PDA

View Full Version : Terranova



AtlantidaLove
01-07-2009, 11:52
Мн. спешно искам да ви питам има ли Terranova в МОЛ Самоков и какви са цените в нея(Terranova)
П.П. И ако може също да ми кажете къде има по-евтини дрехи в мола
П.П.С. пиша от ника на кака ми :D

metallica1
01-07-2009, 12:02
на коко години си?... абе от всичкото това което прочетох не разбрах какво питаш 8) ти си на 12 :x

AtlantidaLove
01-07-2009, 12:06
на коко години си?... абе от всичкото това което прочетох не разбрах какво питаш 8) ти си на 12 :xhaha pozna 8-) na 12 sym.tva ne e moq nick a na kaka tq e na 17 8-)

mmKamm
01-07-2009, 13:15
Ай стига с подигравките!
1. Би трябвало в МОЛ-а да има магазин на теранова.
2. В теранова има мн яки дрешки!
3. Цените не са много високи..може да си намериш мн яки неща :)
сякви ги има ама са на мн приемливи цени :)

SunSmile
01-07-2009, 13:26
Е сега ше ти кажа, да ида до МоЛ-а в Самоков и ще ти кажа.... Мале.... хвани излез и си виж, тъкмо ще подишаш въздух, а не смао пред тоя компютър :-D

justt
01-08-2009, 07:39
Ми би трябвало да има!! ...Отиди, провери :)
-- ...дрешките в Terranova са сладурски [повечето] ..и цените им не са високи :P

Arista
01-08-2009, 12:47
2. В теранова има мн яки дрешки!

Е те тфа просто ме уби :razz: :razz: 8-) 8-) :lol: :lol:

В теранова трябва да ровиш в продължение на месец за да откриеш нещо - остави красиво, удобно, правилно съчетано, и да не казва аз съм курва а просто нещо от качесвена материя :? ..... за мен цената почти не е от значение важно е качеството а там то липсва........пълни боклуци!!!

Не си струва....

mmKamm
01-10-2009, 15:56
2. В теранова има мн яки дрешки!

Е те тфа просто ме уби :razz: :razz: 8-) 8-) :lol: :lol:

В теранова трябва да ровиш в продължение на месец за да откриеш нещо - остави красиво, удобно, правилно съчетано, и да не казва аз съм к***а а просто нещо от качесвена материя :? ..... за мен цената почти не е от значение важно е качеството а там то липсва........пълни боклуци!!!

Не си струва....
въпрос на вкус..не си купувам дрехите според това колко време ще издържи материята и така нататък...важното е да ми харесва...а аз всеки път си откривам супер яки неща в теранова... ся..както казах-въпрос на мнение

Pooky
01-11-2009, 09:46
Цени - От 5 до 20 лв.
Качество на дрехите - Нулево.
Ако мислиш че си заслужава да си купиш някоя парцалка за 10 лв и да се скапе на следващия месец..

gabi_94
01-11-2009, 09:49
в Самоков - МОЛ? брейй, то в толкова по-големи градове няма мол, в самоков ще има :D , както и да е, във всеки голям мол има теранова

DiScOnEcTeD
01-11-2009, 12:25
в Самоков - МОЛ? брейй, то в толкова по-големи градове няма мол, в самоков ще има :D , както и да е, във всеки голям мол има теранова дабе верно кога го отвориха аз лятото бях там :D :D :D :D :D пък по темата ходи провери самоков е 5 на 5 метраа за 10 минути ше си там кадето и да живееш :P :) :-) :-)