PDA

View Full Version : Писнало ми е



KpucuTo0o92
01-05-2009, 15:32
ОФ и аз нз кво целя с тая тема,просто искам да си излея чувствата някъде,а вече има мн малко хора на които мога да се доверя,но и те не ме разбират.Направо нз вече тотално полудявам...не мога да разбера как се влюбих-точно аз,тази която не вярваше че на 16 някой може да обича така.Сега нз емоциите напират в мен точно в този момент...аз съм и ядосана че допуснах всичко това да стане,защото можех да не правя нищо,но явно съм го искала толкова много и след всичко пак аз съм наранената,и в същото време съм разочарована че точно той постъпи така,той е човек на когото винаги съм държала много :( Никога не съм мислила че мога да обичам така,че някой може да ми липсва толкова,че мога да искам някого толкова,колкото сега,че някой може да ме нарани така :? дори когато не прави нищо пак ме наранява...Много хора са ми казвали че той не е за мен и на него не може да се разчита много(дори и хора,които го познават добре)и аз го знам,знам че той ме е излъгал като ми каза че ме обича(ако ме обичаше щеще да е с мен,нали?)мисля че го познавам поне до някъде и знам че не си заслужава да страдам за него,знам че така нищо няма да променя...Просто има моменти в които нз...рухвам а няма никой,който да ме разбере :? Омръзнало ми е винаги да аз да бъда силната,винаги да се правя че ме ни пука и че не ме боли,омръзнало ми е да се усмихвам фалшиво,да се правя че не го обичам когато всъщност умирам за него.Винаги съм се опитвала да бъда силна,каквото и да стане за не обръщам внимание и да продължавам напред,но нз защо сега не мога(или просто не искам :? )Не минава и ден в който да не мисля за него,винаги е в мислите ми,ставам и лягам с мисълта за него...защо се влюбих :? не искам да го обичам но нз как да кажа на сърцето си да спре просто нз..Толкова съм объркана...Нз защо прпдължавам да мисля че накой ден ще е с мен,може би наистина надеждата умира последна :(


Нз дали някой изобщо ще прочете глупостите ми,но все пак благодаря ако някой го направи :-) И обикновено не съм такава както писах,винаги се опитвам да бъда силна, но просто всеки има моменти в които рухва и има нужда да си излее чувствата...

BuBiTy
01-05-2009, 15:40
Всеки проявява моменти на слабост а и ти имаш нужда да споделиш.... на твоята тема коментар аз не мога да дам....тва са си твоите чуства... :) Дано всичко това премине!

taffy
01-05-2009, 15:42
Напълно те разбирам.. Аз самата съм на ръба от известно време.. Само, че аз излъгах и сега най-вероятно ме мрази.. Незнам какво да ти кажа.. И мен в момента нещо не ме разбират.. Пък незнам дали имам нужда.. Понякога е достатъчно само да си поплачеш.. :) Просто.. се опитай.. Вдигни глава и се усмихвай.. каквото и да става.. :-) :-)

bebchence
01-05-2009, 16:46
След всяко нещастие идва щастие,днес си тъжна а утре може всичко да се оправи.Поплачи си,но не се затваряй в себе си бъди упорита защото понякога живота ни поднася такива неща и просто трябва да ги преодолеем.Успех :-)

Balmy_I
01-05-2009, 18:12
Разбирам те :( наистина има моменти,които дори и да знаеш,че няма как да поправиш,пак се надяваш и се молиш,ама живота понякога ни поднася не изненади ами направо огромни кутии с болка и мисли,които не ти излизат от главата и които само те карат да се самоубвиняваш...Обаче да знаеш никога не бива да се предаваш,щастието идва при тези,които го заслужават и се нуждаят от него!Имай вяра в себе си и се радвай за това,което се е случило,а не за това,което е минало...Ако някое момче те нарани няма смисъл да се бориш и да страдаш,то,който си е свестен и разбран си е такъв,който не никога няма да бъде :? Някой ден и ти ще намериш това,което търсиш :-) и аз много се надявам това да се случи.Успех!

PreciousDiamond
01-05-2009, 18:14
Добре (:

evelinka1122
01-05-2009, 18:16
винаги си се опитвала да бъдеш силна, и сега не спирай! точно сега не... времето лекува.... просто трябва време... горе главата и смело напред :)