PDA

View Full Version : Преобразете тялото си II



Margaritchica
01-06-2009, 18:49
Търсих, но не намерих подобна тема. Някой купил ли си е книгата "Преобразете тялото си 2 - 12 дневна програма за вашата пълна промяна" ? Има доста добри отзиви за нея.

Ou7taControL
01-06-2009, 18:50
amiii az za purvi put q 4uwam daje...

akinom
01-06-2009, 18:58
Мъж беше автора нали?!..
Аз мислех да си я купувам, но си открих по- радикален начин за отслабване.
В книгата май имаше упражнения и диети..

Zaharinka
01-06-2009, 19:01
Бях чула,че я има и онлайн,обаче не съм се интересувала.И също чух,че найстина била добра програмата представена в нея. ;)

Margaritchica
01-06-2009, 19:30
Аз четох доста коментари за нея и повечето бяха добри, с добър и траен резултат . Ето и линк http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=23314

Margaritchica
01-06-2009, 19:59
Че в книгата за какво пише?! Тя няма да ми изсмуче мазнинките 8-)

LiveFlower
01-06-2009, 20:59
Че в книгата за какво пише?! Тя няма да ми изсмуче мазнинките 8-)Но ще те научи как ;)

Margaritchica
01-06-2009, 21:09
Че в книгата за какво пише?! Тя няма да ми изсмуче мазнинките 8-)Но ще те научи как ;)
Това беше реторичен въпрос :D

taNcheto93
01-07-2009, 15:20
Има ли я по книжарниците или се поръчва по интернет?

co0L_gIrL
01-07-2009, 15:33
Сестра ми си я беше купила от книжарница. ;) И да- помага ;)

Margaritchica
01-07-2009, 18:44
Сестра ми си я беше купила от книжарница. ;) И да- помага ;)

Допълнително инфо?

Schneeflocke
01-07-2009, 18:54
Прочетох ревюто. Това са глупости. Разберете го най-после - НЯМА режим, при който да видите резултати още на първия ден. Е, ако целта ви е един килограм по-малко според кантара, може. Но иначе няма начин, просто тялото не е спринтьор. Дори и 24 часа да не сложите никаква храна в уста и непрекъснато да тренирате нещо, няма да видите разлика в огледалото. А кантарът ще ви покаже колко вода сте изгубили. Може програмите му да действат, но са се изсилили с рекламата, а това ме навежда на мисълта, че книгата не е нищо особено. Не си давайте парите за такива боклуци.

ПП: А и мнението не е особено ласкаво....

co0L_gIrL
01-07-2009, 19:13
Сестра ми си я беше купила от книжарница. ;) И да- помага ;)

Допълнително инфо?

Ами, книгата е хубава. В смисъл има режими според формата на тялото и т.н. Сестра ми си я взе за 10 лева и нещо мисля.. Има допълнително и упражнения и всякакви такива неща. Действително за седмица се свалят около 2 килограма, но ако го правите това, ползвайте книгата веднъж месечно, щото не е особено полезно да смъквате повече от 2-3 килограма на месец :)

Margaritchica
01-07-2009, 22:19
Прочетох ревюто. Това са глупости. Разберете го най-после - НЯМА режим, при който да видите резултати още на първия ден. Е, ако целта ви е един килограм по-малко според кантара, може. Но иначе няма начин, просто тялото не е спринтьор. Дори и 24 часа да не сложите никаква храна в уста и непрекъснато да тренирате нещо, няма да видите разлика в огледалото. А кантарът ще ви покаже колко вода сте изгубили. Може програмите му да действат, но са се изсилили с рекламата, а това ме навежда на мисълта, че книгата не е нищо особено. Не си давайте парите за такива боклуци.

ПП: А и мнението не е особено ласкаво....

Не става въпрос за моментален, а траен резултат. Отслабването не се състой в гладуване и изморителни тренировки. Не винаги рекламата говори за лошо качество на продукта.

Schneeflocke
01-07-2009, 23:15
Не става въпрос за моментален, а траен резултат. Отслабването не се състой в гладуване и изморителни тренировки. Не винаги рекламата говори за лошо качество на продукта.

Качествените продукти нямат нужда от лъжливи реклами, за да се продават....

Margaritchica
01-08-2009, 16:09
Не става въпрос за моментален, а траен резултат. Отслабването не се състой в гладуване и изморителни тренировки. Не винаги рекламата говори за лошо качество на продукта.

Качествените продукти нямат нужда от лъжливи реклами, за да се продават....

За рекламата не съм съгласна . Като пиеш RedBull порастват ли ти крила? По твоята логика, това е лъжлива реклама. Много ми е интересно как за 18 дена си отслабнала с 10 kg? И "все още не са се върнали" ..?!?!

Schneeflocke
01-08-2009, 16:28
За рекламата не съм съгласна . Като пиеш RedBull порастват ли ти крила? По твоята логика, това е лъжлива реклама. Много ми е интересно как за 18 дена си отслабнала с 10 kg? И "все още не са се върнали" ..?!?!

А какво точно полезно откриваш в RedBull? Смисъл, някой да се е почувствал по-буден след един бик, отколкото след едно кафе? Не. И точно затова те правят тези забавни реклами - за да продават напитка за 6 лева, когато можеш да получиш същото за един лев. В една тема вече писах за отслабването си - преместих се да живея в Спарта и още им ходя на гости.

leidymimi
01-08-2009, 18:05
и аз даже не съм я чувала.какво представлява- упражнения или диети или нещо друго.и кой е автора?

Margaritchica
01-08-2009, 23:19
и аз даже не съм я чувала.какво представлява- упражнения или диети или нещо друго.и кой е автора?


Има различни упражнения и диети, различни режими според типа тяло. Автор е Майкъл Търмънд ( треньора в "Пълна промяна" , американското издание)

goshka
01-10-2009, 13:11
Майка си взе книгата защото беше качила няколко килца след раждането
и за две седмици свали около 3 кг.Личеше си...и е трайно.Сега тръгна на работа и свали 5 кг за месец...без никакав хранителен режим...просто движението му е майката...

Margaritchica
01-10-2009, 16:49
Аз си я поръчах вече, ако има желаещи ще пиша за резултати :)