PDA

View Full Version : Ревност??



LadyRoshawka
01-06-2009, 17:59
Току що приятелят ми, ми каза, че вчера докато е играл ДОТА с някъв негов приятел и се е включило някво момиче.Разменили са си скайповете и сега си пишат.Той ми го каза и ми каза да не се притеснявам.Не съм го питала, просто реши да ми каже.Обаче от както ми каза мен ме обзе няква супер голяма ревност.Трябва ли да я изпитвам?! :o

Kostadin_682
01-06-2009, 18:03
Току що приятелят ми, ми каза, че вчера докато е играл ДОТА с някъв негов приятел и се е включило някво момиче.Разменили са си скайповете и сега си пишат.Той ми го каза и ми каза да не се притеснявам.Не съм го питала, просто реши да ми каже.Обаче от както ми каза мен ме обзе няква супер голяма ревност.Трябва ли да я изпитвам?! :o
хахах да трябва да се притесняваш... щом играят една и съща игра :razz: 8-) 8-) 8-) ... това беше шега
та по темата... защо пък трябва да ревнуваш? та нали това е само чат.. и т.н...

LadyRoshawka
01-06-2009, 18:05
Чат, чат ама от там тръгват нещата!! :?

Kostadin_682
01-06-2009, 18:07
Чат, чат ама от там тръгват нещата!! :?
Еми ако те харесва и държи на тебе едва ли някакав чат може да попречи на връзката ти... ако това стане (дано да не става) тогава няма смисъл да съжаляваш...

Ou7taControL
01-06-2009, 18:08
abe toi kato ne q poznawa daje zakwo mu e za si pishe s neq... ako bqh na twoe mqsto shtqh da se namesq da si znae s kogo si ima rabota 8-) ako mu beshe nqkwa fr dobre nali prosto 4at... ama wseki znae 4e 4atut s nepoznati e 50 % flirt ako ne i powe4e..

LadyRoshawka
01-06-2009, 18:09
Чат, чат ама от там тръгват нещата!! :?
Еми ако те харесва и държи на тебе едва ли някакав чат може да попречи на връзката ти... ако това стане (дано да не става) тогава няма смисъл да съжаляваш...
Прав си! Доказал е, че ме обича.И + тва 8 месеца връзка...не може да свърши с един тъп чат.Мерси за мнението и старанието да прочетеш олиготъпотията ми! :mrgreen: :D

Axe_vs_Sword
01-06-2009, 18:10
Току що приятелят ми, ми каза, че вчера докато е играл ДОТА с някъв негов приятел и се е включило някво момиче.Разменили са си скайповете и сега си пишат.Той ми го каза и ми каза да не се притеснявам.Не съм го питала, просто реши да ми каже.Обаче от както ми каза мен ме обзе няква супер голяма ревност.Трябва ли да я изпитвам?! :o Не. Даже трябва да се радваш, че споделя. Не ти гарантирам нищо де 8-)

Kostadin_682
01-06-2009, 18:11
Чат, чат ама от там тръгват нещата!! :?
Еми ако те харесва и държи на тебе едва ли някакав чат може да попречи на връзката ти... ако това стане (дано да не става) тогава няма смисъл да съжаляваш...
Прав си! Доказал е, че ме обича.И + тва 8 месеца връзка...не може да свърши с един тъп чат.Мерси за мнението и старанието да прочетеш олиготъпотията ми! :mrgreen: :D
Моля... 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
01-06-2009, 19:11
Ревнуваш от непозната, която играе с тях дота?! :-o
На всичкото отгоре ти е и казал, не е скрил. Какво толкова се психираш. Не е излязал на кафе с нея да се опознават?! 0.о

suantito
01-06-2009, 19:12
Хохоо незабравяй че това е дота!! :D :D

PeopleAlwaysLeave
01-06-2009, 19:16
Нормално е да ревнуваш все пак ти е гадже и малко или много си го искаш само за себе си :) Щом ти е признал сам бъди спокойна, малко са момчетата, които го правят... Той ти го е признал не за да те дразни, а за да видиш, че е искрен с теб и да не се притесняваш или да си мислиш разни неща ако разбереш от друго място... Спокойно щом само си пишат няма повод за притеснение :)

Re5peC7
01-06-2009, 19:25
нормално е да те обзема това чувство на ревност, нали все пак си с този човек и имаш някакви чувства към него...хубаво е че ти е казал..добре е направил..но наистина по-добре е за теб да се овладееш и да я потушиш колкото може тази ревност, защото не можеш да караш даден човек на сила да прави каквото и да е..докато има чувства към теб няма къде да бяга..освен ако не е някъв изчанчен и да прави безмислени неща :-D

LadyRoshawka
01-06-2009, 19:26
Във него съм сигурна...разбира се не на 100%, но едно 95% сигурност в него имам!! :-)
Обаче той нали ми прати хронологията им...тая тъпа офца само му се лигави!! :-x Тва ме дразни мен!! :x

пример:
[20:32:48] PUSHKATA каза: m/u dr az sunuvam ne6ta koito posle se slu4vat
[20:32:55] PUSHKATA каза: ama 4estno ti govorq :P

[20:34:51] PUSHKATA каза: 6tot taka mi haresva
[20:34:52] PUSHKATA каза: :P


Умирам си от яд така!! :?

LadyRoshawka
01-06-2009, 19:29
Re5peC7! Той не е "изчанчен" (колкото и да я обичам тая дума :D ) смисъл, винаги обмисля добре постъпките си и до сега през тези 8 месеца в които сме заедно, той не е направил нещо, което да се налага да му прощавам.Никога не е допускал такава сериозна грешка... Надявам се това да не е първата... :(

jambo_bs
01-06-2009, 19:32
Сами си набивате филмите и после момчетата виновни ..... :-o

Re5peC7
01-06-2009, 19:39
Re5peC7! Той не е "изчанчен" (колкото и да я обичам тая дума :D ) смисъл, винаги обмисля добре постъпките си и до сега през тези 8 месеца в които сме заедно, той не е направил нещо, което да се налага да му прощавам.Никога не е допускал такава сериозна грешка... Надявам се това да не е първата... :(
да, разбрах..просто го дадох като пример :) радвам се за вас ;) продължавайте да се обичате все така :) а това че тя му се мазни :D ... това е един вид тест ;)

Vincent
01-06-2009, 20:56
Ако те обича,ако държи на теб и ти го е показвал няма за какво да се тревожиш :)

sexita
01-06-2009, 21:13
Така се започва... 8)
Пази си го :o

aaasdfghjklll
01-06-2009, 22:27
Според мен е повече от играта на дота...има нещо повече според мен...имала съм такъв случай с бившия, каза ми че играел ЦС и започнаи да се псуват и от там й имал скайпа и сега играели заедно обаче историята се оказа съвсем друга и въобще не познаваше въпросното момиче от ЦС-а.. така че според мен ти е казал сам защото прикрива нещо и не иска да си мнителна един вид иска да те успокои казва си сега ще и кажа така и тя няма да ме закача и да ме разпитва за нея и така..

scoobydors
01-07-2009, 03:58
Чат, чат ама от там тръгват нещата!! :?

Съгласна. 90 % от връзките ми са тръгвали от чата, така че май не е много сигурно... и въпреки това не искам да те шашкам. 8-)
Може да са само приятели... :D

Ou7taControL
01-07-2009, 04:45
Така се започва... 8)
Пази си го :o точно така пази си го!! :)

PreciousDiamond
01-07-2009, 06:18
Пази си го като е твоооой :grin: 8-)

LadyRoshawka
01-07-2009, 07:07
Според мен е повече от играта на дота...има нещо повече според мен...имала съм такъв случай с бившия, каза ми че играел ЦС и започнаи да се псуват и от там й имал скайпа и сега играели заедно обаче историята се оказа съвсем друга и въобще не познаваше въпросното момиче от ЦС-а.. така че според мен ти е казал сам защото прикрива нещо и не иска да си мнителна един вид иска да те успокои казва си сега ще и кажа така и тя няма да ме закача и да ме разпитва за нея и така..

Познавам го добре, вярвайте ми!! :) Ообаче дразни ме кухата лейка...шото само му се мазни д*ба!! :o Иначе аз му имам паролата на скайпа .. тя само му пише некви простотии дето даже не подозира, че него не го вълнуват.. аам той не знае, че му имам паролата :D шото я налучках .. то лесно беше да се сетя 8-) .. Ии така .. ше я разкарам в скоро време!! ;)

PreciousDiamond
01-07-2009, 07:08
Според мен е повече от играта на дота...има нещо повече според мен...имала съм такъв случай с бившия, каза ми че играел ЦС и започнаи да се псуват и от там й имал скайпа и сега играели заедно обаче историята се оказа съвсем друга и въобще не познаваше въпросното момиче от ЦС-а.. така че според мен ти е казал сам защото прикрива нещо и не иска да си мнителна един вид иска да те успокои казва си сега ще и кажа така и тя няма да ме закача и да ме разпитва за нея и така..

Познавам го добре, вярвайте ми!! :) Ообаче дразни ме кухата лейка...шото само му се мазни д*ба!! :o Иначе аз му имам паролата на скайпа .. те само му пише некви простотии дено даже не подозира, че него не го вълнуват.. аам той не знае, че му имам паролата :D шото я налучках .. то лесно беше да се сетя 8-) .. Ии така .. ше я разкарам в скоро време!! ;)

Въъй а той ако разбере ти е е*ал майката . Имай му малко повече доверие, бе момиче ! 8-)

EeeBobii
01-07-2009, 07:08
Радвай се щом ти е казал...когато се казват тия работи значи нищо нема да стане! :)

LadyRoshawka
01-07-2009, 07:12
Според мен е повече от играта на дота...има нещо повече според мен...имала съм такъв случай с бившия, каза ми че играел ЦС и започнаи да се псуват и от там й имал скайпа и сега играели заедно обаче историята се оказа съвсем друга и въобще не познаваше въпросното момиче от ЦС-а.. така че според мен ти е казал сам защото прикрива нещо и не иска да си мнителна един вид иска да те успокои казва си сега ще и кажа така и тя няма да ме закача и да ме разпитва за нея и така..

Познавам го добре, вярвайте ми!! :) Ообаче дразни ме кухата лейка...шото само му се мазни д*ба!! :o Иначе аз му имам паролата на скайпа .. те само му пише некви простотии дено даже не подозира, че него не го вълнуват.. аам той не знае, че му имам паролата :D шото я налучках .. то лесно беше да се сетя 8-) .. Ии така .. ше я разкарам в скоро време!! ;)


Въъй а той ако разбере ти е е*ал майката . Имай му малко повече доверие, бе момиче ! 8-)

На него му имам .. 8) Аа овцата кво да я права?! :o

PreciousDiamond
01-07-2009, 07:14
Според мен е повече от играта на дота...има нещо повече според мен...имала съм такъв случай с бившия, каза ми че играел ЦС и започнаи да се псуват и от там й имал скайпа и сега играели заедно обаче историята се оказа съвсем друга и въобще не познаваше въпросното момиче от ЦС-а.. така че според мен ти е казал сам защото прикрива нещо и не иска да си мнителна един вид иска да те успокои казва си сега ще и кажа така и тя няма да ме закача и да ме разпитва за нея и така..

Познавам го добре, вярвайте ми!! :) Ообаче дразни ме кухата лейка...шото само му се мазни д*ба!! :o Иначе аз му имам паролата на скайпа .. те само му пише некви простотии дено даже не подозира, че него не го вълнуват.. аам той не знае, че му имам паролата :D шото я налучках .. то лесно беше да се сетя 8-) .. Ии така .. ше я разкарам в скоро време!! ;)


Въъй а той ако разбере ти е е*ал майката . Имай му малко повече доверие, бе момиче ! 8-)

На него му имам .. 8) Аа овцата кво да я права?! :o

Ми нали е овца, кво те притеснява ?! Грозна ли е ? 8-)

LadyRoshawka
01-07-2009, 07:17
Според мен е повече от играта на дота...има нещо повече според мен...имала съм такъв случай с бившия, каза ми че играел ЦС и започнаи да се псуват и от там й имал скайпа и сега играели заедно обаче историята се оказа съвсем друга и въобще не познаваше въпросното момиче от ЦС-а.. така че според мен ти е казал сам защото прикрива нещо и не иска да си мнителна един вид иска да те успокои казва си сега ще и кажа така и тя няма да ме закача и да ме разпитва за нея и така..

Познавам го добре, вярвайте ми!! :) Ообаче дразни ме кухата лейка...шото само му се мазни д*ба!! :o Иначе аз му имам паролата на скайпа .. те само му пише некви простотии дено даже не подозира, че него не го вълнуват.. аам той не знае, че му имам паролата :D шото я налучках .. то лесно беше да се сетя 8-) .. Ии така .. ше я разкарам в скоро време!! ;)


Въъй а той ако разбере ти е е*ал майката . Имай му малко повече доверие, бе момиче ! 8-)

На него му имам .. 8) Аа овцата кво да я права?! :o

Ми нали е овца, кво те притеснява ?! Грозна ли е ? 8-)

Абе добре, че още до пращане на снимки не са стигнали!! :-s 8-)

Remini
01-07-2009, 07:20
Спокойно във виртуалната любов не може да се прави секс.Надявам се разбра какво имам в предвид 8)

PLuScHeTo
01-07-2009, 08:08
чак ти праща и хронологията... в такъв случай не мисля, че трябва да се притесняваш... :)

ninjadorf
01-07-2009, 08:19
не мисля че имаш повод за притеснения.. в крайна сметка това е само чат.. пък даденото момиче може дори да не е от същият град.. :P

miloto_girl_4e
01-07-2009, 08:55
И да ревнуваш , и да не ревнуваш - гаджето ти, ако си те обича, нещата ще си останат наистина до чат :!:
Ако ти е доказал, че те обича, че държи на теб и че наистина влага чувства във връзката ви и не си запълва просто времето с теб - няма смисъл да ревнуваш, не може да контактува само с момичета все пак :!:

LiRRRa
01-07-2009, 08:56
Казал ти е, праща ти хрон.... Момиче, няма въобще за какво да се притесняваш! Напълно честен е с теб. А и ако му влезеш в скайп и я разкараш предполагам, че ще се скарате с него, защото ще му стане много неприятно от постъпката ти, то един вид така му казваш, че нямаш никаква вяра в него (а по думите ти не е така и му вярваш достатъчно много), така че ... СПОКО!

П.П. От време на време, ако си е оставил скайпа включен и ти седнеш на компа и тя го потърси, можеш да си позволиш едно любезно "Здр, аз съм приятелката му, .... го няма. :) " ...Но недей повече :wink:

purple__love
01-07-2009, 08:57
ami az sum super revniva....i spored men trqbva...no tva e moe mnenie...nikoi ne znae kak vsu6tnost sedqt ne6tata m/u vas i do kolko si vqrvate i do kolko se obichate....namesi li se treti 4ovek....e super kofti...ako sa frs ot mnogo vreme da....no da sa se zapoznali....novite poznati spored men sa nai-opasni...purvoe priqtelstvoto a to e nai-opasno,6toto e samo edna kra4kata do liubovta!pazi si gurba!

LittlePrincess
01-07-2009, 11:35
Попринцип малко ревност никога не е излишна, но в твоя случай все пак мисля, че няма от какво да се приятесняваш.Особено след като ти казва. (:

vesito13
01-07-2009, 17:13
Виж , иска ми се да ти кажа да не се тревожиш , да му имаш доверие , но това е до него , а като видиш как някоя курветина , се навърта около твоето :booooomb: Ще ти кажа какво стана с мен . Запознах се с приятеля си в чата и нали вече след като тръгнахме всички знаеха , абсолютно всички . И изведнъж някакво момиче почна да си пише с него , но само като приятели , било им забавно заедно . Това става пред мен и аз нищо не направих , реших , а да много важно , още повече тя е в Испания , няма какво да направи . Тя си имаше приятел също в чата , пак се чуствах спокойна , че тя си е с него . Докато един ден не се разнесло слух от нея , че тя ходи с приятеля ми . Той разбра преди мен и веднага ми каза и се изяснихме (впоследствие и тя си призна , че е било само за да ни скара) , но тогава , ако той не ми беше казал и аз бях разбрала за това , сега най-вероятно нямаше да съм с него . Лично мое мнение пази си приятеля , никога не можеш да знаеш каква е оная другата . Но не му влизай в скайпа , ако разбере ще се почувства сякаш му нямаш доверие , а това е гадно .

suunnseT
01-07-2009, 18:24
Като прочетох в началото темата набързо 1вата мисъл ми беше , че ти казва за да ревнуваш .. но щом има хронология ми е чудни щом не му влизаш в компа ами му знаеш паролата как ти излиза хронология ? Не съм и аз запозната много с техника ама лично на мен не ми излиза хронология когато влизам от друг комп .........

а по въпроса ... всичко зависи от чувствата му .... ако си те обича всичко ще е само чат , а тя ще си остане с надеждите :)

LadyRoshawka
01-07-2009, 21:25
Оправихме се. :grin:

[00:10:28] BearSkin каза: nema za kakwo da te e strah
[00:10:31] BearSkin каза: i da se pritesnqwash
[00:10:35] BearSkin каза: samo twoi sam si
[00:10:39] BearSkin каза: winagi sam bil
[00:10:41] BearSkin каза: i winagi she buda
[00:10:44] BearSkin каза: :-) :-) :-)