PDA

View Full Version : Сасипан съм



FFV
01-04-2009, 19:34
Ами започвам от съмото начало ами значи опитах се в моят град да намеря момиче с което да имам връзка и не се получи нищо но аз защото не излизам много и затова в интернет търсих и след това започнах да търся в другите градове в цяла България и си намерих по интернет едно момиче но скъсахме с него и след това си писахме и ми каза че не ме е обичало когато сме били в връзка а и малко само ме е харесвало а аз бях през цялото време незнам само за нея мислех и всичко бях готов да направя за нея а тя ме изпозлваше :shock: :( и така мина 1 месец намерих си друго момиче и скъсахме и се оказа че ме е лъгала за всичко прав беше един мой приятел не трябва да си хващаш от интернет гадже защото така става но аз почти нямам и приятели и немога и наван да се запозная с някое момиче какво да правя кажете :(

bebchence
01-04-2009, 20:04
Не е така аз имам приятели които са се запознали в интернет и повече от година са заедно.Просто излизай повече запознавай се с повече хора,и ще срещнеш момичето спокойно.Успехчета :-)

HardlyAwakened
01-04-2009, 20:07
Направи трета тема, че явно всички недовиждаме.Пич доста си настоятелен, язък че не си и там където трябва такъв.ИЗЛЕЗ, ЗАПОЗНАЙ СЕ, момичетата на хапят ( някой ).Никой не харесва момчета, който се оплакват и самосъжаляват.Всичко в този живот става с труд и постоянство, колкото по-бързо го научиш толкова по добре за теб пичаго.Така че, стягай парцалките и вкарай малко чар и бягай да извоюваш победа !

jambo_bs
01-04-2009, 20:09
Стани малко от компютъра и излез.Отиди на някой купон,излез с някой приятел който се движи с компания в която има момичета ........ такива работи :)

beb4yy
01-04-2009, 20:10
поне заглавието да беше написла както трябва Съсипан съм!!! та значи ти ако цел живот си викаш нимога нимога така ше си останеш с интернет връзки мозък нямаш ли тцтц я се стегни и се поръзтърси малко!!

PoisoNGirL
01-04-2009, 20:10
Ima super mn dvoiki,koito sa se zapoznali v neta.Vyprosa e da opoznaesh choveka predai zapochnesh vryska s nego.Pyk i s 1-2 momicheta ne e svyrshil sveta.I ti shte si namerish polovinkata stiga da tyrsish po-nastoqtelno.

Hurtmore
01-04-2009, 20:12
тия връзки през нета, до нищо добро не водят, знам от личен опит.. по-добре да си сам, смисъл както казаха, така като не се виждате не знаеш, как ще те лъже и маже.. :(

scoobydors
01-05-2009, 03:53
Защо трябва НЕПРЕМЕННО да си намериш приятелка, че чак и по другите градове си търсил ?!?! :shock: :-o

Когато му дойде времето тя сама ще дойде, така нагласено никога няма да намериш идеалната връзка. ;)

А това, че си попадал на кофти момичета само доказва теорията ми. :D

BaiToq
01-05-2009, 04:43
Сасипан съм
От неграмотността си?

Lysit0
01-05-2009, 05:55
FFV
.....а ти как мислиш,че ще я бъде тая ''връзка'' по нета :?: :?: :!: Само да си говорите по skype и да си пишете ''обичам те''..и незнам си какви още глупости.Разбира се,че ''връзка'' по нета няма да я бъде :!:

Prophecy
01-05-2009, 06:09
Излез , намери си повече приятели , ходи по купони и ще видиш как ще ти тръгне , даже може да опънеш някоя 8-)

Adwokat
01-05-2009, 10:38
Излез , намери си повече приятели , ходи по купони и ще видиш как ще ти тръгне , даже може да опънеш някоя 8-)


първо да иде до молитвеника да се помоли и да му леят икона за касмет че ща му е нужен
хехех :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

HONDA
01-05-2009, 13:22
Ще ти кажа, че грам не можеш да пишеш...
В цял град едно девойче ли не можа да си харесаш? Да не си искал да кежеш, че не си си намерил момиче от твоята улица??? Предполагам, се сещаш сам, че поблема ти е, че не излизаш. КОнтактувай с повече хора, запознавай се с нови и бъди по-общителен.
За интернет връзките... Мисля, че са направо смехотворни. Не се занимавай да висиш пред компа по цял ден и цяла вечер, а излизай!

curka87
01-05-2009, 13:33
Като начало спри да висиш пред компа , а започни да излизаш. Но СПРИ да издирваш под дърво и камък сякаш , че ако не си намериш гадже ще умреш .Ти още малко обява във вестника ще пуснеш... :D
Просто започни да излизаш повече и подходящото момиче само ще дойде.

soul1199
01-05-2009, 13:35
Стани малко от компютъра и излез.Отиди на някой купон,излез с някой приятел който се движи с компания в която има момичета ........ такива работи :)

nymphadora
01-05-2009, 13:44
божееее :-o
намери си не-виртуално момиче :)

Presley
01-05-2009, 13:54
Съсипан бил.
Явно иэобщо не си в час.
Глупчо си,ама все пак дано никога не усетиш реалното эначение на думата СЪСИПАН.