PDA

View Full Version : Не може да се учи в училище !



BladeDancer
01-05-2009, 12:53
НЕ МОЖЕ
ПРОСТО Е СТУД
В Стара Загора уча 7 клас в Соу железник отвънка е - 2 , - 3 градуса в стаята -5 !
Днес 7 часа всички шалове шапки каквото намериш ! парното работи колкото да се каже че работи и ако утре не дадът някаква ваканция или поне да е топло за да може нещо да направим а не да са ни замръзнали мозъците ще убия тоя министър !

Biskfitka
01-05-2009, 13:06
При нас също е студено.Е моя клас имаме късмет,защото сме в една от най-топлите стаи (ама лятото е ужасно:Д ) и ни беше добре..... :-P .Днес ни намалиха часовете,а от утре цялата седмица ще сме от 8и30 а не от 8..и часовете ще са по 30минути....Ваканция явно няма да има ама аз и на тва се радвам :-D 8-)

Vesetyyyy
01-05-2009, 13:13
Ужасно студено е и при нас :? Всички сме с якета ,шалове, шапки..днеска ни намалиха часовете по 20 мин..В стаята е 14 градуса, а трябва да е най-малко 19 ! И е нечовешко при положение, че имаме 2 климатика, един радиатор и утре ще ни донесът още един.. :shock: Не се знае дали ще ни пуснат ваканция, но директорът ни е разбран човек, на който също не му се работи ахуиьха и реши, че ако не ни пуснат ваканция и в стаите е все толкова студено всеки ден ще си учиме с намалени часове по 20 мин..,което е приемливо , ако изключиме възможността за ваканция :razz:

million
01-05-2009, 13:59
О, и при нас същата картинка... Хем миналата година си поизпатиха от това, тази - старата песен на нов глас. А като знам и мерките колко бавно и нерешително се вземат... май ще трябва да се намеси някой от нас. Иначе ще си мръзнем в близките седмици....

Направете нещо бе, хора! Покажете се по новините! :x

Bang2Dis
01-05-2009, 14:11
В нашто даскало пак работи парното и мн ма е яд... нема да има дървена ваканция :D :D

Axe_vs_Sword
01-05-2009, 14:26
При нас не е чак такъв студ, ама пак... и часовете са нормални :booooomb:
Авторе, като навън е по-топло, отваряйте прозорците, бе :-P

jaCkit0o
01-05-2009, 14:30
Същата работа е и при нас само дето не са ни намалили часовете. Хах... и като се връщах от училище с автобуса, то в автобуса беше сигурно с 10 градуса по-топло. Баси... те като не се сещат да пуснат парното в даскало 2-3 дни преди да почнем, така ще е :-x :-x

vesito13
01-05-2009, 14:39
При нас някак си се живее , нямам си представа колко градуса е , но не са 18-19 в никакъв случай . :o Но все пак аз съм в една от най-топлите стаи в цялото училище , в другите е много по-студено . А и не знам ама тея 18-19 градуса ми се виждат невъзможни просто . За нова година приятели ходиха в чужбина там на 20-21 са си ходили преспокойно по тениски . В училище е абсурд да се съблечем по тениски . :? А аз дори съм свинкала на по-студен климат . Днес часовете бяха намалени по 35 мин :-D но да си кажа честно предпочитам си ваканция :D

xpreciousx
01-05-2009, 14:43
Лелеее и при нас е тъй :-x :-x :-x парното работи колкото да се каже че е така ...по едно време ше каиш че вънка беше по-топно!!!А и ние сме в една от най-големите стаи дет се отоплява по-трудно :-x :-x бахму нещото!!!пфф и ест никой няма да намали часовете :x

KpucuTo0o92
01-05-2009, 14:45
и в моето даскало беше много студено неска,всички стояхме с якетата и шаловете :-D поне се сетиха да ни намалят часовете след голямото междучасие :grin: дано и утре да са намалени :D

Lucho
01-05-2009, 14:47
Не само при вас,и при нас не е по-различно...цял ден съм с яке дебело и шапка...ъпсурд майна,българия !

SuNsEt
01-05-2009, 14:57
ТОВА НЕ Е НИЩО!
Всяка седмица в даскалото е студено,парто почти няма.Уча в едно от най-големите училища в България(ако не и най-голямото),в класната стая постоянно се отварят прозорците,дори и сега през зимата.В час седиш с яке.До тук нищо интересно.НО ДНЕС стана...нещо фрапиращо:
Имаме нов паркет и трябваше да сложим чиновете и шкафа пред стаята...Сутринта преместихме всичко въптре,освен огромния шкаф.Започва си първия час и ние разбира се,сме зъзнещи от студ,облечени с якета.Когато дойде малкото междучасие госпожата отиде да отвори вратата,обаче останови,че не може. :-D Някой беше затиснал вратата на стаята с шкафа...Пробвахме да бутаме вратата,но не ставаше.Тогава госпожата се сети да ни каже,че има клаустрофобия и откачи...А ние си умираме от смях.Трябваше да отворим прозорците(стана още по-студено),а класната започна да крещи през прозореца. 8-) Ние се чудим кво става,ама за нас беше смях.После тя се усети,че няма номера на никой нейн колега и направо зарева...Ние почнахме да търсим приятели от даскалото по телефоните,но никой нищо не искаше да ни помогне(ебати приятелите).Седяхме на 2 големи отворени прозорци,без парно със откачена класна,без храна или вода,не можехме да ходим до кенефа,да се разхождаме...когато всички започнеха да говорят ушите ми кънтяха.Всичко това цели 2 часа без междучасие.Щяхме да стоим до обяд така...Накрая класната се обади в канцеларията(беше си припомнила номера) и дойдоха да отместят шкафа.Щяхме да викаме пожарната...БЕЗ базик! 8-) Тя като лудна и ела да гледаш кво става...Ей това е класната ти да има изявена клаустрофобия! :lol:

nymphadora
01-05-2009, 15:45
В нащо даскало слагат нови врати и ни преместиха в кабинета по химия :x .Там е адски стуууууууд :x

fashion4etyy
01-05-2009, 16:15
стоя мн облечен че иначе е студено..две от момичетата бяха със шапки :-D :oops:

_summer_girl_
01-05-2009, 16:29
Не драматизирайте! Нормално е след като две седмици НЕ се е отоплявало, днеска да е студено, пък и не сте за първи път зимата на училище, че тооооооооолкова да драматизирате. И второ, какво толкова като е леко студено , като ходите с голи кръстове и тениски през зимата не ви е студено, но сега едва ли не ще умрете от студ..."Този луд, луд свят" :D

DJEB
01-05-2009, 16:31
бе хора и в нащо даскало беше студено,ама все пак нали бяхме ваканция,дет се вика стените още са студени... ше се стоплим бе ;)

gabi_94
01-05-2009, 16:35
еми и при нас беше мн студено и ни намалиха часовете на по 25 мин. :grin:

DJEB
01-05-2009, 16:38
еми и при нас беше мн студено и ни намалиха часовете на по 25 мин. :grin:
де тоз късмет ? :D

zai4ety13
01-05-2009, 17:17
оуу и при нас е така но за съжеление на нас не ни намалят часовете и с минута :-x никой не говори за ваканций а сички за учене,много е гадно тва.А иначе и при нас е студено ама не е с минуси.парното работи ама нищо не се усешта :smt086

DieselBlood
01-05-2009, 17:28
И при нас е студено.Уча в една от най-елитните гимназии в Бургас(руската),а като влязах в стаята замръзнах.То като са върнах вкъщи цял ден на отворин прозорец ми стана по-топло бе.Решиха да пуснат парното за 20 минути,щото било скъпо :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

cherrypezz
01-05-2009, 17:58
Аз съм от Казанлък.И тук беше голям студ,но дано утре вече да е топло.То ако не може днес да се учи от студа,уте ще е от мързела така чее........... :grin:

hot_girlll
01-05-2009, 18:36
...

AFT
01-05-2009, 18:42
Днес в училище температурата беше -12 градуса и часовете ни бяха по 20 минути.

zloto
01-05-2009, 19:28
Олеле каква мизерия :О
При нас поне това е наред. С алуминиева дограма е по-топло, а и парното работи, макар и слабо. Но ако температурата е минусова (-12 уътъфъ :О), просто ще се изнеса. Попринцип съм много зиморничава и след като се прибера от училище премръзнала си треперя още поне един час след това.
Колко реформи направиха в образованието, а не се сетиха да отпуснат малко пари за училищата, поне за парно :-o

thegirl90
01-05-2009, 19:44
Явно почти на всякъде е така. И нашите часаве бяха намалени, въпреки че сме късметлии и сме в най-топлата стая, температурата си беше ниска. Надявам се да не ни пускат ваканция, защото все пак е края на срока.

alwaysnforever
01-05-2009, 19:50
Тцтц..като гледам всички коментари..на повечето са били намалени часовете..пък ние пак мръзнахме ! :x на 4тия етаж сме .. там стаите са по-топли от другите ама пак беше студено..цял ден с якето дремя хем стоя до парното ! :? :? :? :? дано утре е по-топло ,чеее....ша се мре :D :x :x :x

sladka__droga
01-05-2009, 22:21
Наще часове не бяха намалени,беше и голям студ // Пчоти целия ден с якето си вися :lol: ..

BeholdTheKing
01-06-2009, 04:11
Такава идиотщина само в България може да се случи...

Ако сте мазохисти може да приемате това като каляване на характера, но ако си говорим сериозно - всички отговорни за отоплението в училище са за публичен бой и ебане!

DeepPurpLe
01-06-2009, 07:24
И при нас картинката не беше по розова,само дето нямаше и ток .. но нашия клас,нали сме късметлии и карахме два часа по 20 мин 8-)

N0_feAR
01-06-2009, 07:55
а аз какво да кажа, като в нащо даскало студ нестуд, в кабинета на директорката има климатик и ни вика" Топло е, нищо няма да ви стане, ще издържите". Тя си стои на топло в кабинета, а нас кучета на яли. Ай сиктир, даже и часовете й свиди да намили дори с по 5 минути.

thegirl90
01-06-2009, 09:17
Ние сме ваканция до края на седмицата

zvezdichkaaa
01-06-2009, 09:59
Ми обадете се на ХЕИ.При нас дойдоха,мериха и ся сме си в блажена ваканцийка до Понеделник.Немога да спра да се кефяя :P

alwaysnforever
01-06-2009, 10:39
бре..днеска беше по студено дори от вчера..пък би трябвало да е обратната :? умряхме от студ пак..и намалиха часовете по 30 мин..сега се пребирам и не си чувствам краката..баси хората при минусови температури в стаите ние ходим на даскало :shock: :-x

BladeDancer
01-06-2009, 11:04
Ние сме ваканция до края на седмицата
кой град ???
казвай ако не си от стара загора отивам да заколя тоя проклет министър !
П.П в даскало идваше само че ни държаха по стаите да не го изколим ! всички го чакаха пред входа на даскалото ама той така не се показа !!

carinaNebula
01-06-2009, 12:30
Ооо в нашето училище не може да се живее.
Ако не си се лепнал за някой радиатор тежко ти и горко.
Сите със якетата и шапките седим.

Zaharinka
01-06-2009, 13:24
При нас е супер студено,всички стойм с якета.Въпреки,че парното е на макс като го пипнеш пари,ама иначе като цяло в стаята е адски студено даже часовете не ни са намалени правете си сметка... :-x

zai4ety13
01-07-2009, 08:54
ние днеска бяхме с намалени часове 25 мин. :grin:

Wrathchild
01-07-2009, 09:25
Споко хора, още ще поседите без парно... Украйна ни спряха кранчето на газта. Айде честито.

hottie
01-07-2009, 09:27
Според мен е редно да ви пуснат вече, ясно е че е студено и че ще е така няколко дена :?

Izzy_
01-07-2009, 09:35
И при нас е адски студ!Всички сме с якета,ръкавици,шалове,шапк ..Няма парно от 1 месец.Директорите ни заявиха най-нагло,че едва ли не не им пука.Ваканция също няма.Та затова от днес съм си във ваканция,докато поне ни оправят парното,защото в тоя студ вече се разболях за 10 път. :-x

Wrathchild
01-07-2009, 10:10
Според мен е редно да ви пуснат вече, ясно е че е студено и че ще е така няколко дена :?Aaaми! До сега в БГ-мама четох, на едни училища са намален часовете, на други са си им по 40-45 минути, без да им пука на ръководствата.

hottie
01-07-2009, 10:26
Последно чух, че може да пускат учениците. Но дали ще стане. Май само в някои училища са пуснати.

_mimi7y_
01-07-2009, 11:44
нащо даскало е във ваканция до понеделник от днес (но пак си карахме сички часове днес ) мн се радвам защото вече не се търпеше тоя студ :(

Wrathchild
01-07-2009, 16:00
Последно чух, че може да пускат учениците. Но дали ще стане. Май само в някои училища са пуснати.Към момента не са пуснати всички училища, но не е изключено да излязат всички в дървена ваканция. До колкото съм запозната, в повечето училища директорите си имат климатици и не ги боли много много, че учениците студуват...

Mi6inka
01-07-2009, 16:09
:shock: при нас пък е такава жега... сега в тоя студ отваряме прозорци за да не заврим :shock: сериозно говоря... и сега .... ега ти всички училища са във ваканция заради газовата криза само днес в моето любимо училище доставиха 8 тона нафта... и пак има с какво да се отопляваме и да учим.... чак не мога да повярвам какъв съвестен кмет имаме :shock: (Кирил Йорданов)

vanchetox
01-07-2009, 16:24
И при нас е супер студеноооо !!! :( Направо не се търпи,нито са ни намалили часовете нито ще ни дават дървена ваканция :( Егати тъпото !

LiLGrizzly
01-07-2009, 16:45
НЕ МОЖЕ
ПРОСТО Е СТУД
В Стара Загора уча 7 клас в Соу железник отвънка е - 2 , - 3 градуса в стаята -5 !
Днес 7 часа всички шалове шапки каквото намериш ! парното работи колкото да се каже че работи и ако утре не дадът някаква ваканция или поне да е топло за да може нещо да направим а не да са ни замръзнали мозъците ще убия тоя министър !
+1 КУР ЗА МИНИСТЪРА :-x

justt
01-08-2009, 06:33
Хмм... при нас пък вчера не беше чак толко студено... е за 1-ва смяна де.. но ми казаха, че във втората смяна е било доста студеноо.... и за тва днес и утре няма да учим ! :wink:

Giaaa
01-08-2009, 13:43
а министъра си седи на топло под климатичето нали.. 8)

:-x

psychopath
01-08-2009, 15:37
мозъчетата ли ви замръзнаха? :D

Infinity
01-08-2009, 15:46
сп0кс тези които сега за вакания ще си учан може би някой уикенд или пък пролетната ваканция.... :P

LittlePrincess
01-08-2009, 15:49
В моето пък има духалки и парното е по-силно от в нас :lol:

SweetDeath
01-08-2009, 15:59
В нашто първите дни беше страшен студ ви казвам,ся взе повече да се стопля,ама все още е малко студено.Дървена ваканция друг път.Даже и часовете не ни намалиха. :x

F4e_stz
01-08-2009, 16:22
Az sum v ezikovata gimnziq v STz i e mega toplo ... nqma da imame vakanciq 100%

nefchi_bs
01-08-2009, 16:25
И при нас е студено.Уча в една от най-елитните гимназии в Бургас(руската),а като влязах в стаята замръзнах.То като са върнах вкъщи цял ден на отворин прозорец ми стана по-топло бе.Решиха да пуснат парното за 20 минути,щото било скъпо :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Да това е найстина ед от ''най-елитните'' гимназий в Бургас Руска(ако не можеш да казваш Л-Луска)само за пояснение Луска(или Лукса)е училища за идиоти и селски патъри които не мога да намерят колко ъгъла има в монета от 50 стотинки :lol: :lol: :lol: :lol:

Water
01-08-2009, 16:30
Ние мреме, но учим... 8-) :D :D :D

ThePowerOfLove
01-08-2009, 16:34
При нас все още е горе-долу поносимо :/ Но пак е кофти..

HePeAJIeH
01-08-2009, 16:34
23 градуса е в наща стая.В другите е около 20-22.На нафта ще бъдем..за жалост.

pifiella
01-10-2009, 16:34
А при нас няма промяна....по 25гр.е

Axel_f
01-11-2009, 10:21
мозъчетата ли ви замръзнаха? :D

Те от много дълго време са замръзнали на повечето...и най-голямата жега няма да им помогне... :?

По темата: при нас е нормално, с новата дограма даже е доста по-топло от миналата година по това време. Нямам представа колко е температурата, но едва ли е по-малко от 17 градуса, като си с топъл пуловер е идеално. Даже по някое време отваряме прозорците като стане задушно :)

Raliito
01-11-2009, 11:23
..Emii navsqkude e taka.. Mnogo e studeno ..ama kwo da se prawi..! :( :(

PiruBloodz
01-11-2009, 11:25
ние сме в най-голямата стая
имаме счупен прозорец :D
парното не работи
няма намаления на часовете
няма да има ваканция

съдба