PDA

View Full Version : Изгубих най-добрия си приятел



t0nit0yy
01-07-2009, 15:46
Преди 2 години се запознах с едно момче. Постепенно започнахе да си споделяме и да излизаме всяка събота-беше ни обичай. И неусетно той стана най-добрият ми приятел. Споделяхме си всичко, той беше до мен в най трудните ми моменти.. докато бяхме като брат и сестра и двамата сме си имали гаджета и не е имало проблеми. Но преди 3 месеца той тръгна с едно момиче, което не одобряваше приятелството ни, но на мен не ми пукаше. След месец и аз си намерих приятел [п.с. много го обичам, днес направихме 2 месеца :oops: ] . С "брат ми" започнахме да си говорим по-малко. След това той спря да ми звани както обикновено всеки ден, а само петък за да се разберем за събота..после спря изобщо да ми звъни.4 съботи не се виждахме, защото аз бях на Кюстендил, после той на екскурзия..после само аз му звънях за съботите.. но минялия петък реших да не му звъня в събота. И както очаквах той не ме потърси. :booooomb: видях го в понеделник вечерта с въпроса защо не ми е звъннал а той ми каза,че цял ден бил спал.. :x питах го защо постъпва така а той ми каза "не се сърди де нали знаеш колко те обичам" .. а дали ако ме обичаше щеше да става така?! В мен ли е проблема? Мисля си, че приятелката му не му дава да излизаме..не знам, знам само че го изгубих :-# той ми беше най-близкият човеек!! :-# :-# :-# какво да правя?!?!

Mi6inka
01-07-2009, 16:16
и аз съм в подобна ситуация ,миличка... честно казано ако причината за това негово държание е въпросното момиче с което има връзка... прави грешка...момичета много, ИСТИНСКИ приятели - много МАЛКО!Един ден ще се осъзнае (надявам се,както и за моята случка),мн по ценно е да съхраниш истинското приятелство... А иначе.. Ако те човърка от вътре можеш да поговориш с него,да му кажеш нещата ,които мислиш,така или иначе нищо не губиш като си искрена... Успех :S

alwaysnforever
01-07-2009, 16:19
това,че не те е потърсил не означава,че вече си го изгубила :) ..може само да сте се отдаличили 1 от др. и да си говорите по-рядко,тъй като всеки от вас си е намерил половинка и прекарва повече време с нея.. ако той наистина те обича,държи на теб и сте най-добри приятели не мисля, че ще остави приятелката си да му казва с кой и кога да излиза..и едва ли не да му влияе (макар че има и такъв вариант 8-) )
наблюдавай го как се държи към теб,дали е както преди и т.н,ако има промяна просто поговорете двамата и вижте къде е проблема .. :) :)
хайде успех и спокойно..мисля,че всичко ще се оправи :) :-)

Nitroglycerin
01-07-2009, 16:39
Купи си автомат безотказен е! Сега ако не успееш да си намериш автомат кажи му на пичагата да избере тебе която едвали ще го заебе в някой тежък момент или онази за която не е сигурно колко време ще ходят.И очевидно "брат ти" има мнго слаб характер след като се оставя момиче да го контролира (нищо против момичетата ама като вземат нещата в свой контрол не стават хубави работи)