PDA

View Full Version : Как да постъпя?



candy_little_girl
01-05-2009, 19:40
Здравейте на всички :) Не знам колко от вас са изпадали в моята ситуация, но ще ви разкажа за какво става въпрос.Имах приятел,ходихме, всичко ок, докато не се появиха едни общи познати.Започнаха да излизат с него и да го искат за себе си.И успяха.Ние с него скъсахме,но в момента имаме възможност да се оправим, ОБАЧЕ тези момичета просто не спират да се бъркат.Звънят му,пишат му...Аз няма да оставя нещата така.Искам да направя нещо, с което те да се осъзнаят какво правят.Да не говорим,че ние с него спахме..А те едва ли го знаят..Моля ви помогнете ми,дайте ми някакви съвети, защото ми е трудно да се справя сама :-# Как да ги разкарам? Просто такива к*рвен*ки истории много мразя..Благодаря Ви предварително :-) :-) :)

Remini
01-05-2009, 19:42
Ако вярваш на твоя приятел и си сигурна,че той не би ти изневерил с тези момичета,няма от какво да се притесняваш

Adwokat
01-05-2009, 19:44
Еми един як бой и може да се оправят нещата 8-)

miloto_girl_4e
01-05-2009, 19:45
Първо се оправете с него, игнорирай тези момичета и след време мисли за отмъщение :!: Сега важното е да се оправите с бившия :!: Покажи му, че го обичаш, че го искаш, но го ревнувай прекалено, за да не го задушиш :!: И аз мразя, когато някакви момичета се навъртат около моя и аз изпитвам ревност, но гледам да я прикривам или, ако я показвам да е в рамките на нормалното :!:
С времето просто му покажи, че не ти е приятно, че така са го заобиколили и само искат да са с него и той, ако те обича или поне има някакви чувства към теб, ще се съобрази и ще ограничи контактите си с тях :!:

candy_little_girl
01-05-2009, 19:46
Не е в това проблема.Просто сега имаме шанс да се съберем, ама те тези просто не спират...Искам да им направя някакъв номер, не знам и аз вече какво.Много работи знам за тях, знам коя го иска и че не е една.Знам, че говорят за мен...Ама сега като тях ли да ставам, че да разберът...

tan0
01-05-2009, 19:46
abe to horata sa kaza che boi i eb*ne ne se vrashtat s nego si legnala sega e momenta da gi ponatupash mackite i si jivei jivota 8)

Remini
01-05-2009, 19:48
Не е в това проблема.Просто сега имаме шанс да се съберем, ама те тези просто не спират...Искам да им направя някакъв номер, не знам и аз вече какво.Много работи знам за тях, знам коя го иска и че не е една.Знам, че говорят за мен...Ама сега като тях ли да ставам, че да разберът...

Е не можеш ли да излезеш насаме с твоя приятел и да се сдобрите.Както казах той е избрал теб,не тях

candy_little_girl
01-05-2009, 19:50
Все още не ме е избрал :) Радвам се, че тука ме рзбирате :)

candy_little_girl
01-05-2009, 20:13
Реших да го оставя сам да си оправя кашите и проблемите с тях.Но моля ви кажете нещо, което междувременно да правя, за да предизвикам него да се върне при мен, а на тях да им е гадно точно както на мен сега. :)

tan0
01-05-2009, 20:16
em zashto nas pitash ti nai dobre znaesh kak da mu privlechesh vnimanieto badi interesna i zagadachna za nego....abe momiche si znaesh kak stavat tiq neshta

scoobydors
01-05-2009, 20:19
Струва ли си да се оправите? :? Той слуша тях, а не тебе.
Няма смисъл да говорим колко 'много' те обича! 8-)