PDA

View Full Version : Много съм ядосана



balon4eee
01-06-2009, 17:19
Zna4i edni ku4ki ot klasa mi sa psuvali men i nai dobrata mi fr ot klasa i poneje potursixme obqsnenie naizlqzoxa o6te 100ne6ta koito sa zloslovili i zlovarstvali . Taa dokato ne sum si bila v nas ednata tupa4ka e zvunnala na fr-kata mi i e nagovorila kup luji , koito az sum bila kazala s cel da ni skara. Azz mrazq takiva tupi bebe6ki filmi , no ne6tata se promenixa kato ednata ot idiotkite mi kaza 4e ako si potursim smetka ot neq za vsi4ki mrusotii koito ni e pravila , 6tqla da kaje na maika si i ba6ta si , 4e 6murkame v 4as po angiisli i te da zvunnat na roditelite ni .
Tva za 6murkaneto e istrina i to stana v 4asa ni po angiisli ezik . G-na ne ni kaza ni6to , makar 4e mai razbra kvo pravim . Taaa mnogo mi se iska da im eba maikite i na 2te kurvi , ama me e strax da ne stane taka 4e da razberat na6te , za6toto togava 6te stane stra6no . I vse pak mislq 4e nqma kak da se dokaje puk i dori da pitat g-na ni dali e vqrno , spore men toi nqma da potvurdi , nai - malkoto za6toto 6te si zagubi rabotata ako priznae, 4e u4enici se drusat v 4asa mu i toi ne e suob6til .
Mnogo se izku6avame s moita priqtelka utre da otidem na daskalo i da im razgonin familiikite na tiq 6ibani bokluci ama nz ...
Vie kvo bixte napravili na moe mqsto primerno ... ? :D
Aa o6te pove4e 4e celiq klas e na na6a strana , prosto za6toto i te znaqt 4e tiq ne sa stoka .

т.7
H.

NoCaption
01-06-2009, 18:08
да им еба мамата на тез мърли..и на мене ми е писнало от такива филми,ама кво да се прави..изчакай ден-два и ще ти мине яда,споко :)

Rofl4e
01-06-2009, 18:11
Ако бях на твое място ли .. хм .. утре отивам и им разкатавам фамилите и на двете .. пък нека се обадят на ваще ти ще обясниш че блафират и да питат господина.. :) Апък и не им се оставая на тия тъпи кучки да те заплашват ако утре пак каже нещо започваш с шамарките или викаш таифичката и ги прауите да си барат ушите ;)

NoCaption
01-06-2009, 18:12
Ако бях на твое място ли .. хм .. утре отивам и им разкатавам фамилите и на двете .. пък нека се обадят на ваще ти ще обясниш че блафират и да питат господина.. :) Апък и не им се оставая на тия тъпи кучки да те заплашват ако утре пак каже нещо започваш с шамарките или викаш таифичката и ги прауите да си барат ушите ;)
абе честно,много си зле
мислиш ли,че тя не може да викне хора..баси смешките ..вече биячки :lol: :lol: :lol: :lol:

balon4eee
01-06-2009, 18:16
Da be az taka mislq kato vas ;] Utre trqbva da razberat drug put s koi i s kvo da se ebavat ;] S takiva boi da te uvajavat :D xax... ;]Vse pak leko mi pisna da mi se ka4vat na glavata

NoCaption
01-06-2009, 18:22
Da be az taka mislq kato vas ;] Utre trqbva da razberat drug put s koi i s kvo da se ebavat ;] S takiva boi da te uvajavat :D xax... ;]Vse pak leko mi pisna da mi se ka4vat na glavata

човек не се нерви :) и мене щяха да ме бият едни момчета,зарад една кифла,ама се оправихве без такива бебешки глупости ^^

Rofl4e
01-06-2009, 18:24
Ако бях на твое място ли .. хм .. утре отивам и им разкатавам фамилите и на двете .. пък нека се обадят на ваще ти ще обясниш че блафират и да питат господина.. :) Апък и не им се оставая на тия тъпи кучки да те заплашват ако утре пак каже нещо започваш с шамарките или викаш таифичката и ги прауите да си барат ушите ;)
абе честно,много си зле
мислиш ли,че тя не може да викне хора..баси смешките ..вече биячки :lol: :lol: :lol: :lol:
абе чесно ти си много зле
както гледам в поста и тя НЕ ИСКА да и се качат на главата и да си я въртят на малкия пръст тия курвички..те ще се стреснат ако им ударят 2-3 шамара ест няма да ги пребиват.. !

kuklichka_bg
01-06-2009, 18:27
Zna4i edni ku4ki ot klasa mi sa psuvali men i nai dobrata mi fr ot klasa i poneje potursixme obqsnenie naizlqzoxa o6te 100ne6ta koito sa zloslovili i zlovarstvali . Taa dokato ne sum si bila v nas ednata tupa4ka e zvunnala na fr-kata mi i e nagovorila kup luji , koito az sum bila kazala s cel da ni skara. Azz mrazq takiva tupi bebe6ki filmi , no ne6tata se promenixa kato ednata ot idiotkite mi kaza 4e ako si potursim smetka ot neq za vsi4ki mrusotii koito ni e pravila , 6tqla da kaje na maika si i ba6ta si , 4e 6murkame v 4as po angiisli i te da zvunnat na roditelite ni .
Tva za 6murkaneto e istrina i to stana v 4asa ni po angiisli ezik . G-na ne ni kaza ni6to , makar 4e mai razbra kvo pravim . Taaa mnogo mi se iska da im e** maikite i na 2te kurvi , ama me e strax da ne stane taka 4e da razberat na6te , za6toto togava 6te stane stra6no . I vse pak mislq 4e nqma kak da se dokaje puk i dori da pitat g-na ni dali e vqrno , spore men toi nqma da potvurdi , nai - malkoto za6toto 6te si zagubi rabotata ako priznae, 4e u4enici se drusat v 4asa mu i toi ne e suob6til .
Mnogo se izku6avame s moita priqtelka utre da otidem na daskalo i da im razgonin familiikite na tiq 6ibani bokluci ama nz ...
Vie kvo bixte napravili na moe mqsto primerno ... ? :D
Aa o6te pove4e 4e celiq klas e na na6a strana , prosto za6toto i te znaqt 4e tiq ne sa stoka .

:-x Оффф пораснете бе мамка му!

Rofl4e
01-06-2009, 18:31
Zna4i edni ku4ki ot klasa mi sa psuvali men i nai dobrata mi fr ot klasa i poneje potursixme obqsnenie naizlqzoxa o6te 100ne6ta koito sa zloslovili i zlovarstvali . Taa dokato ne sum si bila v nas ednata tupa4ka e zvunnala na fr-kata mi i e nagovorila kup luji , koito az sum bila kazala s cel da ni skara. Azz mrazq takiva tupi bebe6ki filmi , no ne6tata se promenixa kato ednata ot idiotkite mi kaza 4e ako si potursim smetka ot neq za vsi4ki mrusotii koito ni e pravila , 6tqla da kaje na maika si i ba6ta si , 4e 6murkame v 4as po angiisli i te da zvunnat na roditelite ni .
Tva za 6murkaneto e istrina i to stana v 4asa ni po angiisli ezik . G-na ne ni kaza ni6to , makar 4e mai razbra kvo pravim . Taaa mnogo mi se iska da im e** maikite i na 2te kurvi , ama me e strax da ne stane taka 4e da razberat na6te , za6toto togava 6te stane stra6no . I vse pak mislq 4e nqma kak da se dokaje puk i dori da pitat g-na ni dali e vqrno , spore men toi nqma da potvurdi , nai - malkoto za6toto 6te si zagubi rabotata ako priznae, 4e u4enici se drusat v 4asa mu i toi ne e suob6til .
Mnogo se izku6avame s moita priqtelka utre da otidem na daskalo i da im razgonin familiikite na tiq 6ibani bokluci ama nz ...
Vie kvo bixte napravili na moe mqsto primerno ... ? :D
Aa o6te pove4e 4e celiq klas e na na6a strana , prosto za6toto i te znaqt 4e tiq ne sa stoka .

:-x Оффф пораснете бе мамка му!
тя е пораснала ама кифладжиките от неиния калс не са!

balon4eee
01-06-2009, 18:32
Da be az taka mislq kato vas ;] Utre trqbva da razberat drug put s koi i s kvo da se ebavat ;] S takiva boi da te uvajavat :D xax... ;]Vse pak leko mi pisna da mi se ka4vat na glavata

човек не се нерви :) и мене щяха да ме бият едни момчета,зарад една кифла,ама се оправихве без такива бебешки глупости ^^
Em te tiq 2te sa nqkvi ujasni kifli , protivi na vsi4ki 8-) Prosto maikite 6te im ebem na tiq :x I tva e .... 4estno kazano nai-malkoto mi se zanimava6e s takiva gluposti i da si douburkvam jivota s tiq li4nosti , ama tva ve4e na ni6to ne zaprili4a 8-) Kato se vrut kudeto ne trqbva :razz:
kuklichka_bg - prava si bebe6ki sa i tova e nai-tupoto , ama prosto stavat takiva filmi :D

sometime
01-06-2009, 19:34
емии имам близка случка като твойта ама беше с едно момиче


иии цялата раота стана тай че я сбарах в женската тоалета ии само и казах
ако не престанеш да ми досаждаш са считай за изнасилена..
за мое щастие нямаше никой в тоалетната щото оня искаше да ме съди...
тай ме може и с тва да ги сплашиш
пак ако не реагират
фащат 2 ма циганина
даваш им по 20 - 30 лева ии работата оредена..

suunnseT
01-06-2009, 19:49
атъй викаш а ? 20-30 лева и твойта мутра някой ден моат да спукат , нали ? :smt021 Абе хорица , къф бяс ва гони бе ? Какой тва насилие , кви са тея филми ? Ше извинявате .. вярно има си такиа кифли ... ама бива ли да стигаме до там ! Мислете някфи гадни раоти .. нещо дет ше ги затапи да мълчат .. намерете нещо гадно за тях .. ама насилие брат , не е шега ! И ше ви кажа що ! Щото ако аз бях на тяхно място и ми дойдат и ме пребият .. при положение , че знам , че съм заплашила някой и е лесно да се досетя , че ше прати някой да ме набие .............................. и ше намеря който е нужно , ама ше разгоня фамилията на поръчителя !
Тъй , една позната беше писала за някфи фукли ,че са К***И и сега е с мозъчно сътресение .. комоцио !


Всичкооо се връща на тоя свят !! :booooomb:

merryweather_ricci
01-06-2009, 20:21
Абе няма нужда от насилие..Тия щом са такива бебета остави ги да си вярват и хич да не ти пука..! След време ще се захванат с някой друг и ще ви оставят намира-теб и твоята приятелка.!Оправете си се само с фрката ти и сичко ще е чук :Д:Д :D :D :-D

fashion4etyy
01-06-2009, 20:42
как ще се друсаш в час :?

TheNewReligion
01-06-2009, 21:58
Хах, тези момичета наистина са се държали детски и са постъпили много глупаво, но това си е техен проблем. Колкото и грубо да прозвучи в тази ситуация вие двете сте боклуците. Докато не спреш да правиш глупости ще изпадаш в такива ситуации.

fc
01-07-2009, 01:36
Ти тъпа ли си? Ебаваш им майката, ваще няма да им повярват като кажат за друсането :) И мен един боклук ме обади на наще, че пуша ама даже не ме и питаха дали е истина :)

sometime
01-07-2009, 06:31
Хах, тези момичета наистина са се държали детски и са постъпили много глупаво, но това си е техен проблем. Колкото и грубо да прозвучи в тази ситуация вие двете сте боклуците. Докато не спреш да правиш глупости ще изпадаш в такива ситуации.
+5344132114163416845613284561684512684518465864531 286458645128654312645123