PDA

View Full Version : Извинявам се за поредната тема, но....



mechtaq_za_teb
01-05-2009, 18:42
Ще засегна една много обсъждана тема тук и това са пъпките. Сега ще кажете да бях потърсила, но аз го направих! Ползвах търсачката и нищо от намерените неща не дава ефект. Става въпрос за областта около брадичката. От няколко месеца не спират да ми излизат пъпчици там, което много почна да ме притеснява. Ходих по лекари и те дори не могат да кажат от какво е и единственото, което казват е здравословно хранене. Е да, обаче аз се храня така от години. При мен ефект е имало от Акне Аут(кремчето) и сега да такава степен съм се видяла в чудо, че си купих и лосиона, защото чух че има ефект. Моля тези, които са ги ползвали съчетано да кажат резултат и да ми дадат някаква съвет за това как да огранича появата на тези пъпчици. Ще се радвам ако ми помогнете!

JLiJLzii
01-20-2009, 18:42
Аз бях доволна от акне аут, но днес вече не го използвам ..щото няам нужда хах .. Успех ;)

SoFarSoG00d
01-20-2009, 19:59
Vichy Normaderm-действа ми идеално.Имам и една бабина рецепта,която също действа:
Слагаш цвят от невен(купува се от аптеката) в бурканче,заливаш го с домашна ракия,чакаш поне 4-5 дни докато ракията започне да се оцветява,т.е пожълтява от невена,след това мажеш се всяка сутрин и вечер,абе когато се сетиш,има ефект!!!

Не бутай пъпките.

LiveFlower
01-20-2009, 20:33
И на мен ми беше писнало от тия пъпки и отидох на козметик (не бях очаквала такъв ефект,честно).Изчисти ми лицето и ми препоръча крем-гел за лице на "Eucerin" малко е скъпичък 23 лв,но резултата е :smt023 ,той е специално за акне и комедони,та него ти препоръчвам ;)

mArMaLaDkA
01-20-2009, 20:47
Олее,бях го ползвала преди години,ама да се сетя сега кое ползвах.Така де,на Акне Аут не бяха ли 3 шишенца по принцип?Лосион,крем??? и нещо си.Та аз имам алергия от лосиона.Бях в София,ползвах на леля ми лосиона,беше в срок на годност,на сутринта,тъкмо когато трябваше да пътувам за Русе цялата бях зачервена,подута,със ситни пъпки.В автобуса щях да си умра.Върнах се на 5 септември някъде и 10 дена не можеше да ми мине обрива.Даже и теми пусках.Много се бях филмирала. 8-) Нито "Алергозан"(хапчетата и мехлемчето),нито разни други кремове помагаха.Кожата много ме сърбеше,като я почешех-болеше :D и беше супер груба,понеже беше изгорена от гадния спирт във лосиона.Докато почнах да се беля(като змия се чувствах бтв) бягах от огледалата. 8-) Така де,не искам да те плаша,а да се оплача(искам и да ми съчувствате 8-) ).На всяка кожа различно действа.Чисти си лицето с измиващ гел сутрин и вечер,който да отстранява излишния себум и замърсяванията през деня,не се бутай много по лицето,пробвай при някой друг дерматолог,козметик...няма как всичките да си ги минала.