PDA

View Full Version : Дали не иска само секс..?



divanetyyy
01-05-2009, 13:30
И такаа..пак ще искам помощ от вас..в момента ходя с едно момче..от около 5-6 дена..и още на втората ни среща отидохме у един негов приятел,ама нали така,да пием по нещо,да слушаме музика..Аз вече му бях казала,че съм още девствена..И той ми каза че няма никакъв проблем,да не се притеснявам,когато поискам аз,тогава ще го направим..ноо..като отидохме в тях,и почнахме да се целуваме както обикновено,и той ми каза,че иска днес поне само с пръст да пробваме..демек да ме отвори с пръст..Аз малко се дърпах,но нз как се съгласих после..Приятеля му отиде някъде,и дфамата легнахме на леглото..Почна да ме такова с пръст..и 20 пъти ме попита дали не искам да продължим нататък..а аз все му отказвах..И той се примири..и оттам нататък почна да ми говори някакви супер мили неща..4е друго момиче след мен няма да погледне,че вече намерил това,което искал..и куп други хипер мили неща..И аз му казах,че когато сам готова,ще му кажа..И днес се видяхме,и той ми каза че другата седмица тяхните не били у тях..и ми намекна,че тогава ще го правим..и аз казах ,,ще видим\",и нищо друго..а аз още не съм готова за това..Днес едно момиче от моя клас,което го познава,ми разказа за него..Защото имам някакво чуство,че иска да е с мен само заради секса..и тя ми кaза,че бил супер сериозен човек,и когато тръгнел с някое момиче,си бил с нея..Между другото и аз съм забелязала,че за супер много неща е супер сериозен..И все пак отново се чудя..дали не иска само секс..Плс,кажете ми..дайте някакви съвети,какво да му кажа..че още не съм готова,знам..Обаче почти непрекъснато ми говори за товаа..че аз ще видя..ще ме направи щасTлива..Плс,кажете вашето мнение по въпроса..Дали според вас иска само секс..?

Hilary_
01-05-2009, 13:36
Здрасти мацка! :wink: Ето какво бих могла аз да ти кажа... така хубавите неща са че се е съгласил с теб за решението ти...намерил е добър вариант пръстчета...и това е добре...само че ми се струва че е решил да използва тактиката "Аз ще и говоря мили думи и тя ще ми върже!"... не го познавам за да ти кажа със сигурност че е искрен или не...ти го познаваш и можеш поне да се опиташ да прецениш дали е искрен...и все пак дори и да продължи да ти сваля звезди не му се доверявай прекалено...изчакай...не бързай това е важен момент...и щом те мисли за единствена и прочие значи ще чака!!! Пък после може би ще решиш да го възнаградиш! :wink: Успех ти пожелавам дано съм ти помогнала! :P

Rofl4e
01-05-2009, 13:38
Ти ни обясни какво се е случило у неговия приятел и 15 000 пъти ни пита дали иска само секс.. как можем ние да преценим не го познваме!Пък и щом не си готова не бързаи.. за всичко си има време и място!И какво от това,че ти е намекнал той ако наистина иска да е стеб ще те чака!
П.С. На колко си?

Rofl4e
01-05-2009, 13:42
Не каза на колко години е, но е нормално за млад човек да мисли за секс. Като не легнеш с него, ще си намери друга по-дащна от теб. Все пак е тийнейджър, а не монах.
Абе като и се свиди толкова много да му даде да си събира парцалята и да скъса с него не е последния на тоя свят ..пък и не са от кой знае колко време заедно та да не може да го приживее!

divanetyyy
01-05-2009, 13:54
На 16 съм :)

Punisherrr
01-05-2009, 13:55
Ммм не го познавам (то като гледам и ти ) ама... нещо ми мирише на гнило ;) Ходите от няколко дена,а той вече...луни,звезди,извънзем и..сваля.. И с тия тъпи намеци. Поне като е казал нещо,да го спази :? .
Ти прецени...
А относно какво да му кажеш... Ми аз дори не мога да си представя гаджето ми да се държи така...и това е именно,защото сме говорили дълго и широко за тия неща и и дмамата сме на ясно какво искаме в момента и какво не. ;)
Съветвам те да го подхванеш с един разговор щом се прави на много сериозен,пък то ще си проличи колко му струват думите.
Във всеки случай...престарава се мисля... ;)

x3eme
01-05-2009, 14:01
когато го опознаеш по добре сама прецени такъв ли е за какъвто се представя или всичко е маска
ако е с теб само заради секса.... :?

TPAKTOPUCTA
01-05-2009, 14:03
по-скоро е с теб и заради секса :)

krem4et0
01-05-2009, 14:06
При положение, че си девствена и че си на 16, първата седмица най-много целувки и прегръдки. Какви са тия пръсти, бъркания и секс с девствено момиче първата седмица? Рано е било дори да ти говори по темата. Да не говорим да намеква. А това, че ще те чака е само блъф...ти ще си кажеш-защо да го карам да ме чака, дай да правим секс. Ти си реши, но подобни обяснения и излияния ( няма да погледне друго близките 60-70) години са най-малкото прибързани. Аз дари не ги казвам на гаджето си, с което съм не 1 седмица, а 53 месеца!

x3eme
01-05-2009, 14:06
по-скоро е с теб и заради секса :)
и това е ватиант но не ми се вярва много много

Re5peC7
01-05-2009, 14:42
е може пича да е загорял :-o

x3eme
01-05-2009, 14:43
е може пича да е загорял :-oи като е загорял кво
тряя се възползва от нея ли :?

VinDa
01-05-2009, 14:46
Не бързай да правиш нещо което не искаш.Има време за всичко.Остави го на сухо и виж до кога ще издържи-всеки може да ти сваля звездиАко иска да е с теб ще те чака!! :P :)

nymphadora
01-05-2009, 14:50
ходите от 6 дена... :-o не мислиш ли,че е малко рано за секс?

Re5peC7
01-05-2009, 14:50
е може пича да е загорял :-oи като е загорял кво
тряя се възползва от нея ли :?
не..просто за това да напъва толкова нещата..нали уж казва, че бил сериозен...макар, че преди да стигна до там ми се струваше точно това, че иска само да топне чушката :?

x3eme
01-05-2009, 14:51
е може пича да е загорял :-oи като е загорял кво
тряя се възползва от нея ли :?
не..просто за това да напъва толкова нещата..нали уж казва, че бил сериозен...макар, че преди да стигна до там ми се струваше точно това, че иска само да топне чушката :?
аз точно за това казах да изчака и да прецени сама такъв ли е какъвто казва или е с нея само за едното ебане

aka6a_vamp
01-05-2009, 14:53
Аа мацка в никъв случай не му пускай...да ходите от 5 дена и да ти зачекне темата...загоряло копеле е.. :shock:

Re5peC7
01-05-2009, 14:54
мда..прав си \:D/

x3eme
01-05-2009, 14:54
мда..прав си \:D/ :-)

Re5peC7
01-05-2009, 14:55
Аа мацка в никъв случай не му пускай...да ходите от 5 дена и да ти зачекне темата...загоряло копеле е.. :shock:
аххахахах и ние тва казваме 8-)

aka6a_vamp
01-05-2009, 14:57
Аа мацка в никъв случай не му пускай...да ходите от 5 дена и да ти зачекне темата...загоряло копеле е.. :shock:
аххахахах и ние тва казваме 8-)
то няма кво друго да се каже..мисля че темата е изчерпана.. :D

ViolentSaint
01-05-2009, 14:59
Хахе тоя май е загорел, но това не значи, че не е точен пича.
Междудругото ако не беше девствена пак според мен трябва да го държиш на сухо поне 15-20 дена , ти кво да не си парцал че на 2рия ден ебане, а щом си още девствена незнам мисля, че трябва да почакаш. От опита който имам рано или късно женките си искат сами секса така, че и при тебе ще дойде момента в който ще му кажеш айде скъпи ела да ти видя оръжието.

Ако е сериозен ще чака , ако ли не майната му.

pavlinkamalinka
01-05-2009, 15:06
spored men ne e s teb samo zaradi sexa, no ako bqx az n bix spala s nego osobeno kakto 6te ti e purvi put
ne 4e e vajno vremeto predi sexa, ama pak neka i ti da go iska6 sex nasila ne e xubavo 100% pravila sam i e ujas
a na kolkoto i godini da e nqma zna4enie
az izlizam s vsqkakvi maje i koito i da me e pritiskal kato kaja ne zna4i ne
ako ti izneveri zna4i e muxlio
vse pak kato iska si blusne edna 4ekiq pak ti ne si dlajna da spi6 s nego
pojelavam ti da te obikne naistina i da napravi6 tova koeto naistina iska6 :)

tekila_sunrise
01-05-2009, 15:10
Абе ддз според мен още малко поизчакай,пробвай го,виж дали е само заради това,защото и бившия ми така в началото ми сваляше звезди ,и като му пуснах на първата седмица-на другата нито искаше вече да се виждаме и му беше все-едно.Нз дано твоя да не се окаже такъв. :) :)

divanetyyy
01-05-2009, 16:14
Хора,днес с него излезохме,и проведохме тоя разговор..Казах му всичко,което чустфам,че трябваше да му кажа..и че не мисля,че е нормално,че на втората среща още ще иска секс,още повече,че съм девствена..Той каза,че напълно ме разбира,обаче от не знам си колко месеца не бил барвал момиче..тоест от последната му връзка..И просто понякога не можел да се сдържа,и се изтървал..Незнам дали да му вярвам,ама ми каза,че ще чака ако трябва и с години,когато аз си преценя,сама да си поискам..И така ще стане..изглеждаше ми честен..и така,уредихме въпроса :)

loveme
01-05-2009, 16:20
не му вярвай .. ще патиш.. не му пускай колкото и готин да е.. или неустоим.. :P

Punisherrr
01-05-2009, 16:23
Хора,днес с него излезохме,и проведохме тоя разговор..Казах му всичко,което чустфам,че трябваше да му кажа..и че не мисля,че е нормално,че на втората среща още ще иска секс,още повече,че съм девствена..Той каза,че напълно ме разбира,обаче от не знам си колко месеца не бил барвал момиче..тоест от последната му връзка..И просто понякога не можел да се сдържа,и се изтървал..Незнам дали да му вярвам,ама ми каза,че ще чака ако трябва и с години,когато аз си преценя,сама да си поискам..И така ще стане..изглеждаше ми честен..и така,уредихме въпроса :)

Тва е хубаво;)
Дано само да не те прави на луда с тази..честност.. и сега да се чувстваш виновна,а той да играе ролята на мъченик едва ли не...и по тоя начин без да се усетиш пак ше влезнеш в трапа 8-) ама...дано не е така;)

krem4et0
01-05-2009, 16:30
Punisherrr, и аз така мисля. И що за наглост да говориш с девствено момиче за секс на 2-рата среща!? Изчакай месец, поцелувайте се, намекни й. Та вие не сте се научили да се целувате един друг като хората, а секс ще правите. Ако ще и 5 години да не е правил-не е редно да повдига въпроса изобщо. Инициативата в такава ситуация трябва да дойде от момичето. само и единствено от него. без преди това да се е намеквало, а още по-малко натяквало че трябва да се прави секс.

ти си прави каквото искаш, но отложи секса, дакото не решиш, че той е човекът, че той заслужава да му отдадеш девствеността си, че той винаги ще си остане първия в твоя живот, ако ще да имаш после още 20 мъже. Помисли и реши ТОЙ ЛИ Е?

DevilWish
01-05-2009, 16:30
Не го познавам, че да мога да кажа обективно мнение.Момичето ти е казало хубави неща, обаче да иска на втората седмица да му пусне девствено момиче и е малко прибързано.Моят съвет - не ходи другата седмица у тях или пък иди, но не правете нищо.Ако не е ядосан и не каже оставям те тогава, значи си заслужава.Ако се ядоса, че втори път го отблъскваш - ясно е за какво е бил с теб.Успех =) И мисли преди да направиш нещо, защото можеш да съжаляваш дълго време ;)

AutumnTears
01-05-2009, 16:32
Punisherrr, и аз така мисля. И що за наглост да говориш с девствено момиче за секс на 2-рата среща!? Изчакай месец, поцелувайте се, намекни й. Та вие не сте се научили да се целувате един друг като хората, а секс ще правите. Ако ще и 5 години да не е правил-не е редно да повдига въпроса изобщо. Инициативата в такава ситуация трябва да дойде от момичето. само и единствено от него. без преди това да се е намеквало, а още по-малко натяквало че трябва да се прави секс.

ти си прави каквото искаш, но отложи секса, дакото не решиш, че той е човекът, че той заслужава да му отдадеш девствеността си, че той винаги ще си остане първия в твоя живот, ако ще да имаш после още 20 мъже. Помисли и реши ТОЙ ЛИ Е?
;-)

divanetyyy
01-05-2009, 16:45
Знам,не съм чаак толкова наивна..и никога не отдавам на някой пълно доверие,винаги си имам едно наум..И затва..аз му казах,че ще почакаме колкото ми е нужно,за да съм сигурна,че няма да съжалявам,че ми е първият.. :)

SIC
01-05-2009, 17:32
spored men porazpitai o6te hora,koito go poznavat

divanetyyy
01-05-2009, 18:53
Аз съм разпитала..това момичето,където е от моя клас го познава отдавна..и ми каза,че няма по-сериозно момче от него..и въобще не съм сгрешила,че съм тръгнала с него..питала сам и приятелите my..всички едно и също ми казват..
8-)

TeCHo0o0
01-05-2009, 18:57
давайте бе деца мой любете се един живот се живей !!! :-)

kofti_nick
01-05-2009, 19:20
И той е човек ... иска да мушне ...

x3eme
01-05-2009, 19:23
оооооо не мога повече :lol: :lol: :lol: иска да ти целуне пъпчето....ама от вътрешната страна :-D :-D :-D :-D :razz:

Gerganna
04-07-2009, 22:29
според мен е с теб заради секса, ама знам ли.. може и развръзка да има :smt059

Teddynka
09-09-2009, 17:44
Ами според мен след като не си готова недей прави нищо! :) Ако наистина е сериозен и те обича , както ти е казал значи и когато отидете у тях и ти му откажеш отново ще те разбере ! Само недей прибързвай , защото после наистина може да съжаляваш ужасно много ! :) Успех ! :-)

Rhype
09-09-2009, 18:27
И такаа..пак ще искам помощ от вас..в момента ходя с едно момче..от около 5-6 дена..и още на втората ни среща отидохме у един негов приятел,ама нали така,да пием по нещо,да слушаме музика..Аз вече му бях казала,че съм още девствена..И той ми каза че няма никакъв проблем,да не се притеснявам,когато поискам аз,тогава ще го направим..ноо..като отидохме в тях,и почнахме да се целуваме както обикновено,и той ми каза,че иска днес поне само с пръст да пробваме..демек да ме отвори с пръст..Аз малко се дърпах,но нз как се съгласих после..Приятеля му отиде някъде,и дфамата легнахме на леглото..Почна да ме такова с пръст..и 20 пъти ме попита дали не искам да продължим нататък..а аз все му отказвах..И той се примири..и оттам нататък почна да ми говори някакви супер мили неща..4е друго момиче след мен няма да погледне,че вече намерил това,което искал..и куп други хипер мили неща..И аз му казах,че когато сам готова,ще му кажа..И днес се видяхме,и той ми каза че другата седмица тяхните не били у тях..и ми намекна,че тогава ще го правим..и аз казах ,,ще видим\",и нищо друго..а аз още не съм готова за това..Днес едно момиче от моя клас,което го познава,ми разказа за него..Защото имам някакво чуство,че иска да е с мен само заради секса..и тя ми кaза,че бил супер сериозен човек,и когато тръгнел с някое момиче,си бил с нея..Между другото и аз съм забелязала,че за супер много неща е супер сериозен..И все пак отново се чудя..дали не иска само секс..Плс,кажете ми..дайте някакви съвети,какво да му кажа..че още не съм готова,знам..Обаче почти непрекъснато ми говори за товаа..че аз ще видя..ще ме направи щасTлива..Плс,кажете вашето мнение по въпроса..Дали според вас иска само секс..?



Охоу ,бахти фена.След 3-4 дена и вече пръстче (well done).Ти дори не го познаваш (как сте тръгнали изобщо и дали го харесваш)Твоята приятелка - сериозен човек е (я си провери приятелката дали наистина е или те праща при някой да те отвори и да ти излезе именце)И все пак не го познаваш О.о - за мен това е доста идиотско да тръгнеш с някой ,който едва познаваш ,но живота си е твой и какъвто си го направиш проблема си е твой.Благодаря ,че го прочете (ако си го направила) и със здраве : )

therichbitch
09-09-2009, 18:42
ами не му давай и така ще разбереш най-добре чувствата му /ако има такива/ ;) ако до няколко месеца не те е зарязал, значри не му е САМО за секса

Bastard
09-09-2009, 18:47
Глупаче малкооо ходите от 6 дена а той постоянно ти говори за секс айде сама намери отговора дали иска секс от теб ........... днес секс утре кой знае какво, небъди толкова глупава нека първо си го заслужи .....

qn1to0o1
09-09-2009, 18:50
При положение, че си девствена и че си на 16, според мен вече ти е време но щом ти говори такива мили неща навярно иска да те вкара в леглото.Но ти му обясне че още не си готова и че искаш време.Но е нормално в днешно време всички сме се разлюбили :D аа и само да ти кажа за всичко си има време, хубавите неща стават бавно :)

CrazySweety
09-09-2009, 18:57
Казваш сериозен бил :D Аз мисля,че не е така.Защо само ти повтаря,че иска някои неща,защо не те остави ти сама да решиш.Вие ходите само от няколко дни във връзката ви дори не може да става дума за обич.Според мен ти си поредна играчка за него,ще вземе това,което иска и чао.

Fiki_
09-09-2009, 20:03
Олее щом още на 5я ден е искал секс,сметни.Моя приятел до 2я месец не ми е говорил за секс...Според мен иска само да те ч*кне и да ходи при друга,ама знам ли...не всички са такива 8-) Иначе успех,дано да разбереш какво иска/не иска :)

Midi4ka
09-09-2009, 20:31
Punisherrr, и аз така мисля. И що за наглост да говориш с девствено момиче за секс на 2-рата среща!? Изчакай месец, поцелувайте се, намекни й. Та вие не сте се научили да се целувате един друг като хората, а секс ще правите. Ако ще и 5 години да не е правил-не е редно да повдига въпроса изобщо. Инициативата в такава ситуация трябва да дойде от момичето. само и единствено от него. без преди това да се е намеквало, а още по-малко натяквало че трябва да се прави секс.

ти си прави каквото искаш, но отложи секса, дакото не решиш, че той е човекът, че той заслужава да му отдадеш девствеността си, че той винаги ще си остане първия в твоя живот, ако ще да имаш после още 20 мъже. Помисли и реши ТОЙ ЛИ Е?
Дадоха ти възможно най-изчерпателния и обективен отговор! Темата може да се закрие... реши какво да правиш :) Успех ти пожелавам! ;)

mynichka09
09-09-2009, 23:03
Опознай го и тогава реши дали да му даваш или не

sexapilnata0
09-09-2009, 23:34
Много объркахте момичето . . . Аз съм със едно момче от 4 месеца вече бях на същото място като теб още на първата седмица той ми го пойска сех,но аз не бях готова и карахме само на пръстчета през това време :D даже още сме така още не се чувствам готова да го направя с него :? Но ти сама си прецени сама си реши дали си готова за това :?

Amateur
09-10-2009, 01:29
Говори ти мили думи иска да те омае за да те вкара в леглото и после като му омръзнеш след 1-вия 2-рия път или просто те иска за бройка ще те зареже...

janchity
09-17-2009, 22:21
почти всички момчета са различни ... едно говорят , друго искат ... абе ако не си готова недей колкото и да го харесваш все пак не си заслужава ако ти е първият да те н**** и да те зареже .. почакайте няколко месеца и ако найстина си готова и той не те е зарязал тогава вече... :)

Bombshell
09-18-2009, 02:47
Няма как да разбереш, освен да му се отдадеш и:
А) Да го оставиш да те нарани, брутално.
Б) След това да си се обичате и да сте неразделни супер много време.

Всички хора имат нужда от такива връзки(говоря ако е провал)...Че след това как ще разбереш, когато някой те лъже или не..когато те обичат или не...

Robe
09-18-2009, 12:21
2-ма млади тиинейджъри, нещо да пиинете, да слушате музика на гости, на легло ?! Е какфо да му се прави е...... нормално е да са отпуснете и да го направите 8)

Passi0n
09-18-2009, 13:07
ходите от 6 дена... :-o не мислиш ли,че е малко рано за секс? :-o :D

zagadkata
09-18-2009, 14:44
ходите от 6 дена... :-o не мислиш ли,че е малко рано за секс? ne malko bih kazala mn rano te o6te ne se poznavat i redovniq nomer na mom4etata az nqma da pogledna druga ti si parvata koqto obi4am i taka natataka ne mu vqrvai pak 6tom ne si gotova imali snimal da pravi6 ne6ty koeto neiska6 no vse pak ti si znae6 :-P

glamouros
09-18-2009, 15:50
Не каза на колко години е, но е нормално за млад човек да мисли за секс. Като не легнеш с него, ще си намери друга по-дащна от теб. Все пак е тийнейджър, а не монах.
Взе ми думите. +++++ :)