PDA

View Full Version : Помогне, моля ви...



sweet_desire_f
01-05-2009, 12:24
Почти написах проекта си по свят и личност, но не знам какво точно трябва да включва следния въпрос: Как ще отчитате напредъка на проекта?(Бъдете по- конкретни). Моят проект е за фитнес зала в училището ми. Ако някой знае какво точно може да се включи във въпроса ще съм му много благодарна за помощта.

BeholdTheKing
01-05-2009, 14:20
Да бъдем по-конкретни по толкова шибано зададен въпрос е малко сложно, но ще опитам да помогна :lol:

Значи според мен напредъка на фитнес залата може да го отчиташ във вид на посещения от учениците (или да тръгнеш да разтягаш лукуми как очакваш едно 60% от хората в това училище да го ползват и как те биха давали предложения за нови уреди в залата; изобщо как тази зала би стана ключово място от живота на твоите съученици). Като цяло напредъка е как виждаш фитнес залата завбъдеще - макар че според мен със сигурност си покрила въпроса с посещаемостта досега...

Не знам, не съм на 100% сигурен, но се надявам да съм помогнал и ако не ползваш някои от предложените варианти, то поне да се сетиш за нещо, което си пропуснала :)

sweet_desire_f
01-05-2009, 15:50
Благодаря :)