PDA

View Full Version : Чудя се.



filltheblank
01-04-2009, 20:42
Просто си се чудя. Не е нещо конкретно или нещо спешно, неотложно и голямо. Та...
На 15 съм, обикновено момиче. Уча в елитно училище, гимназия. Най-добрите ми приятелки и аз сме общо 6 момиче. Всяка от нас е различна, ако ни познаваш, но отсрани често ми се струва, че изглеждаме еднакви. Вярно, че имаме различен стил и държание, но всички ни наричат скейтърките. И там е проблема. Не в название, а в това, че ни приемат като едно цяло.
И аз в средата на тая компания, някой път се чувствам доста неоценена. Всяка една от приятелките ми до скоро си имаше гажде, а аз все си бях сама. Всички казват, че това е защото още не съм превъзмогнала бившия си, с който в продължение на 2 години си играхме на котка и мишка, но аз знам, че не е в тва проблема. Тях веднага след като ги забележе някое момче им търси скайп, зарибявки, смс-и и т.н. Моята история не ми е изписана на челото, за да не ме харесват момчетата, по дяволите.
Писнало ми е винаги аз да съм "забавната", дребничката, която винаги става приятелка с гаджетата на приятелките си. Искам и аз да разбера, да си спомня какво е да надничаш зад ъгъла на колоната в лавката, за да го гледаш, и да ти взимат телефона в час, защото си получала смс от него.
Лигла съм, да. И в момента мрънкам. Просто не исках за пореден път да затормозявам приятелките си с това, защото са го чували 136912 пъти. Искам просто да знам какво не ми е наред? И според вас като е такава голяма група момичета, защо винаги остава някой неоценен?

П.П. Не мисля, че ще ми отговорите на въпросите, защото просто не ме познавате, но все пак. :)

bebchence
01-05-2009, 00:07
Просто продължавай да бъдеш себе си не се променяй за да бъдеш забелязана или оценена,сега е така но ще дойде момент когато всичко ще се нареди,ще си намериш приятел който да те оценява и разбира.Колкото до приятелките ти различни,еднакви няма значение,Приятел в нужда се познава.Бъди оптимистка и вярвай-всичко ще се нареди,успехчета :-)

SoAfraid
01-05-2009, 00:19
Дай ми телефонен номер скайп нещо и ша се зарибяваме.


За протокола на 15 си каквъв бивш толкова сериозен можеш да имаш на 15 години бе момиче какво имаш да му превъзмогваш на тези лапешките години. Защо не си гледаш кефа не мога да разбера знаеш ли че след време ти ще си по търсена от приятелките ти защото, един начин как да ти кажа оставаш по запазена. Не си имала безброй гаджета не си била с оня и тоя. Просто уверявам те след време коефициента ти на търсеност ще бъде по голям от този на твойте приятелки. Успех и няма за какво да се притесняваш, на всеки му идва времето.

BaiToq
01-05-2009, 04:48
Просто си се чудя. Не е нещо конкретно или нещо спешно, неотложно и голямо. Та...
На 15 съм, обикновено момиче. Уча в елитно училище, гимназия. Най-добрите ми приятелки и аз сме общо 6 момиче. Всяка от нас е различна, ако ни познаваш, но отсрани често ми се струва, че изглеждаме еднакви. Вярно, че имаме различен стил и държание, но всички ни наричат скейтърките. И там е проблема. Не в название, а в това, че ни приемат като едно цяло.
И аз в средата на тая компания, някой път се чувствам доста неоценена. Всяка една от приятелките ми до скоро си имаше гажде, а аз все си бях сама. Всички казват, че това е защото още не съм превъзмогнала бившия си, с който в продължение на 2 години си играхме на котка и мишка, но аз знам, че не е в тва проблема. Тях веднага след като ги забележе някое момче им търси скайп, зарибявки, смс-и и т.н. Моята история не ми е изписана на челото, за да не ме харесват момчетата, по дяволите.
Писнало ми е винаги аз да съм "забавната", дребничката, която винаги става приятелка с гаджетата на приятелките си. Искам и аз да разбера, да си спомня какво е да надничаш зад ъгъла на колоната в лавката, за да го гледаш, и да ти взимат телефона в час, защото си получала смс от него.
Лигла съм, да. И в момента мрънкам. Просто не исках за пореден път да затормозявам приятелките си с това, защото са го чували 136912 пъти. Искам просто да знам какво не ми е наред? И според вас като е такава голяма група момичета, защо винаги остава някой неоценен?

П.П. Не мисля, че ще ми отговорите на въпросите, защото просто не ме познавате, но все пак. :)
Грозна си???
Тъпа си?????????

Prophecy
01-05-2009, 06:12
Дай някви снимки , или линк да те видим , пък ще видим кво ти е :D

Remini
01-05-2009, 07:08
Ако смениш стила,може и да те оценят 8)

PreciousDiamond
01-05-2009, 07:09
Ако смениш стила,може и да те оценят 8)

Щоо ? 8-) Скейтърките са яки бе !

beb4yy
01-05-2009, 07:30
Ако смениш стила,може и да те оценят 8)

Щоо ? 8-) Скейтърките са яки бе ! кфо траа си кифла на токчета ли че да те харесат момчетата !!! БЪДИ СЕБЕ СИ !!!

PreciousDiamond
01-05-2009, 07:31
Ако смениш стила,може и да те оценят 8)

Щоо ? 8-) Скейтърките са яки бе ! кфо траа си кифла на токчета ли че да те харесат момчетата !!! БЪДИ СЕБЕ СИ !!!

Откъде пък реши, че съм кифла на токчета ? :shock:

PreciousDiamond
01-05-2009, 07:40
Ако смениш стила,може и да те оценят 8)

Щоо ? 8-) Скейтърките са яки бе ! кфо траа си кифла на токчета ли че да те харесат момчетата !!! БЪДИ СЕБЕ СИ !!!

Откъде пък реши, че съм кифла на токчета ? :shock:


виж че е кифла с мармалад по чорапи само...

Ти само се заяждаш с мене , заядливо същество такова ! 8-) ?Какво ти пречат чорапките ми ? :x

BeholdTheKing
01-05-2009, 07:46
Сменянето на стила бих й го предложил само ако не се чувства добре като скейтърка. Но ако ще го прави само за да се хареса на другите...в никакъв случай.

Частта с превъзмогването на бившия...случайно да сравняваш потенциалните нови гаджета с него? Или пък дори говориш за него пред съответните хора? В какво точно се изразява?

Има и драстични варианти за решаване на този проблем, но имайки впредвид възрастта ти, по-добре да не ги споделям с теб. На твоята възраст не трябва желанието да имаш гадже да ти е приоритет номер 1 в живота.


И според вас като е такава голяма група момичета, защо винаги остава някой неоценен?

Според мен големите групи момичета/момчета в училище най-много изпъкват и може и да не получаваш същото внимание като някои от приятелките ти, но въпреки това едва ли можеш да се оплачеш от популярност. Със сигурност е по-добре да си с тях отколкото без тях.

Надявам се да съм помогнал.

PreciousDiamond
01-05-2009, 07:47
Ако смениш стила,може и да те оценят 8)

Щоо ? 8-) Скейтърките са яки бе ! кфо траа си кифла на токчета ли че да те харесат момчетата !!! БЪДИ СЕБЕ СИ !!!

Откъде пък реши, че съм кифла на токчета ? :shock:


виж че е кифла с мармалад по чорапи само...

Ти само се заяждаш с мене , заядливо същество такова ! 8-) ?Какво ти пречат чорапките ми ? :x


пречат колкото всичко останало.. прашки потничета сутиени...

Стой така ще ги махна бързоо 8-)

PreciousDiamond
01-05-2009, 07:55
Сърцето е под прикритие , кажи да го махна ли сега при тебе? 8)

PreciousDiamond
01-05-2009, 08:01
Сърцето е под прикритие , кажи да го махна ли сега при тебе? 8)

иес бейби

Което ме навежда на една друга песен 8-) Сърцето си е само мое, с когото искам го деля ... поне за малко ще е твое, сама реших да е такааа 8-)

PreciousDiamond
01-05-2009, 08:06
Айде чалгията браткоооооо 8-)

PreciousDiamond
01-05-2009, 08:17
Cause I'm brooooken when I'm ooopen ...And I don't feel like I am strong enough..

Broken .. oбожавам яяяяяяя :-)

PreciousDiamond
01-05-2009, 08:23
Cause I'm brooooken when I'm ooopen ...And I don't feel like I am strong enough..

Broken .. oбожавам яяяяяяя :-)

и татуса ми е заради неи, наистина е ... шедьовър да му е** маиката

Уникална е спор няма.... :?

curka87
01-05-2009, 08:33
Просто бъди себе си и не робувай на нечии идеали. Не забравяй...хората са казали, че за всеки влак си има пътници.
Но най-важното е да не се отчайваш.

AFT
01-05-2009, 12:56
^^ Ох, добре, всички слушаме Seether, нужно ли е всяка тема да го обръщате на безсмислен чат?

Съгласна съм с BeholdTheKing. "На твоята възраст не трябва желанието да имаш гадже да ти е приоритет номер 1 в живота." <- Може там да ти е проблема? Отпусни се просто. Но в никакъв случай не се променяй, за да се харесаш на някой друг.

cherinka
01-05-2009, 14:17
кфо траа си кифла на токчета ли че да те харесат момчетата !!! БЪДИ СЕБЕ СИ !!!
Ми, да.. 8-)
Ако иска да дойде при мене, да й хвърля един кифленси изпит и после да види как ще си носи зарядното на телефона винаги в дамската чанта, понеже няма да смогне от всички тия презвънявания. :D

Иначе аз съм си съгласна с мнението :



За протокола на 15 си каквъв бивш толкова сериозен можеш да имаш на 15 години бе момиче какво имаш да му превъзмогваш на тези лапешките години. Защо не си гледаш кефа не мога да разбера знаеш ли че след време ти ще си по търсена от приятелките ти защото, един начин как да ти кажа оставаш по запазена. Не си имала безброй гаджета не си била с оня и тоя. Просто уверявам те след време коефициента ти на търсеност ще бъде по голям от този на твойте приятелки. Успех и няма за какво да се притесняваш, на всеки му идва времето.
Най-вече:
знаеш ли че след време ти ще си по търсена от приятелките ти.

Само не съм съгласна с писането му зад "защото"-то, но както и да е.
Общо взето потърпи.. още малко.. много малко...

HONDA
01-05-2009, 14:24
Кофти ще прзвучи, но замисляла ли си се дали имаш нещо, което да бъде оценено? И дали си в правилната среда? Може би хората от тази група не успяват да намерят нещо стойностно в теб, а други ще могат.

Balmy_I
01-05-2009, 18:42
Абе за к'во ти е да си като другите,бъде себе си,за какво ти е да си имаш приятел,който си срещнала зад някой ъгъл и т.н. това по-щастлива ли ще те направи,с тези отворковци нешатата по принцип не са много сериозни,не вярвам да не си готино момиче,просто явно приятелкитети са по-надути и някак си изпъкват,моят съвет е не им обръщаш внимание и чак такова голямо значение,ти пък си си специална в друго 8)

ПС:Прочети подписа ми,има много вярно в него :-)

UnHappyy
01-05-2009, 20:23
Не си лигла..просто прекалено много се затормозяваш с неща които така или иначе ще им дойде времето :) Разбирам ,че ти е кофти все пак..но аз съм 100 % убедена ,че се получава така ,защото може би не си толкова нападателна и открита като си хар някой..ии тфа според мен лично не е лоша черта :) .. но може би в такъф сл човек трябва да има малко повече търпение..Зная ,че ти е писнало от тия думи за търпението ,но ако разбереш че в живота има прекалено мнн други хубави неща ,ще ти стане по-леко .. Като тфа да си свободен например ,не го подценявай ;)

pet_14
01-05-2009, 20:24
Просто си се чудя. Не е нещо конкретно или нещо спешно, неотложно и голямо. Та...
На 15 съм, обикновено момиче. Уча в елитно училище, гимназия. Най-добрите ми приятелки и аз сме общо 6 момиче. Всяка от нас е различна, ако ни познаваш, но отсрани често ми се струва, че изглеждаме еднакви. Вярно, че имаме различен стил и държание, но всички ни наричат скейтърките. И там е проблема. Не в название, а в това, че ни приемат като едно цяло.
И аз в средата на тая компания, някой път се чувствам доста неоценена. Всяка една от приятелките ми до скоро си имаше гажде, а аз все си бях сама. Всички казват, че това е защото още не съм превъзмогнала бившия си, с който в продължение на 2 години си играхме на котка и мишка, но аз знам, че не е в тва проблема. Тях веднага след като ги забележе някое момче им търси скайп, зарибявки, смс-и и т.н. Моята история не ми е изписана на челото, за да не ме харесват момчетата, по дяволите.
Писнало ми е винаги аз да съм "забавната", дребничката, която винаги става приятелка с гаджетата на приятелките си. Искам и аз да разбера, да си спомня какво е да надничаш зад ъгъла на колоната в лавката, за да го гледаш, и да ти взимат телефона в час, защото си получала смс от него.
Лигла съм, да. И в момента мрънкам. Просто не исках за пореден път да затормозявам приятелките си с това, защото са го чували 136912 пъти. Искам просто да знам какво не ми е наред? И според вас като е такава голяма група момичета, защо винаги остава някой неоценен?

П.П. Не мисля, че ще ми отговорите на въпросите, защото просто не ме познавате, но все пак. :)
Ти си стабилна ! За всеки влак си има пътници мън-мън-мън,дрън-дрън-дрън. . . .
Знам ,че тия няма да ти помогнат.
КЕфи ме едно нещо в теб ,дори 2
Че признаваш ,че си лигла и това че мрънкаш. . . То това не е мрънкане,а просто един вид споделяне...както и да е-радва ме това ,че знаеш каква си и за добро или за лошо ти си си такава и....Бе радвам ме ,че не се андценяваш,не се и подценяваш . . . и те така.. . .
ся да ти кажа бас хващам,че все едно момче има което да си пада по теб,но не иска да те заговори,загледа,да ти сиак скайпа,ноемра. . . . защото си мисли, че ти си няква надувка или нещо такос . . . .
знае ли човек. . .
Има време споко ;) Животът е пред теб :P

cookie_power
01-06-2009, 19:49
шорт, с риск да засегна някой друг от "групичката" ти, ще кажа, че ти си най- хубава сред тях :D










и най-умна. определено..
а пък за най-печена дори и няма смисъл да говоря
и честно да ти кажа за мен например ти изпъкваш най-много.
не е нужно да ходиш да се натискаш на батковците за да те забележат и всички в училище.. тук определено ще се въздържа от имена.

(и ласи е пич. само да я нямаше тая тъпа бълха йоан! :D)