PDA

View Full Version : за Ескапел



sensationwhite
01-04-2009, 16:49
мм, един бърз въпрос за Ескапел:
до колко време след приемане на хапчето, трябва да и дойде на момичето? иии има ли случеи, при които хапчето не действа или ефекта е гарантиран? мерси ;)

ivsan4eto
01-04-2009, 17:04
Неразбрахте ли, че това хапче не става за нищо!! Не си правете труда да го пиете.

aka6a_vamp
01-04-2009, 17:09
^и тва не е баш така...

angelcheeee_93
01-04-2009, 17:10
по-добре хапчето,отколкото нещо по-лошо...
въпреки ,че това хапче се отразявало доста силно на организма и цикъла съвсем ще ти се обърка.Хич не се знае кога ще ти дойде

Rofl4e
01-04-2009, 17:12
Цикъла трябва да ти дойде след 5 дни максимум!Иначе трябва да посетиш лекар!83-4% от случаите деиства,има и такива в които не деиства разбира се.. :)

sensationwhite
01-04-2009, 17:17
мерси пак, на Rofl4e за отзива ;)

SpOrTs_GiRl
01-04-2009, 17:17
Ехоуууу кой не си чете листовката .. Наизуст я знам! :D
Никой не може да ти каже кога ще й дойде на момичето .. Има случаи, в които пропуска, идва си навреме, закъснява .. Изобщо, хапчето изменя до основи цикъла при някои момичета .. Няма смисъл да казвам, че действа много зле на организма.. Предполагам, щом го е пило момичето, е наясно с това ..
А дали действа .. ние не сме медиуми, за да ти кажем дали ще й подейства .. В повечето случаи има ефект, но има и много момичета, забременели, след като са го пили ..
Какво да ти кажа .. Дано подейства .. : )

sensationwhite
01-04-2009, 17:22
нищо и нема на мойта, само дано подейства..

SpOrTs_GiRl
01-04-2009, 17:25
нищо и нема на мойта, само дано подейства..
Виж сега .. ако й стане нещо, то няма да е за ден-два ......

sensationwhite
01-04-2009, 17:28
добре, опитвам се да се успокоя, закво ме плашиш :) знам че е сериозна работа и точно по празниците най-малко тва ми треаше да ми тежи на раменете....

Lolitta
01-04-2009, 18:36
До седмица макс 2 ще ти дойде. Но гадното е че супер много ти се обърква организма от това хапче и следващите няколко месеца цикъла ще ти е много нередовен.

Rofl4e
01-04-2009, 18:48
мерси пак, на Rofl4e за отзива ;)
моля,моля ако те интересува още нещо само кажи.. :)

VinDa
01-05-2009, 13:57
Ехоуууу кой не си чете листовката .. Наизуст я знам! :D
Никой не може да ти каже кога ще й дойде на момичето .. Има случаи, в които пропуска, идва си навреме, закъснява .. Изобщо, хапчето изменя до основи цикъла при някои момичета .. Няма смисъл да казвам, че действа много зле на организма.. Предполагам, щом го е пило момичето, е наясно с това ..
А дали действа .. ние не сме медиуми, за да ти кажем дали ще й подейства .. В повечето случаи има ефект, но има и много момичета, забременели, след като са го пили ..
Какво да ти кажа .. Дано подейства .. : )

+1 Това е най-точният отговор :)

HONDA
01-05-2009, 13:59
Ехоуууу кой не си чете листовката .. Наизуст я знам! :D
Никой не може да ти каже кога ще й дойде на момичето .. Има случаи, в които пропуска, идва си навреме, закъснява .. Изобщо, хапчето изменя до основи цикъла при някои момичета .. Няма смисъл да казвам, че действа много зле на организма.. Предполагам, щом го е пило момичето, е наясно с това ..
А дали действа .. ние не сме медиуми, за да ти кажем дали ще й подейства .. В повечето случаи има ефект, но има и много момичета, забременели, след като са го пили ..
Какво да ти кажа .. Дано подейства .. : )

+1 Това е най-точният отговор :)
+954

x3eme
01-05-2009, 14:08
пак ескапел....баси колко теми имаше в тоя форум и никой не си направи труда да ги прочете :-o

tekila_sunrise
01-05-2009, 15:18
мм, един бърз въпрос за Ескапел:
до колко време след приемане на хапчето, трябва да и дойде на момичето? иии има ли случеи, при които хапчето не действа или ефекта е гарантиран? мерси ;)
Ефекта е гарантиран ако го пиеш до 72 часа (както пише в листовката),обаче ти обърква цикъла (както стана при мен).

loveme
01-05-2009, 15:29
мм, един бърз въпрос за Ескапел:
до колко време след приемане на хапчето, трябва да и дойде на момичето? иии има ли случеи, при които хапчето не действа или ефекта е гарантиран? мерси ;)


за тва кога трябва да ти дойде нз ама да найстина както казват другите не е полезно за организма и не се пие за щяло и не щяло.Максимум 72ч, но нали знаеш колкото рано го пиеш толкова по-малка верочтност има за забремееш.Аз за сега съм чувала, че има случей при които само помага не съм чула до ся момиче да се оплаче и да не и помогне :)хмм не е на 100% гарантирано.. но е83%(ако не се лъжа) :)

belle90
01-06-2009, 12:34
Аз ти препоръчвам да НЕ ГО ПИЕШ защото е много опасно на мен ми се поячи голяма киста от това хапче и беше мнго гадно