PDA

View Full Version : Гаджето ми, моята най-добра приятелка и аз



ElisaDay
01-05-2009, 14:19
Здравейте..
Мойта БФФ ме запозна със сегашното ми гадже.Те са от едно училище, съседни класове, една и съща смяна... Притеснява ме факта, че той общува с нея повече от колкото аз с него :-o И като го попитам в чист и прав текст той казва -тя ми е само приятелка..Нея също.На нея обаче не знам, защо вече и нямам много вяра,тъй като се зарибиха с бившия ми и тъкмо скъсах с него и след 2 дена тя тръгна с него.. А на това момче държа убийствено много и ако направи същия фал ще умра от яд. Пък всички знаем, че отп риятелството до любовта е една крачка..
Та, някви съвети? Да продължавам ли да говор с тях или да се правя , че не ме интересува..?

HONDA
01-05-2009, 14:21
Абе, момиче, какви се тези съкращения?! Нищо не разбрах!

FlashMX
01-05-2009, 14:39
Гаджето ми, моята най-добра приятелка и аз Купувам заглавието и правя тийн филм.....

TheNewReligion
01-05-2009, 14:48
Опитай се да общуваш повече с гаджето си. Друго не мога да те посъветвам, тъй като няма как да предвидя действията на приятелката ти. Надявам се "фала" да не се повтаря. В противен случай ще те посъветвам, без никакви формалности ( 8-) ) да прекратиш отношенията си с това момиче. Успех и искрено се надявам всичко да е наред.

summer_mo0n
01-05-2009, 15:18
Явно не си сигорна в твойте чувства към него, и си търсиш в нещо да го обивиняваш

BuBiTy
01-05-2009, 15:44
Ако има нещо няма как да си сигурна, а ако няма ще излезеш параноичка!Бъди малко по-хитра или просто не говори против нея пред него а повтаряй колкоя цениш и т.н. ако му припомняш от време на време че сте приятелки той ня да забрави!

Balmy_I
01-05-2009, 16:18
Ми според мене,тъй като познавам момче,което има най-добра приятелка момиче,но тя си има приятел и нищо не е ставало м/у тях значи едва ли може да стане нещо,но все пак ако твоята приятелка и гаджетоти може и да са се сближили,но ако той достатъчно държи на теб няма от какво да се притесняваш;]

NeverTheSame
01-05-2009, 16:20
обясни му,че си му гадже
но аз пък не виждам нищо странно.
доколкото разбрах не сте от едно училище,нито сте една смяна (за смяната не разбрах точно,но предполагам),а те двамата са.
нормално е при положение,че двамата се виждат много по-често да поддържат повече контакт.все пак наистина не е приятно още повече при това,което най-добрата ти приятелка е направила с бившия ти.разбирам те да й нямаш вяра,но според мен трябва да разговаряш с нея,защото ако продължаваш да повдигаш разговора пред гаджето си,много вероятно е да те помисли за...ъм ревнива параноичка?!
горе-долу е това..дано да няма нищо и просто да си въобразяваш.както самата ти каза,държиш много да това момче,нормално е понякога да си мислиш и такива неща x]]

айде успех :-)

GabisiTa
01-05-2009, 16:40
Просто общувай повече с приятеля си...

Bellatrix
01-05-2009, 16:43
Хах, не му мисли толкова. Остави се по течението. Ако се забие с нея--> не страдай, не те е заслужавал. Зарежи го и изиграй някой мръсен номер на нея. (Да не си капо). Ако ли не--> имаш сериозна връзка. Не си затормозявай хубавата главица с такива дилеми. Няма смисъл. Или ще стане или не. И в двата случая не зависи от теб, а от него.

EternalSilence
01-05-2009, 16:45
Въобразяваш си разни глупости и откъде накъде ще се чувстваш предадена след като тя е тръгнала с твоя бивш СЛЕД като сте се разделили, още повече щом ТИ си скъсала с него?!

fc
01-05-2009, 17:56
Жени приятелки няма, защото са курви.

elsy
01-05-2009, 17:58
Кофти работа. Само ще ти каже, че това не ти е най-добра приятелка 8-)

PLuScHeTo
01-05-2009, 18:02
Жени приятелки няма, защото са к**ви.

:lol: не слагай всички под общ знаменател ;)

evelinka1122
01-05-2009, 18:07
това определено не е най-добрата ти приятелка.... направила ли го е веднъж, ще го направи и втори път.... имаш за какво да се притесняваш, не знам просто поговори с тях....

fc
01-05-2009, 18:08
Жени приятелки няма, защото са к**ви.

:lol: не слагай всички под общ знаменател ;)
Точно всички слагам под общ знаменател.

PreciousDiamond
01-05-2009, 18:09
Жени приятелки няма, защото са к**ви.

:lol: не слагай всички под общ знаменател ;)
Точно всички слагам под общ знаменател.

Хубаво де, курви сме , ай мирясай 8-)

fc
01-05-2009, 18:12
Жени приятелки няма, защото са к**ви.

:lol: не слагай всички под общ знаменател ;)
Точно всички слагам под общ знаменател.

Хубаво де, к**ви сме , ай мирясай 8-)
Аз съм спокоен.

scoobydors
01-05-2009, 21:15
Вярвай им... понякога не е това, което изглежда. :lol: 8-)
(не се шегувам, ама звучи смешно, знам)

Adwokat
01-05-2009, 21:44
Явно не си сигорна в твойте чувства към него, и си търсиш в нещо да го обивиняваш

Не, че не го обича.. просто няма доверие на приятеля си и приятелката й..., но само мога да ти кажа във една връзка няма ли доверие не може да продължи дълго.

Black_Fyed_Peas
01-05-2009, 21:45
повече контакти с гаджето :P айде успехи

PreciousDiamond
01-06-2009, 07:04
Аз съм ЗА тройките ! 8-)

PLuScHeTo
01-06-2009, 07:10
Жени приятелки няма, защото са к**ви.

:lol: не слагай всички под общ знаменател ;)
Точно всички слагам под общ знаменател.

Хубаво де, к**ви сме , ай мирясай 8-)
Аз съм спокоен.

така си мислиш :P