PDA

View Full Version : Ако може някой да ми обясни ...



babyjoinmeindeath
01-04-2009, 22:46
Такам... Добър вечер на всички най напред. Значи проблемът на мен ми е, че немога да разбера едно момче какво иска да каже с държанието си. Преди близо 1 година с него бяхме гаджета обаче нещо не потръгнаха нещата и скъсахме(той ме заряза,което бе6е доста унизително, както и да е), останахме си приятели УЖ :? , и той изведнъж си промери държанието към мен. Когато се случваше така, че сме заедно на кафе той постоянно се заяждаше с мен, постоянно си се закачахме и наскоро аз тръгнах с един негов братовчед и откакто започнах да ходя с братовчед му започна да се държи супер мило, грижи се за мен и най-странното е, че винаги когато останем сами той започва да ме прегръща и целува :shock: , ядосва се когато види 4е говоря с некое друго мом4е по тела или пак се срещтна с друго момче. Понякога си мисля, че ме харесва, адруг път - не. Незнам какво иска да каже с това негово поведение. Вие как мислите ? Кажете си мнението че това момче направо ме побърква, и лошото е, че той пак започва да ми харесва :-x иии благодаря предварително :-D

SoAfraid
01-04-2009, 23:33
Ами виж сега, ще пиша от моя гледна точка. Значи ходила си с това момче определено време и тои те е зарязал заради някоя си негова глупотия 100%. Но когато вижда че можеш да се оправяш и без него, а той явно не си е намерил друга приятелка започва да се връща при теб може би защото не иска да е сам ИЛИ защото просто не може да свикне с мисълта, че някога си била негова и да те има някой негов братовчед. Според мен ти трябва да прецениш ако с неговия братовчед ти е по добре остани с него. Но ако искаш поговори с него и искай обеснение защо се държи така мило в последно време с теб. И накрая ще си направиш сама изводите с кого да останеш, защото ние няма да можем да ти кажем точно с кой ще ти е по-добре. Но да ти кажа той явно не ти е първия и няма да ти бъде и последния така че не си го слагай толкова много на главата и да се тормозиш. Просто прави това което на теб ще ти бъде добре. Успех.

bebchence
01-04-2009, 23:58
дразни това че се срещаш с много други момчета че си имаш приятел,дразни го това че когато те е имал не е оценявал какво има,а сега вижда всички тези момчета и му се иска да си те върне отново.Но това зависи само от теб :wink:

PreciousDiamond
01-05-2009, 03:31
Типичното - просто те иска, защото вече не си негова . Просто така е устроен човешкият мозък :?

scoobydors
01-05-2009, 03:48
дразни това че се срещаш с много други момчета че си имаш приятел,дразни го това че когато те е имал не е оценявал какво има,а сега вижда всички тези момчета и му се иска да си те върне отново.Но това зависи само от теб :wink:

Съгласна съм. ;)

Lysit0
01-05-2009, 06:00
Възможно е този , с когото ходиш да е казал на братовчед си в твоят случай (бившият ти) да те следи да не му изневериш.А може и да те харесва (още,пак) ...едн Господ знае.....що не поговориш с него?.....

PreciousDiamond
01-05-2009, 06:27
Типичното - просто те иска, защото вече не си негова . Просто така е устроен човешкият мозък :?

педераския мозък... един пич не би го направил тфа

Ееми не знам . Аз си мисля, че като знаеш, че не можеш да имаш нещо , го искаш по-силно ... :?

PreciousDiamond
01-05-2009, 08:10
Типичното - просто те иска, защото вече не си негова . Просто така е устроен човешкият мозък :?

педераския мозък... един пич не би го направил тфа

Ееми не знам . Аз си мисля, че като знаеш, че не можеш да имаш нещо , го искаш по-силно ... :?


когато не е било твое никога преди да, но тои е просто некав марляч там... прави се на ниььььь

Добре де ,ама то е като при децата ! Искаш някоя играчка, купуват ти я , играеш си с нея известно време , но после виждаш друга, по-хубава играчка и искаш нея . След като я получиш, изхвърляш старата и си играеш с новата , но после осъзнаваш, че всъщност старата е била по-добра и си я искаш обратно ... 8) 8-)

PreciousDiamond
01-05-2009, 08:26
искаш я ама в живота не е така


кво викат хора та че е като рисуване без гумичка за триене

Е това си е така , ама ако толкова силно искаш да изтриеш нещо - айде с плюнка 8-)

PreciousDiamond
01-05-2009, 08:30
и да плюваш ефект няма.. в живота си има правила

вервам че има и съдба..

а ти си усоинца плюеш отрова 8)

Айде ся пък усойница ... :? Що пък усойница? 8-)
А съдба има (:

mshark
01-05-2009, 10:02
По добре не сезахващай отново с него

Adwokat
01-05-2009, 10:23
По добре не сезахващай отново с него

И аз съм на това мнение!

babyjoinmeindeath
01-05-2009, 13:34
Ами виж сега, ще пиша от моя гледна точка. Значи ходила си с това момче определено време и тои те е зарязал заради някоя си негова глупотия 100%. Но когато вижда че можеш да се оправяш и без него, а той явно не си е намерил друга приятелка започва да се връща при теб може би защото не иска да е сам ИЛИ защото просто не може да свикне с мисълта, че някога си била негова и да те има някой негов братовчед. Според мен ти трябва да прецениш ако с неговия братовчед ти е по добре остани с него. Но ако искаш поговори с него и искай обеснение защо се държи така мило в последно време с теб. И накрая ще си направиш сама изводите с кого да останеш, защото ние няма да можем да ти кажем точно с кой ще ти е по-добре. Но да ти кажа той явно не ти е първия и няма да ти бъде и последния така че не си го слагай толкова много на главата и да се тормозиш. Просто прави това което на теб ще ти бъде добре. Успех.
Не е заради това че е сам, докато ходих с братовчед му той също си имаше приятелка. А и няма смисъл да говоря с него за това защото ... 1-во отношенията ни с него са малко странни, а и той е такъв човек който трудно си показва чувствата и дори да го питам защо го прави това той ще ми изръси некоя простотия, което всъщтност няма да е вярно и се губи смисъла...

nymphadora
01-05-2009, 13:35
Типичното - просто те иска, защото вече не си негова . Просто така е устроен човешкият мозък :?

четеш ми мислите :-)

HONDA
01-05-2009, 13:38
Не те харесва. Просто не може да понесе това, че си продължила напред, а не си в депресия, заради него.
Ако не искаш да преакаш новата си връзка не му позволявай такива своеволия, като това да те прегръща и целува, ИМАШ СИ ПРИЯТЕЛ ВСЕ ПАК!

curka87
01-05-2009, 13:42
Има два варианта: 1. Осъзнал е какво е имал и е загубил и сега иска да си те върне. 2. Яд го е като вижда , че си продължила напред , а преди си била негова и не може да го приеме.
Единственото , което можеш да направиш е да опиташ да проведеш серизен разговор с него и да се изясните веднъж завинаги.

babyjoinmeindeath
01-05-2009, 13:46
Не те харесва. Просто не може да понесе това, че си продължила напред, а не си в депресия, заради него.
Ако не искаш да преакаш новата си връзка не му позволявай такива своеволия, като това да те прегръща и целува, ИМАШ СИ ПРИЯТЕЛ ВСЕ ПАК!
Не мисля че е за това защото след него сам имала и друг приятел преди сегашния ми, за който той е знаел и много пъти ме беше виждал с него. Това започна от савсем скоро...

HONDA
01-05-2009, 14:15
Не те харесва. Просто не може да понесе това, че си продължила напред, а не си в депресия, заради него.
Ако не искаш да преакаш новата си връзка не му позволявай такива своеволия, като това да те прегръща и целува, ИМАШ СИ ПРИЯТЕЛ ВСЕ ПАК!
Не мисля че е за това защото след него сам имала и друг приятел преди сегашния ми, за който той е знаел и много пъти ме беше виждал с него. Това започна от савсем скоро...
Добре.
И все пак мисля, че не иска да е с теб отново или нещо подобно. Може би го прави, защото го е яд, че си ТОЧНО с братовчед му. Явно не го бърка да е някой друг, но не и неговия братовчед. Да, като цяло едва ли е много приятно, но чак такава реакия от негова страна... Тъпо... На колко е години? 16? 17?

summer_mo0n
01-05-2009, 15:26
дразни това че се срещаш с много други момчета че си имаш приятел,дразни го това че когато те е имал не е оценявал какво има,а сега вижда всички тези момчета и му се иска да си те върне отново.Но това зависи само от теб :wink:

+1

babyjoinmeindeath
01-05-2009, 19:14
Не те харесва. Просто не може да понесе това, че си продължила напред, а не си в депресия, заради него.
Ако не искаш да преакаш новата си връзка не му позволявай такива своеволия, като това да те прегръща и целува, ИМАШ СИ ПРИЯТЕЛ ВСЕ ПАК!
Не мисля че е за това защото след него сам имала и друг приятел преди сегашния ми, за който той е знаел и много пъти ме беше виждал с него. Това започна от савсем скоро...
Добре.
И все пак мисля, че не иска да е с теб отново или нещо подобно. Може би го прави, защото го е яд, че си ТОЧНО с братовчед му. Явно не го бърка да е някой друг, но не и неговия братовчед. Да, като цяло едва ли е много приятно, но чак такава реакия от негова страна... Тъпо... На колко е години? 16? 17?
17 :)