PDA

View Full Version : Влюбена-загубена!



Krasencety
01-04-2009, 12:48
Здравейте! :) Сигурно помните предишната ми тема за момчето, в което съм влюбена или вманиячена... Та опитах това, което ме посъветвахте и не му обръщах внмание.. Правех се на недостъпна и даже не отговарях, когато ме викаше... Имам една приятелка от класа с която споделям.Тя знаеше защо се държа така с него и в поредния час, когато той ме викаше, а аз даже не се обърнах тя ми написа бележка: Продължавай в същия дух. Никакво внимание! Аз същата вечер буквално осрах работата... :( Писах му по скайпа, ''сдобрихме се'' , в кавички е, защото не сме се карали. И така...Аз му проговорих и всичко пак по старо му.. :o :shock: Сигурно и мен ме мислите за поредната ''влюбена пикла.''... И май съм такава... Просто незнам какво да правя! След единия ни разговор по скайпа той ми даде пълномощно... Незнам защо го направи,но аз от тогава пак съм си влюбената в него патица... Писна ми! :o :-x :x :shock: Лудост е, че продължавам така и се самонаранявам, плача и страдам заради него, а на него не му пука!... Това, че не му пука го казах, защото си има гадже и не ме харесва.. Иначе е супер мило и търпеливо момче... На моменти се чудя как ме търпи... :shock: Толкова пъти ме е изслушвал и се е опитвал да ми помага.. Даже веднъж се бях разплакала за нещо в училище. Той и още едно момче от класа ме видяха и двамата дойдоха при мен. Тогава ме попита защо плача, а аз патката го отблъснах... После му се извиних,защото се дъпжах глупаво..
Незнам...чувствам се толкова глупаво... В един момент решавам да го забравя и спирам всякакъв контакт с него, а в следващия като се усмихне или засмее пак тичам след него.. Защо? :o :-o :shock:
Оффф благодаря на всички които ще прочетат темата ми, въпреки че и аз самата незнам, защо я пиша.. :? Май по-скоро имам нужда да споделя с някой...


Искам само да помоля, който ще пише злобни коментари да си ги спести! Благодаря предварително!

П.П На 15съм!

PreciousDiamond
01-04-2009, 12:50
Защо ли? Защото нямаш воля ... (( :

summer_mo0n
01-04-2009, 12:55
Защо ли? Защото нямаш воля ... (( :

+1

isedd
01-04-2009, 13:01
рррррррррррр путкооо

намерииии се кой да я обижда! Не те познавам, но нямаш право на такива коментари!
По темата : ти си просто влюбена-загубена. Ще ти мине, но няма ли да е прекалено късно тогава?

PreciousDiamond
01-04-2009, 13:01
рррррррррррр путкооо

кАжи жоре 8-) 8-)

ImmortalForever
01-04-2009, 13:02
Безхарактерна пикла.

Krasencety
01-04-2009, 13:47
Офф добре и аз мога да обиждам... Ае ако ще се обиждаме по-добре да заключат темата и толкоз... :o