PDA

View Full Version : Депресия :s



JLiJLzii
01-06-2009, 11:49
Проблема ми е следния..Ходя с И. от 8 месеца, в началото не бяхме толкова близки по простата причина, че не се виждахме много ( и то съвсем нормално - делят ни 130 км..).Преминахме през много неприятни, които до някаква степен ни помогнаха да се сближим, нали всяко зло за добро, но и много хубави моменти. Нашите и техните се сближиха, всеки празник бяхме заедно.. Споделяхме си сякфи неща..Каквито се сетите. Преди 2 дни си отиде (не се знае кога ще си дойде..), защото започва сериозно с училище, тренировки. Доверието ми в него не е много, той е как да кажа.. Искан, харесван. Разказа ми, аз го помолих де, за една бивша, която си приказвала с нейна фр. и казала "намери ми мъж" и той нашия тръгнал с тази същата. Той я харесал и някфи такиа. Притеснява ме това, че по подобен начин може да ми изневери...Т.е. някоя да каже нещо и.. той да не помисли с главата си, а с нещо др.. :-k Ще си каже "кфо толкова, тя няма да разбере". Казва ми, че се е променил, че преди не е бил такъв, не бил правил толкова неща за едно момиче и т.н.. А и за капак на всичко, днес няма как да отида в неговия град, по простата причина, че няма с кой.. Единственият вариант беше влака, който хич не ми допада! Хм.. сякфи извратени има. Майка ми също не позволява да пътувам сама... С приятелките ми вече не е същото, всяка е заета с нещо, нямам как да споделя.. Не очаквам да дадете кой знае какъв съвет, защото незнаете точно как стоят нещата, но все пак олеква като напишеш какво чувстваш. Ужас просто, в тая възраст депресийте са мн често явление и точно по тази причина споделям... Благодаря на този, който прочете :)

Kostadin_682
01-06-2009, 12:09
Проблема ми е следния..Ходя с И. от 8 месеца, в началото не бяхме толкова близки по простата причина, че не се виждахме много ( и то съвсем нормално - делят ни 130 км..).Преминахме през много неприятни, които до някаква степен ни помогнаха да се сближим, нали всяко зло за добро, но и много хубави моменти. Нашите и техните се сближиха, всеки празник бяхме заедно.. Споделяхме си сякфи неща..Каквито се сетите. Преди 2 дни си отиде (не се знае кога ще си дойде..), защото започва сериозно с училище, тренировки. Доверието ми в него не е много, той е как да кажа.. Искан, харесван. Разказа ми, аз го помолих де, за една бивша, която си приказвала с нейна фр. и казала "намери ми мъж" и той нашия тръгнал с тази същата. Той я харесал и някфи такиа. Притеснява ме това, че по подобен начин може да ми изневери...Т.е. някоя да каже нещо и.. той да не помисли с главата си, а с нещо др.. :-k Ще си каже "кфо толкова, тя няма да разбере". Казва ми, че се е променил, че преди не е бил такъв, не бил правил толкова неща за едно момиче и т.н.. А и за капак на всичко, днес няма как да отида в неговия град, по простата причина, че няма с кой.. Единственият вариант беше влака, който хич не ми допада! Хм.. сякфи извратени има. Майка ми също не позволява да пътувам сама... С приятелките ми вече не е същото, всяка е заета с нещо, нямам как да споделя.. Не очаквам да дадете кой знае какъв съвет, защото незнаете точно как стоят нещата, но все пак олеква като напишеш какво чувстваш. Ужас просто, в тая възраст депресийте са мн често явление и точно по тази причина споделям... Благодаря на този, който прочете :)
хмм... ако наистина те обича и държи на теб едва ли ще ти изневери ...

sexa_na_kompleksa
01-06-2009, 12:09
Имай му доверие. Нали все пак ти е казал, че се е променил. : ) Пък и аз мисля, че ако нещо стане, ти ще разбереш. ; ) Ако много искаш да се видите, взимай влака и тръгвай! Кажи на майка ти, че ще си с някоя приятелка, ако никой не се съгласи да дойде с теб. И недей да се вкарваш в някакви филми, когато не сте заедно. Просто не си мисли глупости и гледай да си ангажираш вниманието с нещо.

PreciousDiamond
01-06-2009, 15:58
Имай му доверие. Нали все пак ти е казал, че се е променил. : ) Пък и аз мисля, че ако нещо стане, ти ще разбереш. ; ) Ако много искаш да се видите, взимай влака и тръгвай! Кажи на майка ти, че ще си с някоя приятелка, ако никой не се съгласи да дойде с теб. И недей да се вкарваш в някакви филми, когато не сте заедно. Просто не си мисли глупости и гледай да си ангажираш вниманието с нещо.

Съгласна ! 8)

PLuScHeTo
01-06-2009, 17:11
истината винаги излиза наяве :)

AFT
01-06-2009, 17:22
Не се тормози с подобни мисли. Казал ти е, че се е променил и т.н., затова по-добре му имай повече доверие, а той ако ти изневери, все ще разбереш (на лъжата краката са къси).

myNameIsImmortal
01-06-2009, 17:24
истината винаги излиза наяве :)
Да - рано или късно излиза наяве. А и щом ти е казъл, че се е променил и знаеш, че има чувства към теб, не трябва да се притесняваш толкова много :)

pussycat_dolls15
01-06-2009, 17:30
Ако чувствата и са много силни няма,но не смята,че ако сте далече това не спира да се обичате.

Black_Fyed_Peas
01-06-2009, 18:13
Имай му доверие. Нали все пак ти е казал, че се е променил. : ) Пък и аз мисля, че ако нещо стане, ти ще разбереш. ; ) Ако много искаш да се видите, взимай влака и тръгвай! Кажи на майка ти, че ще си с някоя приятелка, ако никой не се съгласи да дойде с теб. И недей да се вкарваш в някакви филми, когато не сте заедно. Просто не си мисли глупости и гледай да си ангажираш вниманието с нещо.

+1

sh3_1s_7h3_0n3
01-06-2009, 19:07
Не се вкарвай излишно във филмми. А и нали разбираш, че това най-вече си зависи от него дали ще ти изневери и ще се поддаде на някоя, или не. Ти нищо не можеш да направиш, освен да продължаваш да си го обичаш, да му показваш чувствата си, да не го обсебваш, да не го ограничаваш в изблик на някоя друга параноя, която те обхване. Дай му свобода, но и бъди до него. Радвай се на моментите, когато сте заедно, и когато се чувстваш обичана. ;) Няма смисъл от депресиии. Така вредиш на себе си и застрашаваш връзката си. Защото някой път ей така пак ще попаднеш в някаква психодупка и ще се скарате за глупост. ;)

PeopleAlwaysLeave
01-06-2009, 19:11
Нали не ти е дал повод за притеснение? Тогава го карай малко по-спокойно. Разбирам, че заради случката с бивщшата му и теб те гложди, но все пак човека ти е казал, че се е променил, а пък и помисли малко - ако нямаше нищо сериозно към теб смяташ ли, че щеше 8 месеца да се занимава с тебе? Връзките от разстояние не са никак лесни имай го предвид... Щом до сега сте се задържали значи наистина между вас има нещо силно така че бъди по-спокойна и не се вкарвай в някакви такива филми. В крайна сметка каквото е писано да става ще стане, не се топмози излишно, а се отпусни и се отдай на щастието ;)

Re5peC7
01-06-2009, 19:33
еми..човека ти е дал думата си...а и това за тези филми които си ги вкарваш в главата...няма смисъл...да истината излиза на яве винаги няма значение че е на 130 км от теб, но ти нали се сещаш, че няма никакъв начин по който да попречиш на дадено нещо да се случи..не ти остава нищо друго освен да му повярваш и да спреш с излишните притеснения..каквото ще да става..изживейте си моментите просто :) Успех..любопитно ми е само..за кои градове става въпрос?

FreeSpirit
01-06-2009, 19:36
Моя съвет е да се радваш на щастието ви и да не мислиш за тези неща.
Не ти е давал поводи, нямате спорове или нещо подобно, не се затормозявай с лоши мисли :)
Разстоянието е гадно нещо, но стига да има желание от двете страни, всичко може да се преодолее :)

По повод депресията ти- опитай да споделиш с приятели, споделенето и обсъждането на проблемите винаги помага.
Хубаво е да се опиташ да погледнеш нещата отстрани и да решиш дали искаш да продължиш така или искаш промяна.
Всички казват, че за да се избавиш от депресията, трябва да се разсеееш, да си с приятели...аз казвам, че ако не я изживееш и преминеш през нея, никога няма да се оттървеш от това чувството.

jambo_bs
01-06-2009, 19:37
Мързи ме да прочета темата. :razz:

Re5peC7
01-06-2009, 19:40
Мързи ме да прочета темата. :razz: :razz: :razz: :razz:

sladka__droga
01-06-2009, 19:44
Наистина може да се е променил : )).Имай му доверие :-).