PDA

View Full Version : Сасипан съм



FFV
01-04-2009, 19:33
Ами започвам от съмото начало ами значи опитах се в моят град да намеря момиче с което да имам връзка и не се получи нищо но аз защото не излизам много и затова в интернет търсих и след това започнах да търся в другите градове в цяла България и си намерих по интернет едно момиче но скъсахме с него и след това си писахме и ми каза че не ме е обичало когато сме били в връзка а и малко само ме е харесвало а аз бях през цялото време незнам само за нея мислех и всичко бях готов да направя за нея а тя ме изпозлваше :shock: :( и така мина 1 месец намерих си друго момиче и скъсахме и се оказа че ме е лъгала за всичко прав беше един мой приятел не трябва да си хващаш от интернет гадже защото така става но аз почти нямам и приятели и немога и наван да се запозная с някое момиче какво да правя кажете :(

Remini
01-04-2009, 19:36
Аз няма как да ти намеря приятели...И все пак не може да нямаш някакви съседи...съученици,състуден ти.. 8)

sexa_na_kompleksa
01-04-2009, 19:38
Ходил си с момичета, които познаваш само от нета?!? :lol:

PreciousDiamond
01-04-2009, 19:41
Ходил си с момичета, които познаваш само от нета?!? :lol:

Забавно , нали ?! 8-) 8-)

Adwokat
01-04-2009, 19:41
Ходил си с момичета, които познаваш само от нета?!? :lol:
Точно това щях да пиша и аз :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Anf3tamin4o
01-04-2009, 19:42
А според тебе замислял ли си се за това че тези момичета от интернета могат да ходят с още 50 като тебе и ти да не ги виждаш, защото си от другата страна на България.
Потърси или се регистрирай в сайт за запознанства и там заговори някоя девойка.

tuzaro
01-04-2009, 19:42
та ибa в недъгвия....

sexa_na_kompleksa
01-04-2009, 19:43
Ходил си с момичета, които познаваш само от нета?!? :lol:

Забавно , нали ?! 8-) 8-)

По-скоро е трагично... Кой знай с какви педофили е "ходил"...

HardlyAwakened
01-04-2009, 19:43
Оставете го, той е "сАсипан" понеже си няма приятелка


Коментар зад сцената ( хьахьахьахьахаьхьа :lol: :lol: )

Adwokat
01-04-2009, 19:45
Оставете го, той е "сАсипан" понеже си няма приятелка


Коментар зад сцената ( хьахьахьахьахаьхьа :lol: :lol: )

хахаха Заливам се от смях с такива теми и коментари.. :razz:

tuzaro
01-04-2009, 19:46
Оставете го, той е "сАсипан" понеже си няма приятелка


Коментар зад сцената ( хьахьахьахьахаьхьа :lol: :lol: )ти да продаваш случайно телефон, че май тва бебе съм го виждал на някой дисплей :-o

serafin
01-04-2009, 19:53
FFV lol братле спри да се самосъжеляваш и излез сред хората даа там там навън в истинския живот.Въви намери си хоби с което можеш да намериш общ език и с други хора прави запознаства намери си компания и щя видиш как лесно можеш да бъдеш с някое жеско създание. :shock:

HardlyAwakened
01-04-2009, 20:03
Оставете го, той е "сАсипан" понеже си няма приятелка


Коментар зад сцената ( хьахьахьахьахаьхьа :lol: :lol: )ти да продаваш случайно телефон, че май тва бебе съм го виждал на някой дисплей :-o

Грешна оферта пич

tuzaro
01-04-2009, 20:10
Оставете го, той е "сАсипан" понеже си няма приятелка


Коментар зад сцената ( хьахьахьахьахаьхьа :lol: :lol: )ти да продаваш случайно телефон, че май тва бебе съм го виждал на някой дисплей :-o

Грешна оферта пичдруго бебе е било начи

FFV
01-04-2009, 20:29
da va iba v neshtatnicite deto ste tuka po tazi tema

Anf3tamin4o
01-04-2009, 20:36
Да не ти върза някоя че взе да ни обиждаш?Без мене аз съм си щастник :grin:

sexi_lady_666
01-04-2009, 20:45
ne e zaduljitelno da si ima6 priqtelka,za da si 6tastliv :) Edin den sama 6te doide pri teb ;)

HaPySHeH
01-04-2009, 21:04
Не..,не ти неси луд.. ти просто неси добре.. !! ьхаьха баси тъпака!! :D :D :razz: :razz:

Re5peC7
01-04-2009, 21:21
какво ви става бе? Защо така се отнасяте с човека? Голям смях няма що..вие научени ли сте се родили? Не сте правили грешки до сега? С тоя интернет кви ли не аномалии се получават..нормално е като си общуваш с някой да ти допадне...дори и това да е през скайп или там чрез някой сайт. Момчето се е объркало и подходило грешно, подтикнат може би от това, че желае да има някой до себе си..каквото искат всички в тая възраст...възприело е нещата погрешно...еми да ви кажа и на мен са ми писали по скайп разни момичета които не познавам и са от другия край на България..и са ми интересни защото мога да си изградя образа им в съзнанието си както искам..но тук има една граница..тоя човек може само да ти допадне и да ти е приятен..Можеш да си споделяш с него проблемите..да се лигавите..и там каквото позволява нета..Точно заради тея емоции и желанието му да се сдобие с приятелка са го вкарали в грешната уличка..човешко е... не съдете.. и не мисля че е смешно на някой да му е зле..

Adwokat
01-05-2009, 10:47
da va iba v neshtatnicite deto ste tuka po tazi tema

Ми ти си Идиот бе пич... :)

HardlyAwakened
01-05-2009, 17:22
Как очакваш подобаващо отношение, като ти самият го нямаш?

Balmy_I
01-05-2009, 17:59
Виж ся ти сам казваш,че не излизаш много,ами излизай бе човек неможе изобщо да нямаш никакви познати,излез отиди на кафе,запознай се с приятелите на познатите ти и така...няма как да завържеш приятелство като си висиш у вас...и аз преди не излизах много ама сега :-D запознах се с много хора,с които си допаднах и имам страхотни приятели...не се отказвай,ама и недей се завира само у вас и на нета :?

GabisiTa
01-05-2009, 18:03
Защо не излезеш навън и не се запознаеш с реални хора?! С тези интернет "връзки" изобщо не можеш да си сигурен с кого си "ходил"... :? :D

evelinka1122
01-05-2009, 18:03
ами как искаш да имаш пълноценна връзка като не излизаш много? ма няма как да стане... а това за приятелките от нета вече да знаеш....... :)

PreciousDiamond
01-05-2009, 18:05
Така и така си стоиш у вас ... вземи малко да прегледаш правописния речник (:

a3c1M
01-05-2009, 18:07
Трябва да излезеш на вънка, кавото и да правиш требва некое момиче да те види, ако седиш у вас това няма да стане, просто се разхойдай из центара (само дето ся е "малко" студено) за даскалото там как да привлечеш внимание не мога да ти кажа, Просто излез някаде. При мене имаше ефект не че си намерих приятелка ама сега положението е от каде каде по-добро, а тия дет ти са подиграват в по-горните постове просто се чудят как да се изтъкнат и някой да ги забележи или просто са прости :)

a3c1M
01-05-2009, 18:09
баххх маааму докат си напиша коментара зели 10 човека ма изпреварили на каде отива светът
сори за спама