PDA

View Full Version : Wii fit



Loshotia
01-07-2009, 13:47
Здрасти! Някой има ли я конзолата и какви са впечатленията? Какво съдържа комплекта и какво още трябва да се купува? И също така какви упражнения съдържа? А да...и от къде сте си я взели, че не я намирам.

Diva4e
01-07-2009, 13:54
Здравей!Не съм ползвала продукта,но се разрових в гоогле и намерих много информация за него и коментари от хора които са го ползвали ! http://www.bloodys.com/?p=1150

Loshotia
01-07-2009, 14:03
Благодаря ти. Аз преди да направя темата потърсих в гугъл, и наистина прочетох доста неща, но не ми стана ясно трябва ли да имам Nintendo Wii, за да ползвам WiiFit... имам предвид wiifit като диск с игра ли е или отделна конзола, защото разликата в цените на двете е огромна

Canis_Dirus
01-07-2009, 14:35
Благодаря ти. Аз преди да направя темата потърсих в гугъл, и наистина прочетох доста неща, но не ми стана ясно трябва ли да имам Nintendo Wii, за да ползвам WiiFit... имам предвид wiifit като диск с игра ли е или отделна конзола, защото разликата в цените на двете е огромна

Много ясно, че трябва да имаш nintendo wii, за да има на какво да го играеш това wii fit. А то е за забавление, не е за отслабване.

Loshotia
01-07-2009, 15:04
Благодаря ти. Аз преди да направя темата потърсих в гугъл, и наистина прочетох доста неща, но не ми стана ясно трябва ли да имам Nintendo Wii, за да ползвам WiiFit... имам предвид wiifit като диск с игра ли е или отделна конзола, защото разликата в цените на двете е огромна

Много ясно, че трябва да имаш nintendo wii, за да има на какво да го играеш това wii fit. А то е за забавление, не е за отслабване.

Благодаря ти за отговора. А иначе на мен не ми трябва за отслабване

IrrieSkyline
01-07-2009, 15:58
В Технополис/Техномаркет в Мола има.