PDA

View Full Version : Не издържам вече! Трябва да споделя



cappy123
01-05-2009, 22:16
:( Гаджето ми постоянно ме ограничава. "Не пиши на еди кой си " бла бла !!!
дори не ми дава да си качвам снимки в телефона на любимите ми актьори!!!

Дразни ме, постоянно ми поставя граници и условия !!!

Твърде мнителен е, не ми вярва за нищо. Мълчелив е...
Винаги ме проверява с кой си пиша и тн. Иска да си истрия ненужните според него абонати в скайп. Иска да ми знае паролите навсякъде, инече си мисли, че крия нещо.

НЕ мога да продължавам повече така.


А сме заесно от 1 год и 6 месеца
А той твърди, че аз съм го направила такъв !!! :shock: :booooomb:

Моля ви за съвет !!!

hamilcar
01-05-2009, 22:43
Няма за какво да се замисляш, разкарай го.

machoka
01-05-2009, 23:21
Фък оф, как може да го търпиш още?!?!

cappy123
01-05-2009, 23:24
Фък оф, как може да го търпиш още?!?!

Любов may be :(

machoka
01-05-2009, 23:25
Ти на този тормоз любов ли му викаш? Любовта не оковава във вериги, любовта те кара да летиш.

cappy123
01-05-2009, 23:30
Ти на този тормоз любов ли му викаш? Любовта не оковава във вериги, любовта те кара да летиш.

Много си прав !!!

мерси за хубавото мнение !!! :(

Много ми е тежко наистина !!! :booooomb:

Blab
01-05-2009, 23:34
There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.

?

cappy123
01-06-2009, 00:03
НЕ е разумно това, което той прави !!!
Не можеш така да задушаваш някой и после да очакваш любов !!! :( :o

Blab
01-06-2009, 00:15
Любов не се очаква, тя само се дарява.
Колкото до цитата, никъде не пише разумно, гласи, че за всяка лудост си има причина. И, не, не го оправдавам, даже напротив, просто трябват най-малко 2 гледни точки, за да бъде разрешен даден проблем.

5StaR
01-06-2009, 00:21
kaji mu da se spre ili my kaji fuck off

ps. temata e za liubov machok.

ivakavlad
01-06-2009, 03:30
поговорете обясни му как стоят нещата и че те задушава по този начин и че ако продължава на-много да те загуби ако продължи му тегли шута това е моето мнение

BeholdTheKing
01-06-2009, 03:54
Малко ревност в една връзка никога не е излишна, но при такива количества...да ходи да ревнува други бих казал ;)

Lysit0
01-06-2009, 04:33
Фък оф, как може да го търпиш още?!?!
И аз точно тв'a щях да кажа....****** :o ******

LittlePrincess
01-06-2009, 06:17
Миличка, махай го .. такъв не ти трябва.Може да го обичаш, но ти да не си негова собственост?

Seducti0n
01-06-2009, 06:42
:) Ели, колкото и неприятно да ти прозвучи, ти си виновна затова, в което се е превърнал приятеля ти.
В край на сметка ти си била тази, която не си сложила необходимите граници и сега си търпиш последствията....
Не те обвинявам, просто искам да ти покажа къде точно грешиш. :)

П.С-Любовта към любим човек е нещо прекрасно, но тази към самия теб е по-важна.Не можеш да се унижаваш по този начин и да търпиш подобни прояви...

Тъжно ми е, че го казвам, но във ваща връзка не миждам кой знае какво бъдеще, поне ако приятеля ти продължи да се държи по този начин и занапред и не спре да те третира като предмет... :?

dinko
01-06-2009, 07:07
ша ма прощаваш ама как го търпиш тоя!? преосмисли причините поради които го обичаш и напрао го разкарай... :?

EeeBobii
01-06-2009, 07:12
Говориш по тоя вапрос с него..ислушвашго внимателно..и на другия ден равиш това каде нети дава,най-елиментарното нещо и ако ти прави пак така,зимаш едни остри ножици и го режеш , това е.. :)

LadyRoshawka
01-06-2009, 07:26
Ъъ..амии .. доста тъпа ситуация .. :? :( !!
Ами трябва да говорите за това, кажи му, че ако така се опитва да покаже, колко много е загрижен за теб, на теб това не ти харесва..
За мен това си е чиста и проста ревност!! ; ))
Докажи му, че няма причини да се съмнява.. друг изход не виждам ..
Няма да ти казвам да скъсаш с него, защото е глупаво едно поправимо нещо да доведе до края на една истинска любов, може би?!! :-)

Wrathchild
01-06-2009, 07:49
Мила, от личен опит - не се връзвай. Не знам как си изтърпяла това година и половина, аз още на четвъртия месец бих шута.
Seducti0n, права си, но веднага ти казвам за обратния случай, който беше с мен и бившия - случеше ли се да остане сам вкъщи на компютъра, непрекъснато се четяха разговорите ми в интернет. И ако се бях осмелила да кажа на някой, че съм девствена, както съответно и той, вдигаше се луд скандал, как така го излагам. Така започнах да си затварям скайпа, освен ако случайно не забравя. След като злоупотребяваше с личната ми кореспонденция, значи няма достъп до нея повече. Когато не беше в София, ако излезех някъде, то вечерта задължително имаше цупене и скандал - как така той си бил седял на компютъра, за да си говори с мен, пък аз съм ходила навън, при това с 'оня мухъл Боян' (сегашния). Нямах право и да излизам навън за повече от 1-2 часа, нямах право да ходя да видя братовчед си. С това искам да ти кажа, че аз макар, че през цялата връзка му казвах и показвах, че няма да ми ограничи личния живот, той продължаваше да ми вдига скандали. Този тип хора не се впечатляват от това връзваш ли се или не. Те до последно се опитват да те манипулират.

Just_say_no
01-06-2009, 08:38
Може би самата ти си му дала повод да те ревнува... Ако за една година и нещо не си му показала, че може да ти има доверие, едва ли това ще се случи сега. Според мен няма смисъл да сте заедно след като единия от двама ви е нодоволен от това. Не е честно спрямо теб.


:)

Remini
01-06-2009, 08:43
Как си изкарала година и половина с такъв човек.За някои хора ревноста се превръща в мания от която няма спасение.По-добре сам отколкото приятелката да ми държи сметка за щяло и нещяло 8)

leoparda93sl
01-06-2009, 08:46
:) Ели, колкото и неприятно да ти прозвучи, ти си виновна затова, в което се е превърнал приятеля ти.
В край на сметка ти си била тази, която не си сложила необходимите граници и сега си търпиш последствията....
Не те обвинявам, просто искам да ти покажа къде точно грешиш. :)

П.С-Любовта към любим човек е нещо прекрасно, но тази към самия теб е по-важна.Не можеш да се унижаваш по този начин и да търпиш подобни прояви...

Тъжно ми е, че го казвам, но във ваща връзка не миждам кой знае какво бъдеще, поне ако приятеля ти продължи да се държи по този начин и занапред и не спре да те третира като предмет... :?

+1 :)

HONDA
01-06-2009, 08:48
И аз смятам, че си му дала някакъв повод. Предполагам, че няма смисъл да ти казвам да говориш с него, сигурно си го правила вече. Опитай пак и ако няма ефект, няма и смисъл да продължаваш да се тормозиш.

Wrathchild
01-06-2009, 09:48
И да е дала повод, няма право да се държи чак така. Пак казвам, моят бивш беше още по-патологичен случай, а не съм давала поводи да ревнува от хора, които са ми приятели.

aaasdfghjklll
01-06-2009, 09:58
Според мен няма смисъл от разговори и преговори, нещата ще си останат такива каквито са (от личен опит го казвам). Няма смисъл да си губиш времето и то най-хубавите ти години, да стоиш затворена у вас и да даваш отчети за всяко твое действие, да се притесняваш да излезеш, защото ще има скандали и тнт. Зарежи го. Той трудно ще те остави на мира- ще ти се моли, ще обещава...не му варвай и не се впъщай при него! Бъди катогорична и твърда, знам че ще ти се иска да се оправите, но недей за твое добре е. Зарежи го и си живей!

cherinka
01-06-2009, 10:05
Имаш ли смелост да му поставиш ултиматума "ще си тръгна ако продължаваш така" и да се отдръпнеш за момент?

cinderella_gugutka
01-06-2009, 10:09
ами мом4ето си е много право-ти си виновна за неговото държание защото все още му позволяваш да си прави каквото иска :x
ако нях на теб щях да проведа един ама наистина сериозен разговор и сле него-повярвай,нямаше да се държи така :x

angellove
01-06-2009, 10:25
Имаш ли смелост да му поставиш ултиматума "ще си тръгна ако продължаваш така" и да се отдръпнеш за момент?

Щом не помагат разговорите, това май е най-доброто решение. Просто му даваш повод да си преосмисли постъпките. И ако и това не проработи - край. Колкото и да е трудно. Никой няма право да те ограничава по този начин. А ако си му дала наистина повод, то щом до сега не си е възвърнал доверието в теб, на лице е още една причина за прекъсване на отношенията. Гадно, трудно, обаче най-дборот решение в дългосрочен план.

Balmy_I
01-06-2009, 12:05
Любовта не е задължение,а неговата грешка е точно тази.Ти си отделен човек и той също,ти може да го обичаш,но едва ли той е единсктвеният човек в живота ти.Ти имаш прияте ли имаш познати и близки и така,неможе да ти забранява да се отделяш пт тях заради него,непростимо е :( такава ревност до нищо хубаво не води,освен до бесмислени каранаци...Познавам една приятелка,на която гаджето и ревнува дори и от мен и моите приятелки,а на скоро се скараха заради нейн много добър приятел,въпреки,че нямаше някаква сериозна причина...та така де поговорете си и му обясни,че го обичаш,но не всичко се върти около него :-) Кажи му,че ако успее да превъзмогне ревноста си и на двамата ще ви е много по-добре :) :-)

JLiJLzii
01-06-2009, 12:35
ПРи мен е абсолютно същото... !!! И аз си искам свободата.. :S
Но нямам смелост.. от тъпия страх да не го загубя.. ужасно положение е това, дано намериш решение, щото аз не мога :(

fc
01-06-2009, 13:39
Докато четях мненията забравих какво исках да кажа... А да еби го в гърба.

azz_azz
01-06-2009, 13:57
:( Гаджето ми постоянно ме ограничава. "Не пиши на еди кой си " бла бла !!!
дори не ми дава да си качвам снимки в телефона на любимите ми актьори!!!

Дразни ме, постоянно ми поставя граници и условия !!!

Твърде мнителен е, не ми вярва за нищо. Мълчелив е...
Винаги ме проверява с кой си пиша и тн. Иска да си истрия ненужните според него абонати в скайп. Иска да ми знае паролите навсякъде, инече си мисли, че крия нещо.

НЕ мога да продължавам повече така.


А сме заесно от 1 год и 6 месеца
А той твърди, че аз съм го направила такъв !!! :shock: :booooomb:

Моля ви за съвет !!!


Ако си правила гафове преди или нещо което му дава повод да се държи така го подркепям , но ако не си грешила ако не си му давала повод да е такъв наистина имаш право да му биеш шута

koalka
01-06-2009, 15:04
Ако наистина си му давала поводи за съмнение не можеш да го обвиняваш, че иска такива неща от теб.Може да си е загубил доверието в теб...
Вариантите са или да скъсате, или да поговорите и да му кажеш, че трябва да си промени отношението, защото връзката ви отива на зле, но не вярвам да има някаква промяна.И все пак година и половина са много, за да се разделите просто така.

sunbeamz
01-06-2009, 16:47
Фък оф, как може да го търпиш още?!?!
И аз точно тв'a щях да кажа....****** :o ******

+1 ... Каквато и любов да има,това вече е прекалено. :/

beachy_bunny
01-06-2009, 16:54
Ти какво искаш ... някой да те контролира или да те обича ... прецени си добре ... помисли дали можеш да продължаваш така ... винаги преди да направиш нещо мисли за това което ще се случи след това ...

SunShinePearl
01-06-2009, 16:59
Фък оф, как може да го търпиш още?!?!
;-)

tekila_sunrise
01-06-2009, 20:17
тука усещам нещо гнилло :? според мен (но може и да греша) e способен да ти изневери,тва че е способен ,не значи че задължително може да го направи,но все пак поговори с него за това (даже да си го правила) сериозно ,или в най-лошия случай го зарежи :? :)

cappy123
01-06-2009, 21:22
Имаш ли смелост да му поставиш ултиматума "ще си тръгна ако продължаваш така" и да се отдръпнеш за момент?

Дам, но винати ми става тъжно после и си викам-"да не би вината да е в мен " и се замислям, започвам да се разкайвам и така :?

Adwokat
01-06-2009, 21:38
НЕ е разумно това, което той прави !!!
Не можеш така да задушаваш някой и после да очакваш любов !!! :( :o

По добре 1-во поговорете двамата... и ако няма промяна се разделете мирно.. макар и да боли така ще е най добре и за двамата... Успех

cappy123
01-07-2009, 17:16
Еми така е ! Давала съм му поводи. Писала съм с други момчета, но подяволите защо ми се връзва толкова ??? :? За него всяко говорене с друго момче е свалка !!!
На един купон танцувах с един мой бивш..
Ето това са поводите!!!


:?

wow963
01-07-2009, 17:22
Ами според мен това което той прави наистина не е редно. По добре го РАЗКАРАЙ

wow963
01-07-2009, 17:24
Фък оф, как може да го търпиш още?!?!

Любов may be :(

Ммм това не е любов. Май твоя приятел е истински терорист 8-)

babait4o
01-07-2009, 17:48
Еми така е ! Давала съм му поводи. Писала съм с други момчета, но подяволите защо ми се връзва толкова ??? :? За него всяко говорене с друго момче е свалка !!!
На един купон танцувах с един мой бивш..
Ето това са поводите!!!


:?
Така ...
1.Писанията по скайпа с момчета винаги са били от рода ("ели имаш много големи цици" ели: "да мерси" ... "ели много си секси айде на кафе" ели:"ок ок някой път" .... "ели имаш ли нови снимки" ели:праща "нямаш ли по разголени" ели: праща
2ро : бившото и гадже с което тя е танцувала ... дам танцувала е с него докато той я е целувал по вратлето и като си е тръгвала той не и е дал да си тръгне без да го целуне... а преди тва тя е седяла в него и той пак я е целувал , поне тва аз знам от нея което ми е споделила.
3то - имала е 4 сериозни свалки от които за малко да скъсаме та тези мои "забрани" ни помогнаха да не скъсаме ... и после ми е благодарила ххахаха
4то - имала е 50 гаджета и 48 свалки(целувки и тн) ... демек флиртаджийка и е такъф характера ... всеки път ми обещава че ще се промени и след новата свалка с следващото момче което го е намерила в някой от 50те сайта които се е регистрирала ми излиза с думите "съжалявам не мога да се променя"
Пиша тези неща защото всичко написано от нея ме изкарва виновен мене !!! Аз много я обичам ако ще да ми изневери пак ще я обичам ... ама нужно ли е секи път така да става ?!?!?! Мнението ми е ако ме оби4а и не може да се промени да ме скъса щото ми писна да бъда нараняван!!! Все след време ще я преживея ! Сега вашето мнение !

beachy_bunny
01-07-2009, 17:55
Еми така е ! Давала съм му поводи. Писала съм с други момчета, но подяволите защо ми се връзва толкова ??? :? За него всяко говорене с друго момче е свалка !!!
На един купон танцувах с един мой бивш..
Ето това са поводите!!!


:?
Така ...
1.Писанията по скайпа с момчета винаги са били от рода ("ели имаш много големи цици" ели: "да мерси" ... "ели много си секси айде на кафе" ели:"ок ок някой път" .... "ели имаш ли нови снимки" ели:праща "нямаш ли по разголени" ели: праща
2ро : бившото и гадже с което тя е танцувала ... дам танцувала е с него докато той я е целувал по вратлето и за чао са се цункали а преди тва тя е седяла в него и той пак я е целувал , поне тва аз знам от нея което ми е споделила.
3то - имала е 4 сериозни свалки от които за малко да скъсаме та тези мои "забрани" ни помогнаха да не скъсаме ... и после ми е благодарила ххахаха
4то - имала е 50 гаджета и 48 свалки(целувки и тн) ... демек флиртаджийка и е такъф характера ... всеки път ми обещава че ще се промени и след новата свалка с следващото момче което го е намерила в някой от 50те сайта които се е регистрирала ми излиза с думите "съжалявам не мога да се променя"
Пиша тези неща защото всичко написано от нея ме изкарва виновен мене !!! Аз много я обичам ако ще да ми изневери пак ще я обичам ... ама нужно ли е секи път така да става ?!?!?! Мнението ми е ако ме оби4а и не може да се промени да ме скъса щото ми писна да бъда нараняван!!! Все след време ще я преживея ! Сега вашето мнение !
виновна до доказване на противното :lol:

cappy123
01-07-2009, 19:24
babait4o е прав за нещата, които е казал!!! :(

Правила съм такива неща.сваляла съм се с други. Но вече не, наистина !!! :(

MoHuTo
01-07-2009, 21:22
Любов, любов ама то това не е нормално бе :? вземи поговори с него и му обясни, че това негово поведение те отблъсква..дано има ефект :) В противен случай - бий му дузпата.. не е единствен :?

babait4o
01-07-2009, 21:31
Любов, любов ама то това не е нормално бе :? вземи поговори с него и му обясни, че това негово поведение те отблъсква..дано има ефект :) В противен случай - бий му дузпата.. не е единствен :?

Прочети последните неща и пак отговори че май си прочел само началото :-o

gLoRiOuS_aNGeL
01-07-2009, 21:57
Няма за какво да се замисляш, разкарай го.

мхм..
или поне така би постъпил вс себеуважаващ се човек!

slun4ice_90
01-08-2009, 09:56
:( Гаджето ми постоянно ме ограничава. "Не пиши на еди кой си " бла бла !!!
дори не ми дава да си качвам снимки в телефона на любимите ми актьори!!!

Дразни ме, постоянно ми поставя граници и условия !!!

Твърде мнителен е, не ми вярва за нищо. Мълчелив е...
Винаги ме проверява с кой си пиша и тн. Иска да си истрия ненужните според него абонати в скайп. Иска да ми знае паролите навсякъде, инече си мисли, че крия нещо.

НЕ мога да продължавам повече така.


А сме заесно от 1 год и 6 месеца
А той твърди, че аз съм го направила такъв !!! :shock: :booooomb:

Моля ви за съвет !!! Карала ли си го да се съмнява в теб по някакъв начин?Ако е така,затова го прави..."Издънила" ли си се значи е загубил довери е в теб...Аз не бих търпяла такъв контрл в никакъв случай,защото съм свободолюбив човек...А,това,което той прави е прекалено... :?

LittleGirl
01-12-2009, 16:46
По добре поговори първо с него и сподели как се чувстваш дай му шанс, но ако не рабере ще изгуби едно хубаво момиче. :)

Barbie
01-16-2009, 00:10
"Разкарай го" - все едно така се приключва връзка с човек, когото обичаш. :?

Говорете. Докато не ви окапят езиците ако трябва. Докато не разрешите проблема. Той явно по някаква причина се чувства несигурен. Не казвам, че проблемът е в теб. Но ще е от полза да разбереш къде точно се корени. Покажи му, че това наистина сериозно ти пречи. Че те прави нещастна. Че може да те загуби.

Надявам се да намерите решението...

Adwokat
01-16-2009, 00:14
babait4o е прав за нещата, които е казал!!! :(

Правила съм такива неща.сваляла съм се с други. Но вече не, наистина !!! :(

еми кво доверие.. при условие... че си се сваляла с други... доверието трудно се печели....

randomstuff
01-16-2009, 03:11
По главният пост си личи сякаш се опитва да намери реална причина да се разделите o0

cherinka
01-16-2009, 06:31
Имаш ли смелост да му поставиш ултиматума "ще си тръгна ако продължаваш така" и да се отдръпнеш за момент?

Дам, но винати ми става тъжно после и си викам-"да не би вината да е в мен " и се замислям, започвам да се разкайвам и така :?
Не... не.. не е правилно това, което правиш!
И аз съм същата като теб, до ден днешен се обвинявам за всичко и оневинявам всички онези, към които съм изпитвала каквито и да било чувства. Но от известен период на време започна да ми се повтаря следното "Боже, спри да се обвиняваш за всичко, станала си нетърпима!" и някак си все още се опитвам да осмисля и осъзная тези думи, и да! ПРиятелите ми имат право! В тоя живот не може все на другите да им е хубаво, да гледаш как да им угодиш ..


но винати ми става тъжно после
а на него дали му е тъжно когато ти налага някакви такива плоски ограничения като "да не си пишеш с никой" ...
ето както казах трябва да мислиш за себе си, а той го прави изключително добре. Опасява се, че от нещо толкова елементарно би могъл да те загуби (по мое мнение), а това го прави до няква степен жалък... за една година и кусур да няма почти никакво доверие в теб.


да не би вината да е в мен "
никъде из темата не прочетох да си го провокирала с нещо заради това му държание.
Може и да скриваш нещо, но едва ли. Ако е така, наистина няма за какво да търсиш каквато и да било вина в себе си...
"свалки" айде моля ти се, всеки един човек, било то и несъзнателно, има нужда от елементарна заигравка в някъв период от време, дори когато има гадже. Флиртовете и свалките са, за да си докажеш пред себе си, че все още си желан, че все още имаш какво да покажеш на другите хора, защото мисълта да се отдадеш изцяло на един човек е плашеща който и каквото и д ами говори!!!!!!!!!!!!!!!

sku
01-16-2009, 07:02
А и при една приятелка се стигна до там,че и до по-далече. В скайп и останаха 20 човека,накара я да си изтрие myspace,facebook и т.н.Забраняваше и да се вижда с момчета и даже почна да и избира приятелките-тая не ми вдъхва доверия-няма да се виждаш с нея,тази е готина-с нея може! Не я бях виждала 4-5 месеца,защото съм и "влияела зле" тъй като аз само и набивах в канчето че тоя е като некъв психопат и трябва да си извоюва свободата едва ли не.
Та накрая от толкова много забрани и писна и се разделиха

PeopleAlwaysLeave
01-16-2009, 07:20
Еми така е ! Давала съм му поводи. Писала съм с други момчета, но подяволите защо ми се връзва толкова ??? :? За него всяко говорене с друго момче е свалка !!!
На един купон танцувах с един мой бивш..
Ето това са поводите!!!


:?

Това с танцуването с бившия си е реален повод - за него може да се цупи и притеснява ама това да не си пишеш с никой... То по тая логика дай да те затвори в някоя пещера да не те гледа никой та да е спокоен... :x Една приятелка беше по абсолютно същият начин с нейното гадже - и той така ревнуваше от някви 12-13 годишни келешчета, които й бяха само познати... Постепенно положението стана нетърпимо дори за мен като страничен наблюдател - накара я да си изтрие всички регистрации по сайтовете, на които преди това той самият имаше паролите...в скайп я накара да си изтрие почти всички абонати, проверяваше й телефона - снимки, смс-и, обаждания ВСИЧКО следеше... Като тръгнехме някъде само момичета например винаги и той с нас се влачеше или пък ако го няма й звънеше през 10 минути и само се сърдеше и я караше да се прибира... По една време ви казвам не знам за нея ама чак мене ме беше изневрил до н-та степен... На няколко пъти се опита да се раздели с него, но той ходеше пред тях и висеше под прозореца докато не излезне или пък звънеше на майка й...Като сгафи някъде и нон-стоп я заплашваше, че ще се обади на майка й да разкаже всичко... И така в пристъп на отчаяние почна да му изневерява системно - сега мисля че са разделени и като че ли се е кротнал малко...ама ще видим до кога...

А теб те съветвам да говориш много много сериозно с него и ако трябва даже му постави улптиматуми...Действай докато е време, че ако не се промени сега после ще стане страшно... :?

SoFarSoG00d
01-16-2009, 07:40
Прекалената ревност не е на хубаво,не може някой да те ограничава и да ти казва какво да правиш,трябва да има баланс и хармония,а не забрани,защото именно те убиват любовта.На времето и аз имах подобна връзка,както ти описваш своята настояща,чувствата бяха на лице,но прекалената му ревност уби всичко :желание,страст,любов,погуб и всички емоции свързани с него и нашата връзка се превърна в един кошмар за мен.Накрая аз не издържах,не исках да го виждам лично,понеже много пъти бях опитвала да го напусна,та обадих му се по телефона и казах,4е не искам да го виждам повече.После наистина се почувствах свободна.
Сега имам връзка от 4 години с момче,което не ме ограничава,имаме си взаимно доверие ,има ревност,но рядко,понеже нито аз ,нито той даваме повод за нея.Опитай се да намериш човек,който ще те обича такава каквато си и няма да се опитва да те промени.

Wrathchild
01-16-2009, 08:30
Просто по мое мнение в 1 момент ще започнеш да му даваш поводи - като те обвинява, поне да има за какво.

nVm
01-16-2009, 10:01
ПРи мен е абсолютно същото... !!! И аз си искам свободата.. :S
Но нямам смелост.. от тъпия страх да не го загубя.. ужасно положение е това, дано намериш решение, щото аз не мога :(

и аз ще се присъединя - когато излизах с моите приятелки се сърдеше ревнъваше,а аз излизах за по 2 часа най НАЙ много,но това вече го няма - трябваше да ги оставя,колкото и забавно да ми беше с тях,един път ми гледаше в скайп и ме разпитваше това кой е,защо му имам скайп,ако ми пише момче /най добрият ми приятел/ защо ми е писал не съм се била виждала с него от един месец и вече не ми бил най добър приятел,а наистина не съм му давала поводи за ревност нищо такова не е имало :( И веднъж му казах,че искам да излизам с тях поне и рядко да е - а той се нацупи,разсърди се после трябваше да му се извиня,за това,че бях поискала да ги видя 1 път :smt012 ... а той ходеше да рита всяка неделя е вече не ходи защото е студено,ама пак ходи в един негов приятел един път отиде сам на кънки,а после с една негова приятелка,която си имала гадже това си е вярно и като го попитах защо той ми каза,че аз съм била лоша с него затова го направил и не съм имала право да го питам,само ако съм се държала добре...Като се позамисля баща ми не ми държи сметка с кой излизам и с кой говоря,та той :shock: и на моменти се ядосвам,че позволих на момче да ми контролира живота тотално .. майка ми един път ми каза:има голяма разлика между любов и ревност :o

rihannka
01-16-2009, 10:53
ами най добре е да го оставиш..щом ти прави такива проблеми е мн гадно..казвам го от личен опит..и аз имах дълга връзка пълна с такива проблеми и накрая реших да я прекратя .отначало беше гадно но сега ми е мн по добре..такаче и в твоя случай най-добре така да постъпиш,не си заслужава да си с човек който ти няма никакво доверие..е ако си давала поводи за това е нормално..но ако не си няма смисъл да си с него,успех

Melchys
01-16-2009, 14:09
Зарежи го... Не си заслужава! Няма смисъл да се подлагаш на бесилото. :)

Alabala16
01-16-2009, 14:15
axxx i moq e takuv.... 4ak tolkoz ne,smisal ne go kazva
no go pokazva.....\
i nie sme ot tolkoz vreme zaedno daje mislq 4e e pove4e.
i neznam i az kak da te suvetvam....... ;(
no edno znai nedei da produljaash tei da ne stignesh kato mene do nervna kriza.................

deni15
01-16-2009, 15:38
Най-мн ги мраза такива.Аз мисля че ако наистина се обичате трябва да си имате доверие.... а и щом сте заедно от толкова мн време не би трябвало да имате пък такива проблеми.Знам че ще е трудно но му тегли една .. и го зарежи :-)

alex4o
01-16-2009, 16:41
аз имах връзка с 1 момче..2години и 2 месеца,преди 2 седм се разделихме точно заради това,търпях и понасях,но всичко си има граници ии преди 2 седмици просто ми изби след последния скандал,че излизам с приятелКа без него.. много ми е тежко,защото го обичам,но не бях щастлива с него след всички тези ограничения,условия и съмнения... ;)

vampirekiss
01-16-2009, 17:11
зарежи го!не си струва да се занимаваш с такъв цербер.Много е уморително да си с такъв човек!

kissgirl92
01-16-2009, 20:14
nqma kakvo da mu misli6 zareji go i tolkova . A ako tolkova silno go obi4a6 opitai se da go nakara6 da se promeni ,razberi za6to toi se samnqva v teb. :smt087 :smt087 :smt087

got2Bthe1
01-16-2009, 20:51
По принцип аз яко бих се подразнил ако гаджето ми си пи6е с някои др щото някои мои познати са големи лаина от друга страна тва с актиорите е малко странно...

ef4etyYy
01-17-2009, 10:43
Ти на този тормоз любов ли му викаш? Любовта не оковава във вериги, любовта те кара да летиш.
мн точно 8) 8) 8) 8) 8) наистина fuck off..

malkotoo
01-17-2009, 12:15
Миличка, махай го .. такъв не ти трябва.Може да го обичаш, но ти да не си негова собственост?

дамм :)

holyshade
01-17-2009, 19:43
кажи му..ако продължи го зарежи :)

holyshade
01-17-2009, 20:02
Фък оф, как може да го търпиш още?!?! напълно си прав :]

zaraaa
01-17-2009, 22:39
Приятелят ти прекалява и умело те манипулира, а ти си станала кукла на конци - разделяй се с него, докато е време.......