PDA

View Full Version : абе стана нещо..



ot4aqna2
01-04-2009, 18:16
Значи имам приятел от 3 месеца,който си мислех че харесвам нооо на един купон на който тои не беше с бившия ми си говорехме и се оказа че още имаме чувства един към друг и двамата .. но сегашния ми приятел не знае за случилото се...чудя се да продължа връзката си с него която е сигурна но не се чувствам щастлива или да се върна при бившия който е доста вятърничев но го обичам. извинете че ви филмирах ама :?

I_hate_you_p
01-04-2009, 18:28
недей!...от личен опит ти го казвам...след 1 2 седмици...пак ще те остави....просто може би ти го е казъл защото е сам а неиска....я си представи отива на купон и се запознава с няква какво правим след тва ти оставаш сама нали...?гледай си връзката и не се връзвай...

GameMaster
01-04-2009, 18:35
Spored men zaloji na sigurnoto :) ....Tova e moq suvet.

myNameIsImmortal
01-04-2009, 18:57
1во си помисли как ще нараниш сегашния си приятел.. е затова после цикате, че момчетата искали само секс..
Ми като имаш чувства към бившия си закакво си тръгнала с друг.. да ще кажеш, че сега си осъзнала че имаш чувства към него..
Затова за момичетата най-често казват "Не знаете какво искате".. Не с всички е така, но..

PreciousDiamond
01-04-2009, 19:01
Значи имам приятел от 3 месеца,който си мислех че харесвам нооо на един купон на който тои не беше с бившия ми си говорехме и се оказа че още имаме чувства един към друг и двамата .. но сегашния ми приятел не знае за случилото се...чудя се да продължа връзката си с него която е сигурна но не се чувствам щастлива или да се върна при бившия който е доста вятърничев но го обичам. извинете че ви филмирах ама :?

Кат не си щастлива , кво прайш с него ?! А и другото , което е, ако тръгнеш с бившия си няма да бъде същото нали знаеш ? Абе .. с две думи - тъпа си и не знаеш какво искаш .. 8)

cinderella_gugutka
01-04-2009, 19:03
независимо от бившия щом не си щастлива със сегашния си приятел най-добре го остави-с времето ще се привържете пове4е и ще ти е още по-трудно да го оставиш затова го направи още сега

cinderella_gugutka
01-04-2009, 19:05
[
Кат не си щастлива , кво прайш с него ?! А и другото , което е, ако тръгнеш с бившия си няма да бъде същото нали знаеш ? Абе .. с две думи - тъпа си и не знаеш какво искаш .. 8)
абе не обиждай сега моми4ето-не е тъпа,просто е объркана
лесно е от страни да даваш съвети но когато ти сам си в такова положение е много по-трудно

PreciousDiamond
01-04-2009, 19:08
[
Кат не си щастлива , кво прайш с него ?! А и другото , което е, ако тръгнеш с бившия си няма да бъде същото нали знаеш ? Абе .. с две думи - тъпа си и не знаеш какво искаш .. 8)
абе не обиждай сега моми4ето-не е тъпа,просто е объркана
лесно е от страни да даваш съвети но когато ти сам си в такова положение е много по-трудно

Айде ти ше ми кажеш, че не съм била в такова положение ! Точно , че съм била и после осъзнах , колко тъпо съм изглеждала в този момент, защото бях с човек , с когото не бях щастлива ! И тя ше го осъзнае, ама ше е късно ((:

cinderella_gugutka
01-04-2009, 19:16
[
Кат не си щастлива , кво прайш с него ?! А и другото , което е, ако тръгнеш с бившия си няма да бъде същото нали знаеш ? Абе .. с две думи - тъпа си и не знаеш какво искаш .. 8)
абе не обиждай сега моми4ето-не е тъпа,просто е объркана
лесно е от страни да даваш съвети но когато ти сам си в такова положение е много по-трудно

Айде ти ше ми кажеш, че не съм била в такова положение ! Точно , че съм била и после осъзнах , колко тъпо съм изглеждала в този момент, защото бях с човек , с когото не бях щастлива ! И тя ше го осъзнае, ама ше е късно ((:
е не съм казала 4е не си била в такова положение а 4е е по-трудно да прецениш когато си (от написаното се вижда 4е и на теб тогава ти е било трудно)

Remini
01-04-2009, 19:22
Бивш нов....след като си скъсала с бившия,надали ще ти е много готино пак да си с него...а си тръгнала с новия ...просто за ходенето.. :D

miloto_girl_4e
01-04-2009, 19:24
Абе.. явно и с двамата няма да станат нещата, не знам защо си мисля така.. Но аз все пак бих опитала с бившия, така или иначе имаш чувства към него, няма смисъл да замотаваш другото момче.. опитай си късмета пак, ако излезне нещо хубаво - супер, ако ли пък не - здраве да е :!:

sexa_na_kompleksa
01-04-2009, 19:34
От два стола, та на земята...

raichEbaichE
01-04-2009, 19:36
1во си помисли как ще нараниш сегашния си приятел.. е затова после цикате, че момчетата искали само секс..
Ми като имаш чувства към бившия си закакво си тръгнала с друг.. да ще кажеш, че сега си осъзнала че имаш чувства към него..
Затова за момичетата най-често казват "Не знаете какво искате".. Не с всички е така, но..
лелее,преведи ми кво пише в подписа ти моля те...на книжовен или на некъв диалект е? :)

Adwokat
01-04-2009, 19:38
От два стола, та на земята...

мисля, че накрая така ще стане.

sladka__droga
01-04-2009, 19:54
Spored men zaloji na sigurnoto :) ....Tova e moq suvet.

Scarface_
01-04-2009, 19:59
подкрепям PreciousDiamond ... ,но давай върни се при бившия ...хем ша си угодиш на акъла ,хем ще отървеш сегашния си приятел от теб ;) 8)

sextazy_baby
01-05-2009, 12:29
Абе я ги заеби и двамата и да ти е спокойно на душата

krasivia
01-05-2009, 12:34
Значи имам приятел от 3 месеца,който си мислех че харесвам нооо на един купон на който тои не беше с бившия ми си говорехме и се оказа че още имаме чувства един към друг и двамата .. но сегашния ми приятел не знае за случилото се...чудя се да продължа връзката си с него която е сигурна но не се чувствам щастлива или да се върна при бившия който е доста вятърничев но го обичам. извинете че ви филмирах ама :?

Кат не си щастлива , кво прайш с него ?! А и другото , което е, ако тръгнеш с бившия си няма да бъде същото нали знаеш ? Абе .. с две думи - тъпа си и не знаеш какво искаш .. 8)


Незнам ама много ме кефят чурапките ти :D :D

beb4yy
01-05-2009, 12:34
Златно правило е никога да не се връщаш при бившо гадже 8-)

BeholdTheKing
01-05-2009, 12:50
Да те забият с фразата "не съм превъзмогнала бившия си" - безценно... :lol: От моя гледна точка и личен опит поне знам, че с такова момиче не трябва да имаш нищо общо вече.

naia
01-05-2009, 12:57
премисли...в миналото не се връщай и човека до себе си не наранявай.......не давай на мислите да те преборят а после да настъпи разочарованието и ти да останеш сама

curka87
01-05-2009, 13:13
Ами според мен помисли много внимателно. Дали тези стари чувства към бовшия не са се появили просто като заблуда , за да ти докажат , че не изпитваш нищо към сргашния си приятел..?
Моят съвет е да не се занимаваш с нито един от двамата, зашото в единия случай ти ще си наранената , а в другия - ще нараниш човек който не го заслужава (сегашния ).

nymphadora
01-05-2009, 13:34
Гледай наистина от двата стола да не паднеш на земята... :?
Първо се убеди в чувствата на бившия,преди да зарезваш сериозния си приятел.

HONDA
01-05-2009, 13:44
Е как така от днес, за утре, откри, че все още имаш чуства към бившия си? Толкова лесно ли става?
Според мен ако се върнеш при него, ще започнеш да искаш отново момчето, с което си сега. Ако пък си останеш с настоящият си приятел ще искаш бившия. Смятам, че няма да можеш да си с никой от двамата, но ти препоръчвам да избереш бившия (понеже смяташ, че имаш някакви шансове за щастие, а може аз да греша)