PDA

View Full Version : прически 2009 !!!!!!!!!!



baby_blonde_
01-05-2009, 16:54
Модните тенденции за прическите през 2009 година са:

- Дългата коса се завръща отново на мода. Тя обаче е разрошена и свободно падаща,с естествени извивки. Този женствен вид дава на косата свободата да се движи естествено; тя има небрежен вид, като така се постига стил, който е еднакво подходящ както за всекидневна, така и за вечерна прическа.

- на модните подиуми се съживяват ретро тенденции от късите коси тип „боб” до прическите тип „пчелен кошер” от 60-те години, като те търпят съвременни модерни интерпретации.

- Кичурите и преливащите се цветове отстъпват пред желанието на момичетата, да изразят себе си чрез един-единствен цвят.Той се завръща,но през този сезон цветът е блестящ и привлекателен.

- Богатите нюанси на шоколад придават допълнителен ефект на брюнетките и червенокосите. Блондинките се сбогуват с медните тонове и добавят топлина чрез нюанси на цвят “карамел”.

Нещо да добавите..?Чудя се кое ще е по-актуално - русо или кестеняво.. :)

_sheherezada_
01-05-2009, 17:32
дългата коса винаги изглежда по-добре от късата в това спор няма,а относно това кой цжят е модерен, не мисля че това има особено значение стига на човек да му отива

IrrieSkyline
01-05-2009, 17:46
Ей сега, ако съм чернокоса, ше се боядисам руса, щото такива са тенденциите.

SunSmile
01-05-2009, 17:58
не винаги дългата коса изглежда здрава, блестяща, силна, подхранена... Аз познавам много момичета с дълги коси.. нацъфтели, изгоряли в краищата... на нищо не приличат. Всичко зависи от поддръжката. Не мисля, че като съм тъмно руса, ще се боядисам черна, червена, карамел... Винаги е модерно да си със здрава, добре оформена, блестяща, обемна, добре подстригана къса или дълга коса! :)

baby_v_
01-05-2009, 18:32
дългата коса винаги изглежда по-добре от късата в това спор няма,а относно това кой цжят е модерен, не мисля че това има особено значение стига на човек да му отива
+1

Swinkenhoffer
01-05-2009, 18:38
Ей сега, ако съм чернокоса, ше се боядисам руса, щото такива са тенденциите.
А аз на всичкото отгоре съм и с къса коса... викам повече да не се показваме на улицата.

tItEufFf
01-05-2009, 18:56
То беше ясно за дългата коса. След всичките теми "Как да ми порасне косата", "Как се ползва хининова вода", "Хубав ли е стимуланта за коса на Икаров" и т.н.
Ами аз без да искам съм в модните тенденции - отдавна реших да си пусна косата дълга, а тя сама си смени цвета от пепелно русо, на светло кестеняво..
Но според мен русото никога няма да излезе от мода

lisi4ety
01-05-2009, 19:08
Е какво е значението дали русото или кестенявото е на мода??
На който каквото му отива това ще носи..

Честно да ви кажа, винаги съм предпочитала дългите коси. Иначе не се изненадвам, че връщат прическите от 60те години - очакваше се.
По-скоро съм изненадана, че кичурите вече са на мода. Шоколадовите отенъци са наистина страхотни. :)

justt
01-06-2009, 11:52
oof... :-D

zvezdichkaaa
01-06-2009, 12:33
Нещо да добавите..?Чудя се кое ще е по-актуално - русо или кестеняво.. :)



Кестеняво,определеноо!Дори в списанията го чета карамел,шоколад въобще кестенявото е адски актуално сега ! :P

WomanInBlack
01-06-2009, 13:10
мда кестенявото е по-модерно ама тряя да се саобразяваш и с тва какво ти отива аз съм с черна :)

LiveFlower
01-06-2009, 16:07
Ебахти тъпата тема,честно......

baby_blonde_
01-06-2009, 16:25
Ебахти тъпата тема,честно......

Като не ти харесва не пиши! Никой не те кара .. :-D

indecent
01-06-2009, 16:27
Модните тенденции за прическите през 2009 година са:


- на модните подиуми се съживяват ретро тенденции от късите коси тип „боб” до прическите тип „пчелен кошер” от 60-те години, като те търпят съвременни модерни интерпретации.



kakvi sa tezi tip bob

LiveFlower
01-06-2009, 16:33
Ебахти тъпата тема,честно......

Като не ти харесва не пиши! Никой не те кара .. :-DДа не би случайно да ми забраняш?Изразявам мнение,а тва че на теб не ти харесва,не е мой проблем.Темата е за това и всички могат да изразяр мнение по въпроса,щом си я написала приемаш и положителните и отрицателните коментари!

MadeOfWater
01-06-2009, 16:34
не винаги дългата коса изглежда здрава, блестяща, силна, подхранена... Аз познавам много момичета с дълги коси.. нацъфтели, изгоряли в краищата... на нищо не приличат. Всичко зависи от поддръжката. Не мисля, че като съм тъмно руса, ще се боядисам черна, червена, карамел... Винаги е модерно да си със здрава, добре оформена, блестяща, обемна, добре подстригана къса или дълга коса! :)

ne e taka! moqta kosa e mnogo d1lga i ne e nito nac1ftqla nito isgorqla :x

baby_blonde_
01-06-2009, 16:57
Ебахти тъпата тема,честно......

Като не ти харесва не пиши! Никой не те кара .. :-DДа не би случайно да ми забраняш?Изразявам мнение,а тва че на теб не ти харесва,не е мой проблем.Темата е за това и всички могат да изразяр мнение по въпроса,щом си я написала приемаш и положителните и отрицателните коментари!
O M G :D

Ou7taControL
01-06-2009, 19:50
stiga da izglejda dobre wsi4ko bi moglo da e moderno..

LovelyGirl
01-07-2009, 06:23
И аз не мога да разбера какво ще рече прическа тип Боб :-o

cherrypezz
01-07-2009, 07:44
И аз не мога да разбера какво ще рече прическа тип Боб :-o
http://www.public-republic.com/magazine/2007/09/639.php

nepoznatata
03-29-2009, 16:45
kakvo 6te kajete za kareto na moda li e vse o6te :-o :-o

pinkbutterfly
03-29-2009, 19:25
На мода са естествените нюанси,естествено-кестенявото :grin:
А за райетата.. мисля че не са на върха на модните класации,но ако на теб ти допадат,да не ти пука-носи си ги :-)

galu6a
03-30-2009, 10:56
амм мойта косичка си е мн хулава и дълга само дето аз мн я изтощавам с тоя лак и топиране :(