PDA

View Full Version : Момчетата са странни същества



SunFl0w3r
01-05-2009, 18:48
Абе хора сиииилно съм учудена,защо момчетата колкото по-гадно се държиш с тях,толкова повече те уважават. :-o
Ако си мила и добра никой не ти обръща внимание,почнеш ли да им отговаряш,да им се сопваш и те лудват веднага...Егати странните същества :D

PreciousDiamond
01-05-2009, 18:50
О ми не знам и аз това се питам ... Защото може би им се струваме прекалено лесни като се държим мило.. Знам ли 8-)

Lysit0
01-05-2009, 18:50
Щот'o по този начин,един вид си недостъпна.....а трябва ли да споменавам,че това мъжете ги влудява..да са преследвачи....или си го знаеш? ;)

PreciousDiamond
01-05-2009, 18:52
О ми не знам и аз това се питам ... Защото може би им се струваме прекалено лесни като се държим мило.. Знам ли 8-)

TheNewReligion
01-05-2009, 18:52
Така ли? Не съм забелязала...може би, защото не общувам с момчета. :-o

fc
01-05-2009, 18:54
Забрави да си ми интересна ако се държиш гадно с мен. Не знам на кой му е интересно :)

Vandeta
01-05-2009, 18:55
mi estestveno 4e kat se prai6 na po-nedostapna 6e ti ska4at poe4e i poe4e :P 6ot... kolkoto po-trudno tolkova poe4e iska6 da e tfoe... pak i poe4eto sled tfa estestveno nali zn 4e mom4eta obi4at da si merat **** ta ob6to zeto poe4eto kat si namerat nqkoq po-nedostapna se imat za po-... golemi... vajni
Taka go vjidam az de...
mom4e sam :P

tan0
01-05-2009, 19:05
tai kato sym momche shte vi kaja samo tova pravete si izvodite:
Която,нямаш я желаеш до полуда,когато имаш я желаеш друга.

bebchence
01-05-2009, 19:12
Аз лично от много момчета съм чувала че това че се правим на недостъпни ги дразни,но пък от друга страна има такива които им харесва :lol: Абе свят широк,хора разни :-D

ivakavlad
01-05-2009, 19:15
момче съм, но ако някое момиче се държи гадно с мен лично аз бих и теглил такава дълга и сочна, че каруцаря и овчаря взети заедно пасти да ядът иначе по принцип да колкото по на недостъпна се правиш толкова повече търчат по теб, но един съвет ако си харесваш някой и той те харесва не прекалявай с недостъпността защото след време на човек му писва да търчи по някоя за този що духа как му се вика

MartyParty
01-05-2009, 19:19
Интересно им е в началото-после им омръзва и започват да се държат по същия начин.Не мисля,че това е най-ефикасния метод да привлечеш вниманието на момче.

TheNewReligion
01-05-2009, 19:22
В училище говорихме за кавалерството..."дългата и сочна" е ясен знак, че това е отживелица. :-o

SunFl0w3r
01-05-2009, 19:27
nz no az kogato bqh mila s mom4eto koeto haresva ne mu dreme6e,a sega kogato se darja gadno se zainteresova pove4e

ivakavlad
01-05-2009, 19:28
В училище говорихме за кавалерството..."дългата и сочна" е ясен знак, че това е отживелица. :-o

кавалерството не е отживелица самоче не може някоя да седи и едва ли не да те псува в лицето и да те навира някъде и ти да седиш и да и се хилиш насреща и да и сваляш едвали не звезди не съм ли прав

Remini
01-05-2009, 19:30
Ако ние мъжете сме странни,то вие жените трябва да сте извънземни.При мен е точно обратното,колкото повече едно момиче се държи грубо с мен,толкова по-малък става интереса ми към нея....
"Тихите води са най-дълбоки"

SunFl0w3r
01-05-2009, 19:34
az ne govorq za psuvane a prosto za edno po-hladno i leko visokomerno otno6enie,a ne za vulgarizam

tan0
01-05-2009, 19:35
Ако ние мъжете сме странни,то вие жените трябва да сте извънземни.При мен е точно обратното,колкото повече едно момиче се държи грубо с мен,толкова по-малък става интереса ми към нея....
"Тихите води са най-дълбоки"

abe to kazvaha i che kuche koeto lae ne hape ama ne e bash taka... oshte mi e pred ochite onazi nosht s onazi bqsna kuchka :grin: :grin:

EeeBobii
01-05-2009, 19:35
Не е така! не сме страмни...ви сте тези но както и да е (нищо лично) Просто попадате на такива характери...аз лично отвращам на даржанието... :)

ivakavlad
01-05-2009, 19:39
az ne govorq za psuvane a prosto za edno po-hladno i leko visokomerno otno6enie,a ne za vulgarizam


високомерството също води до същата реакция от моя страна (е не точно но не води до по добро отношение) а това го дадох като за пример друго не ми щукна в момента в акъла за мен лично гадно отношение е точно това което описах в предният пост а това са просто простотии с който човек не заслужава да се занимава лично мнение

pet_14
01-05-2009, 20:18
О ми не знам и аз това се питам ... Защото може би им се струваме прекалено лесни като се държим мило.. Знам ли 8-)
Да бе да бе да . . . .
Една приятелка ей така както супер я уважавах. . . . Държахме се е добре един с друг и ми сипа. . . Каза ми, че не съм и бил никакъв. . . От тогава дори и не я поглеждам !
Както са казали мъдреците
"Уважавай и ще те уважават"
Има и друга де "Бой и ще те уважават. . . . "
Той целия свят е сбъркан ти тука се питаш, че ние сме били сбъркани . . .

scoobydors
01-05-2009, 20:20
Странни същества са, да. И ти официално откри топлата вода! :)

malone
01-05-2009, 20:23
Ако момиче започне да се държи грубо с мен най-много да си помисля че е някаква комплексарка или иска да си изкара цялата злоба върху мен.Няма как да ме грабне с гадно отношение.Ако ще се прави на момче или на тежкарка и посочвам пътя и това е.

mickelangelo
01-06-2009, 16:05
щото за да се държиш гадно трябва акъл .. но повечето " кифли " нямат ... за това уважаваме хората който се държат гадно ..

aka6a_vamp
01-06-2009, 16:07
BOYS SUXX

Kostadin_682
01-06-2009, 16:11
BOYS SUXX
THX 8-) :razz: 8-)

Boyd
01-06-2009, 16:16
Абе хора сиииилно съм учудена,защо момчетата колкото по-гадно се държиш с тях,толкова повече те уважават. :-o
Ако си мила и добра никой не ти обръща внимание,почнеш ли да им отговаряш,да им се сопваш и те лудват веднага...Егати странните същества :D

Така правят отворковците. Същото се отнася и за момичетата! Даже съм се натъквал на такива случаи и докато не почнах да се държа с нея сякаш не е човек започна да се превръща в такъв.

m3talmania
01-06-2009, 16:25
Винаги се стремя да се държа максимално мило и макар да ме описват като няк'во "прекалено мило и нежно същество" :-o виждам как повече внимание се отдава на момичетата, които се бият, псуват и т.н. Не всички момчета, обаче са такива !

Re5peC7
01-06-2009, 16:27
Бе не всички са такива...аз например не обичам момичета които се правят на важни..говорят неща само и само да са в контра на това което казваш... държат се надменно.. и там нещата които споменахте..наистина едно момиче трябва да поддържа интереса върху себе си, но за мен това не е начина..това може само да ме накара повече да не искам да имам общо с този обект колкото и да е хубава :)

Nitroglycerin
01-06-2009, 17:02
Това,че общуваш с олигофрени и/или диви пубери не означава,че всичко мъжко е такова.Верно не са много мъжете/момчетата които да не са обикновени курвари и идиоти,но нека ти остане надеждата,че все още съществуват. :) :) :)

SunShinePearl
01-06-2009, 17:04
хах и аз т'ва съм го забелязала..наистина странно :-o

Jaffs
01-06-2009, 17:12
Не съм забелязала това за отварянето, защото може би аз не се държа така. Едно съм забелязала обаче и то от много време винаги единият настъпва повече. Когато ти си по-настоятелната или му обръщаш повече внимание, той бяга и обратно.

Glorious
01-06-2009, 17:14
Винаги се стремя да се държа максимално мило и макар да ме описват като няк'во "прекалено мило и нежно същество" :-o виждам как повече внимание се отдава на момичетата, които се бият, псуват и т.н. Не всички момчета, обаче са такива !

Продължавай все така. :)
Аз съм момче на 18 и са ми много симпатични милите момичета. Много мразя когато момичетата започнат да се държат гадно, ако много я харесвам ще потърпя известно време но все пак ако продължи ще се откажа от нея. Също така много мразя момичета които се бият, пушат, псуват, к***и и куклички без капка мозък в главата.

emily_1234
01-06-2009, 18:32
Винаги се стремя да се държа максимално мило и макар да ме описват като няк'во "прекалено мило и нежно същество" :-o виждам как повече внимание се отдава на момичетата, които се бият, псуват и т.н. Не всички момчета, обаче са такива !

Продължавай все така. :)
Аз съм момче на 18 и са ми много симпатични милите момичета. Много мразя когато момичетата започнат да се държат гадно, ако много я харесвам ще потърпя известно време но все пак ако продължи ще се откажа от нея. Също така много мразя момичета които се бият, пушат, псуват, к***и и куклички без капка мозък в главата.

+1 И аз така ... т.е не съм от въпросната група момичета но е факт че момчетата отдават повече внимание на просташки и селски изпълнение от страна на едно момиче... винаги съм мила с когото и да съм и не смятам че трябва да се правя на идиот за да ме харесат... :?

LadyRoshawka
01-06-2009, 19:33
Емм защото не уважават старанието ни!! :?

jambo_bs
01-06-2009, 19:35
И вие сте странни. :D

TheNewReligion
01-06-2009, 20:05
В училище говорихме за кавалерството..."дългата и сочна" е ясен знак, че това е отживелица. :-o

кавалерството не е отживелица самоче не може някоя да седи и едва ли не да те псува в лицето и да те навира някъде и ти да седиш и да и се хилиш насреща и да и сваляш едвали не звезди не съм ли прав
Прав си само, че падаш на нивото на човека с/у теб. :wink:

sexita
01-06-2009, 20:20
Наистина така е,но не на 100%
Всеки човек си е различен за себе си...
Сякаш по закон ти е интересно това,което нямаш,това,което бяга от теб...
Имаш ли го...губиш интерес.
Загледай едно малко коте,на което подаваш топченце вързано на конец.
Докато го залъгваш то тича и скача неуморимо по топчето...дадеш ли му го в лапичките го захапва 2-3 пъти и му става безинтересно.
И ние хората сме ловци...радваме се на трофеите си,но ни влече повече самото преследване на жертвата...
Има си различни хора,но никой не обича еднообразието.
За това сме си виновни ние...ако една жена бъде силна,интересна и вълнуваща никой мъж няма да я помисли за отживелица!
Ако се хвърлиш още в началото в ръцете му,е малка вероятноста да те държи дълго...трябва да го жъгнеш.
Любовта е огън,който се пали лесно,но за да е дълготраен трябва да се поддържа...

Punisherrr
01-06-2009, 20:39
Пак сложни философски въпроси :D
Колкото и те са странни с някои неща,толкова и жените сме такива. ;) Та сякаш сме и по-сложни май... :-D

така че...стига зор за нищене на такива теми :Ь

Най-хубаво ше е ако всички гледаме самите ние да не сме гадни копеленца... :D :smt050

Niakoitam
01-06-2009, 22:47
Абе хора сиииилно съм учудена,защо момчетата колкото по-гадно се държиш с тях,толкова повече те уважават. :-o
Ако си мила и добра никой не ти обръща внимание,почнеш ли да им отговаряш,да им се сопваш и те лудват веднага...Егати странните същества :D

Има момчета и момчета,както има момичета и момичета.Аз съм останал с убеждението че и с някои момичета е същото.