PDA

View Full Version : съвет ?



kpucunky
01-05-2009, 11:42
Здравейтее :-P ! Преди 1 година лятото излизах с една компанийка...и там се запознах с едно момче (сега е на 17).Не след дълго започнаха флиртове,закачки между нас двамата...и постепенно започнах да се влюбвам и след това разбрах, че и той също ме е харесвал но не сме си били гаджета.Когато свърши лятото компанията се разпадна...и спряхме да излизаме, но като се видим с въпросното момче по пътя се поздравяваме...говорим си но нищо повече.Ако все още той изпитва чувства към мен и ако ми предложи аз искам да тръгна с него, но има едно нещо което ме спира .Той има един приятел който е на моята възраст (14) и с него са все заедно постоянно...не можеш никога да ги видиш поотделно и ние с него много много не се обичаме, и ако тръгна с момчето което харесвам, той ще ме сцепи от базици (neutral) знам че не трябва да ми пука от хорското мнение...ноо не ми е прятно,ще започне веднага да се подиграва ...а той самият дори не е имал гадже..незнам дайте някакъв съвет..какво да правя с този дечко :?
И ако може без подигравки и неуместни коментари ;-) Мерси :mrgreen:

kpucunky
01-05-2009, 11:49
пфф човек явно 1 тема неможе да пусне без да не се подигравате :?

VerryBerry
01-05-2009, 11:53
Споко бе,може и да не се окаже точно така както си го представяш :) действай смело :)

Presley
01-05-2009, 14:02
знам че не трябва да ми пука от хорското мнение

3наеш ти...

HONDA
01-05-2009, 14:06
пфф човек явно 1 тема неможе да пусне без да не се подигравате :?
Така е :-o
Явно не искаш толкова много да си с момчето, щом нещо толкова глупаво те спира.

BuBiTy
01-05-2009, 15:54
Не се занимавай с него... може да не е чак толкова лош!

Bellatrix
01-05-2009, 15:58
Споко. Ако твоето момче те харесва истински, ще говори с приятеля си и ще му каже да си мери приказките с теб. В краен случай---> бъзикай се и ти. :P

TheNewReligion
01-05-2009, 15:59
А тя какво да действа? :lol: Всичко зависи от момчето, което очевидно не се интересува от нея като гадже. Не се знае дали ще и предложи, така че тези хипотетични размисли са излишни. :-o

scoobydors
01-05-2009, 20:51
Явно не искаш толкова много да си с момчето, щом нещо толкова глупаво те спира.

MoHuTo
01-05-2009, 21:25
Първо ти дори не си сигурна, че момчето иска да е с теб, а вече правиш планове, дали да бъдеш с него... пък относно причината - адски тъпа!!! Кво те бърка приятеля му.. няа ходиш с него я.. :?

Adwokat
01-05-2009, 21:38
Няма смисъл да се притесняваш за приятеля на това момче което харесваш.. се пак ако тръгнеш с това момче.. би трябвало нещата да се променят м/у теб и неговия приятел... :) Успех

zay4e
01-05-2009, 21:50
Здравейтее :-P ! Преди 1 година лятото излизах с една компанийка...и там се запознах с едно момче (сега е на 17).Не след дълго започнаха флиртове,закачки между нас двамата...и постепенно започнах да се влюбвам и след това разбрах, че и той също ме е харесвал но не сме си били гаджета.Когато свърши лятото компанията се разпадна...и спряхме да излизаме, но като се видим с въпросното момче по пътя се поздравяваме...говорим си но нищо повече.Ако все още той изпитва чувства към мен и ако ми предложи аз искам да тръгна с него, но има едно нещо което ме спира .Той има един приятел който е на моята възраст (14) и с него са все заедно постоянно...не можеш никога да ги видиш поотделно и ние с него много много не се обичаме, и ако тръгна с момчето което харесвам, той ще ме сцепи от базици (neutral) знам че не трябва да ми пука от хорското мнение...ноо не ми е прятно,ще започне веднага да се подиграва ...а той самият дори не е имал гадже..незнам дайте някакъв съвет..какво да правя с този дечко :?
И ако може без подигравки и неуместни коментари ;-) Мерси :mrgreen:

mi kvo? o6te po-hubu ,gadjoka nali 6te e tam da te za6titava :P :)

Black_Fyed_Peas
01-05-2009, 22:03
Споко. Ако твоето момче те харесва истински, ще говори с приятеля си и ще му каже да си мери приказките с теб. В краен случай---> бъзикай се и ти. :P


+1

Adwokat
01-05-2009, 23:13
Споко. Ако твоето момче те харесва истински, ще говори с приятеля си и ще му каже да си мери приказките с теб. В краен случай---> бъзикай се и ти. :P


+1

Хубава идейка.. бъзикай се и ти с тоя дечко... няма са предаваш зарад някой я...

bloodz94
01-05-2009, 23:33
Споко. Ако твоето момче те харесва истински, ще говори с приятеля си и ще му каже да си мери приказките с теб. В краен случай---> бъзикай се и ти. :P


+1

така е,все пак той е на 17,а оня на 14 ако не стане с думи... :D 8-)

slun4ice_90
01-06-2009, 15:52
Не се замисляй,а направи,каквото смяташ за правилно. :)

LittlePrincess
01-07-2009, 11:50
Е, ти пък нещо ще ти стане кат те бъзика.Ми и ти се бъзикай..Кво толкова?

Re5peC7
01-07-2009, 14:35
представяш ли си него да го мъче същото :)

v3rSaNd37
01-07-2009, 18:32
И ще се откажеш от любовта към момчето заради един пубер?
:-x
Не се излагай, ако 14-годишният е истински приятел на момчето ти, няма да се подиграва
:)

beachy_bunny
01-07-2009, 18:45
хм значи дечкото е на 14 , а ти си на 13 :D :D ае момиче ... то момчето не те харесва ...ти чак тръгна с него ... бахти филма :D :D :D ако та харесвал .. ала бала ама нали знаеш , че има едно "ако" и какво ще ми кажеш , че след като някой бивш или момче което съм харесвала ми каже едно "здр .. как е при тебе " ме харесва ощееее ... въх смятай .. аз съм била много харесвана бе :D :D ебати аз филмарката дето си ...