid ob6titelen sam),no kogato naistina se vlubq v nqkoq se razkolebavam da q pitam poneje si mislq 4e moje da me otreje. Zatova iskam da pitam kak da razpoznaq dali me haresva ili kak da q popitam da hodim zaedno.
Blagodarq predvaritelno; Sorry za latinica
Покани я да излезете,идиот!
ако мислиш,че ше се навие.. :D