PDA

View Full Version : Момичешки проблем



gret4ety
01-07-2009, 13:45
Имам проблем. Преди около 1 седмица ходих на планина за 5 дена. Там има6е само външна баня и тъи като е зима и е страшен студ. Нямаше как да се измивам. И само си сменях бикините. Но явно ми се е развила някаква инфекция. :shock: Имам фобия от гинеколози и просто не мога да отида моля помогнете. Дайте някакви съвети какво да правя. :(

т.1
krem4et0

malka_sladkka
01-07-2009, 14:05
Ами ще се наложи да отидеш,ако не искаш да стане по-зле :)

PeopleAlwaysLeave
01-07-2009, 14:30
Не мога да си го представя това 5 дни да не използвам баня :D Разбирам, че ти е било студено ама поне мокри кърпички нещо не използва ли? :D Не знам, аз като тръгна някъде и ако пътя е дълъг и изисква например нощтна дестинация направо изперквам без баня 8-)
Все пак искаш не искаш ще ти се наложи да отидеш на гинеколог. Спокойно, не боли :)

Adwokat
01-07-2009, 14:33
бахти да не сме във 15 век е хора..., поне една чешма нямаше ли...? пълниш в един леген топла вода и от горе от горе колкото и да се поизмиеш... АМА ЦЕЛИ 5 ДЕНА БЕЗ БАНЯ???? УЖАС !!! :shock: :shock:


Амин !!!

LittlePrincess
01-07-2009, 14:47
Лелеее...кърпички нямаше ли?Поне това да беше направила :?

miss_asi
01-07-2009, 14:51
Това е ужасно нехигиенично не случайно има инфекция :? Колкото до гинеколога - отиди за да не стане по-зле.

ivakavlad
01-07-2009, 14:58
както казаха каквато и фобия от гинеколози да имаш трябва да отидеш друг начин няма никой не може да ти даде по компетентно мнение от гинеколога

П.П. Не че нещо ама принципно темата какво общо има с любовта не трябва ли да е в раздел "Здравни проблеми и болести" ?

krem4et0
01-07-2009, 15:25
А леген не е ли имало поне да се поизмиеш малко? Интимни кърпички, хавлия с вода....някаква алтернатива. то и ние на вилата нямаме баня(сега се строи), ама за лятото има сифон във външната тоалетна, а като е по-студено си топля вода и си мия поне стратегическите места!

Върви на лекар!

darla
01-07-2009, 15:39
Fobiq kum ginekolog??? Ili prosto ne si pose6tavala takuv i bqga6 ot nego kato dqvol ot tamqn????

sladka__droga
01-07-2009, 15:43
Това е ужасно нехигиенично не случайно има инфекция :? Колкото до гинеколога - отиди за да не стане по-зле.

Наистина ще ти се наложи да отидеш на гинеколог ... колко и неприятно да е.
П.С. Малее 5 дни без къпане :shock:.

MoHuTo
01-07-2009, 21:34
5 дни без да се умиеш, егати памтивековните условия... :-o

Wrathchild
01-08-2009, 06:29
Няма 'не мога да отида на гинеколог'. Това е, Минке, положението. Отиваш и се лекуваш. Поне едни кърпички да беше ползвала, има за интимната област...

reychal69
01-08-2009, 14:17
i v kakvo to4no se izrazqva tazi infekciq?

fashion4etyy
01-11-2009, 12:47
5 дни без да се умиеш, егати памтивековните условия... :-o

кво я нападате всички :? мойта приятелка не се е мила по 5 дена при подобни условия ама аз си я харесвам даже ме възбужда :-D :oops:

TheBestFriends
01-11-2009, 13:33
Леле момиче как си издържала 5 дни без да се измиеш... :shock:
иначе се изкъпи :D и иди при гинеколога [такова нещо като фобия към лекар не същестува..това са лиготии]

LadyDy
01-11-2009, 14:56
Trqbva da otide6. I tazi FOBIQ e ot ligav6tini.

Madn3s5
01-13-2009, 09:36
тва е супер нехигиенично и гнусно.. но според мен няма нужда от лекар ползвай някви кремове и се мии по често и шш се оправиш..

saromanwife
01-13-2009, 12:12
най- много лекаря да ти предпише рецепта за вода и сапун ...

MrLBr
01-13-2009, 22:19
Тц Тц ТЦ! Момичето ви споделя проблема си, а вие и надухте главата що не се била измила и що нямала кърпички!!! Я се стегнете! Скъпа, ако те е срам да идеш на лекар , то поне се изтичай до някоя аптека и им кажи какъв е проблема! мисля че и там биха ти помогнали! :-)

batkodoki
01-13-2009, 22:38
Тц Тц ТЦ! Момичето ви споделя проблема си, а вие и надухте главата що не се била измила и що нямала кърпички!!! Я се стегнете! Скъпа, ако те е срам да идеш на лекар , то поне се изтичай до някоя аптека и им кажи какъв е проблема! мисля че и там биха ти помогнали! :-)

е точно затова в 95% са виновни тези: я "изтичай до някоя аптека" съвети за да не можем после да ви "вкараме" в нормален хормонален и микробиологичен ритъм........

патки!

и какво печелите?! - заявка пред кабинет за ИНвитро ако имате късмет...

идиотки.... /да ме прости Господ/

fashion4etyy
01-14-2009, 02:53
Мен лично не ме е гнус ако момиче не се мие 5 дена
нападате я без да я познавате..прости и задръстени! нищо не е станало.глупаци :o

darla
01-14-2009, 07:35
OMG!A kato si predstavi6 za teq 5 dni kolko puti e hodila do WC-to ....o6te li ti e tolkova ne-gnusno??? :shock:

Wrathchild
01-14-2009, 07:45
5 дни без да се умиеш, егати памтивековните условия... :-o

кво я нападате всички :? мойта приятелка не се е мила по 5 дена при подобни условия ама аз си я харесвам даже ме възбужда :-D :oops:'Ми много хубаво... :?

traka
01-14-2009, 09:46
OMG!A kato si predstavi6 za teq 5 dni kolko puti e hodila do WC-to ....o6te li ti e tolkova ne-gnusno??? :shock:

То да беше само тоалетната, ами ако има и бяло течение положението направо се е спекло...

darla
01-14-2009, 14:31
:lol: bukvalno se e speklo :-&

nikemilov
01-14-2009, 15:21
Мен лично не ме е гнус ако момиче не се мие 5 дена
нападате я без да я познавате..прости и задръстени! нищо не е станало.глупаци :o

Абе ей, виж се ква си путка... всеки има право на мнение. Обиждам те защото ти изказваш мнението си (няма лошо), но упрекваш другите за тяхното мнение без те да се заяждат... И щом ти се струва много хигиенично момиче да е в цикъл, от вагината и да излизат всякакви мръсотии от организма + кръв и да не се мие 5 дни е твой проблем. То се вижда къв си гнусен...

По темата: не мога да те упреквам, защото вече е станало квото е станало, сега единственото нещо е да отидеш на лекар или поне да обсъдиш с майка си случилото се, надявам се тя ще ти помогне. И кво значи фобия от генеколог?! Лигла... Ако умираш и имаш нужда от лекар пак ли ще имаш фобия? Със здраве...

fashion4etyy
01-14-2009, 15:32
OMG!A kato si predstavi6 za teq 5 dni kolko puti e hodila do WC-to ....o6te li ti e tolkova ne-gnusno??? :shock:

ми не не ме е гнус! проблем ли е :?
не е имала възможност да се измие,не го е направила нарочно.къв е проблема

IceQue3n
01-14-2009, 16:24
По-добре преодолей тази "фобия" и отивай на гинеколог,докато не е станало още по-кофти :shock:

cherrypezz
01-14-2009, 21:04
Условията по хижите наистина са :booooomb: (представям си зимата).
И дори и да повторя всички останали-трябвало е да използваш кърпички.Поразрови се из нета за някакво кремче ( ако мислиш че не си за лекар).

linkity
01-16-2009, 19:54
OMG!A kato si predstavi6 za teq 5 dni kolko puti e hodila do WC-to ....o6te li ti e tolkova ne-gnusno??? :shock:

То да беше само тоалетната, ами ако има и бяло течение положението направо се е спекло...
Ай стига бе :D :lol: :razz: Стана прекалено гнусно. 8-)

Punisherrr
06-01-2009, 14:48
az ne sam se mila ve4e 6 dena :oops:

еми жива и здрава да си ...евала

:lol:

anitoo96
08-04-2013, 09:16
Не гледайте отговорите преди да сте отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно. И така:
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимият ти цвят от тези -жълт, зелен, червен, син или черен.
3.Първият ти инициал -А-Р, Л-Р, С-Я.
4.Месецът ти на раждане.
5.Кой цвят харесваш повече -черен или бял.
6.Напиши името на човек от същия пол като твоя.
7.Любимото ти число.
8.Калифорния или Флорида.
9.Кое харесваш повече -езерото или океанът.
10.Напиши желание.
Отговори:
1.Това е името на човека, в който си истински влюбен.
2. Ако си избрал: Червено -ти си жив и изпълнен с любов.
Зелено -твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие.
Жълто -ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
Синьо -ти си човек със спонтанен характер.
Черен -ти си скромен и агресивен.
3.Ако инициалът ти е: А-Р-имаш много приятели и любов в живота.
Л-П-опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне.
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през: Януари-март -годината ще е много добра и ще разбереш, че
си се влюбил в този, в който не си очаквал.
Април-юни -ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-септември-ще имаш силна година с много промени.
Октомври-декември -годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа.
5.Ако избереш: Бяло-Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко
това, но може и да не го разбереш.
Черно -Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш: Калифорния-Обичаш приключенията.
Флорида -Романтична душа си.
9.Ако избереш: Езеро-Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до час.