PDA

View Full Version : и още една тема..



evi_vd
01-07-2009, 12:48
знам, че има 500000 теми с такава тематика, но при всеки човек си е различно
с риск да бъда оплюта, критикувана и обект на избиване на комплекси,ще ви разкажа моята история
харесвам си едно момче от 1 година :) ноо не се познаваме баш баш :? да не кажа хич
от приятели и познати съм чувала, че е срамежлив ( и аз съм го забелязвала)
и най-големия проблем е .. че когато го вида ииииии се вцепенявам и губа ума,дума и глас -> :shock: (малко преувеличих де.. :) )
нооо много го харесвам иии искам да ми дадете съвет какво да правя :?
мерси предвартелно :)

PeopleAlwaysLeave
01-07-2009, 12:50
Ми отпусни се няма от кво да се притесняваш - бъди себе си

hottie
01-07-2009, 13:19
Повратяряй си, че нищо не губиш. Просто трябва да го заговориш, за да се опознаете. Ако мълчиш нищо няма да стане.Като сте в компания пускай бъзици..усмихвай му се от време на време.

Re5peC7
01-07-2009, 14:01
мда hottie е много права..няма какво да губиш, можеш само да спечелиш..опитай се някак да го заговориш..предразположи го така както само едно момиче може (знам ви какви сте ;) ) вземи му скайп след това го покани на една разходка..или кафе.. и така :)

lyfche
01-07-2009, 14:20
Пробвай се да го заговориш по някакъв начин !! Например го питай колко е часа или нещо такова !! :)

Adwokat
01-07-2009, 14:25
Пробвай се да го заговориш по някакъв начин !! Например го питай колко е часа или нещо такова !! :)

Това за часа е глупаво.. направо директно го питай дали иска да излете някъде двамата... и т.н Успех :)

cherinka
01-07-2009, 14:26
Набии си в главата, че той не е нищо особено.
Колкото повече задълбаваш в нещата, толкова по ще си губищ 'ума и дума' покрай него.
Дишай дълбоко и всичко ще се оправи. 8-)

evi_vd
01-07-2009, 14:55
Набии си в главата, че той не е нищо особено.
Колкото повече задълбаваш в нещата, толкова по ще си губищ 'ума и дума' покрай него.
Дишай дълбоко и всичко ще се оправи. 8-)
леле много си права, аз мн го идеализирам
всмисъл от другите момчета не ме е срам, но той е .. нали знаете :D
ще видим какво ще направя по въпроса :)
мерси на всички :)

slun4ice_90
01-08-2009, 10:42
Стана сложно.... :-D Намери начин и сили да се опознаете...Стига с този срам,да не си се съблякла гола пред него,че да се срамуваш? :shock:

Rattlesnake
01-08-2009, 12:30
Ами според мен започни от начало ... при мен какво стана :D Едно момиче ме харесваше (аз не знаех) и има една закусвалня на даскало ... отидохме там да ядем и имаше случайно нещо изцапано.Тя ме дръпна леко и ми каза да не се оцапам ... от там скайп и т.н ... :) Начините са безброй :)

balu4ka
01-08-2009, 12:39
Ми отпусни се няма от кво да се притесняваш - бъди себе си


+++