PDA

View Full Version : Баща ми е тъпак !!!



Зайо*Байо
01-07-2009, 13:47
Мраза гооо .. заради една шибана сметка на телефона той ми взе картата и ми каза да не излизам никъде .. и са съм пак наказана :-x и всичко е заради тъпата ми майка :booooomb: :booooomb: :booooomb: .. неиздържам вече .. искам да се махна от нас :booooomb:

dimitar_ak
01-07-2009, 13:50
Поговори с него за вариант и ти да изкарваш някакви пари. Лесно е да говориш когато друг плаща. Сигурно сметката е голяма и го затрудняваш с нея.

Boyd
01-07-2009, 14:14
Мраза гооо .. заради една шибана сметка на телефона той ми взе картата и ми каза да не излизам никъде .. и са съм пак наказана :-x и всичко е заради тъпата ми майка :booooomb: :booooomb: :booooomb: .. неиздържам вече .. искам да се махна от нас :booooomb:

Махни се от вас де! Не стига, че ти плащат сметките по 100 лева, ами и претенции има! Ебахти лиглата! Майка ти за к'во ти е виновна? Че ТИ правиш сумати сметка за телефон?

Не издържала, ми махай се от вас, та да те видим к'во ще правиш после!

likeyou
01-07-2009, 14:15
те все пак
са ти родители.
знам колко е ужасно
когато те ограничават.
но все пак.
не търси проблема
само у тях.
: ) ( :

Зайо*Байо
01-07-2009, 14:21
Мраза гооо .. заради една шибана сметка на телефона той ми взе картата и ми каза да не излизам никъде .. и са съм пак наказана :-x и всичко е заради тъпата ми майка :booooomb: :booooomb: :booooomb: .. неиздържам вече .. искам да се махна от нас :booooomb:

Махни се от вас де! Не стига, че ти плащат сметките по 100 лева, ами и претенции има! Ебахти лиглата! Майка ти за к'во ти е виновна? Че ТИ правиш сумати сметка за телефон?

Не издържала, ми махай се от вас, та да те видим к'во ще правиш после!
Слушай к'во .. първото което е че сметка не ми е 100 лева а ми е 55 .. тва че те имат да си плащат по-големи суми за телефоните си и на мене да си го изкрват и да ми зимат телефона за едни 5 лева няма да стане .. а и другото което е , че майка ми говори и от моя телефон и ми навъртя поне 20 лева сметка .. сещаш ли се са кво ти говора ??

niki7y
01-07-2009, 14:27
Мраза гооо .. заради една шибана сметка на телефона той ми взе картата и ми каза да не излизам никъде .. и са съм пак наказана :-x и всичко е заради тъпата ми майка :booooomb: :booooomb: :booooomb: .. неиздържам вече .. искам да се махна от нас :booooomb:

Махни се от вас де! Не стига, че ти плащат сметките по 100 лева, ами и претенции има! Ебахти лиглата! Майка ти за к'во ти е виновна? Че ТИ правиш сумати сметка за телефон?

Не издържала, ми махай се от вас, та да те видим к'во ще правиш после!
Слушай к'во .. първото което е че сметка не ми е 100 лева а ми е 55 .. тва че те имат да си плащат по-големи суми за телефоните си и на мене да си го изкрват и да ми зимат телефона за едни 5 лева няма да стане .. а и другото което е , че майка ми говори и от моя телефон и ми навъртя поне 20 лева сметка .. сещаш ли се са кво ти говора ??

6antawa ti e rabotata i na tebe :D

VerryBerry
01-07-2009, 14:59
Ми потрай малко без гсм,верно че е все едно да си с вързани ръце,но те ще ти го върнат!И следващия път гледай да не правиш такава сметка :) А ако не си на тарифа с безплатни-включи се към някой такъв договор с 500 мин. примерно и ще можеш да си говориш поне с 5има души безплатно

Lysit0
01-07-2009, 19:10
Тогава защо не кажеш на баща си,че майка ти ти прибавя към сметката 20лв...а си траеш?...
Ама и ти незнаеш как да действаш,a после се оплакваш.....
Ще потърпиш малко.....айде изнеси от вас щом можеш....ама после ще се съжаляваш....слушай какво ти говорят по- големите :!:

Glorious
01-07-2009, 20:47
Мило моме не говори така за родителите си. Има къде по-лоши родители а и когато ги загубиш ще разбереш какво са били за теб и, че са правили всичко заради теб.

Ou7taControL
01-07-2009, 20:52
те все пак
са ти родители.
знам колко е ужасно
когато те ограничават.
но все пак.
не търси проблема
само у тях.
: ) ( : напълно съгласна съм... да не си правила голяма сметка.. все пак ти едва ли работиш, те те издържат, те ти купуват дрешки и глезотийки, ако ги нямаше тях какво щеше да правиш.. Бъди благодарна за това което имаш, защото има хора които това което имаш ти никога няма да имат.. :)

Mbp3eJlaH
01-07-2009, 21:01
emi mahai se ot vas
hodi si tarsi rabota i si pla6tai sama smetkite
btw na kolko si godini ?

kuklichka_bg
01-07-2009, 21:08
emi mahai se ot vas
hodi si tarsi rabota i si pla6tai sama smetkite
btw na kolko si godini ?

сиг 13-14 8-)

justt
01-08-2009, 06:58
Лелее.. каква беда... и като се "махнеш" от вас кво ще праиш ?! .. :?

Il_cavaliere_del_male
01-08-2009, 10:57
ей че тъп въпрос - ще върти сметки за телефона без да има кой да й го вземе... това ще прави

jambo_bs
01-08-2009, 11:17
Голям праз.Ако всеки тръгне да си излива проблемите в къщи то ще стане ....... 8)

darla
01-08-2009, 12:11
da,be,ama na va6ite tiq telefoni ne im trqbvat samo za 6ikalki-a ti osven po6ibalki drugo kvo govori6 po nego???Moje bi nqkakva rabota vur6i6 s nego!

LadyInBlack
01-08-2009, 12:19
Какво се оплакваш?!Вашите имали по-големи сметки.Ами нали те си ги плащат, а не ти?

Il_cavaliere_del_male
01-08-2009, 12:45
Голям праз.Ако всеки тръгне да си излива проблемите в къщи то ще стане ....... 8)
:d ма ти не разбираш ли, че поради това, че човекът се опитва да я научи на дисциплина, е тъпак. кво може тя да направи, то като не се е учило когато е трябвало, сега ли?

Minerva
01-08-2009, 13:39
Ами според мен претенции трябва да имаш при положиние, че сама си го плащаш...обаче за сега зависиш от вашите и трябва да се съобразяваш с тях. + това ако се махнеш от вас няма да ти е по-добре.А към сметката ти има и разпечатка-покажи там на баща ти с кой е говорено и колко, за да види, че е майка ти.

Lysit0
01-08-2009, 16:19
^^ абе,ако не прочетохте не тя ,а майка и и е навъртяла 20 лв.
Ама не е в това въпроса.....не може за някакво си наказание да се изнасяш от вас...а като се махнеш надали ще можеш да си купиш eдин хляб сама,пък камоли да плащаш квартира и сметки...до като живееш под покрива на баща си ще траеш наказания.Като почнеш да работиш и станеш НЕзависима,тогава ги упреквай :!:

UFOs
01-08-2009, 18:18
:lol: Колко такива мисли са ми минавали през главата.Правил съм сметки по 300-400 лева.Като си виновна ще търпиш наказанието.Скоро ще свърши.. ;)

Chery
01-10-2009, 13:55
Мраза гооо .. заради една шибана сметка на телефона той ми взе картата и ми каза да не излизам никъде .. и са съм пак наказана :-x и всичко е заради тъпата ми майка :booooomb: :booooomb: :booooomb: .. неиздържам вече .. искам да се махна от нас :booooomb:

Тези уж твои "тъпи"родители са те отгледали...Нищо няма да ти стане няколко дни да си накана ..няма да свърши светя ,я :? Няма да умреш...замисли се родителите ти колко жертви са правили за теб ,а после ги обиждай.... :?

nadety250
04-13-2009, 16:32
другия път не давай телефона си :D

LittlePrincess
04-13-2009, 16:53
Лигла.

GangstaLovin
04-13-2009, 18:25
ima 2 variqnta ili is4akai da my mine 1 -2 dena i da ti dade kartata ili govori na same s ba6ta ti bez maika ti da e u vas i mu raskaji vsi4ko

idioticallystupid_
04-14-2009, 18:57
Мраза гооо .. заради една шибана сметка на телефона той ми взе картата и ми каза да не излизам никъде .. и са съм пак наказана :-x и всичко е заради тъпата ми майка :booooomb: :booooomb: :booooomb: .. неиздържам вече .. искам да се махна от нас :booooomb:

Тези уж твои "тъпи"родители са те отгледали...Нищо няма да ти стане няколко дни да си накана ..няма да свърши светя ,я :? Няма да умреш...замисли се родителите ти колко жертви са правили за теб ,а после ги обиждай.... :?

+1.
Аз даже нямам телефон...

bloodyF
04-14-2009, 19:39
и ще умреш ли без телефон и без да излизаш? :? Глезени работи..

Rofl4e
04-14-2009, 19:57
Ва умри от яд :-D нямаш ли други карти бе човек..

m3ch3ncee
04-14-2009, 20:40
И аз искам да се махна от у нас амаа.. :(