PDA

View Full Version : Проблеми с пениса



alexy16
01-04-2009, 22:25
Здравейте, да ви питам моя пенис не се бели. Пречи ли ми да правя секс? Трябва ли да направа нещо ? Големината му е нормална ... Всичко друго е ОК. Просто си нямам идеа когато й го вкарам , дали ше ме заболи , дали няма да се скъса кожата? И някои с опит да ми каже дали е широко витре (в клитора).

nejnaDROGA
01-04-2009, 22:31
1.Не мисля,че ще имаш проблем :) Познавам момче,което имаше твоя "проблем" и всичко си беше ОКЕЙ :)
2.В клитора НЕ е широко,защото той е голям,колкото бобче (че и по-малко :D ),но във вагината предполагам си има достатъчно място :)

iv4oiv
01-04-2009, 23:41
Прочети темата за фимозата.
Ще те боли - ДА. Много малко хора не ги боли като правят секс.
Може ли да се скъса - малко вероятно но не е невъзможно. Има опасности от травми.
Най неприятният сценарий е докато ти е надървен главата все пак да успее да се провре през кожата и кожата както е стисната да стисне прекалено силно главата. Така кръвта не може да се върне обратно и члена остава надървен а те боли и нищо не можеш да направиш да ти спадне защото се "заклещва". Тогава се тича в болницата за спешна операция.
По добре отиди на уролог преди да правиш секс. Дори да те обрежат секс може да се прави 3 седмици след операцията.

SoAfraid
01-04-2009, 23:59
Не знам за вас ама и аз кат бях малък се бях паникиосал с това и сънувах даже как ми пада кожата от х*я и беше бах си кошмара ама нямаше форум дето да питам затва просто нищо не съм правил сега всичко ми е наред. Така че ако искаш вари на доктор за по сигурно защото не всички сме еднакви и както аз ти казвам че при мен не е било проблем при теб може да е.

sweetsunshine
01-05-2009, 01:56
dali e 6iroko v klitora :razz: :razz: :razz: :razz: malele razbi me :razz: :razz: :razz:

SugarFan
01-05-2009, 03:30
Пич, отивай на лекар !!!

azz_azz
01-05-2009, 10:55
А след това седни почети малко да се образоваш че тва с клитора беше...мн зле хаха...ама нищо хубу че ги има такива като теб да забавляват останалите :D

Adwokat
01-05-2009, 10:57
dali e 6iroko v klitora :razz: :razz: :razz: :razz: malele razbi me :razz: :razz: :razz:

Ми от къде да знае момчето... дали е тяско или широко :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

AutumnTears
01-05-2009, 12:24
Purvo kaji imash li nqkoi ot slednite simtomi
-bqlo techenie ot zurnata
-tvurda korichka okolko anusa
-sekret ot polovi organ
-poqvata na chlen na liceto
-glavichkata ti zelena li ti e?
-zakusnqva li ti
-gnoino zeleno obrazovanie na vuzha na glavichkata
-gigansko libido
Ako imash nqkoi ot slednite sikntomi do 2 minuti shte umresh!
tova e nai protivniq profil koito sum vijdala
pozdravleniq 8-)

ViolentSaint
01-05-2009, 12:27
tova e nai protivniq profil koito sum vijdala
pozdravleniq 8-)

ХАеха то това е май и идеята на човека

ubuntu
01-05-2009, 16:55
Къртих една в клитора бате има място за 2 бизона 3 крави и 12 заека вътре в него ...... :D :grin: [/code]

DaNTeS
01-05-2009, 16:55
dali e 6iroko v klitora :razz: :razz: :razz: :razz: malele razbi me :razz: :razz: :razz:

Ми от къде да знае момчето... дали е тяско или широко :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

+1 i na dvete

Re5peC7
01-05-2009, 17:50
не е лошо да прегледаш ей тази темичка > http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598 успех :)

CanyH
01-05-2009, 17:53
dali e 6iroko v klitora :razz: :razz: :razz: :razz: malele razbi me :razz: :razz: :razz:

Ми от къде да знае момчето... дали е тяско или широко :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Преди да излезе широко ли му е било? Аз мисля, че не.

TeCHo0o0
01-05-2009, 18:15
оди на доктор за сигурация 8)

CanyH
01-05-2009, 18:16
^^ Май да, което според мен си е бая проблем.

Adwokat
01-05-2009, 22:46
Purvo kaji imash li nqkoi ot slednite simtomi
-bqlo techenie ot zurnata
-tvurda korichka okolko anusa
-sekret ot polovi organ
-poqvata na chlen na liceto
-glavichkata ti zelena li ti e?
-zakusnqva li ti
-gnoino zeleno obrazovanie na vuzha na glavichkata
-gigansko libido
Ako imash nqkoi ot slednite sikntomi do 2 minuti shte umresh!

ахахахха:)

много сладко куче :shock: :shock: :shock: :shock:

bubblegum9210
01-06-2009, 07:38
Кво се базикате с момчето бе боклуци скапани , а по темата , пич имаш фимоза ... и аз имах и ме оперираха и всичко сега е ток , и при секс ще те боли да :) и няма да усещаш нищи , няма да е както при обикновен секс , отиди на уролог ще ти каже къде и кога да ти направят операция , тя е около 10-15 минути с местна упойка , нищо няма да усетиш :) айде късмет и по смело!

mech0y
01-06-2009, 11:07
олелее бахти темата.. :grin: радва мноу.. :grin: ахах.. а относно пича.. да вземе верно да се образова.. :shock:

mirmark
01-06-2009, 11:27
Преди да питаш такива глупости вземи да прочетеш малко за анатомията на жената