PDA

View Full Version : първи път в тоалетна...без презерватие...ужасната болка...



jestokataa
01-05-2009, 13:50
На нова година с гаджето ми го направихме за първи път но в една тоалетна без презерватив и болеше прекалено много от началото до края дали ще е така и през следващите пъти???Защото много приятелки са ми казвали че ги боли много малко пък и такива клипове съм гледала знам че при всички е различно но...преди това мн пъти са ми пъхали пръст и то не един... :oops: :oops: и дали мойе това да ми е навредило по някакв начин...пък не искам да ходя на гинеколог..[горките хора работят там където другите се забавляват :D :D ] helP mE Plss :oops: защото се чъвствам някак много кофти с гаджето ми...

niki7y
01-05-2009, 13:53
spoko ne si edinstwenata koqto mn gi boli sled 2\3 p1t she ti mine

HONDA
01-05-2009, 13:55
Не го правете в тоалетни (най-малкото, че не е никак хигиенично) и няма да е лошо за напред да ползвате презевативи.
За първия път е нормално да те боли. Следващите няколко (1-2-3-4) също може да има някакъв дискомфорт. Ако обаче продължи, просто ще трябва да се отпъснеш повече. Можеш да го помолиш за малко по-дълга любовна игра или нещо такова.

mmm_sweet
01-05-2009, 13:55
mila,mislq 4e ne napulno normalno.Nqma ot kakvo da se pritesnqva6,sled purviq put 4esto boli ili ti e nqkak neudobno,no otminava.Opredeleno nqma da sre6tne6 pove4e bolka po vreme na sex,a ako slu4aino produlji,6te trqbva da subere6 sili da poseti6 4i4o doktor :D no me sumnqva ne6to da se oburka 8)

4epHo0KaTa_Lady
01-05-2009, 13:56
мен ме боля до 7-8 път но трябва да си много предразположена :)

FlashMX
01-05-2009, 13:56
Бахти и тъпия първи път....

Hilary_
01-05-2009, 13:57
Е браво бе...много хубаво!!! Похвално!!! И защо без презерватив...защото може би си мислиш че първия път има най-малка вероятност - ГЛУПОСТИ!!! Това е първото...а другото е че явно приятелят ти не се е старал много много за да се отпуснеш... явно си е било направо от вратата за краката...без предлюбовна игра без нищо.... много ясно че ще те боли...!!! :? Не се обиждай просто изказвам мнение!!! Да не говорим за мястото... :? не мисля че е най хубавото за първи път! :?

Bombshell
01-05-2009, 13:57
Сефтето в кенефа... :? Малоумници

x3eme
01-05-2009, 13:58
ти па намери каде да го направиш за първи път :?
а по темата
нормално е да те боли дори може и следващите няколко пъти да те боли така че спокойно няма от какво да се притесняваш и не може да ти навреди това

TPAKTOPUCTA
01-05-2009, 13:58
Не го правете в тоалетни (най-малкото, че не е никак хигиенично) и няма да е лошо за напред да ползвате презевативи.
За първия път е нормално да те боли. Следващите няколко (1-2-3-4) също може да има някакъв дискомфорт. Ако обаче продължи, просто ще трябва да се отпъснеш повече. Можеш да го помолиш за малко по-дълга любовна игра или нещо такова.

+2

Punisherrr
01-05-2009, 13:59
ТИ СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТА! (спокойно..има още хиляди като теб)


(Освен ако това не е поредната творба на една скучаеща душа)

Mr_Crowley
01-05-2009, 14:04
Е не, всеки път си мисля, че не може да се роди по малоумна история, но за пореден път оставам опроверган...Не може да си толкова тъпа, честно! Ти заслужаваш да влезнеш в представителна извадка на съвременното младо, подрастващо поколение на БГ с тъпотията си. :-o

FlashMX
01-05-2009, 14:05
ТИ СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТА! (спокойно..има още хиляди като теб)


(Освен ако това не е поредната творба на една скучаеща душа)

BTW тфа на аватара ти ли си??? 8-)

sapa91
01-05-2009, 14:08
Сефтето в кенефа... :? Малоумници

roksana_1
01-05-2009, 14:14
ТИ СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТА! (спокойно..има още хиляди като теб)


(Освен ако това не е поредната творба на една скучаеща душа)
мисля , че е по вероятно да е ебавка :?

niki7y
01-05-2009, 14:14
ТИ СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТА! (спокойно..има още хиляди като теб)


(Освен ако това не е поредната творба на една скучаеща душа)

slu6ai sq..nqmam ni6to protiw tebe oba4e sum zabelqzala kak po4wash da obijdash i drugite potrebiteli..kakwo?! i prosta da e twa si e neina raota ..tq ne te pita dali e prosta ami dali e normalno.. :shock: :shock: :shock: :?

FlashMX
01-05-2009, 14:16
ТИ СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТА! (спокойно..има още хиляди като теб)


(Освен ако това не е поредната творба на една скучаеща душа)

slu6ai sq..nqmam ni6to protiw tebe oba4e sum zabelqzala kak po4wash da obijdash i drugite potrebiteli..kakwo?! i prosta da e twa si e neina raota ..tq ne te pita dali e prosta ami dali e normalno.. :shock: :shock: :shock: :?

Ako това на аватара е тя.. и е простено Гледай какво е сладко... Как можеш да и се караш.....

x3eme
01-05-2009, 14:17
ТИ СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТА! (спокойно..има още хиляди като теб)


(Освен ако това не е поредната творба на една скучаеща душа)
мисля , че е по вероятно да е ебавка :?
има сякакви така че може и да не е ебавка :-D

Xrisinka
01-05-2009, 14:26
az msilq che ne e trqbvalo da go pravish v toaletnata pri uslovie che ti e bilo za parvi pat .. :) :) :) no vse pak tva ti si go reshavash. A normalno e da te boli parvite nqkolko pati :P :P

roksana_1
01-05-2009, 14:49
ТИ СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТА! (спокойно..има още хиляди като теб)


(Освен ако това не е поредната творба на една скучаеща душа)
мисля , че е по вероятно да е ебавка :?
има сякакви така че може и да не е ебавка :-D
e даа... то вече има и такива откачени хора :lol: ужасТ ! на къде е тръгнал света :? то от одавна е тръгнал ... ама чак пък

aka6a_vamp
01-05-2009, 14:59
Тва да се ебеш в кенефа за мен е най-долната и мизерна работа...и показва колко струва човека..жалка история :(

ViolentSaint
01-05-2009, 15:02
Тва да се ебеш в кенефа за мен е най-долната и мизерна работа...и показва колко струва човека..жалка история :(

Много груба брее ... тц тц недей така. Нали знаеш разни хора разни идеали ;)

natedog
01-05-2009, 15:12
Не го правете в тоалетни (най-малкото, че не е никак хигиенично) и няма да е лошо за напред да ползвате презевативи.
За първия път е нормално да те боли. Следващите няколко (1-2-3-4) също може да има някакъв дискомфорт. Ако обаче продължи, просто ще трябва да се отпъснеш повече. Можеш да го помолиш за малко по-дълга любовна игра или нещо такова.

+1 :-o

jestokataa
01-05-2009, 15:14
4esno kazano ne misleh 4e 6te ste takiifa tfa e sait za spodelqne na problemi za boga a en da po4nete si4ki "kolko si typa prosta jalka" za da sam go napravila v kenef zna4i e nqmalo kade drygade... :-x Pfff po dqvolite i ot kade vi hrymna tfa 4e si go izmilsqm pfff :X:X:X ! ako go bqh izmislila nqa6e da e takofa a ne6ty mnogo po zaintrigyva6to ne sam sky4en 4ovek 2 nqam nikfo vreme i prosto re6ih da go napi6a za6toto me trevoje6e no kato gledam kfi ste nqkoi...no vse pak mersi nq tiq hora koito naistina sa seriozni :-)

TheRunaway
01-05-2009, 15:21
Ти па да беше казала, че си го правила в банята.. 8-) Ебавка, ебавка, ама на доста хора банята и тоалетната е заедно. :Р

fashion4etyy
01-05-2009, 15:25
На нова година с гаджето ми го направихме за първи път но в една тоалетна без презерватив и болеше прекалено много от началото до края дали ще е така и през следващите пъти???Защото много приятелки са ми казвали че ги боли много малко пък и такива клипове съм гледала знам че при всички е различно но...преди това мн пъти са ми пъхали пръст и то не един... :oops: :oops: и дали мойе това да ми е навредило по някакв начин...пък не искам да ходя на гинеколог..[горките хора работят там където другите се забавляват :D :D ] helP mE Plss :oops: защото се чъвствам някак много кофти с гаджето ми...

ee kak da ti pomognem.. 6te ti mine :D

galu6a
01-05-2009, 15:48
споко по принцип при почти всички е така

Punisherrr
01-05-2009, 15:49
Ми как няма да ни хруПне,че си измисляш,като толкова нелепи неща си написала..(и явно си направила).
По-добър съвет от това да те оплюем не бихме могли да ти дадем,повярвай :smt023

x3eme
01-05-2009, 15:51
споко по принцип при почти всички е така
ти да не си луд :-D

aka6a_vamp
01-05-2009, 16:57
Тва да се ебеш в кенефа за мен е най-долната и мизерна работа...и показва колко струва човека..жалка история :(

Много груба брее ... тц тц недей така. Нали знаеш разни хора разни идеали ;)
Че кое му беше грубото? :-o

Rofl4e
01-05-2009, 17:06
По принцип след 2-3 път болката изчезва и остава само удоволствието :) Няма страшно всеки е минал по този път не си единствената :)

hottie
01-05-2009, 17:13
Болката няма да е вечна. Ще мине, следващия път се предпазвайте, за да не пускаш тема "има ли вероятност да съм бременна".

scanadal
01-05-2009, 17:13
Офф:Сега,че си тъпичка,съгласна съм.Как ще ти хрумне да го направиш и то за първи път в някоя умирисана тоалетна.Без значение колко си била възбудена :?
Сега по темата:Нормално е да те е боляло,щом като ти е за първи път.Все още си "тясна" там долу.Следващите няколко пъти също е възможно да те понаболява,ноооо после ще има само удоволствие.А даааааа,и спри да правиш секс по кенефите!

CanyH
01-05-2009, 17:18
Може ли да изкажа мнение ?

ToniStoraro
01-05-2009, 17:20
Може да прозвучи леко невъзпитано това, което ще кажа, но поне ще стане ясно моето мнение. КЕНЕФА НЕ Е МЯСТО ЗА ЕБАНЕ, НИТО ЗА СВИРКИ НИТО ЗА НИКАКЪВ ВИД СЕКСУАЛНО УДОВОЛСТВИЕ (освен собственоръчното) :D Кенефът е място да се изпикаеш и да се изсереш, а не да се ебеш :D

aka6a_vamp
01-05-2009, 17:23
Може ли да изкажа мнение ?
Тряя да напраим гласуване

hottie
01-05-2009, 18:05
Абеее какво ми се правите на супер културните. Какво като го е направила в тоалетната? Това си е техен избор! Защо всички трябва да го правят по трандиционния начин на легло в мисионерска поза? Тук е било спонтанно, а не уреден ден и час едва ли не :?

baby2009
01-05-2009, 18:07
Абеее какво ми се правите на супер културните. Какво като го е направила в тоалетната? Това си е техен избор! Защо всички трябва да го правят по трандиционния начин на легло в мисионерска поза? Тук е било спонтанно, а не уреден ден и час едва ли не :?


много съм съгласна с тебб това че са го правили в тоалетната незнчи нищо всеки си избира мястото щеше ли да ви е приятно ако ви убиждаха по тоя гаден начин? ми май не ама някои пат помислете

Punisherrr
01-05-2009, 18:07
....колкото и да не сме културни и да се правим на интересни и да даваме акъл и да сме прости - това с тоалетната...просто си е малоумщина ;)

roksana_1
01-05-2009, 18:10
....колкото и да не сме културни и да се правим на интересни и да даваме акъл и да сме прости - това с тоалетната...просто си е малоумщина ;)
+1 а и нестига , че не е хигеанично ,а и една ли е било удобно и при тва да мирише хуаво :lol:

CanyH
01-05-2009, 18:11
Се едно да ядеш в кенефа или да сереш в хладилника....

hottie
01-05-2009, 18:11
Няма значение. Момичето пита нещо конкретно, не ви пита за мнение дали е постъпива глупаво, че го е направила в тоалетна :)

Знате ли колко ЛС-та получавам седмично от съфорумци, които ме питат нещо лично, защото ги е страх да си отворят темичка тук заради нападките? Много! Аз нямам нищо против да отговарям, но ми става тъпо, че има толкова злоба. И аз си изпускам нервите, но като цяло гледам да се съобразявам и ако преувелича се извинявам.

CanyH
01-05-2009, 18:13
Направи си форум тогава.

hottie
01-05-2009, 18:14
Защо да си направя форум? Все тая дали ще се злобее тук или на друго място,в се едни и същи хора. Просто поуспокойте топката.

besnataPROstitutka
01-05-2009, 18:18
ам чи ако продалжите без презарвативи у кенефите, ща я були :)

DevilWish
01-05-2009, 18:19
Много глупаво, че си го правила там първият път. За нататък вече може да го правите там ако няма къде другаде . . ама за първи път.Гадничко е.Не че си проста и не знам си каква.А и мен много много ме болеше първият път, ужасно много.Така, че спокойно.Вторият път не ме болеше, но не ми беше хубаво, третия и след това вече беше страхотно ;) Успех!
А за презерватива - ползвайте, за да не стане глупост - я бебе, я болест ;)

jestokataa
01-05-2009, 19:22
mersi mnogy na tezi koito naistina mi pomognaha sega sam naistina po spokoina.. :) a pak za tezi koito mi se praat na interesni nqma da se svar6at pone se vijte ot strani kolko samy ste neinteresni da ne se izrazq i po zle typo e tfa deto go prafite no wa6a si rabota :booooomb: 8)

Punisherrr
01-05-2009, 19:49
mersi mnogy na tezi koito naistina mi pomognaha sega sam naistina po spokoina.. :) a pak za tezi koito mi se praat na interesni nqma da se svar6at pone se vijte ot strani kolko samy ste neinteresni da ne se izrazq i po zle typo e tfa deto go prafite no wa6a si rabota :booooomb: 8)

И на теб няма да ти навреди да се погледнеш отстрани и да се замислиш какви глупости вършиш...
И човек,който пише по тоя начин,не ползва презерватив и прави секс за първи път в тоалетна,а после пита по форуми... ми казва,че е тъпо да коментирам... 8-) е...прощаай тогава. :smt038

A_Loving_Girl
01-05-2009, 19:58
Е поне ще го запомниш в кенефа :D :razz: ....защо не мислите като правите нещо бе....

FunnYboY
01-05-2009, 20:24
няма от какво да се притесняваш и не може да ти навреди това

yep :D


Що бе - к'во не те кефи в тоалетната - тясно, свежо(ако има ромат.) и лесно за проветряване място :D :D :D :D :D

MoHuTo
01-05-2009, 21:46
Нормално е да те боли първите няколко пъти, особено ПЪРВИЯ.. а относно това, че сте го правили без презерватив - :shock: малоумна работа.. :?

x3eme
01-05-2009, 21:47
Нормално е да те боли първите няколко пъти, особено ПЪРВИЯ.. а относно това, че сте го правили без презерватив - :shock: малоумна работа.. :?и аз тва казах :-o

HONDA
01-06-2009, 08:37
Абеее какво ми се правите на супер културните. Какво като го е направила в тоалетната? Това си е техен избор! Защо всички трябва да го правят по трандиционния начин на легло в мисионерска поза? Тук е било спонтанно, а не уреден ден и час едва ли не :?
Никой не е казал, че е трябвало да си е по най-обикновения начин. Просто в кенеф?! И то, когато й е било за 1ви път! Къде останаха момичетата, който държат първия път да е много специален? Това не го наричам така. Това е гнусно и неприятно. Все пак, Hottie, сещаш се за какво са предназначени тоалетните, нали?

HONDA
01-06-2009, 08:44
mersi mnogy na tezi koito naistina mi pomognaha sega sam naistina po spokoina.. :) a pak za tezi koito mi se praat na interesni nqma da se svar6at pone se vijte ot strani kolko samy ste neinteresni da ne se izrazq i po zle typo e tfa deto go prafite no wa6a si rabota :booooomb: 8)

И на теб няма да ти навреди да се погледнеш отстрани и да се замислиш какви глупости вършиш...
И човек,който пише по тоя начин,не ползва презерватив и прави секс за първи път в тоалетна,а после пита по форуми... ми казва,че е тъпо да коментирам... 8-) е...прощаай тогава. :smt038
+954
Момиче, за да го направиш по начина, по който си, вероятно нямаш нищо в главата. Това не е кой да е път, поредния или нещо подобно, за да го правиш където ти скимне. Не съм казала, че е трябвало да си във хоризонтално положение на легло, покрито с рози, но пък в МРЪСЕН, ВМИРИСАН кенеф по-хубаво ли беше???? Ти някаква хигиена намира ли ти се? Кажи ми, че поне не е било в обществена тоалетна... И после как се измихте? Като пуснахте водата и чакахте да си напълните шепичките ли? Аз като помисля за постъпката ти и ми ставаш леко гнусна. ТИ се погледни от страни. Да, кофти е, мила, но недей да съжаляваш, не можеш да върнеш времето назад. Станалото, станало...

hottie
01-06-2009, 09:02
Абеее какво ми се правите на супер културните. Какво като го е направила в тоалетната? Това си е техен избор! Защо всички трябва да го правят по трандиционния начин на легло в мисионерска поза? Тук е било спонтанно, а не уреден ден и час едва ли не :?
Никой не е казал, че е трябвало да си е по най-обикновения начин. Просто в кенеф?! И то, когато й е било за 1ви път! Къде останаха момичетата, който държат първия път да е много специален? Това не го наричам така. Това е гнусно и неприятно. Все пак, Hottie, сещаш се за какво са предназначени тоалетните, нали?

ОК, но това значи ли, че трябва да се обижда? Тя го е направила, а не други нали? Пък и да й го повтаряте вече е сторено. Връщане назад няма.

traka
01-06-2009, 09:05
Ами ако е било баня, а не тоалетна(публична) както ви мина на всички през акъла .... какво би станало... Мен пък много ми е готино като с милото го правим в банята и можем да правим всякакви странни пози.... абе нямам думи страшни коментари написахте и така й помогнахте, че милата авторка разбра че тук помощ няма да намери, а въпросите й не са като на 90% от форума пълни с простотия и ограниченост

HONDA
01-06-2009, 09:10
ОК, но това значи ли, че трябва да се обижда? Тя го е направила, а не други нали? Пък и да й го повтаряте вече е сторено. Връщане назад няма.
Темата е наистина тъпа. Въпроса на момичето е дали ще продължава да я боли. Защо трябваше да се излага, като ни обяснява къде и как го е направила?! То не я е боляло, защото е правила секс в тоалетна... Тя предполагам не е на повече от 15-16 (в най-добрия случай).

traka
01-06-2009, 09:15
Ама тема като "допря го...има ли опасност" искаш да ми кажеш, че е изпълнена със смисъл. И кое не е нормално във въпроса и подяволите... притеснена е от болката, мисли че е провокирана от позата примерно и не знам защо ти се струва тъпо това че пита дали ще я боли за в бъдеще. Та това са въпроси на които всяко момиче търси отговор след първия път, особено ако е било придружено от болка да не говорим, че наскоро имаше тема "Не ме боля при първи път, това лошо ли е"

HONDA
01-06-2009, 09:20
В този раздел на форума избягвам да влизам точно по тази причина. Слушам дечица, които нямат идея какво правят. Доста е неприятно да видиш как някой без елементарна сексуална култура е започнал да прави секс, нали?

traka
01-06-2009, 09:26
И аз избягвам да чета тъпите теми и да не им обръщам внимание, но има и неща за които и сексуалната култура не те подготвя. За това особено когато става въпрос за след първия път не е много точно какво може да стане... И аз не съм била подготвена, но когато беше моя първи път нямаше интернет и нямаше форуми и сайтове от които да си набавя информация, пък и приятелки нямах, които да могат да кажат пък и изпитвахме страм от тази тема и не си говорихме за това. Аз лично предпочитам да дам малко информация на питащите за нещата след ..., от колкото на тези които на 16 се мислят за богове и от простотия вече се чудят на какво да се присмеят(не визирам теб по принцип говоря).

HONDA
01-06-2009, 09:32
Ако погледнеш на 1вата страница отново ще видиш мой коментар. Дала съм информация.
По твоето време не е имало нет, била си сама и объркана, но днес има достатъчно източници на информация, явно самото девойче не си е направило труда да се поинтересува навреме, а при свършен факт пита...

traka
01-06-2009, 09:36
и да има пак ми се струва по логичен нейния пост от колкото доста от другите, нито е първата нито е последната, която ще се интересува от това и не виждам причина да не и се помогне и да и отговорим. Това ми беше мисълта на мен. Не е нужно да нападаме някой, който поне пита нещо, а не си почесва пръстите на клавиатурата. Както и да е този спор малко излиза вече от темата, така че спирам. Просто не е коректно отношението към това момиче от повечето дали мнението си и за това се разпалих така.

mirmark
01-06-2009, 11:08
Много яно, че ще те е боляло много. Едва ли има по неудобно място от това за първия път. Освен това, както споменаха и други, той едва ли те е възбудил достстъчно , че да се отпуснеш и т. н. А това дали ще те боли по нататък сависи много и от теб и от твоч приятел. Ако го карате пак така урболешката ще те боли и то доста дълго.