PDA

View Full Version : Инфо за сертификати (английски)



MoMoXiXi
01-05-2009, 12:54
Абе малко се съмнявам да има тука такива хора, но... искам да ви попитам по английски как си учите новите думи? Уникално тъп ми е въпроса, но ми предстои да се явявам за сертификати и от едно известно време просто си стоя на едно ниво по отношение на лексиката. В училище не вземаме много нови думи и затова гледам повечко филми без субтитри и която дума не разбирам я търся в речник, но така я запомням само за момента. Примерно днес думата further не можах да се сетя какво значи, а тва е уникално елементарна дума. И сме я вземали сигурно преди 3-4 години.

Освен това, на който му предстои да се явява или се е явявал за сертификати, как "се научихте" на английския? Правите ли някакви упражнения или знам ли... В даскало учим до едно ниво и от там нататък сами да си търсим думи, сами да си разучаваме граматиката и т.н. , та малко ми е трудно "как" точно да почна с нещата...

sladka_rozi4ka
01-06-2009, 19:29
Ами аз всяка година държа изпити по Английски език и това, което ми помага е многото тестове, които решавам иии уроците на които ходя, защото там постоянно говорим....това е...практика