PDA

View Full Version : Осъзнах нещооо ! xD



PreciousDiamond
01-05-2009, 18:35
Oсъзнах, че съм станала няква безчувствена. В смисъл .. вече не ме ебе за нищо и за никой :? Ставам от онея гадните кучки , което не ми харесва много :? Или се превръщам в момче :shock: 8-) Вече ми е все тая дали ще обичам , дали ще ме обичат .. Бахти ташака 8-) Не знам какво ми става просто ... Даже не мога да се разплача, а преди ревах за най-малката простотия ! Просто не мога вече да се разплача, а искам ве , мамка му ! :x Искам , защото цялата тая гадна енергия в мене тряа се изкара по някакъв начин ! :x Ама не става ! :?
Защо ?! Ей това ми е въпроса! Може би , защото ме нараниха супер много .. ама аз съм на 17 , кво мога да знам за "жестоко нараняване" :? Оффф...побърквам се вечееее.... 8-)

evelinka1122
01-05-2009, 18:44
да... още като ти четях темата в началото знаех, че си мн наранена заради това.... ами виж то е хубаво в тоя живот малко да си падаш твърдо копеле, да си нахакана защото тия пробиват по принцип... но казваш, че си прекалено безчувствена... ами знам ли гледай малко Титаник... някви романтични филми 8-) дано ти помогнат... :-D успех :) :D :-)

PreciousDiamond
01-05-2009, 18:45
да... още като ти четях темата в началото знаех, че си мн наранена заради това.... ами виж то е хубаво в тоя живот малко да си падаш твърдо копеле, да си нахакана защото тия пробиват по принцип... но казваш, че си прекалено безчувствена... ами знам ли гледай малко Титаник... някви романтични филми 8-) дано ти помогнат... :-D успех :) :D :-)

Титаник ли .. Титаник последния път като го гледах ми стана смешно .. Другите реват, аз се смея ... 8-) Аз като казвам ,че е трагично положението... :?

evi_vd
01-05-2009, 18:47
:shock: майко мила

xplay
01-05-2009, 19:09
Съвет от мене... зарежи чувствата поне за малко. Не мисли за тях. Карай я по-весело, все някога ще изпиташ нужда от тях, в това бъди сигурна! :) :)

UnHappyy
01-05-2009, 19:17
МиИИи ии аз се чуствам така понякога ...имам чуството ,че съм станала голям дебил :shock: .............даже се нервя някой хора за какви дребни неща страдат..тдз сякаш ми е безразлично ,н0оо представи си и аз съм била мнн наранена ,както се сещаш ..тдз сигурн0 това е някфа защитна реакция на човека ,за да не бъде наранен пак ..тъй де тфа е ясно ама не знам дали може да се поправи. надявам се... :?

tan0
01-05-2009, 19:20
да... още като ти четях темата в началото знаех, че си мн наранена заради това.... ами виж то е хубаво в тоя живот малко да си падаш твърдо копеле, да си нахакана защото тия пробиват по принцип... но казваш, че си прекалено безчувствена... ами знам ли гледай малко Титаник... някви романтични филми 8-) дано ти помогнат... :-D успех :) :D :-)

Титаник ли .. Титаник последния път като го гледах ми стана смешно .. Другите реват, аз се смея ... 8-) Аз като казвам ,че е трагично положението... :?

ako moje da preporacham 4km probvai samo profilaktichno

bebchence
01-05-2009, 19:22
Не обръщай толкова голямо внимание на това нормално е да се чувстваш така,всички понякога така се чувстваме,особено след като ни нараняват постоянно.Кефи се на живота и тва е :-)

cherinka
01-05-2009, 19:23
И мене ме обвзе миналата година есента тая апатия.
И аз като тебе пусках теми из целия форум.
Хората като и казват, че има търсачка, вие не вярвате. :D
Спокойно, ще ти отмине.
Цаката е да й се наслаждаваш в момента.
Мен още не ме е пуснала. Или май ме пусна събота следобед към 18ч. :( :booooomb:
И да ти кажа чесно, кефех й се до болка.
Както ти казах - наслаждавай й се и не я пускай да си отиде, защото после хем ше ревеш за друго, ами и хем и за нея ще ревеш ахаххахахаха

MartyParty
01-05-2009, 19:24
Като си на 17,како...уроци нямаш ли си?Хоби?Работа?
Само се чудите как да си усложнявате живота :?

Lysit0
01-05-2009, 19:25
Само това ще ти кажа: една приятелка беше станала безчуствена,за нищо и никой не и пукаше,и какво мислиш,че стана с нея.....стигна самото дъно...най-страшното ...остана без един истински приятел...защото ''прияле '' много,но истински,на когото можеш да разчиташ,че и в 3 през ноща да му звъннеш,да отидеш до тях и да те изслуша...ето това и истински приятел.

Remini
01-05-2009, 19:25
Пубертета е отговорен за всичко.Или просто си в такъв период.. 8)

mitkom89
01-05-2009, 19:30
ела при батко ти, той ще ти изкара сичката енергия, лоша хубава, няма значение

PreciousDiamond
01-05-2009, 19:32
Като си на 17,како...уроци нямаш ли си?Хоби?Работа?
Само се чудите как да си усложнявате живота :?


Че аз си имам , ама това какво общо има с омразата ми към света? 8-)

Едит : А сега някой да посмее да ми каже да стана ЕМО .... :x

Kostadin_682
01-05-2009, 19:58
Oсъзнах, че съм станала няква безчувствена. В смисъл .. вече не ме е** за нищо и за никой :? Ставам от онея гадните кучки , което не ми харесва много :? Или се превръщам в момче :shock: 8-) Вече ми е все тая дали ще обичам , дали ще ме обичат .. Бахти ташака 8-) Не знам какво ми става просто ... Даже не мога да се разплача, а преди ревах за най-малката простотия ! Просто не мога вече да се разплача, а искам ве , мамка му ! :x Искам , защото цялата тая гадна енергия в мене тряа се изкара по някакъв начин ! :x Ама не става ! :?
Защо ?! Ей това ми е въпроса! Може би , защото ме нараниха супер много .. ама аз съм на 17 , кво мога да знам за "жестоко нараняване" :? Оффф...побърквам се вечееее.... 8-)

хм... доста познато... :-o ми звучиш... чудно ми е от къде ли? :shock: 8-)
Следващия път не оставяй толкова следи :wink: ... жалко за това че си таква...

ViolentSaint
01-05-2009, 20:09
Спокойно мисля, че след време ще ти мине ;)

scoobydors
01-05-2009, 20:11
Oсъзнах, че съм станала няква безчувствена. В смисъл .. вече не ме е** за нищо и за никой :? Ставам от онея гадните кучки , което не ми харесва много :? Или се превръщам в момче :shock: 8-) Вече ми е все тая дали ще обичам , дали ще ме обичат .. Бахти ташака 8-) Не знам какво ми става просто ... Даже не мога да се разплача, а преди ревах за най-малката простотия ! Просто не мога вече да се разплача, а искам ве , мамка му ! :x Искам , защото цялата тая гадна енергия в мене тряа се изкара по някакъв начин ! :x Ама не става ! :?
Защо ?! Ей това ми е въпроса! Може би , защото ме нараниха супер много .. ама аз съм на 17 , кво мога да знам за "жестоко нараняване" :? Оффф...побърквам се вечееее.... 8-)

Ами виж сега мойто момиче... 8-)

1. Не се превръщаш в момче. (почти сигурна съм! :D )
2. От една страна е хубаво да не се натоварваш излишно с някои неща, но факта, че ти пука, че ставаш такава доказва, че всъщност не си! (ако си ме разбрала, добре, щото аз не можах да се разбера много... :lol: )
3. На 17 ??? :shock: (давам ти най-много 15) :-D
4. На тая възраст не е чак толкова невъзможно да те наранят. Всичко се случва в шибания живот все пак. (като не броим лИгЛиЧкиТиИиИ дето се филмират само ;) )

Айде толкоз от мене!!! Много ти е даже. :D :lol: :-)



EDIT: На снимката ти отзад се вижда плакат на Токио Хотел ?!?!?! :shock: :x

beb4yy
01-05-2009, 20:12
Oсъзнах, че съм станала няква безчувствена. В смисъл .. вече не ме е** за нищо и за никой :? Ставам от онея гадните кучки , което не ми харесва много :? Или се превръщам в момче :shock: 8-) Вече ми е все тая дали ще обичам , дали ще ме обичат .. Бахти ташака 8-) Не знам какво ми става просто ... Даже не мога да се разплача, а преди ревах за най-малката простотия ! Просто не мога вече да се разплача, а искам ве , мамка му ! :x Искам , защото цялата тая гадна енергия в мене тряа се изкара по някакъв начин ! :x Ама не става ! :?
Защо ?! Ей това ми е въпроса! Може би , защото ме нараниха супер много .. ама аз съм на 17 , кво мога да знам за "жестоко нараняване" :? Оффф...побърквам се вечееее.... 8-) ееее човек аз съм в другата крайност ако ми кажеш как си станала такава ще съм ти благодарна :?

loveme
01-05-2009, 20:12
Oсъзнах, че съм станала няква безчувствена. В смисъл .. вече не ме е** за нищо и за никой :? Ставам от онея гадните кучки

само така :)

angellove
01-05-2009, 20:15
СпУкойнУ... и аз бях така по едно време. Като теглих на света една яка майна... :D Ама ми мина де. Явно беше някакво моментно състояние. Та предполагам, че и при тебе може да е така. Новогодишна зимна депресия... знам ли. :D Ама ше ти мине, сигурна съм. Пък тея "безсъдречни кучки" не съществуват, просто има жени дето се правят на такива. А щом са те наранили скоро, значи вероятно е от това. Пак казвам = ще ти мине. ;)

PreciousDiamond
01-05-2009, 20:23
Oсъзнах, че съм станала няква безчувствена. В смисъл .. вече не ме е** за нищо и за никой :? Ставам от онея гадните кучки , което не ми харесва много :? Или се превръщам в момче :shock: 8-) Вече ми е все тая дали ще обичам , дали ще ме обичат .. Бахти ташака 8-) Не знам какво ми става просто ... Даже не мога да се разплача, а преди ревах за най-малката простотия ! Просто не мога вече да се разплача, а искам ве , мамка му ! :x Искам , защото цялата тая гадна енергия в мене тряа се изкара по някакъв начин ! :x Ама не става ! :?
Защо ?! Ей това ми е въпроса! Може би , защото ме нараниха супер много .. ама аз съм на 17 , кво мога да знам за "жестоко нараняване" :? Оффф...побърквам се вечееее.... 8-)

Ами виж сега мойто момиче... 8-)

1. Не се превръщаш в момче. (почти сигурна съм! :D )
2. От една страна е хубаво да не се натоварваш излишно с някои неща, но факта, че ти пука, че ставаш такава доказва, че всъщност не си! (ако си ме разбрала, добре, щото аз не можах да се разбера много... :lol: )
3. На 17 ??? :shock: (давам ти най-много 15) :-D
4. На тая възраст не е чак толкова невъзможно да те наранят. Всичко се случва в шибания живот все пак. (като не броим лИгЛиЧкиТиИиИ дето се филмират само ;) )

Айде толкоз от мене!!! Много ти е даже. :D :lol: :-)



EDIT: На снимката ти отзад се вижда плакат на Токио Хотел ?!?!?! :shock: :x



E хубу де на 16 съм скоро ставам на 17.. :oops: 8-) А колкото до 2рото .. абе .. горе долу разбрах какво имаш предвид . А товааа не е Токио Хотел бе ... :shock:

scoobydors
01-05-2009, 20:26
Oсъзнах, че съм станала няква безчувствена. В смисъл .. вече не ме е** за нищо и за никой :? Ставам от онея гадните кучки , което не ми харесва много :? Или се превръщам в момче :shock: 8-) Вече ми е все тая дали ще обичам , дали ще ме обичат .. Бахти ташака 8-) Не знам какво ми става просто ... Даже не мога да се разплача, а преди ревах за най-малката простотия ! Просто не мога вече да се разплача, а искам ве , мамка му ! :x Искам , защото цялата тая гадна енергия в мене тряа се изкара по някакъв начин ! :x Ама не става ! :?
Защо ?! Ей това ми е въпроса! Може би , защото ме нараниха супер много .. ама аз съм на 17 , кво мога да знам за "жестоко нараняване" :? Оффф...побърквам се вечееее.... 8-)

Ами виж сега мойто момиче... 8-)

1. Не се превръщаш в момче. (почти сигурна съм! :D )
2. От една страна е хубаво да не се натоварваш излишно с някои неща, но факта, че ти пука, че ставаш такава доказва, че всъщност не си! (ако си ме разбрала, добре, щото аз не можах да се разбера много... :lol: )
3. На 17 ??? :shock: (давам ти най-много 15) :-D
4. На тая възраст не е чак толкова невъзможно да те наранят. Всичко се случва в шибания живот все пак. (като не броим лИгЛиЧкиТиИиИ дето се филмират само ;) )

Айде толкоз от мене!!! Много ти е даже. :D :lol: :-)



EDIT: На снимката ти отзад се вижда плакат на Токио Хотел ?!?!?! :shock: :x



E хубу де на 16 съм скоро ставам на 17.. :oops: 8-) А колкото до 2рото .. абе .. горе долу разбрах какво имаш предвид . А товааа не е Токио Хотел бе ... :shock:

Аааа.. може да съм се заблудила. Видях женско и си помислих, че е някой от мом(и)четата. :lol:
Пък и ми се стори, че има надпис в десния долен ъгъл "Tokio Hotel" :-D

PreciousDiamond
01-05-2009, 20:28
^^ А ти даже и надписи си мернала 8-) Не , не ! В никакъв случай ! 8-)

scoobydors
01-05-2009, 20:30
^^ А ти даже и надписи си мернала 8-) Не , не ! В никакъв случай ! 8-)

Тогава ме кефиш много! 8-)

Айде прешъс, до след малко в някоя друга тема. :D :-)

PreciousDiamond
01-05-2009, 20:31
^^ А ти даже и надписи си мернала 8-) Не , не ! В никакъв случай ! 8-)

Тогава ме кефиш много! 8-)

Айде прешъс, до след малко в някоя друга тема. :D :-)



Ай са женим ! 8-) Айде ше се мернем някъде 8-) :-)

scoobydors
01-05-2009, 20:40
^^ А ти даже и надписи си мернала 8-) Не , не ! В никакъв случай ! 8-)

Тогава ме кефиш много! 8-)

Айде прешъс, до след малко в някоя друга тема. :D :-)



Ай са женим ! 8-) Айде ше се мернем някъде 8-) :-)

Олеее... :shock: Сори, че ти спамя в темата ама да ти се оплача.. това ми е второто предложение за 2 дни (и като имаме в предвид, че около мене се говори само за сватби).. :-D
Абе тва знак ли трябва да е? :o

Whyniser
01-05-2009, 21:32
^^ А ти даже и надписи си мернала 8-) Не , не ! В никакъв случай ! 8-)
Тцц не те е срам да слагаш плакат на оная балерина от Юнайтед :shock: 8-)

Adwokat
01-05-2009, 21:34
По добре НЕПУКИСТ от колкото само нараняван/а !!

zay4e
01-05-2009, 21:48
Oсъзнах, че съм станала няква безчувствена. В смисъл .. вече не ме е** за нищо и за никой :? Ставам от онея гадните кучки , което не ми харесва много :? Или се превръщам в момче :shock: 8-) Вече ми е все тая дали ще обичам , дали ще ме обичат .. Бахти ташака 8-) Не знам какво ми става просто ... Даже не мога да се разплача, а преди ревах за най-малката простотия ! Просто не мога вече да се разплача, а искам ве , мамка му ! :x Искам , защото цялата тая гадна енергия в мене тряа се изкара по някакъв начин ! :x Ама не става ! :?
Защо ?! Ей това ми е въпроса! Може би , защото ме нараниха супер много .. ама аз съм на 17 , кво мога да знам за "жестоко нараняване" :? Оффф...побърквам се вечееее.... 8-)

az mislq 4e nqkoi te e naranil i obiknovenno se polu4ava to4no tova,no e samo za izvesno vreme spoko :)

sexa_na_kompleksa
01-06-2009, 13:13
Сигурно е от ПМС! xD

sunbeamz
01-06-2009, 16:28
Oсъзнах, че съм станала няква безчувствена. В смисъл .. вече не ме е** за нищо и за никой :? Ставам от онея гадните кучки , което не ми харесва много :? Или се превръщам в момче :shock: 8-) Вече ми е все тая дали ще обичам , дали ще ме обичат .. Бахти ташака 8-) Не знам какво ми става просто ... Даже не мога да се разплача, а преди ревах за най-малката простотия ! Просто не мога вече да се разплача, а искам ве , мамка му ! :x Искам , защото цялата тая гадна енергия в мене тряа се изкара по някакъв начин ! :x Ама не става ! :?
Защо ?! Ей това ми е въпроса! Може би , защото ме нараниха супер много .. ама аз съм на 17 , кво мога да знам за "жестоко нараняване" :? Оффф...побърквам се вечееее.... 8-)

Ти мани,аз съм по-зле... Разбирам те напълно за какво говориш. Надявам се да е временно,защото много хора ще пострадат иначе (сериозно го казвам). Енергията в мене се изкарваше преди или с много реване или...с бой :lol: Ти мани,сериозна съм... И сега от около 3-4 месеца съм станала едно коравосърдечно животно,на което не му пука за нищо !!! Преди когато видех някаква гадна кървава картинка ми идеше да си изповръщам вътрешностите,а сега... оня ден молих гаджето ми да ми праща най-различни гнусотии :lol: И като му казах нали за всичко това... той ми каза нещо,което всъщност ме накара да се замисля. та каза ми "Ами щом е така...значи нещо липсва.Трябва да има баланс между всичко,ти ако я караш така няма да изтраеш още много...Да,нещо липсва.Помисли и ще разбереш сама,няма кой друг да ти помогне" . И е доста прав ама аз не мога да измисля такова нещо...Просто...сега казвам всичко директно в очите,без да се замислям дали ще обидя човека или нещо такова,даже ако ми е по-неприятен гледам да го нараня...сега ми харесва как хората страдат...е,това не се отнася за приятелите ми естествено...Не можех да си помисля за деня,в който мама и тати няма да са с мен... А сега... знам,знам че ще е ужасно трудно,но постоянно и съвсем спокойно си казвам "Ами да,всички умират рано или късно.Свиква се с този факт" :shock: Боже,като си чета извергщините направо ми се драйфа от себе си.
Сори че малко се поотклоних от темичката ти ама не исках да правя нова тема,за нещо почти същото,пък исках да споделя с някой.... :/

SunShinePearl
01-06-2009, 17:15
мамка му и аз съм в някъф такъв период :shock: 8-) 8-) ама ми е яко спрях да се питам защо така..а не са ме наранявали..а бе както казаха да му се кефим апък все някога чувствата ще се появят,пък и не можеш да отречеш че така е мн по яко 8-)

it_ends_tonight_
01-06-2009, 17:18
Защо сравняваш проблемчето си с момчетата? Те не са безчувстени ;] Тва че си срещала само задници не значи, че всички са такива.

pussycat_dolls15
01-06-2009, 17:24
Дай си малко свобода и се отпусни. 8-)

kuklichka_bg
01-06-2009, 18:22
Oсъзнах, че съм станала няква безчувствена. В смисъл .. вече не ме е** за нищо и за никой :? Ставам от онея гадните кучки , което не ми харесва много :? Или се превръщам в момче :shock: 8-) Вече ми е все тая дали ще обичам , дали ще ме обичат .. Бахти ташака 8-) Не знам какво ми става просто ... Даже не мога да се разплача, а преди ревах за най-малката простотия ! Просто не мога вече да се разплача, а искам ве , мамка му ! :x Искам , защото цялата тая гадна енергия в мене тряа се изкара по някакъв начин ! :x Ама не става ! :?
Защо ?! Ей това ми е въпроса! Може би , защото ме нараниха супер много .. ама аз съм на 17 , кво мога да знам за "жестоко нараняване" :? Оффф...побърквам се вечееее.... 8-)

ем да ти кажа ако пък ти пукаше от сичко сиг нямаше да можеш да се усмихниш
Абе по пика не ми изглеждаш на 17 :shock:

jghgh
01-06-2009, 18:25
Хаха, и аз бързах се измъкна от тоя непукистки период, а всъщност точно тва не тряа праиш. Стой си така бе.
И без тва няма да е вечно, не насилвай нещата...

pussycat_dolls15
01-06-2009, 18:29
Сега си във време,което те променя.От един ставаш на друг и т.н. :)

beachy_bunny
01-06-2009, 18:41
как искам и аз да не чувствам ... да не го обичам ... да не ме боли ... за всяко нещо за което се ядосвам да казвам майната му ... oxxx защооо искам и аз тази твоя силааа ... :( :(

Adwokat
01-06-2009, 18:52
как искам и аз да не чувствам ... да не го обичам ... да не ме боли ... за всяко нещо за което се ядосвам да казвам майната му ... oxxx защооо искам и аз тази твоя силааа ... :( :(

И аз искам така, но проЗто не съм такъв човек.

emily_1234
01-06-2009, 18:58
Ох кво всички се изкарахте ледени кралици или направени от камък...естествено че тва е от възрастта. Чували ли сте едно нещо наречено ПУБЕРТЕТ. 8)

ivakavlad
01-06-2009, 19:27
това че вече не ти пука за никой и за нищо и това че не можеш да плачеш когато ти се плаче не означава че си станала по безчувствена явно си преживяла много болка това по един или друг начин те е калило това става като инстинкт за самосъхранение (е може би това не е точният пример но се надявам да ми схванеш мисълта) по този начин несъзнателно се опитваш да предпазиш себеси да не бъдеш отново наранена това е моито обяснение и аз съм на 17 само че съм момче може да прозвучи странно но много добре знам какво е да ти се реве но да неможеш да заплачеш вярвай ми по някое време чувствата ще избият може да е след час два ден или месец

jambo_bs
01-06-2009, 19:30
И аз по принцип не изпитвам много много чувства.Хич да не ти пука за това кво става . :grin:

Ou7taControL
01-07-2009, 04:39
i men me naraniha i az stanah takawa.. em sudba.. kakto wikash ti "stawame muje" axaxa 8-)