PDA

View Full Version : Направено от любов



tan0
01-05-2009, 20:31
kakvo e nai golqmoto, hubavo, typo ili otkacheno neshto koeto ste pravili ot lubov kym nqkogo???

т.7
krem4et0

PreciousDiamond
01-05-2009, 20:32
А до сега не се е намерил човек , който ще ме накара да напрая нещо такова 8-)

tan0
01-05-2009, 20:34
А до сега не се е намерил човек , който ще ме накара да напрая нещо такова 8-)
kasmetliika si ti... Az slqzoh ot samoleta za neq no mai ne go oceni... :?

scoobydors
01-05-2009, 20:42
Избягах от нас ... временно. (до Бургас и обратно) :D
Плана беше наще да не ме хванат, че ме няма, ама... :-x :D

MoHuTo
01-05-2009, 21:27
Моето попада в категория най-тъпо.. но не мисля да го споделям, срам ме е.. :?

Adwokat
01-05-2009, 21:33
Ем правел съм много неща и хубави и тъпи... като ме ядосат наще са местя към ВН при приятели за няколко дена докат ми мине и т.н.... , а на бившото си гадже преди да се разделим бях направил един подарък :o ...."не ми са пише нататък, че само ми навяват хубави спомени"

scoobydors
01-06-2009, 04:06
аз ко сам праил... едно голямо нищо.... ако се брои за жест 101 рози... не е малко се пак нали 8-)

Романтик! 8-)

EeeBobii
01-06-2009, 07:20
Аз съм правил едно дървено сърце на него бех графирал моието и неиното име :) ех тая лубов ех

LadyRoshawka
01-06-2009, 07:29
Не съм правила нещо, чак толкова лудо.. :shock: :?
Амм имам планове да направя.. като стане ше го напиша тук!! 8-)

kPuCkA
01-06-2009, 07:32
Еми, познавах от седмица, но реших че много го обичам, хванах си нощния влак за Пловдив и на другата сутрин бях при него.Наще все още не знаят.

tan0
01-06-2009, 08:05
Еми, познавах от седмица, но реших че много го обичам, хванах си нощния влак за Пловдив и на другата сутрин бях при него.Наще все още не знаят.


евалата како.. варна пловдив...

e super kvo az puk takmo bqh na samoleta i ni vikat slagaite kolanite a az vikam trea da slqza sorry i tq vikam ama nemoje a az ne ne nalaga se i me pusnaha i zvanq na bashtami chakai me chovek idvam si s vas :grin: :grin: a toi zashto be i az vikam emi.. LUbov :grin:

cherinka
01-06-2009, 08:05
Моето попада в категория най-тъпо.. но не мисля да го споделям, срам ме е.. :?
:-D И аз имам много такива неща, но ще ви кажа за последното, тъй като беше най на скоро..
И все още не знам дали е оценено или не..
Кака ми, която беше в Англия 2 години си дойде в България. СУПЕР МНОГО СЕ РАДВАХ, че ще видя. Събрахме се у тях, после ходихме на дискотека, всичко беше идеално. Глеех от щастие и радост и по едно време кво стана... зарязах кака ми в дискотеката, за да ида да се видя с моя любим..... сега хем ми е гадно заради нея, хем ми е готино, че се видях с него... не знам и аз.
Поне хубавото беше, че тя не разбра за това.. защото разберее ли.. тогава жална ми майка..

kPuCkA
01-06-2009, 09:13
Еми, познавах от седмица, но реших че много го обичам, хванах си нощния влак за Пловдив и на другата сутрин бях при него.Наще все още не знаят.


евалата како.. варна пловдив...

e super kvo az puk takmo bqh na samoleta i ni vikat slagaite kolanite a az vikam trea da slqza sorry i tq vikam ama nemoje a az ne ne nalaga se i me pusnaha i zvanq na bashtami chakai me chovek idvam si s vas :grin: :grin: a toi zashto be i az vikam emi.. LUbov :grin:


и аз тфа казвам че се кефя на момичето , евала и на теб братле :-)Още се чудя на това, което направих. Тогава въобще не мислих,но сега не бих го направила, почнах да мисля вече, преди не ми се отдаваше :D

SunSmile
01-06-2009, 10:46
ммм може би не е кой знае какво, но знам, че го е оценил и го е направило ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВ поне за един ден! На рождения му ден април месец му направих изненадващо събуждане по телефона, вкарах го в един филм и той се хвана, въпреки че после ми каза, че се е досетил. След събуждането ми се обади.. беше много щастлив, развълнуван.. не беше очаквал нещо такова да ми дойде в главата. разпитвах го какво са му казали, той как съм се сетила... Когато човек е влюбен му идват много луди неща в главата, особено ако има жажда за адреналин, щастие... :) не се срамувам от постъпката си, напротив гордея се, че в точни момент направих точното нещо и се получи прекрасно за Него! Сега съм в процес на обмисляне на другото лудо нещо, което да направя за рождения му ден :?

kalpazanka
01-06-2009, 10:50
В една юнска топла вечер пратих на един индивид, който ми беше слабост, обяснение в любов /SMS- завършваше с "и на пътеката в прахта изписвам думата 'Обичам' "/. До ден днешен се червя, като се сетя.... Със сегашния си акъл не бих го направила, ама тогава любов, наивност..... :oops:

darla
01-06-2009, 10:52
miiii....zapo4vam da izrejdam:
1.zarqzah u4ili6te(posle go zavur6ih,de)
2.zarqzah semeistvoto si
3.premestih se v drug grad
4.rodih na 18
P.S-ot vsi4ko izbroeno sujalqvam samo,4e zarqzah Plovdiv,zaradi zadrustenata Montana.... :?

krem4et0
01-06-2009, 11:01
Много караници и спорове със семейството. Налагало ми се е да работя като луда, за да може да се приберем по-рано в Свищов(от вилата или село), за да се видим, много ограничения и постоянни разпити, които за жалост още си продължават.

Но той наистина направи огромен жест за нас-остана да учи в Свищов, въпреки че не го влече икономиката, и въпреки че беше приет нещо, което обожава.....

teeNageBarbie
01-06-2009, 11:23
tan0
МнениеПуснато на: Вто Яну 06, 2009 12:05 pm Заглавие:

e super kvo az puk takmo bqh na samoleta i ni vikat slagaite kolanite a az vikam trea da slqza sorry i tq vikam ama nemoje a az ne ne nalaga se i me pusnaha i zvanq na bashtami chakai me chovek idvam si s vas Very Happy Very Happy a toi zashto be i az vikam emi.. LUbov Very Happy

ллеле [ h ]
ако това някой го направи за мен...ще го обичам вечно! :-D

tan0
01-06-2009, 14:38
tan0
МнениеПуснато на: Вто Яну 06, 2009 12:05 pm Заглавие:

e super kvo az puk takmo bqh na samoleta i ni vikat slagaite kolanite a az vikam trea da slqza sorry i tq vikam ama nemoje a az ne ne nalaga se i me pusnaha i zvanq na bashtami chakai me chovek idvam si s vas Very Happy Very Happy a toi zashto be i az vikam emi.. LUbov Very Happy

ллеле [ h ]
ако това някой го направи за мен...ще го обичам вечно! :-D

emi radvam se ama ne vs mislqt kato teb, i kakto vijdam ne e mn oceneno no kakvo da se pravi, da priznavam zagubih dosta no si struvashe da vidq pogleda i kato i zvanna na vhodnata vrata :grin: :grin:

teeNageBarbie
01-06-2009, 15:09
ей като някой филм ми звучи ... :smt007 :P

pussycat_dolls15
01-06-2009, 15:20
Eми не ми се е случвало. :) 8)

TheBestFriends
01-06-2009, 15:32
darla ти от Монтана ли си сега ?! аз преди живях там, но я зарязах заради чужбина :-D не, че се оплаквам :)

по темата:
сегашния ми приятел е луд по екстремните преживявания и лятото на 2008 ме прекара през всичко от което ме беше шубе..
като почнем от скок с бънджи от мост, от който не се виждаше къде е реката..а трябваше при скока да се топнем малко в нея..бях ужасена тогава :oops:
след бънджито скок с парашут, татуирах се, пробих си пъпа, ходих на нудистки плаж и най-тъпото нещо - заживяхме заедно :-o

NaNa_SladuRana
01-06-2009, 15:34
все ои ни съм срещнала човек,който да ме подлуди толкова :?

SuNsEt
01-06-2009, 15:39
Хм...веднъж се направих на идиотка,за да сменя подаръка му с друг(за Коледа беше),защото след като го купих разбрах,че въобще си няма на идея какво е и не му хареса(не съм му казвала,просто го разпитах)...След това,веднага на другия ден,сутринта,в най-големия студ отидох да го сменя...После след известно време му казах,но...колко е разбрал и оценил-не знам.

За друго не се сещам...

aka6a_vamp
01-06-2009, 15:47
Ее и мойто е тъпо...то любовта е сляпа..