PDA

View Full Version : Аз и проблема ми



cherinka
01-05-2009, 14:50
Здравейте на всички.
Посъветваха ме да си пусна малко метъл, благодарение на който да спра да мисля и да задълбочавам в някакви размисли и страсти.
Но нали знаете, че когато имате някакъв неразрешен проблем и каквото и да правите, дори да го отложете с време все някога ще се наложи да вземете всичко в свои ръце.
Мен ме гложди следното:
Проблема е един човек. По-специален такъв.
Макар, че игнорирането винаги е помагало и е давало хубав резултат. Чесно казано знам си, че не трябва д аму се натягам или нещо по-добно - и не го правя. :) Ама пък да седя и да бездействам също с нищо няма да ми помогне, за да се почувствам по-добре. :) И сега съм в някакъв застой и се опитвам да излеза от него. Идеи?
Споделил на моя приятелка, че се колебаел между мен и още някакво друго момиче, но не можел да каже коя е, понеже с нея сме се познавали ?! Демек един вид излиза, че аз съм някакво резерве, а това не е хубаво. И знаете ли на кое се дразня най-много?! - че няколко души, които твърдят, че го познавали изкючително добре ми говорят да не се занимавам с него. А аз най-мразя когато някой ми казва какво да правя. Винаги съм смятала, че е най-добре ти сам да си сгрешиш, да не слушаш другите какво ти говорят, и благодарение на собствените си грешки така малко по малко изграждаш някакво мнение, някакъв опит, някакво мислене, било то и принципи..

Чесно казано не знам колко съм на второ място, тъй като нали онази я е виждал веднъж, а мен си ме познава до някаква степен, демек явно има някакво влечение към непознатото и му е интересно да я опознае онази, но шанса после да се върне при мен е огромен, тъй като я превъзхождам по стотици качества и прочие.. въпроса е той да го разбере, да успее да оцени човек като мен.
Но аз не мога да чакам, не мога да го чакам да вземе правилното решение и да дойде при мен. Когато загубя търпение, губя и интерес. СПокойствието при мен липсва нещо..

Пича чисто и просто си го срещнах в период, в който бях достатъчно разочарована от почти всички и всичко. От него получих моментно удовлетворение от цялото ми същество, беше ми хубаво, получих и някаква надежда за по-добър живот. :D Зажзех се леко от неговото появяване.
А сега пак се получава така и ме разочарорва.
Естествено никой човек не търпи да бъде сравнявам с някой друг. Въпрос на време е казах ви да го заеба, но аз не искам това. твърди, че сам не знаел какво иска. Според вас заслужава ли си д аму помогна да разбере какво иска? Посъветваха ме да взема един бокс и един зад врата и бързо ще разбере какво иска. хаха :-D

Той не знае, обаче аз знам.
Знам, че НЕискам несериозности.
Искам постоянство, независимо с кого. Той ако не ме иска няма да ме боли за него, а ще ми е гадно за това, че отново пак ще ми липсва малкото парченце като разбирателството, доверието и разни ей такива ми ти неща с човек от другия пол, като това парченце запълне цялото ми същество. Защото всичко си ми върви добре.. семейството, образованието, приятелите.. купоните, забавленията, липсва ми само това......

За сега не виждам друг вариант освен да го игнорирам като се примиря, че не мога да го имам, а другия вариант е да продължавам да си вярвам, че би могло да стане нещо.
Надеждата ми е вкарана от това, че онзи ден както си вървяхме, хванати за ръчичка и се гушкахме и целуваме и си споделихме куп глупости и комплименти колко много сме се харесвали и така нататък той в един момент ми изцепи "Лелеее, аз май съм влюбен в теб"...

а на следващия ден "амми колебая се... еди-си-кво и кво
пълен идиот!

Но е прекалено свястен.

Благодаря, че ми прочетохте романчето :-)

"дивото пред питомното"
..само дето такова животно като мен няма да е задълго послушно....
Най-много да си дам някакъв изчаквателен период, но заслужава ли си ?! Рискуваш - печелиш/не печелиш. Печалбата - голяма. Загубата - също.
Омръзна ми да се разочаровам, беееее, ииииих на4ииииииии !

Забравих да спомена, че преди време той беше тоя, който ме целуна, той започна всичко, а в един момент получава някакво объркване и некъв проблем с главния.. тцтцтц

summer_mo0n
01-05-2009, 15:13
Игнорирай го за известно време нека той да започне да те търси

BuBiTy
01-05-2009, 15:52
Незнам кво да ти кажа,но със сигурност няма смисъл да му се натягаш... изчакай го,колкото и да е мъчително ако знаеш че си заслужава!Всеки прави своите грешки това да те оставя резерва може да е неговата,но щом е толкова влюбен в теб защо се интересува от друга? Помисли си заслужава ли си и замалко се откъсни от него... излизай с приятелите си и се забавлявай нека той да те потърси!

Bellatrix
01-05-2009, 16:04
Изврънкай някоя негова приятелка да ти издаде коя е другата. После я саботирай. А и нали тя е някоя от познатите ти? Колкото по-добре я познаваш, толкова по-лесно ще налучкаш слабите и места и тук таме ще можеш да и правиш мръсно.

BeBsItO
01-05-2009, 18:15
ПФФФ ВЕЧЕ НЗ...ТИ И МЕН МЕ ОБЪРКА.....НЗ КАКВО БИХ НАПРАВИЛА....НО СЪС СИГУРОСТ ДОРИ И ДА СЪМ С НЕГО......СЛЕД ВРЕМЕ......ЩЕ СЕ СЕЩАМ ЗА ТОВА И ШЕ МУ НАТРИВАМ НОСА :D

evelinka1122
01-05-2009, 18:23
трябва малко да го игнорираш според мен..... 8) как може да е толкова зле :shock: да изпусне такова момиче.... я малко вкарай и ти малко чалъми... и той след време съм сигурна, че ще се усети.... ;-) ;-) каза че момчето е свястно, така че ще му дойде акъла в главата :) :-) :-)

huligankata
01-05-2009, 18:27
Опитай се по дискретен начин да му показваш колко си яка 8-) . Не знам реално не мисля, че си заслужава щом се двоуми .. Ако наистина те харесва логиката е да е с тебе, а не да намесва някоя друга, която и той незнае дали иска или не и т.н. А и замисли се - трябва ли ти човек, който не знае какво иска ?

hottie
01-05-2009, 18:48
Човекът явно не знае какво иска. Според мен, колкото и да е трудно е редно да го оставиш да си реши сам. Всъщност не знам кое е редно, но аз може би така бих постъпила заради собственото ми самочувствие. Защото ако му се овъртам и после избере другата ще се чувствам гадно.
Също така бих го накарала да поревнува малко.Ама много малко. Не да тръгна да се целувам с друг ами просто да му покажа, че имаш мъжко обкръжение :D

MissBianka
01-05-2009, 18:56
покажи му че няма да ти мине номерът с игричките! след като толкова се чуди, ще те загуби! накарай го да разбере това. не може да те търси когато пожелае, когато се сети за теб .. да си изкарвате супер яко, а после да се прави на интересен.. хем ми се иска хем не ми стиска...

я го строй малко! :D като не знае кво иска да ходи да си търси друга! ти да не си на повикване! спри да му обръщаш внимание за малко и бъди по-твърда известно време! ще има ефект :wink: