PDA

View Full Version : палто



chelsea
01-05-2009, 01:48
привет хора!
така, много студено стана вече, яке имам, но все пак ми се ще да си купя някакво хубаво палто, че якето ми се вижда късо и без боди просто ще ми умре кръстът,а все пак не с всичките ми дрехи мога да си позволя да нося боди.искам да си намеря някакво хубаво не-много дълго палто, така,да ми закрива дупето. досега все съм се обличала по спортно, знам къде да си намирам такива дрехи,но ми се ще сега да си купя нещо по-елегантно така. моля, дайде предложения за някой хубав магазин в софия, откъдето мога да си намеря някакво стилно и изчистено платнено палтенце (което да мога да комбинирам с различни шалове и обувки), но да не е прекалено скъпо, пообиколих малко магазини, и освен,че всичко е на разни доста модерни карета, и е над 100/120 лв. (това по по-смотаните магазинчета). много пари се охарчих за якето, затова ако се сетите някой магазин, където цените да стигат до 80/90тина лв. или поне има някакво хубаво намаление, много ще ми помогнете ако го споделите. мерси,мадами!

sladka__droga
01-05-2009, 02:58
В момента навсякъде се разхождат с такива палта и ги има на доста места,особено в черно.
Потърси по центъра и по Витошка.Иначе и да дадеш с 30лв. отгоре,ако дрехата е по-качествена си струва! :)

Айде успех и дано си намериш хубаво палтенце :-) !!

Minerva
01-07-2009, 21:05
Аз си купих много хубаво палто за 50 и няколко от малкия цум на Пиротска :wink: пробвай там. В базара на НДК пак има хубави.

Armeika
01-08-2009, 11:30
Аз моето си го взех от пиротска точно след колоните има един магазин та там има и са много хубави когато аз си го взех беше намалено от 160 на 99 дадох 99 ама поне знам че има вълна и че няма да стане на парцал защото една фр така даде 80 лв за едно палто и то взе че стана цялото на едни такива топчета нали се сещате като на плетените блузи много е гнусно. Та.. препоръчвам ти там да надникнеш има и дълги и къси... айде успех :)