PDA

View Full Version : Ваканция



zvezdichkaaa
01-06-2009, 09:34
Хораа сега ни пуснаха във ваканция до Понеделник.Някой ученик явно се обадил на ХЕИ иии идваха да мерат температурите.В нашата стая беше най-топло и е 12 градуса....ужс!Миналите дни бягаха много класове и затова намалиха часовете,добре че решиха да ни пуснат.Много се радвам.А при вас как е?Във ваканция ли сте? :-)

alwaysnforever
01-06-2009, 10:42
ЕЕЕЕ ! :-# и аз искам ваканция..ми на нас ни казаха, че директора утре като се върнел щели да решат кво да правят..пък неска беше голям студ..парното само където беше леко топло иначе нищо не топли :x :x :x дано и нас ни пуснат във ваканция..ее..не е честно 8-) !

BladeDancer
01-06-2009, 11:00
И АЗ ИСКАМ ВАКАНЦИЯ БАХТИ ПРИ НАС Е -5 ГРАДУСА ПРИ ВАС 12 А ВАС ПУСКАТ АЗ ДА ГИ Е*А ТЕЯ ПЕД**** И !!!

Lucho
01-06-2009, 11:08
Да ве,деба не е честно...и що като при нас е 14 ?

zvezdichkaaa
01-06-2009, 12:09
Оооо знам,че е адски студ в даскало.То просто 12 градуса при нас е най-добрия вариан понеже наща класна е най-топла.Иначе в кабинета по музика е адски студ и никой не влиза там.И в някой други класове е по 5-6 градуса :( ...

Biskfitka
01-06-2009, 12:34
И ние може да не учим...ама не вярвам много...в стойте е студено освен в 2-3.И една от тях е мойта стая...около 20 градуса :grin: А може да не учим,защото от Русия са спряли притока на газ към Балканския полуостров (чух го по ТВ) и няа да има парно... 8-)

Sensuality
01-06-2009, 12:36
И в моето даскало е адски студ,уж парното работи ама :?
И вече два дни под ред,си тръгваме,понеже е адския студ :D
Дано има ваканция :grin: :D

TheNewReligion
01-06-2009, 12:42
Поздравления. В нашето училище, пък е радиаторите са на 4. 8-) Очевидно няма да ни пускат във ваканция и слава Богу. Тъкмо започнах да свиквам, че съм на училище и да ми плеснат пак ваканция... :x Не ми се мисли, че ще трябва да преодолея всичкия този стрес за да се адаптирам отново. :?

vercheto
01-06-2009, 12:44
А може да не учим,защото от Русия са спряли притока на газ към Балканския полуостров (чух го по ТВ) и няа да има парно... 8-)
И ние го чухме това, но се оказа че сме на нафта :o :o

И ние вчера и днес мръзнем. В най топлата стая (ние обикаляме) има термометър и беше 10 градуса :? :? А дори и с 5 мин. не намалиха часовете. :o :-x :-x

BloomF
01-06-2009, 12:47
В нащо става. Не е кой знае колко топло, ама определено не е студено! :(

amazonkata90
01-06-2009, 13:16
И ние сме във ваканция до понеделник. А вчера в училище определено си беше доста мразовито, така че, това, че ни пуснаха, е едно от малкото смислени неща, които се случват в даскалото напоследък.

Малко уточнение: от Пазарджик съм

dana_
01-06-2009, 13:54
amazonkata90 и аз съм от Пазарджик. Днес уж ни пуснаха във ваканция, а сега разбрах че няма да има парно, но утре сме на училище. И аз вече не знам на кой да вярвами какво да правя. Никога нищо не се знае...

amazonkata90
01-06-2009, 14:22
Къде учиш? Защото аз съм от езиковата и даже днес звъняхме в канцеларията, откъдето ни казаха, че сме на училище чак в понеделник. Макар че, то в нашия град вече всичко може да се случи. Ама все пак ще е кофти тръпка, ако трябва да ходим утре...

dana_
01-06-2009, 14:45
Къде учиш? Защото аз съм от езиковата и даже днес звъняхме в канцеларията, откъдето ни казаха, че сме на училище чак в понеделник. Макар че, то в нашия град вече всичко може да се случи. Ама все пак ще е кофти тръпка, ако трябва да ходим утре...
ми и аз съм от Езиковата. Нали наредба мина, реши се, че ще има вакнция. После г-жите казали, че утре сме на даскало.

amazonkata90
01-06-2009, 15:11
Да му *** майката в такъв случай! :-x :-x :-x Сега, те и даскалите не са от най-информираните, защото нашата класна (няма да споменавам имена) каза, че днес се учи и следобед (аз съм втора смяна и въобще не съм стъпвала в даскало), а това не беше така. И все пак, лично говорих по телефона със секретарката (някъде около 12.30 беше) и тя каза, че трябва да дойдем чак в понеделник. В същото време, на повечето училища са казали, забележи, ДА ГЛЕДАТ НОВИНИТЕ?! Така че, аз утре на даскало няма да стъпя! Работа на класните ръководители е да ни се обадят ЛИЧНО и да ни кажат, чак когато разполагат със сигурна информация ( друг е въпросът, че няма да го направят).

dana_
01-06-2009, 15:16
Дам... ама аз явно ще ходя, защото наще няма да ме оставят намира. Пък и като отида нали ще съм само аз от моя клас :D Ще ме върнат

LittlePrincess
01-06-2009, 15:19
Аз пък съм болна.Вчера бяхме на часове по 20 минути, щото нямало парно и ни викат : носете печки ;dd Днеска пък наводнение имало и до петък не сме на даскало :grin:

Il_cavaliere_del_male
01-06-2009, 15:27
http://www.minedu.government.bg/opencms/opencms/documents/frontpage/09-01-06_toplopodavane.html

днес при нас беше 11, а директорката показала на инспекторите някво момиче, дето било с голи рамене и казала "ето, не е студено".... утре ще видим кво ще стане...
мен кво ме интересува Русия и нейната газ... да се вземат в ръце, че ще си зема една дузина термометри и да почна да ги пъхам по разни задници и къде няма 18 градуса го пращам във ваканция, деа и говедата...

amazonkata90
01-06-2009, 15:29
Дам... ама аз явно ще ходя, защото наще няма да ме оставят намира. Пък и като отида нали ще съм само аз от моя клас :D Ще ме върнат

Ако си първа смяна, пиши като се върнеш, дали наистина има или няма даскало, за да решим с колежките дали ще удостоим любимите ни учители с присъствието си. :)

А, и виж какво изрових:

http://www.bgfactor.org/news.php?cm=13&nid=46212

dana_
01-06-2009, 16:10
Дам... ама аз явно ще ходя, защото наще няма да ме оставят намира. Пък и като отида нали ще съм само аз от моя клас :D Ще ме върнат

Ако си първа смяна, пиши като се върнеш, дали наистина има или няма даскало, за да решим с колежките дали ще удостоим любимите ни учители с присъствието си. :)

А, и виж какво изрових:

http://www.bgfactor.org/news.php?cm=13&nid=46212

Значи тате ми в последния момент си смени мнението и ми забрани утре да ход на даскало :D Току що гледах новините по Телкабел и казаха че сме във ваканция. Лошото е че режат от заплатите на учителите.

Хора надявайте се газоподаването от Русия да започне отново, защото иначе сме умрели :(

Bang2Dis
01-06-2009, 16:15
аз сам от пЗ в МГ неска предпоследния час казаха че нема нафта и утре може да не учим :D ама от некаде са изкопали мамицата им и ся пак на даскало :x само дават празни надежди :D

voodoodoll1
01-06-2009, 16:33
...

Biskfitka
01-06-2009, 17:04
А може да не учим,защото от Русия са спряли притока на газ към Балканския полуостров (чух го по ТВ) и няа да има парно... 8-)
И ние го чухме това, но се оказа че сме на нафта :o :o

И ние вчера и днес мръзнем. В най топлата стая (ние обикаляме) има термометър и беше 10 градуса :? :? А дори и с 5 мин. не намалиха часовете. :o :-x :-xО и парното в мойто даскало било комбинирано...и може и с нафта.... :? ама от къде пари за нея... 8-)

vesito13
01-06-2009, 17:11
Ние уш сме ваканция заради това , че Русия е спряла газта , но понеже не се знае кога отново ще има газ , най-вероятно ще ни накарат да учим без парно :? Наща ваканция е докато не ни се обадят и не ни кажат , че сме на училище , а това може да стане както след седмица , така и утре и е малко или много кофти за нас :x Но все пак някаква ваканция съм :grin: :grin: :grin: :D :-P :-P :-P

Rofl4e
01-06-2009, 18:14
Ами ние не сме във ваканция и сигурно няма и да сме.. :)
П.С. От къде си?

kuklichka_bg
01-06-2009, 18:30
Оф и ние нямахме парно ама стойм.Утре пак.ШИБАНЯЦИ.Учи ли се в такъв студ всички с якета и тъпите даскали викат "Ми то тей идва ли се на даскало" :-x :-x

zvezdichkaaa
01-06-2009, 20:11
Ами ние не сме във ваканция и сигурно няма и да сме.. :)
П.С. От къде си?


Аз ли?От Червен бряг съм близо е до Плевен,но и около нас повечето уч-ща са в дървена...Даже и някой съседни села :)

dana_
01-07-2009, 06:30
Който е от Пазарджик ето му списък с училищата, които са в дървена ваканция до 12
http://pa-media.net/new/modules.php?name=News&file=article&sid=8126

voodoodoll1
01-07-2009, 07:15
Ние сме във ваканцияя :grin: 8-)

_LacrymoSa_
01-07-2009, 07:50
а деа и пак само аз неа да съм във ваканция :-x

LiRRRa
01-07-2009, 09:40
И нас ни пуснаха в дървена ваканция преди няколко часа... :grin:

maigeri08
01-07-2009, 13:34
а деа и пак само аз неа да съм във ваканция :-x
не си само ти спокс

SuNsEt
01-07-2009, 13:48
Ееееееее!!!Трябва и от нащо даскало да се обадим на ХЕИ!Днес едно момиче го предложи,но не мислех,че наистина ще стане нещо...На нас класната ни каза,че било възможно да ни пуснат от другата седмица,но нищо не се знаело.
Днес нашия клас се опитаха да съботират меренето с тернометри... 8-) Отворихме всички прозорци в стаята и вратата,за да спадне още повече температурата.Беше 12-13 градуса,но после се качи на 15-16...А пък от А клас взели един обикновен тернометър и го сложили в снега.Таман директорката казала,че ще ги пуска във ваканция,но после видяла отзад на тернометъра,че има сняг и се ядосала...

Arista
01-07-2009, 14:18
Офф :( и аз искам ваканция бе....
Обаче пък при нас си е много добре 20 градуса е в даскало - никаф проблем със студа нямаме

jeni92_abc
01-07-2009, 14:28
даа,днеска ни бяха намалени часовете,а в четвъртък и петък сме ваканцияя :grin: иначе в даскало не беше студено.. :D

cherinka
01-07-2009, 14:36
Така е, който ходи на училище, а не си седи вкъщи на топло като мен. :D :D :D :D :D :D
Сега някои хем мръзнат в даскало, а други се оплакват, че не са във ваканция. :D :D :D :D :D :D
защо ми е толкова смешно :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


8-) 8-) 8-)
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :P :P :P :P :P

Зайо*Байо
01-07-2009, 14:56
Аз съм във ваканция от днеска .. ии чак понеделника ще учиме :grin:

it_ends_tonight_
01-07-2009, 15:35
Баси, само при нас ли е жега и няма вероятност да ни пуснат ваканция :-x

breathless
01-07-2009, 15:44
Хех и ние сме във ваканция до понеделник .. :grin:
И днеска ни бяха намалени часовете с 10 минути. 8)

sladka__droga
01-07-2009, 17:23
Утре и другиден не съм на даскало :grin:.
Днеска часовете бяха намелени с по десет минути и бях чак от четвъртия час + ,, че и последния ми беше свободен.
Иначе при нас в стаите е голям студ ... в едната стая е 12 градуса ,, а в една 8 :shock: .. заслужавам си почивката 8-).

Anf3tamin4o
01-07-2009, 17:59
А защо ли си мисля че после на вас ще ви е гадно като учите и съботата :)

glezan4e
01-07-2009, 18:03
аз съм от Видин и тук всички си учим.. :-o

sladur4etyYy
01-07-2009, 18:45
А защо ли си мисля че после на вас ще ви е гадно като учите и съботата :)

8-) тва мнение ми даде малко успокоение, като се има предвид, че ние си ходим на даскало, а отвсякъде ми се фукат, че са във ваканция :D

SwEeT_pAiN_F
01-07-2009, 18:58
Аз съм от Велико Търново... и при нас не се чува да излизаме във ваканция..макар че знам ли.. май-ще е хубаво за 1-2 дни да си починем. :D Не че сме се изморили толкова много. Ако има някой посещаващ от Търново да се обажда ако нещо се промени.

densii
01-07-2009, 19:01
Я стига сте завиждали! Ако не се учи повече от 3 дни се заучава иначе не е проблем! И аз съм си на даскало...какво да се прави :?

Wrathchild
01-08-2009, 06:35
Ееееееее!!!Трябва и от нащо даскало да се обадим на ХЕИ!Днес едно момиче го предложи,но не мислех,че наистина ще стане нещо...На нас класната ни каза,че било възможно да ни пуснат от другата седмица,но нищо не се знаело.
Днес нашия клас се опитаха да съботират меренето с тернометри... 8-) Отворихме всички прозорци в стаята и вратата,за да спадне още повече температурата.Беше 12-13 градуса,но после се качи на 15-16...А пък от А клас взели един обикновен тернометър и го сложили в снега.Таман директорката казала,че ще ги пуска във ваканция,но после видяла отзад на тернометъра,че има сняг и се ядосала...Тернометър :lol: :lol: :lol: ТерМометър.
Абе вие сте много странни хора. Миналата година стачката - ааа, супер, няма да ходим на училище. Когато се спомена за отучване - леле, тия луди ли са, как така ще учим, те такова, те оновакова. Сега пък малко след края на ваканцията - айде пак. Ами като не искате да ходите, една бележка си взимате и готово. А, между другото, чух че до 2-3 дни всички училища ще ги разпуснат във ваканции.

justt
01-08-2009, 06:38
И аз съм "ваканция" ...до понеделник !! 8)

krisence
01-08-2009, 18:21
Ние сме във ваканция от утре :) Издържахме 2 дни на студа. :shock:

Push7heTemp0
01-08-2009, 18:55
ваканцияяя :grin: