PDA

View Full Version : Вече и аз не знам...



NightFairy
01-05-2009, 20:17
Преди доста време бях писала тема ( http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2564614&highlight=#2564614 ). Ще кажа с две думи за какво ставаше на въпрос. Бях писала, че супер много харесвам (вече не е само харесване) едно момче. Тогава се познавахме от близо година и се повтаряше едно и също нещо. Забивка (два дни всичко окей) - нищо (не си говорим, не си звъним, не се виждаме със седмици) . Забивка - нищо. Забивка - нищо. И това се повтаряше периодично и така доста пъти. А сега от там нататък...след време нещата някак си се получиха ( много грубо казано 8-) )...бяхме заедно около месец и нещо. После имаше паузи..глупости...Безброй разговори (той : "не сме само приятели/познати и никога няма да бъдем", "за мен си 'някоя' " и безброй такива). После спряхме за известно време да се чуваме. Пак се видяхме...и естествено "не сме само приятели" си каза думата...старата песен на нов глас. Разбрах, че при последната ни среща е имал гадже, с което все още е (нищо против нямам 8-) , нека си се обичат). Не сме се виждали от няколко месеца, писали сме си няколко пъти..разбира се се държи супер мило (както винаги). Вече не знам какво да правя...не мога да го забравя толкова време. Ако ми предложи да се видиме...ще литна. Спрях да се залъгвам, че мога да си го избия толкова лесно от главата. Спрях да се правя на силна. Толкова много ми липсва... Не знам какво точно питам...не знам дали искам точно определен съвет...просто имах нужда да споделя и благодаря, ако някой го е прочел.

tan0
01-05-2009, 20:20
mnogo sladka istoriq ama picha naqsno li e kakvo iska, ako e taka mai ne se interesuva tochno ot teb v tozi momenta,sorry znam che zvuchi grubo no... ostavi go ako ima neshto kym tebe shte te potarsi ako ne zabravi za vs

babyjoinmeindeath
01-05-2009, 20:24
Аз мисля, че трябва това да му го кажеш, че много го харесваш и че искаш между вас да се получи нещо. И ако наистина не сте просто приятели и ти за него си "някоя" нещата ще се получат.

Boyd
01-05-2009, 20:24
На тоя младеж явно естрогена му е повече в кръвта отколкото тестостерона! По-типично е за момичетата, а не за момчетата, да не знаят к'во искат. Или по-скоро те върти на пръст. Замисли се малко и си кажи "стиг атолкова" или каквото ти хрумне и спри да се занимаваш с него!

tan0
01-05-2009, 20:25
Аз мисля, че трябва това да му го кажеш, че много го харесваш и че искаш между вас да се получи нещо. И ако наистина не сте просто приятели и ти за него си "някоя" нещата ще се получат.

kato cqlo ne e losha ideq da si pogovorite no e malko typo pri fakta che si ima priqtelka,postavi se na neinoto mqsno i sled tova deistvai

ste1s1
01-05-2009, 20:28
Разбирам какъв ти е проблема :( той просто не те заслужава щом се държи така...и няма смисъл да се бориш за него ,защото според мен щом е допускал толкова грешки до сега..ще ги допусне пак и само ще се разочароваш от него...по добре си намери някой който да те обича повече от него.....макар че знам колко е трудно :( много късмет ти пожелавам и дано се справиш със ситуацията

NightFairy
01-05-2009, 20:35
Аз мисля, че трябва това да му го кажеш, че много го харесваш и че искаш между вас да се получи нещо. И ако наистина не сте просто приятели и ти за него си "някоя" нещата ще се получат.

kato cqlo ne e losha ideq da si pogovorite no e malko typo pri fakta che si ima priqtelka,postavi se na neinoto mqsno i sled tova deistvai

Ами не знам дали ще има смисъл от разговор...той е с нея все пак. Пък дори и да реша да говоря с него...няма да иска да се видиме 100%, защото няма как да стоим и само да си говориме (това и двамата сме го разбрали), а по скайп да говоря за чувства - не мисля...

tan0
01-05-2009, 20:37
Аз мисля, че трябва това да му го кажеш, че много го харесваш и че искаш между вас да се получи нещо. И ако наистина не сте просто приятели и ти за него си "някоя" нещата ще се получат.

kato cqlo ne e losha ideq da si pogovorite no e malko typo pri fakta che si ima priqtelka,postavi se na neinoto mqsno i sled tova deistvai

Ами не знам дали ще има смисъл от разговор...той е с нея все пак. Пък дори и да реша да говоря с него...няма да иска да се видиме 100%, защото няма как да стоим и само да си говориме (това и двамата сме го разбрали), а по скайп да говоря за чувства - не мисля...

emi shte ti trqbva malko po silna volq i da si sdarjana ako iskash da se vidite i da si pogovorite i da se izqsnite s nego aide pojelavam ti uspeh

scoobydors
01-05-2009, 20:37
Разбирам какъв ти е проблема :( той просто не те заслужава щом се държи така...и няма смисъл да се бориш за него ,защото според мен щом е допускал толкова грешки до сега..ще ги допусне пак и само ще се разочароваш от него...по добре си намери някой който да те обича повече от него.....макар че знам колко е трудно :( много късмет ти пожелавам и дано се справиш със ситуацията

FucKtheSyStem
01-05-2009, 20:39
Ако имаше сериозни чувства към теб,сега нямаше да е с друга.Дори да я остави,не те заслужава а и не знае какво иска.Моят съвет е да се опитваш да го забравиш,защото ако тия "забивки" както ги наричаш продължават,ще ти бъде все по-трудно и ще те боли повече :?

NightFairy
01-05-2009, 21:15
Разбирам какъв ти е проблема :( той просто не те заслужава щом се държи така...и няма смисъл да се бориш за него ,защото според мен щом е допускал толкова грешки до сега..ще ги допусне пак и само ще се разочароваш от него...по добре си намери някой който да те обича повече от него.....макар че знам колко е трудно :( много късмет ти пожелавам и дано се справиш със ситуацията

Благодаря :) И аз мисля, че вече няма смисъл да правя каквото и да е..и съм се отказала, ама тъпите чувства са си все така силни.

tan0
01-05-2009, 21:21
Разбирам какъв ти е проблема :( той просто не те заслужава щом се държи така...и няма смисъл да се бориш за него ,защото според мен щом е допускал толкова грешки до сега..ще ги допусне пак и само ще се разочароваш от него...по добре си намери някой който да те обича повече от него.....макар че знам колко е трудно :( много късмет ти пожелавам и дано се справиш със ситуацията

Благодаря :) И аз мисля, че вече няма смисъл да правя каквото и да е..и съм се отказала, ама тъпите чувства са си все така силни.

normalno da sa si vse taka silni i znai che te sa po silni ot vsichko dr na sveta no prosto ponqkoga trqbva da se saraem da ne mislim samo za nego/neq i da prodaljim jivota si ne trqbva da pokazvame che ni boli

Adwokat
01-05-2009, 21:28
Според мен няма смисъл да се занимаваш с него колкото и да го обичаш... по добре спри да комуникираш с него и излизаи с приятели да се разведриш... и та от времето болката ти ще претръпни към него и няма да чустваш нищо... знам го от опит защото съм бил в същата ситуация.. Успех

zay4e
01-05-2009, 21:45
spored men..... izvinqvai,no 6te si kaja mnenieto,sled kato ima priqtelka,qvno samo si igrae s tebe.Kolkoto i da ti e trudno ne go tyrsi ve4e,izlizai s priqtelki i taka natatyk,samo za da ne misli6 za nego i s vremeto 6te go zabravi6,sigurno ima mn po-dobri za teb otkolkoto e toi... :-)

NightFairy
01-06-2009, 18:52
Мерси на всички :) Ще правя пореден опит да го забравям...този път успешен, надявам се :)

zay4e
01-07-2009, 11:16
Мерси на всички :) Ще правя пореден опит да го забравям...този път успешен, надявам се :)

:-) :-) :-) :-) :-) :-) 6te stiskam palci