PDA

View Full Version : Той осакатя!



Victorya
01-06-2009, 07:49
Така...ето,че дойде и моят ред да направя тема в този раздел.
Преди известно време случайно от общи приятели се запознах с едно момче.Не съм го искала-така се случи.Но той взел,че ме харесал.И така излязохме 1-2 пъти...В началото изпитвах някакви наченки на слаби симпатии към него.Никога не съм го харесвала особено много,да не говорим за влюбване,обич и така нататък.Просто ставаше за компания в неделя сутрин и толкова.Но ето,че той започна да става обсебващ.Първо бяха разни смс-и по всяко време на деня и на нощта.Игнорирах този факт,но после започнаха едни любовни послания,едни обясненя в любов....живо чудо.Тогава говорих с него и му казах,че не го харесвам и нищо няма да излезе.Но той продължаваше да нахалства.На всеки 10 минути ми пишеш смс със съдържанието: "Аз да те видя само как си",а на всеки половин час ми звънеше.В началото вдигах,но после ми писна....и търпението ми се изчерпа.Спрях да вдигам телефона,да отговарям на смс-ите.Спрях да влизам в скайп.Последното,което му бях написала преди катастрофата беше,че ме дразни и ми писва много вече.И така тормозът временно престана.До една прекрасна вечер...Позвъни ми един от неговите приятели.Претърпял катастрофа,която му причинала тежки травми на главата и гръбначния стълбо.В началото реагирах със: "И аз какво да направя?"Но после ми дожаля...Човекът беше пострадал тежко,а аз се държах като изрод.И отидох да го видя в болницата...А от там кошмара започна отново.След травмата на гърба остана инвалид.За един млад мъж това е тежък удар.Той изпадна в депресия.дълбока депресия.И казваше,че единствената светлина,която го кара да продължи съм аз...Иведнъж се оказах вързана за него.Сега ежедневието ми е меко казано кошмарно.Сутрин съм на уроци,от там тичам при него да го видя,от тях отивам на училище,от училище отново у тях...След това благополучно се прибирам вкъщи,за да науча през нощта и да започне новия кошмарен ден.А той страда от някакво безсъние,което побърква и мен.По цяла нощ ми звъни или ми праща смс-и и иска да му отговарям на всеки смс,за да не е сам.Когато се опитам да изляза с приятели той започва да се сърди и аз не излизам.И е така от 2 месеца.Казах му,че ако продължава така ще си тръгна и няма да се върна.А той започна с излиянията,че тогава нямало за какво да живее,за какво да се бори,той е едно нищо,целият му живот след катастрофата се крепи на мен....А аз психически не издържа м вече.Аз съм нормална 18-годишна кандидат-студентка,която си иска своя личен живот.Майка ми има рак и не й остава много,а аз обръщам внимание вместо на нея,на оня селяндур.Открито го мразя...Не му съчувствам,не ми е жал...Мразя го до безграничност.Обсебил е живота ми,мен,приятелите ми...Ако закъснея с 5 минути и не му вдигна телефона,защото случайно не съм го чула,той започва да ме търси по всички приятели,да звъни на семейството ми...Абсолютен тиранин.Ако изчезна от живота му ще се самоубие най-вероятно напук на мен.Но така няма как да продължавам...Толкова ли съм егоистка,такова ли съм чудовище,че не мога да понеса този тормоз,не мога да му вляза в положението.Аз мразя инвалид...това не е ли чудовищно?!

Wrathchild
01-06-2009, 07:53
Много лоша ситуация. Но, колкото и грубо да прозвучат думите ми, ти не си му длъжна с нищо. Говори с него, постави ясни граници. Ако ще ти е по-добре - бъди до него като приятел. Той цял живот ще остане инвалид. А ти можеш ли цял живот да бъдеш до човек, когото не искаш, просто така, от съжаление?

Victorya
01-06-2009, 07:58
Просто не знам дали наистина не е способен да сложи край на живота си.Не заради мен,а напук на мен.За да ми тежи на съвестта...Но може би наистина е време този цирк да спре...

LadyRoshawka
01-06-2009, 07:59
Доста ме шокира да знаеш!! :-k Това не е шега работа..
Само ще ти кажа, че не бива да угаждаш на някой от съжаление!!
На първо място си ти.. после е всичко останало!!
Пнякога за да оцелеем в живота трябва да сме егоисти!!
Остави го и си гледай ученето.. Предполагам, че последното желание на майка ти ще бъде да станеш студентка и да заживееш спокоен живот, а не да се тормозиш с някъв лигльо!! Лошо нещо му се е случило на момчето и искрено съжалявам, но той те тормози като някъв цербер!! Помисли си .. това ли заслужаваш?!
Има много по-важни неща от него в момента, предполагам.. И не се заблуждавай, че е чудовищно да го мразиш.. той сам си го причинява!!
:-) ГЛЕДАЙ СИ ЖИВОТА!! :-)

Kostadin_682
01-06-2009, 07:59
съжалявам за момчето но ти изобщо НЕ СИ ДЛЪЖНАААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААА

а се мислиш за такава явно....

изобщо не ходиииииииииииии нито ще спре да живеее нито нищо...
Може да прозвучи егоистично, но мисли за себе си... поне малко.. не може цял живот да си с него... та той ти раваля живота... :( ...

hottie
01-06-2009, 08:00
Наистина си поставена в кофти ситуация, но подкрепям горното мнение - НЕ си му длъжна !!
Ти си имаш собствен живот и трябва да го изживееш. Това, че неговия живот до някаква степен е спрял не означава, че и твоя трябва да спреш. В момента се чудя дали той е по-осъкатения или ти? Нищо не можеш да направиш за него, според мен той има доста сериозен психически проблем. Вижда ли със специалист?Защото след катастрофата определено му е нужен.
Моя съвет е да поговориш за последно с него, да му кажеш, че си спряла да живееш и ти заради него и ако наистина държи на теб и те обича да те пусне, защото си нещастна. Дай му да разбере че те прави нещастна по този начин. Ако не откликне просто спри да го виждаш и си смени номера. Бъдещето му е в ръцете на други близки и родители. Ти не си му никаква. Това, че си излизала с него 2-3 пъти никаква не те прави. Дори и да е било повече.
Нито пък си виновна за катастрофата. Момиче живей, защото както виждаш живота е кратък!

Wrathchild
01-06-2009, 08:01
Просто не знам дали наистина не е способен да сложи край на живота си.Не заради мен,а напук на мен.За да ми тежи на съвестта...Но може би наистина е време този цирк да спре...О, няма да го направи, не се безпокой. Най-обичам такива манипулации 'ще се самоубия'. Дори и да го направи, пак ти казвам - то си е за него. ТИ НЕ СИ ДЛЪЖНА НА НИКОЙ, НА КОЙТО НЕ СИ НАПРАВИЛА НИЩО.

hottie
01-06-2009, 08:01
Просто не знам дали наистина не е способен да сложи край на живота си.Не заради мен,а напук на мен.За да ми тежи на съвестта...Но може би наистина е време този цирк да спре...
Дори и да го направи ТИ НЕ СИ ВИНОВНА !!! Разбери го! Знаеш ли кой е виновен в случая? Родителите му или близките му. Къде са те? защото не са го подложили на терапия? Говори с тях непременно!

Victorya
01-06-2009, 08:05
Благодаря за отговорите и съветите :) Довечера е време да сложим край...И най-после да заживея като нормално момиче...Благодаря на всички :)

hottie
01-06-2009, 08:07
Ако искаш пиши да кажеш как е минало, пожелавам ти успех. Трябва ти доста смелост но бъди ясна и директна и се поитай да не се разчустваш, дори и ако плаче..удря. Но според мен говори и с родителите му, защото те може да не знаят, че има проблеми. А то е ясно, че той има.
Успех :)

LadyRoshawka
01-06-2009, 08:11
Ами УСПЕХ и от мен!! :-) И пиши после как е минало !! ; ))

tan0
01-06-2009, 08:11
съжалявам за момчето но ти изобщо НЕ СИ ДЛЪЖНАААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААА

а се мислиш за такава явно....

изобщо не ходиииииииииииии нито ще спре да живеее нито нищо...

yez
+69

Remini
01-06-2009, 08:32
Боже,колко мъка има по този свят...

HONDA
01-06-2009, 09:02
Имаш си достатъчно проблеми в личен план и трябва да се погрижиш за тях, а не за някой, който само те тормози. И аз смятам, че е време да прекратиш всичко това, но се постаряй да е по-внимателно, защото момчето май наистина не е много добре. Той явно само седи и се мисли за най-големия страдалец. Наистина е малко жалък.

ivakavlad
01-06-2009, 09:42
Това наистина е недопустимо единственият начин е да подадеш жалба срещу него за психически тормоз извинявай но момчето явно има психични отклонения след жалбата ще се забранят всякакъв вид обаждания смс-и и тн. а като кажеш за заплахите че ако се отделиш от него ще се самоубие ще го консултират с психиатър и може да му насрочат много дълго психиатрично лечение ако се наложи и в заведение за психично болни това е единственото ти спасение от него искрено се надявам нещата да се оправят бързо

darla
01-06-2009, 10:11
Istoriqta ti e mnogo tejka naistina.Sujalqvam za polojenieto na maika ti i za slu4iloto se s mom4eto,no 4estno da ti kaja-spored men toi zloupotrebqva sus sustoqnieto si i te manipulira.Toi sega znae,4e v takova sustoqnie nqma da go izostavi6 i produljava s tormoza,kara te da se 4uvstva6 dlujna.Ne spirai izvednuj otno6eniqta s nego.Otidi kato razumno momi4e pri nego i mu obqsni:"bqh do teb v nai-trudniq moment,sega e vreme da te ostavq.imam svoi jivot,trqbva da u4a,maika mi e tejko bolna,trqbva da se grija za neq,ne se 4uvstvam dlujna da sum s teb,ne se 4uvstvam i vinovna za polojenieto ti.Ne mi kazvai,4e nqma smisul da jivee6 bez men-ako iska6 jivei,az iskam da jiveq bez teb." Zvu4i adski grubo i toi nai-veroqtno 6te po4ne da zapla6va 4e 6te se samoubie,no na takuv obseben 4ovek trqbva da mu se govori direktno i tvurdo!

cinderella_gugutka
01-06-2009, 10:28
абе я го остави тоя-кой е по важен-някъф за който не ти пука или ти??
мисля 4е отговора е ясен
остави го да се самоубива,да прави каквото иска

TheNewReligion
01-06-2009, 10:52
Съгласна съм с всички мнения. Не ходи при него да му обясняваш нищо. Просто от днес не ходи у тях и не му двигай. Не го пиша, ей така. Кой знае какво може да му скимне и да си причини нещо пред теб. Автоматично ти ще си заподозрряна за това. По-добре късно, отколкото никога. Желая ти късмет.

curka87
01-06-2009, 11:00
Историята ти наистина е много тъжна и само мога да предполагам колко ти е тежко в момента. Искрено съжалявам за майка ти. :( А колкото до момчето.....за него също съжалявам, но мисля , че в случая ти си по-потърпевшата. Сигурна съм, че му е тежко и не знае какво да прави с живота си в това състояние, но това не те прави негов роб. Ти си имаш собствен живот и след като нямаш чувства към него, значи няма защо да му робуваш от съжаление. Все пак помисли за майка си.... По-правилно е за нея да е цялото ти внимание в момента, както и за бъдещето ти. Та ти си толкова млада..... Не се занимавай с него . Разбери, че колкото повече му се връзваш , той толкова повече ще те манипулира. Спри да ходиш при него. Спри да го търсиш и да отговаряш на обажданията му. НЕ СИ МУ ДЛЪЖНА С НИЩО!!!!! Нека той сам прецени дали има за какво да живее или предпочита само за да привлича внимание да направи някоя глупост.
РАЗБЕРИ - ТИ НЕ СИ ВИНОВНА ЗА НИЩО!!!!

nymphadora
01-06-2009, 11:32
Този човек май се възползва от това че е сакат,за да те държи до себе си!
Той вечно ще е сакат,а ти вечно ли ще седиш с него?
Проваляш си най-хубавите години от живота,момиче!
Явно си добра душа,щом търпиш тва :( ....Но недей да пропиляваш последните си мигове с майка си,като ходиш при този...няма да казвам какъв :-x !
Нека се самоубие,като не му се живее-тва не е твой проблем!
А относно това със съвеста-нито ти ще го убиеш,нито ще му дадеш пистолета!
БЯГАЙ ПРЕДИ ДА СТАНЕ ПО-СТРАШНО!

sexa_na_kompleksa
01-06-2009, 12:03
Проблема е в самото момче, а не в това, че не може да ходи. Характера му не се е променил след катастрофата - просто я е използвал, за да те манипулира. Факта, че е инвалид, не го прави различен от нас - и той е един нормален и пълноправен човек - просто не може да ходи. Но животът му не е свършил! И само от него зависи в каква насока ще се развие - ако иска, може да го изживее, както трябва, ако иска, може да се самоубие - той сам решава. Не трябва да правиш нищо против волята си. Имаш си други неща на главата, не е редно да му отделяш толкова време, още повече, че не е по твоя воля. Преди ходех с едно момче(надявам се скоро пак да се събереме : ) ), което е инвалид и изобщо не се е държал по този начин. Дори напротив - изобщо не мисли за себе си и не иска хората да го съжаляват. Неспособността му да ходи, не го прави по-неспособен да бъде Човек! Таа всичко си зависи от самия него (твоя приятел) - нека да прави с живота си това, което прецени.

SunShinePearl
01-06-2009, 12:12
мисля че всички са прави..няма какво да добавя!

Biskfitka
01-06-2009, 12:25
И аз съм съгласна с другите...ти не си му длъжна за нищо!Имаш си свой личен живот и трябва да мислиш за себе си :)

Prophecy
01-06-2009, 12:42
Кофти е че така се е получило , че те е заобичал и че ти му огаждаш , но не си длажна , колкото и кофти да е за него . крайно време е да поговорите като хората и да се разберете , а ако тои ти каже пак " няма смисал тогава да живея " просто му кажи нещо подобно на това " не мога цял живот да съм със теб , живота е пред мен , съжалявам те че си инвалид , но немога " успех :)

BloomF
01-06-2009, 12:43
Тоя май катастрофата му е повредила и мозъка. Та ти каква си му, че да го траеш денонощно. Най добре изобщо спри да ходиш у тях. Та дори и да сложи край на живота си, защо пък ти да си виновна - да не би да си ходила да го душиш? Вярно, че може да те гризе съвестта но, НЕ СИ ДЛЪЖНА ДА ПРАВИШ КАКВОТО ТОЙ ИСКА. Най добре отдели повече време на майка си. Не само защото ти е майка, а и защото тя те обича повече от него, ти също я обичаш, а и съвсем не знаеш колко време ще имате още заедно (лично аз ти пожелавам тя да е до теб още дълго)!!!

HePeAJIeH
01-06-2009, 12:48
Най-голямата ти грешка е че ти е дожаляло за тоя..той не е мъж...той не е инвалид...той е путка!

soul1199
01-06-2009, 13:05
moje da my e trydno,no ti ne moje6 da produljava6 taka,govori s nego,da predstane da ti zvuni i t.n.,ne biva da ostava6 s nego,samo ot sujalenie

darla
01-06-2009, 13:28
naistina ne propilqvai poslednite momenti s maika si,zaradi nqkoi,za koito ne ti puka!Edin den tezi momenti 6te te krepqt da vurvi6 TI napred!Tq e tvoq maika,a toi....nikoi!

azz_azz
01-06-2009, 13:44
Живота се живее веднъж,щом не икаш да си пилееш времето с него недеи защото един ден когато се вгледаш назад ще видиш колко мн си пропуснала заради човек за който не ти е пукало.И искам да добавя че той има нужда от ПСИХИАТЪР,не психолог и ще са му нужни силни лекарства защото наистина 1 нормален човек не би постъпил така,а това което му се е случило е кофти но още по лошото е че той го използва да те манипулира...СЛАГАЙ КРАЙ НА ГЛУПОСТИТЕ И СИ ГЛЕДАЙ ТВОИТЕ ПРОБЛЕМИ

sexita
01-06-2009, 13:51
Говори с родителите му.
Не си длъжна да стоиш насила!
Не си длъжна да пропиляваш дните си,заради него. Просто го режи от всякъде за да загуби всяка надежда. Дори се дръж грубо.
Аз имах гадже,което много ме тормозеше след като се разделихме и ми ревеше постоянно,което ме побъркваше...беше ми жал.
Искаше да се самоубива,заплашваше ме...беше кошмарно.
Докато не спрях всичко...дори не говорих с него...никакви отговори.
Поуспокои се. Понякога ми клипва...въпреки че минаха 2-3 години...все още ме обича и ми пише...
С времето се подлъгвам и му отговарям приятелски в скайпа,а той го приема като нов шанс. След което му крещя и го обиждам...
съжалявам,разбирам те добре...най-малкото защото той е зле...
Но не се безпокой за него. Няма да се самоубие...според мен всеки може да намери нещо за което да живее.
Най-малко да се навие че това наистина си ти и да депресира емоциите си още повече.
За това...се спри.
И наистина говори с техните и им обясни как той те притиска...
пак ти повтарям...не си длъжна да стоиш при него,против волята си

PeopleAlwaysLeave
01-06-2009, 14:13
Много много кофти история. Съжалявам за майка ти и изобщо за всичките тия простотии дето ти се случват...
Вие го изкарахте психично нестабилен ама според мене си е съвсем нормален. Просто използва катастрофата и недъга си, за да я манипулира... Не ми се вярва да е толкова глупав и да не е усетил, че тя не го иска, но след като е влюбен в нея и като знае, че в подобна ситуация никой не би му отказал... защо пък да не използва инвалидността си в своя полза... Това със самоубийството на всеки му се е случвало да го чува и да бъде заплашван с него ама като гледам все още сме си доста население... Не се връзвай на тези нещо, защото всеки може да ти го каже, но знаеш ли колко са малко хората, на които им стиска да направят подобно нещо? Не го познавам момчето, но по това, което си разказала за него изобщо не вярвам да направи подобно нещо... Все пак ако много те е страх и се притесняваш говори с родителите му или най-добро с психиатър. След това отиди при него и му кажи всичките тези нещо, които ти казаха по-нагоре - че не си щастлива с него, че си съсипваш собствения живот, че не можеш да обърнеш внимание на майка ти, която е болна и да не се опитва да те заплашва със самоубийства, защото не си му длъжна за нищо... После дори да ти се обеснява изобщо не го слушай, тръгни си, не му вдигай телефона нито му отговаряй на смс-ите - най-добре си смени номера...
Сигурно ти е много тежко, но не мисли, че си егоистка. Понякога наистина не трябва да поставяме другите пред себе си...

koalka
01-06-2009, 15:14
Подкрепям по-горните мнения!Постъпва като абсолютен егоист и не мисли дали на теб ти е добре, дали ти искаш това, което той иска от теб и такива работи...
А още по-малко, че и майка ти е болна и не й остава много, за което съжалявам.Той знае ли го това?Това е дори по-зле и от неговото.Момчето сигурно не е лошо, но опроделено има гаден момент от живота си.

TheBestFriends
01-06-2009, 15:24
След което това, което ти причинява той просто го остави. Кажи на твоите и на неговите родители, че не желаеш повече да го виждаш и чуваш. Прави се на сляпа и глуха. Както казаха и другите сега са ти най-хубавите години и не трябва да ги пропиляваш при един глупак.

pussycat_dolls15
01-06-2009, 15:25
Колко мъка си претърпяла.Освен,че трябва да имаш сила и да си силна нищо друго не мога да ти кажа. :)

aka6a_vamp
01-06-2009, 15:59
Ооо боже...думи нямам..мога да кажа само,че за първи път нечия тема ме разчувства толкова..и забих тотално...не мога дори съвет да ти дам,но мисля че трябва да си силна и да приключиш с него...може да му има какво ли не,но за мен той едва ли не те изнудва :(

mickelangelo
01-06-2009, 16:01
Боже,колко мъка има по този свят... +1

Boyd
01-06-2009, 16:13
Ако всичко, което си написала е истина и не го дооцветяваш, аз ще кажа само, че аз бих зарязал такъв човек. Независимо какво ми говори и какво ще направи. Ако трябва ще сменя всички телефони, за да няма връзка с мен! Ако ще да се трепа - не ме интересува. Все пак не може да проваля моя живот, само защото неговия вече е такъв!

pussycat_dolls15
01-06-2009, 16:20
Историята е много болезнена и много тъжна.Ами трябва да гледаш напред и да си силна. :) :oops:

Glorious
01-06-2009, 17:37
Много тъжна история но ти хич не си длъжна. Не може цял живот да ходиш след него. Първо мисли за себе после за другите. :(

pussycat_dolls15
01-06-2009, 17:41
Понякога колкото и да искаме да помогнем,не може.

Victorya
01-07-2009, 06:27
Ако всичко, което си написала е истина и не го дооцветяваш

1.Да,истина е.И такива хора има по тази земя.

2.Нека разкажа какво все пак се случи снощи.Още след като прочетох първите коментари в темата се обадих на една позната психоложка.Тя много ми помогна да се съвзема,когато разбрах за болестта на мама.Тя ме посъветва същото като вас.Да сложа твърдо и непреклонно окончателния край на всичко.И така вечерта след училище отидох там,за да кажа "Сбогом".Първо говорих с майка му.Баща му както винаги го нямаше.Учудващо от нея не срещнах никаква доза разбиране.Разсъждаваше по същия начин като сина си: "Как ще се справя без теб".И от разговора с нея разбрах защо всъщност се беше стигнало до това ниво.Защото и двамата му родители насаждаха у него собствените си убеждения,че вече е половин човек,непълноценен човек,не може да работи,не може да има социални контакти,не може да има жена....Ей такива тесногръди убеждения.А аз винаги малко или много съм била човекът,който се е опитвал да го приеме както преди.Говорила съм му за работа,опитвала съм се да го накарам да поднови обучението си.А родителите му просто се държаха с него като с труп.Ревяха,тръшкаха се,угаждаха му,сякаш той не можеше да се движи въобще.А той може с помощта на инвалидна количка.И така...от майка му не срещнах никакво разбиране.Все пак й оставих телефона на психоложката и я посъветвах да отидат при нея цялото семейство.Те май наистина всички имаха нужда от това.След което сложих окончателния край и пред него.Казах му,че не мога да издържам повече така.Че имам приоритети в живота и че той не влиза в тях.Стремях се да бъда максимално деликатна,но максимално твърда.И си тръгнах...До днес не ме е търсил,не ми е писал.Спря изведнъж.Надявам се да са се обадили на психоложката,която наистина може да им помогне.
Това,което мога да посъветвам всички е хубаво да преосмислят приоритетите си в живота.Преди да разберем,че мама е болна в моята пирамид на приоритетите семейството беше едва на второ място след приятелите.Едва после осъзнах колко съм глупава и ограничена.И че семейството е най-голямото богатство,което може да има човек.Не приемайте семействата си за даденост,защото един ден,недай Боже,те може да се разпадната,да си отидат.Осмислете хубаво нещата,които поставяте на първо място и оценявайте родителите си,братята си,сестрите си.Поне един път на ден им казвайте,че ги обичате и че те за вас са ценни.Защото истинският кошмар започва едва когато ги загубиш...

krem4et0
01-07-2009, 06:55
Постъпила си правилно. Не съжалявай за решението си НИКОГА!

Предполагам, че ти е трудно в този момент. Желая ти много сила и смелост, защото това, което ти предстои е много тежко. Няма ли надежда за майка ти?

Victorya
01-07-2009, 07:02
Няма ли надежда за майка ти?
Ракът е непредвидима и нелечима болест.Тя има латентни периоди,през които нещата за известно време се подобряват преди да се влошат.На науката са известни методи на лечение и лекарствени средства,които забавят разпространението на канцерогенните клетки и удължават живота.За съжаление те водят до редица ужасни странични ефекти.Надежда винаги има,но никой никога не знае доколко тя е оправдана.За сега лекарите са на мнение,че е в напреднал стадий и няма как заразените клетки да бъдат премахнати изцяло.Така,че болестта ще продължава да се развива,докато не я убие.Кога ще се случи това....никой със сигурност не знае.Но няма да е много далеч.

PeopleAlwaysLeave
01-07-2009, 07:12
Няма ли надежда за майка ти?
Ракът е непредвидима и нелечима болест.Тя има летнтни периоди,през които нещата за известно време се подобряват преди да се влошат.На науката са известни методи на лечение и лекарствени средства,които забавят разпространението на канцерогенните клетки и удължават живота.За съжаление те водят до редица ужасни странични ефекти.Надежда винаги има,но никой никога не знае доколко тя е оправдана.За сега лекарите са на мнение,че е в напреднал стадий и няма как заразените клетки да бъдат премахнати изцяло.Така,че болестта ще продължава да се развива,докато не я убие.Кога ще се случи това....никой със сигурност не знае.Но няма да е много далеч.

Направо настръхнах от тази история :( Миличка, не мога и да си представя как се чувстваш в момента... Единственото, което мога да ти кажа в знак на подкрепа е да се бориш !!! Никога не се предавай! Никога не се отказвай! Бори се с живота с всички сили... Това, което си направила с момчета е най-правилното и доброто решение. И не се връщай назад - дори да те потърси след няколко дни, бъди твърда, дори да ти стане мъчно не отстъпвай, защото ще съсипеш и собствения си живот... И нека мисълта, че постъпваш егоистично изобщо да не те преследва - преди всичко и ти си човек и не може вечно да пренебрегваш себе си заради живота на другите... Всеки има свой собствен живот и трябва да го изживее и да вземе най-доброто от него... Успех мила и не се предавай !!!

darla
01-07-2009, 07:18
Mila,postupila si mnogo razumno.Iskreno sujalqvam,4e jivota ot sega te bluska i te izpravq pred takiva izpitaniq.Radvam se,4e "sre6tnah" tolkova umno,razumno i otgovorno momi4e kato teb,vupreki lo6iq povod,ppo koito pi6em v temata!

hottie
01-07-2009, 07:53
Наистина си постъпила правилно. Разбарала си кое е важно и сега това време може да го отделяш за майка си. Стана ми много тъжно като прочетох това, трябва да си много смела. Аз лично съм без родители и те разбирам малко или много.
Ти си силно момиче, то си личи. Пожелавам ти много смелост за напред.

Leopardess
01-07-2009, 07:58
Доста деликатна ситуация :?
От една страна е ужасно това, което му се е случило .. на никого не го пожелавам :(
Но въпреки тежкото му състояние, мисля, че те манипулира.
Щом не искаш да ходиш при него му обясни твоята ситуация, или въобще не му давай никакви обяснения ..
Сама каза, че не си щастлива.

krem4et0
01-07-2009, 15:18
Баба ми и дядо ми по майчина линия починаха от рак...Страх ме е да не стане нещо с майка ми, страх ме е и да не се случи със сестра ми или мен.

От друга страна бабата на гаджето ми е била болна от рак преди години и се е излекувала напълно....

Желая ти много смелост и кураж да посрещнеш ставащото. Предполагам не е леко, но.......трябва да вървим напред!

la4ezara
01-07-2009, 15:30
Просто не знам дали наистина не е способен да сложи край на живота си.Не заради мен,а напук на мен.За да ми тежи на съвестта...Но може би наистина е време този цирк да спре...


Сваляй завесата :)

Adwokat
01-07-2009, 15:50
Бахти Ужаса... а Относно рак-а чичо ми почина от рак на язвата и лежа във болницата в Варна цели 3 месеца.. и чак като почина разбраха, че е от РАК.. това лекари ли са кажете ми???

babylove
01-07-2009, 16:11
Отиди и му кажи, че не можеш да продължаваш така. Без да се колебаеш и да мислиш какво ще стане после му го кажи в очите. Не трябва да ти пука, защото ти нито си виновна за катастрофата, нито си му давала някакви надежди. Той е обсебен от теб и само ти вреди. Аз не мисля, че ще се самоубие, защото няма да има смелост. Само те заплашва за да те държи близо до себе си.

Victorya
01-07-2009, 19:35
Аз няма да спра да се боря.Заради мама,заради мен,заради брат ми...Има за кого да се боря все още с този живот.Плюс това мама е все още тук,все още с мен...Предстоят ми миговете,които ще са най-красивите в живота ни.Предстои ни да си докажем колко много се обичаме,да останем завинаги заедно със една по-здрава нетленна връзка.Странно е как на един човек не му се живее от глезотия,а на друг му се живее отчайващо много,но няма този шанс...Хората не оценяват живота си.А това е глупаво.Защото въпреки лошите моменти,чакат ни и по-добри.Аз знам,че мама иска да живее,да види децата си реализирани и стойностни хора.Аз почти съм хванала живота си в ръце,но брат ми е едва 8ми клас...Затова съм се заклела,че ще живея и ще се боря заради нея.Докато не дойде моментът,в който ще трябва да живея за собствените си деца.В едно нещо съм сигурна-смъртта не винаги е раздяла.

Благодаря на всички ви за човечността и съпричастността,за милите думи и подкрепата.Да получиш подкрепа от познат,от приятел е нормално.Но когато усетиш непозната опора...това те прави още по-силен...

angelcheeee_93
01-07-2009, 19:59
Защо се чувстваш длъжна към него?та вие дори не сте заедно.
Кажи му истината,не се измъчвай!

LadyRoshawka
01-07-2009, 20:44
Аз няма да спра да се боря.Заради мама,заради мен,заради брат ми...Има за кого да се боря все още с този живот.Плюс това мама е все още тук,все още с мен...Предстоят ми миговете,които ще са най-красивите в живота ни.Предстои ни да си докажем колко много се обичаме,да останем завинаги заедно със една по-здрава нетленна връзка.Странно е как на един човек не му се живее от глезотия,а на друг му се живее отчайващо много,но няма този шанс...Хората не оценяват живота си.А това е глупаво.Защото въпреки лошите моменти,чакат ни и по-добри.Аз знам,че мама иска да живее,да види децата си реализирани и стойностни хора.Аз почти съм хванала живота си в ръце,но брат ми е едва 8ми клас...Затова съм се заклела,че ще живея и ще се боря заради нея.Докато не дойде моментът,в който ще трябва да живея за собствените си деца.В едно нещо съм сигурна-смъртта не винаги е раздяла.

Благодаря на всички ви за човечността и съпричастността,за милите думи и подкрепата.Да получиш подкрепа от познат,от приятел е нормално.Но когато усетиш непозната опора...това те прави още по-силен...

Какви думи...направо нямам думи...
Просъли ме направо... :(
Незнам, но аз на твое място...не бих се справила.Възхищавам ти се!!!И то много.Че не си пуснала темата за да се оплакваш, а за да покажеш колко силни можем да бъдем.Дръж се.Има бъдеще за всички ни!!! :-k

kalpazanka
01-08-2009, 05:22
Поздравления, че си била твърда с глезльото! Поздравления, че ти самата не си такава! Поздравления за това, че си силна!

sentient_
01-08-2009, 05:52
Щом го е страх да остане сам, мислищ ли че не го е страх да се самоубие? Той е страхливец. Няма ли роднини - майка баща, брат сестра? Не вярвам че сам на тоя свят айдее бе. В крайна сметка не е единствения инвалид в България, те са толкова много и въпреки тва някои се оправят почти сами. Майкати има рак за бога! Грижи се за нея а не за човек, който не ти е никакъв и който казваш че мразиш

hottie
01-08-2009, 07:53
Думите ти за ва възхищение. Дано повечко потребители попаднат да твоя разказ.

Wrathchild
01-08-2009, 08:30
Много правилно си постъпила. Да, той може да е инвалид, но майка ти има нужда от теб. А майката е много по-важна от някой, който дори не искаш за приятел.

slun4ice_90
01-08-2009, 09:08
Ужасни неща ти се случват,а си само на 18 год. като мен...И аз съжалявам за това момче,но майка ти според мен има повече нужда от теб...Знам,че сигурно и на него не му е лесно,но все пак намери начин да балансираш нещата,ако искаш...Е,ти го правиш до някъде..Честно да ти кажа ти се и чудя как се справяш с всичко,трябва да си много силна,за да не се "пречупиш" пред толкова много трудности в живота ти...Поговори си с момчето и му обясни,че не издържаш,че не можеш повече да се разкъсваш м/у толкова много задължения...Наистина не знам какво повече да ти кажа...Сила ти трябва и да си м/у хората,които обичаш и те обичат. :(

Vladkoy
01-08-2009, 09:19
Браво, мацко, кефиш. Mалко хора имат волята, знаят какво искат и са способни да се грижат за себе си. Кофти за момчето - ситуацията му наистина е кофти, но ти не си човека, който да го дондурка. Препоръчай му твоята психоложка, сигурен съм, че ще му помогне.

Респект

Valhala
01-08-2009, 10:05
Може би това е единствената тема,с толкова коментари и всичките напълно единодушни...Поне аз не се сещам за друга такава... Ако бях видял по-рано и аз щях да пиша,че той се възползва от положението,че не си му длъжна и тн. Всички преди мен до тук са напълно прави :) Поздравявам те за куража да прекратиш всичко и ти пожелавам повече здраве,щастие,къмет и много хубави мигове в бъдеще.Те са там,просто чакат да ги откриеш :)

Amphibia
01-08-2009, 12:01
И аз това бих те посъветвала - незабавно да говориш с родителите му - това е ,тяхна грижа. Той си е бил такъв преди катастрофата - и сега си е такъв, не се е променил. Определено живееш адски сложен и напрегнат живот, най - вече, защото майка ти е болна, сигурно често плачеш...Но в депресия или не, за мен той си е един дрисльо. Ужасно е да се натрапваш и да се възползваш от човечността на другите. А ти си супер великодушна! Освен това, ако те обичаше и ти беше прияел,нямаше да ти отнема цялото време извън училище, а колкото и самотен да е, би трябствало да те насърчава да учиш. Успех на изпитите, аз кандидатствах миналата година и ако ще ти послужи за успокоение, почти няма хора, които да не са приети където искат, много се е снижил стандарта и сега ще е още по-лесно. И не си претоварвай толкова нервната система, защото, както знаеш, здравето е преди всичко.

Victorya
01-09-2009, 08:18
И все пак аз не съм мъченица,държа да го отбележа.Аз съм си нормална тийнейджърка.Обичам си купоните,дискотеките...Като изключим някои по рязки сътресения,водя съвсем нормален живот.Да,често плача,но предимно нощем,когато никой няма да ме види.Психиките на близките ми са достатъчно натоварени,че да ги натоварвам допълнително.Мъката си е само моя и аз сама трябва да намеря начина да я преодолея.Аз я преодолявам с мисълта,че смъртта не винаги е раздяла.Дори и мама да умре,тя винаги ще бъде с мен и аз със нея,защото всяка една от нас притежава частица от другата.Ние завинаги ще си останем едно неразривно цяло.Едно семейство...
Но всяка неприятна случка,всеки проблем ме учи все повече да бъда отговорна,смела и оптимистично настроена.За мен просто настъпи момента а порасна.

vandalz
01-09-2009, 09:29
не си му жена,че да си му длъжна...ти си имаш свой живот...различен от неговия.....мисля,че повече внимание трябва да обръщаш на майка си.....горе главата!!!

darla
01-09-2009, 09:51
И все пак аз не съм мъченица,държа да го отбележа.Аз съм си нормална тийнейджърка.Обичам си купоните,дискотеките...Като изключим някои по рязки сътресения,водя съвсем нормален живот.Да,често плача,но предимно нощем,когато никой няма да ме види.Психиките на близките ми са достатъчно натоварени,че да ги натоварвам допълнително.Мъката си е само моя и аз сама трябва да намеря начина да я преодолея.Аз я преодолявам с мисълта,че смъртта не винаги е раздяла.Дори и мама да умре,тя винаги ще бъде с мен и аз със нея,защото всяка една от нас притежава частица от другата.Ние завинаги ще си останем едно неразривно цяло.Едно семейство...
Но всяка неприятна случка,всеки проблем ме учи все повече да бъда отговорна,смела и оптимистично настроена.За мен просто настъпи момента а порасна.
i imenno tova e dostoino na uvajenie.4e redom s problemite i trudnostite vse pak ima6 celi i znae6 kum kakvo se stremi6.i se psravq6 dobre i na dvete poleta.

CrazyWitch
01-09-2009, 12:17
Това означава ли, че и аз съм егоистка?
НЕ!
Ти си с правото си. Ако не бях се забъркала с досаден тип сигурно щеше да имам друго мнение по темата.
А и семейните ти проблеми не са малко. Да не ти пука... Такива хора не заслужават вниманието ти, защото когато йм подадеш пръст те ти лапат цялата ръка! Той явно търси съжаление....
С приказка НЕ СТАВА! Опитвала съм с добро не можах да постигна резултат. Когато се държах като изрод постигнах желания що годе резултат от мен. Късмет в начинанието ти! Знам, че не ти е никак лесно.

kukli4kata001
01-09-2009, 13:38
Наистина много съжелявам за майка ти,дори и за това момче,все пак изпитвам някаква жалост :( наистина дори и да няма шанс майка ти да се оправи,ДАНО СЕ ОПРАВИ..да загубиш майка си,сигурно е...направо нямам думи.Колкото и малка да съм,доста съм мислила ако нещо стане с нея,с.амо тя ми е.Ако я няма просто не знам,няма да искам да живея,да си представя деня без нея,като знам,че вчера е била с мен и после е няма..направо е нещо потресаващо...БЪДИ СИЛНА ВЪПРЕКИ ВСИЧКО,КАКТО ТИ КАЗА ЗА БРАТ СИ И МАЙКА СИ...И ДАНО ВЪРПЕКИ ВСИЧКО ТЯ СЕ ОПРАВИ,НАИСТИНА СЕ НАДЯВАМ! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :) :) :) :)

kukli4kata001
01-09-2009, 13:42
O kakva dramaaa.Napravi mu edna svirka da si zabravi problemite malko pa ti!ebaaati egoistkata...
какви проблеми,какво нещо.. :shock: ти нормален/нормална ли си?? Толкова ли не можа да разбереш,че той прави живота и ужасен,колкото и лошо да звучи,той е егоист,възползва се от възможността да я манипулира...Не те разбирам,макар,че звуча ужасно грубо към момчето,всеки си има живот и аз не мисля,че тя му е длъжна с каквото и да било! :( :shock:

paradiso
01-09-2009, 14:00
prosto iskam da ti pojelaq vsichko nai hubavo ot tuk natatak [hug] nadqvam se ne6tata da se opravqt po nai dobriq za teb nachin SILNO SE NADQVAM MAIKA TI DA SE PREBORI S BOLESTA !jelaq ti da b1desh vse taka silna i za napred i da ne se predavash sled vsqka burq idva sl1nce [hug] uspeh

Lady_AMG
01-09-2009, 22:07
:smt089 Ужасна история наистина :( Милчка, живей си живота, жалко за момчето, но и той си има семейство, приятели, ще се оправи. Възможно е сега да те манипулира с положението си, колкото и грубо да звучи, просто съм убедена, че няма да има смелост да се самоубие, защото това иска много повече от мотив! За останалото само ти си знаеш колко е тежко, но някак си успях да съприживея болката ти, просто не знам какво да кажа освен да се порадваш на времето, което ви остава заедно. И тя винаги ще е до теб, винаги ще я усещаш близо до себе си и винаги ще те закриля! Прегръщам те и не се предавай каквото и да става!

aka6a_vamp
01-09-2009, 22:11
O kakva dramaaa.Napravi mu edna svirka da si zabravi problemite malko pa ti!ebaaati egoistkata...
дееба и копелето...пробутай си бъзиците на некой друг...нещастник,имай малко уважение...

Kostadin_682
01-09-2009, 22:14
[quote=6ibidakIsBack]O kakva dramaaa.Napravi mu edna svirka da si zabravi problemite malko pa ti!ebaaati egoistkata...
Е тапанар не ме карай да пращам хора у вас... :x :-x

LizZz
01-10-2009, 00:31
[quote=6ibidakIsBack]O kakva dramaaa.Napravi mu edna svirka da si zabravi problemite malko pa ti!ebaaati egoistkata...
Е тапанар не ме карай да пращам хора у вас... :x :-x
:shock:

Kostadin_682
01-10-2009, 05:48
[quote=6ibidakIsBack]O kakva dramaaa.Napravi mu edna svirka da si zabravi problemite malko pa ti!ebaaati egoistkata...
Е тапанар не ме карай да пращам хора у вас... :x :-x
:shock:
Какво? нещо против дирекния ми пост ли имаш? ... то момичето се намира в толкова тъпо положение той ще и говори така... :x :-x

LizZz
01-10-2009, 07:33
[quote=6ibidakIsBack]O kakva dramaaa.Napravi mu edna svirka da si zabravi problemite malko pa ti!ebaaati egoistkata...
Е тапанар не ме карай да пращам хора у вас... :x :-x
:shock:
Какво? нещо против дирекния ми пост ли имаш? ... то момичето се намира в толкова тъпо положение той ще и говори така... :x :-x
И кво като и говори така. 1 пост измежду 6 страници с други такива се преживява...

Kostadin_682
01-10-2009, 07:48
[quote=6ibidakIsBack]O kakva dramaaa.Napravi mu edna svirka da si zabravi problemite malko pa ti!ebaaati egoistkata...
Е тапанар не ме карай да пращам хора у вас... :x :-x
:shock:
Какво? нещо против дирекния ми пост ли имаш? ... то момичето се намира в толкова тъпо положение той ще и говори така... :x :-x
И кво като и говори така. 1 пост измежду 6 страници с други такива се преживява...
Ти да не би да защитаваш 6ibidakIsBack ? :shock:

PreciousDiamond
01-10-2009, 07:51
[quote=6ibidakIsBack]O kakva dramaaa.Napravi mu edna svirka da si zabravi problemite malko pa ti!ebaaati egoistkata...
Е тапанар не ме карай да пращам хора у вас... :x :-x
:shock:
Какво? нещо против дирекния ми пост ли имаш? ... то момичето се намира в толкова тъпо положение той ще и говори така... :x :-x
И кво като и говори така. 1 пост измежду 6 страници с други такива се преживява...

Все пак е тъпо . Човек никога не може да знае какво ще му се случи, така че е мега тъпо да си правиш ташак на чужд гръб (:

LizZz
01-10-2009, 07:55
Прай си ташак, щото му се връзвате. Просто не заслужава да му се обръща внимание. :Р
И не, не го защитавам.
Щеше да има 1 седмица бан по IP, ако бях мод. 8-)

Lysit0
01-10-2009, 11:25
Няма да се сомоубие,това ти го казва,защото най-вероятно те иска за гадже.....кажи му,че повече не искаш да имаш нищо общо с него .И,че майка ти е много по-важна от него,което е така.

Slave4You
01-10-2009, 11:33
Според мен той те манипулира мн якоо :shock: Не мисля, че ще се самоубие, напротив. Просто вижда, че ти пука за него и имаш добро сърце (мноооого добро...) и се възползва. Решил е да извлече доброто от лошата ситуация;) Сега трябва да прекарваш мноого повече време с майка си и да си учиш за кандидатстването!! Как може да се оставяш така!? Има разлика м/у това да минаваш от време на време да го видиш как е, що е, кво прави и да му правиш компания. Но това е твърде много! Говори с него на 4 очи и ило трябва да се сложи някаква граница, а ако той пак се прави на ударен го режеш и да се оправя. Няма ли други приятели, роднини .. ?

m3ch3ncee
01-10-2009, 12:07
Не си някоя гаднярка изобщо..Всеки човек се нуждае от живота си,а той ти го е отнел!В случая не ти,а той е егоиста!Дори и да е инвалид,това не го оправдава.По-добре спри да ходиш при него,смени си номера ако трябва и направи всичко възможно да излезе от живота ти и обърни внимание на майка си,приятелите и себе си.А ако това че може да се самоубие е вярно.. :? Не знам но няма за какво да се чувстваш виновна..

ivakavlad
01-10-2009, 12:18
Leleeee nekvi teen seriini ubiici tuka mamata si e ebalo!


ontopic: kupi mu kosmodisk.6te proxodi ;)


edit:Ama i vie ste edni...Tolko ste lesni za trollvane.Tva momi4e si pravi ta6ak i vie se vruzvate 4ak moral 4etete.

от къде знаеш това от къде може да си сигурен че е ташак лично аз знам за такива случай това че ти си си влезнал в някой филм свързан с някоя от игрите който играеш е отделен въпрос

ivakavlad
01-10-2009, 12:29
kvo ti puka az kvo mislq nali sled 15 minuti pak 6te me bannat :-)

може и толкова да няма

zay4e
01-10-2009, 13:45
Така...ето,че дойде и моят ред да направя тема в този раздел.
Преди известно време случайно от общи приятели се запознах с едно момче.Не съм го искала-така се случи.Но той взел,че ме харесал.И така излязохме 1-2 пъти...В началото изпитвах някакви наченки на слаби симпатии към него.Никога не съм го харесвала особено много,да не говорим за влюбване,обич и така нататък.Просто ставаше за компания в неделя сутрин и толкова.Но ето,че той започна да става обсебващ.Първо бяха разни смс-и по всяко време на деня и на нощта.Игнорирах този факт,но после започнаха едни любовни послания,едни обясненя в любов....живо чудо.Тогава говорих с него и му казах,че не го харесвам и нищо няма да излезе.Но той продължаваше да нахалства.На всеки 10 минути ми пишеш смс със съдържанието: "Аз да те видя само как си",а на всеки половин час ми звънеше.В началото вдигах,но после ми писна....и търпението ми се изчерпа.Спрях да вдигам телефона,да отговарям на смс-ите.Спрях да влизам в скайп.Последното,което му бях написала преди катастрофата беше,че ме дразни и ми писва много вече.И така тормозът временно престана.До една прекрасна вечер...Позвъни ми един от неговите приятели.Претърпял катастрофа,която му причинала тежки травми на главата и гръбначния стълбо.В началото реагирах със: "И аз какво да направя?"Но после ми дожаля...Човекът беше пострадал тежко,а аз се държах като изрод.И отидох да го видя в болницата...А от там кошмара започна отново.След травмата на гърба остана инвалид.За един млад мъж това е тежък удар.Той изпадна в депресия.дълбока депресия.И казваше,че единствената светлина,която го кара да продължи съм аз...Иведнъж се оказах вързана за него.Сега ежедневието ми е меко казано кошмарно.Сутрин съм на уроци,от там тичам при него да го видя,от тях отивам на училище,от училище отново у тях...След това благополучно се прибирам вкъщи,за да науча през нощта и да започне новия кошмарен ден.А той страда от някакво безсъние,което побърква и мен.По цяла нощ ми звъни или ми праща смс-и и иска да му отговарям на всеки смс,за да не е сам.Когато се опитам да изляза с приятели той започва да се сърди и аз не излизам.И е така от 2 месеца.Казах му,че ако продължава така ще си тръгна и няма да се върна.А той започна с излиянията,че тогава нямало за какво да живее,за какво да се бори,той е едно нищо,целият му живот след катастрофата се крепи на мен....А аз психически не издържа м вече.Аз съм нормална 18-годишна кандидат-студентка,която си иска своя личен живот.Майка ми има рак и не й остава много,а аз обръщам внимание вместо на нея,на оня селяндур.Открито го мразя...Не му съчувствам,не ми е жал...Мразя го до безграничност.Обсебил е живота ми,мен,приятелите ми...Ако закъснея с 5 минути и не му вдигна телефона,защото случайно не съм го чула,той започва да ме търси по всички приятели,да звъни на семейството ми...Абсолютен тиранин.Ако изчезна от живота му ще се самоубие най-вероятно напук на мен.Но така няма как да продължавам...Толкова ли съм егоистка,такова ли съм чудовище,че не мога да понеса този тормоз,не мога да му вляза в положението.Аз мразя инвалид...това не е ли чудовищно?!

vyi tova e ujasno naistina :( Ne mislq,4e go mrazi6,a prosto ti e pisnalo ot tozi na4in na jivot i tova e normalno,naistina,da si do nqkoi neprekysnato ,kogoto daje ne obi4a6,tova e adski gadno.Ako moje pogovori s nego,kaji mu 4e ne go obi4a6 i 4e toi prosto e vmaniq4en v tebe,kaji mu 4e si ima6 svoi jivot i nemoje6 neprekysnato da si do nego.Moje ako iska6 da si mu prosto priqtelka i da mu pomaga6 tuk-tam,no toi ne mislq 4e ima pravoto da iziskva vsi4ko tova ot tebe.Prosto mu obqsni kak se 4uvstva6 i kakvo iska6...po to4no neiska6 de.A i tova 4e mojel da se samoubie zaredi tebe.....naistina ima takiva hora...ako se e ot4aql ot vsi4ko koeto mu se e slu4ilo a te obi4a mnogo i ti go izostavi6 izvednyj...no pyk moje bi go kazva samo za da te nakara da pravi6 tova koeto iska...Moje bi ako postepenno se otdyrpva6 6te e nai-dobre.Edin den da si izklu4i6 gsm-a,a ako zvyni na nqkoi priqtel ili tvoi rodnina,kaji na vyprosniq 4ovek 4e ima6 mnogo da u4i6 primerno.Edin den taka,sled okolo sedmica pak ne vdiga6 telefona.... i posle mu kazva6 4e te bolqlo korema i zatova ne si mojela da izleze6 i taka tezi dni da stavat po-4esti dokato svikne...Ami tova... :( nadqvam se da sym pomognala s ne6to.Uspeh!!!

Victorya
01-10-2009, 14:00
edit:Ama i vie ste edni...Tolko ste lesni za trollvane.Tva momi4e si pravi ta6ak i vie se vruzvate 4ak moral 4etete.

Не бих си направила шега с подобна история.Ако ти си способен на такава зверска постъпка,то аз не съм.Не си правя майтап,казвам истината...

vlubeno_momi4e***
02-09-2009, 13:40
Възхищавам ти се!!! Много силна и борбена личност си!! Респект..

deFakto
02-09-2009, 13:47
edit:Ama i vie ste edni...Tolko ste lesni za trollvane.Tva momi4e si pravi ta6ak i vie se vruzvate 4ak moral 4etete.

Не бих си направила шега с подобна история.Ако ти си способен на такава зверска постъпка,то аз не съм.Не си правя майтап,казвам истината......

vesSynkaa
02-09-2009, 16:16
Според мен трябва да му кажеш , че не можеш повече така и да спреш да ходиш при него , да му кажеш да не ти звъни , пише и търси из всякакви приятели и просто да забрави за теб ! Стой до майка ти неотлъчно , защото човекът , който сега се нуждае най-много от топлинка и любов е точно тя ! Като иска да се самоубие , ти не можеш да си проваляш живота заради него ! И да ти кажа честно няма да се самоубие , защото няма смелост колкото и да те уверява в това ! ЗАРЕЖИ ГО НЕ ТИ ТРЯБВА ТАКАВА НАПАСТ !

valdesbg
02-10-2009, 07:53
Направо казано - той те използва да душевна носна кърпичка. Използва сегашното си състояние за да те кара да се чувстваш длъжна и да те манипулира по лесно. На първо място си ти, след теб са всички останали. Наложи си го като принцип. Относно мнението ми - отрежи го директно.

Alabala16
02-10-2009, 08:37
kato cheta,...opredeleno si prava za tova 4e iskash da jiveesh tvoq si jivot...
no ot druga strana si bahti studenokruvnata ofca....koqto misli samo za sebe si.........!
Ti mislila li si utre ako ti osakateesh taka koi shte e do teb ?
Q se zamisli...zashtoto az mislq 4e do teb shte e to4no tozi koito ti ne o4akvash..a tezi tvoi priqteli...mila shte te zabravqt:)
Ot edna strana e hubavo da ne ti puka,no takiva pojelaniq ..da se samoubiva.... ZVQR SI!
Lichno az shte ti kaja , che ne zaslujavash nishto ot tozi jivot.......
purvo se nauchi da davash a posle da vzemash :smt070

BuKuTyY
02-10-2009, 08:39
Ами разбирам те напълно... Те всички казват че ще се самоубият само за да те задържи до себе си... Не му са връзвай а си гледай живота... Сега са най-важните години в твоя живот и няма смисъл да ги пропиляваш заради някой тапанар.... :?