PDA

View Full Version : Любовен триъгълник



aaasdfghjklll
01-06-2009, 07:19
Много рядко си харесвам някое момче наистина и винаги като стане това има някакъв проблем, който пречи. И този път не изключение...
Ходих на един купон и там се запознах с едно момче. На външен вид много ми хареса и после като започнахме да си говорим пак ми хареса. Доста говорихме, каза ми че си има приятелка от доста време(даже според мен прекалено много време), разменихме си телефоните и се целувахме. Тогава не ми пукаше особено, че си има приятелка, защото си мислех, че сигурно повече няма да го видя, ама не стана точно така. Човека ми се обади след 1-2 дена и ходихме на кафе и така започнахме да излизаме насам натам...отначало не ме бъркаше за приятелката му, все пак тя си е негов проблем, обаче започвам много да го харесвам и тя ми пречи. Проблема е, че не съм от типа хора, които ще се изправят пред човека и ще кажат или зарязваш кифлата или спираме да се виждаме..все пак си мисля, че ако иска да е с мене и без да поставям условия ще я остави. Обаче от друга страна те са заедно толкова време, а ние едва се познаваме едва ли ще остави питомното да гони дивото...и така не знам какво да правя дали да изчакам още време или направо още сега да спираме да се виждаме...друго интересно нещо е, че ние даже още не сме правили секс, което ми е малко странно, защото по принцип човек, който си има приятелка от доста време би излизал с друга заради секс(поне според мен), а както казах не сме правили секс и даже намек не ми е правил...и това ми е някаква загадка.
Защо въобще излиза с мене и каква крачка да предприема не искам да го притискам ама не искам и да си губя времето с него...

EeeBobii
01-06-2009, 07:26
Не бързай за никъде излизай те той ако те хареше повече от кифлата, че я зареже и че баде с тебе... не се притеснияваи...но не прикаляваи с излизанията с него да нете направи на любовница :)

tan0
01-06-2009, 08:21
тои сам ще я зареже ако те хареса достатачно
+69

N0_feAR
01-06-2009, 08:22
Повече от ясно е че момчето има доста голям интерес, при положение че си има сериозна аверка, а както ти каза явно не е само заради секса с теб. Може би имате някакво бъдеще, не го пропилявай, но не го и притискай. Нека нещата потръгнат постепенно, но стабилно. Можеш да му намекнеш и да разбереш какво става с другото момиче. Той ако иска да е с теб, ще зареже другата и хоп ще бъдете заедно.

Remini
01-06-2009, 08:27
едва ли ще остави питомното да гони дивото...
Дивото понякога е много по желано от питомното 8)

aaasdfghjklll
01-06-2009, 08:32
Проблема е, че го виждам, че не е готов да се раздели с нея. Те се виждат доста рядко, сигурно излиза с мен повече отколкото с нея, като го питах защо толкова рядко се виждат каза, че го дразнела много. Според мен много е свикнал с нея и не може да я остави с лека ръка, в смисъл изчерпали са се, с нея не му е добре, обаче и без нея не може май, в смисал някак мисълта просто, че са си заедно му харесва...не знам може би, защото му е сигурна не знам...според мен няма да го вземе това решение така хоп и айде защото нещата м/у тях явно са така от преди и ако се е чувствал готов да я зареже е щял да го направи...

Remini
01-06-2009, 08:34
Ако ти си готова да му дадеш всичко за една сериозна връзка,защо да не остави предишната си приятелка.В крайна сметка тяхната връзка е към своя край 8)

LadyRoshawka
01-06-2009, 08:43
тои сам ще я зареже ако те хареса достатачно

HONDA
01-06-2009, 08:55
Когато се запознах с приятеля си, той имаше приятелка от две години. Не си наложи аз да поставям такива ултиматоми, той сам си я остави, за да е с мен.
Искам да ти кажа, че това, че са от доста време заедно може да значи също, че той иска нещо ново и различно. Може да има нужда от диво, а питомното вече да е безинтересно и еднообразно след толкова много време. Изчакай още малко, за да видиш какво ще направи той, ако е нищо просто зачекни темата.

Just_say_no
01-06-2009, 08:56
Не се натрапвай във връзката им ! Остави го спокойно да вземе решението... все пак щом са от много време заедно значи е видял нещо в нея. Мове би пък да иска постоянна приятелка... А може и да му е писнало. :)

Да ти кажа честно ако моя приятел направи такава глупост да ме остави заради няква нова ("свежо месо") ше му разгоня фамилийката! ... Всъщност и на двамата!!! :D

aaasdfghjklll
01-06-2009, 09:39
Като спомена сега за вероярността от проблеми с кифлата се сетих и за другото нещо, което ме притесняваше, а то е че ако евентуално скъсат и той остане с мен 100% ще има срещи с бифшата и разни такива мелодрами и най-вече вероятността за изневяра с нея...това ми е единственото притеснение спрямо нея, това че ще ми разгони фамилийката или че ще ми прави разни циркове не ме притеснява, ако стане така мисля да съм пас.

cinderella_gugutka
01-06-2009, 10:19
еми излизай с него ама му дай да разбере 4е докато е с нея не може да си позволява много с тебе...и после времето ще покаже как ще се развият нещата

sexa_na_kompleksa
01-06-2009, 12:29
В любовния триъгълник винаги един от ъглите е тъп...

soul1199
01-06-2009, 13:10
ostavi ne6ata,kakto sa,ne pravi ni6o,vs 6e si doide ot samo sebe si,i ako naistina te har,6e q zareja sam,bez ysloviq :)

sexita
01-06-2009, 14:01
Била съм в същото положение...абсолютно...само дето се запознахме в Гепиме :D
Виждахме се и ми спретваше романтични срещи...супер интересни неща измисляше...много беше приятно покрай него. Секс...не!
Дори не ми намекна.
Бяхме заедно някъде...месец,докато вече не станаха чувствата...едни такива...големи :D
Започна да ме пита дали не ми се иска да му кажа че го обичам,че а него му се искало...някакви такива,които ми даваха надежди...но той нямаше да се раздели с приятелката си. Милиони пъти говорихме за това и накрая не издържах.
Хванах си друг и него го оставих. Болезнено беше,но забравих...
Мина 1 година някъде,скоро ми се обади и се видяхме.
Предложи ми пак да имаме връзка...но не по-различна от предната.
Усмихнато му отказах и се бях зарекла да не хващам чужди...
Дооо...скоро.
Сега пак съм в подобно положение,само дето той ЩЕ се раздели с нея... Аз вече направих избора си и избрах него...сега чакам да докаже собствените си чувства.
И така... Всичко ще е наред,искрено го вярвам :)

hottie
01-06-2009, 14:07
Била съм в същото положение...абсолютно...само дето се запознахме в Гепиме :D
Виждахме се и ми спретваше романтични срещи...супер интересни неща измисляше...много беше приятно покрай него. Секс...не!
Дори не ми намекна.
Бяхме заедно някъде...месец,докато вече не станаха чувствата...едни такива...големи :D
Започна да ме пита дали не ми се иска да му кажа че го обичам,че а него му се искало...някакви такива,които ми даваха надежди...но той нямаше да се раздели с приятелката си. Милиони пъти говорихме за това и накрая не издържах.
Хванах си друг и него го оставих. Болезнено беше,но забравих...
Мина 1 година някъде,скоро ми се обади и се видяхме.
Предложи ми пак да имаме връзка...но не по-различна от предната.
Усмихнато му отказах и се бях зарекла да не хващам чужди...
Дооо...скоро.
Сега пак съм в подобно положение,само дето той ЩЕ се раздели с нея... Аз вече направих избора си и избрах него...сега чакам да докаже собствените си чувства.
И така... Всичко ще е наред,искрено го вярвам :)

Тасос си има приятелка? :shock:

sexita
01-06-2009, 14:13
Не...Тасос беше бившият ми приятел,който се прибра в София пред няколко дни...нямам представа и дори не ми е звъннал.
Което потвърди мнението ми за него,което наистина беше многостранно,но сега няма връщане назад.
Аз не съм с него вече,не знам какво мисли той...

Ако мислеше за мен щеше да ми е звъннал още на границата веднага след като си дойде.
А не да разбера случайно че си е тук...и...
Абе няма смисъл :?

hottie
01-06-2009, 14:14
Не...Тасос беше бившият ми приятел,който се прибра в София пред няколко дни...нямам представа и дори не ми е звъннал.
Което потвърди мнението ми за него,което наистина беше многостранно,но сега няма връщане назад.
Аз не съм с него вече,не знам какво мисли той...

Ако мислеше за мен щеше да ми е звъннал още на границата веднага след като си дойде.
А не да разбера случайно че си е тук...и...
Абе няма смисъл :?

Аа ясно. Съжалявам, за което. Но сега си с друг, което те кара да мислиш по-малко за него предполагам, което е добре :)

sexita
01-06-2009, 14:16
Ами...да...
За сега съм добре. Дори се влюбвам :(

hottie
01-06-2009, 14:32
Леле колко си влюбчива. Тежко и и горко на гаджетата ти :D

Black_Fyed_Peas
01-06-2009, 18:18
може би иска да сте само приятели

Rofl4e
01-06-2009, 18:30
уау сексита кво е станало с теб и Тасос?! :(

pussycat_dolls15
01-06-2009, 18:35
Нещата ще се оправят.8) :lol: 8-)

Lqlichka1
01-06-2009, 18:58
В любовния триъгълник винаги един от ъглите е тъп...
Тей де, ама когато е тъпоъгълен триъгълника другите два ъгъла са далеч един от друг 8-)

sexita
01-06-2009, 19:45
Ами...да...
За сега съм добре. Дори се влюбвам :(


друг ли те бапка вече ма... ти ме изумяваш колко уя са минаги през теб Божееее дори и аз не си фащам такива 8-)

Някой да те пита :x
Селянин!