PDA

View Full Version : Степер



freaky
01-06-2009, 17:44
Здравейте
Искам да попитам има ли някой мини степер, който ползва у дома. Доволен ли е от него? При продължителни тренировки свалят ли се килограми или само се стягат дупето и краката? Натоварва ли се прасеца?
Общо взето каквото се сетите, защото много искам да си взема, но се колебая все още
Очаквам вашите отговори
П.С. За фитнес нямам време, а за друг домашен фитнес уред- място.

kuklichka_bg
01-06-2009, 18:16
Аз имам стой и събира праха в ъгъла
Просто по добре фитнес
Не съм се качвала редовно за да ти кажа дали има ефект моя е от ония фън 8-) 8-)

Margaritchica
01-06-2009, 18:22
Една приятелка има, но ефекта не е моментален. Трениеа по 40мин всеки ден в продължение на 2 месеца. Ще цитирам Cosmo "Бавното и славно изкачване към перфектната фигура". Твоят какъв точно е?

akinom
01-06-2009, 18:23
Добре дошла! :mrgreen:
От подобни уреди не се слабее, освен от колелото.
Както споенаха в предишния пост - само събират прах в ъгъла. Трябват мн. , мн. тренировки на ден и не само по няколко мин.

freaky
01-06-2009, 19:10
На мен ми е пределно ясно, че ефектът не е моментален и не става за по 10мин на ден. Трябва ми за отслабване и както казах нямам време за фитнес и място за друг уред. А степерът е малък и компактен, но ме притеснява това, че може да не сваля килца, а напротив да оформя мускули, които засега не са ми нужни.

mumiikataa
01-06-2009, 19:24
Аз също имам степер вече 2 месеца... Преди тренирах по час на ден, обаче сега правя по-малко но с по-голямо натоварване. Не знам за килограми-не обичам да се тегля. Но със самото стягане на мускулите ще свалиш излишни килограми.