PDA

View Full Version : Питане за брадата :/



neznaq
01-04-2009, 11:25
Значи наскоро като се загледах забелязах,че почва да ми излиза брада и по скулите не са големи косми ама все пак си личат като се вгледаш,а като гледам другите никой друг няма там,става въпрос за заградените части на снимката http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1008/2032568876.JPG :? ето там та въпроса ми е какво да ги правя :(

UFOs
01-04-2009, 14:06
Това е нормално,но при някои мъже го има.Може да ги скубеш с пинсета,но е болезнено,за това може с фотоепилация ;)

TellMeYourName
01-04-2009, 14:20
не ги пипай...

UFOs
01-04-2009, 16:02
Мисля че човека се опитва да ги махне ;)

TellMeYourName
01-04-2009, 17:41
и така да е...

тогава да ходи на фотоепилация иначе после ше стане като поп(ако ги обръсне) :D

neznaq
01-04-2009, 20:12
А с кола маска или нещо такова...имам чувството,че всички ме гледат само там и,че е много гадно нз как го намират ако изобщо ги виждат ама май е много гадно :( :(

LizZz
01-04-2009, 20:19
Първо на фотографа му кажи да намали малко силата на прякото осветление, което осветява лицето ти, че челото е бая прегоряло. И второ да не те ретушира толкова, че вече е станало ужасно.

А иначе не знам къде ги виждаш тея косми.. Аз нищо не намирам там.. Сам се филмираш.

EarthShaker
01-04-2009, 20:26
пинцета е решението... болезнено било, ше търпи малко! да не е п*утка

izrodee
01-05-2009, 11:22
с пинсета е решението .... но по добре не ги барай хич ко ти пука ко мислят другите :grin: :o

UFOs
01-05-2009, 11:57
Първо на фотографа му кажи да намали малко силата на прякото осветление, което осветява лицето ти, че челото е бая прегоряло. И второ да не те ретушира толкова, че вече е станало ужасно.

А иначе не знам къде ги виждаш тея косми.. Аз нищо не намирам там.. Сам се филмираш.

Това не е той на снимката.. :D

neznaq
01-05-2009, 20:07
Първо на фотографа му кажи да намали малко силата на прякото осветление, което осветява лицето ти, че челото е бая прегоряло. И второ да не те ретушира толкова, че вече е станало ужасно.

А иначе не знам къде ги виждаш тея косми.. Аз нищо не намирам там.. Сам се филмираш.

Това не е той на снимката.. :D да...давам пример :shock:

neznaq
01-06-2009, 11:12
Първо на фотографа му кажи да намали малко силата на прякото осветление, което осветява лицето ти, че челото е бая прегоряло. И второ да не те ретушира толкова, че вече е станало ужасно.

А иначе не знам къде ги виждаш тея косми.. Аз нищо не намирам там.. Сам се филмираш.Първо никой не ти иска мнението за светлината на снимката и за ретуша, и второ - това не е той!Знаеме, че си голямо про във фотографията и т.н., ама вече ставаш смешен...

По темата: И аз имам там и не ги пипам.Случайно някой път може да реша да ги махна с кола маска, което ти го препоръчвам щом искаш да ги махаш.Да не си и пробвал с бръснача, шото ше стане мазало :х да знам а иначе някой някога казвал ли ти е нещо за тях ?

LizZz
01-06-2009, 16:49
Аз откъде да знам, че не е той.

colymoly
01-09-2009, 18:10
нашия даскал по история има такива но не се притеснявай ако са малко с пинсета бе каква фотоепилация още малко и лазерна му препоръчайте ако все още не сте де :D