PDA

View Full Version : Банн без да съм очаквала...



ShaLqLqLqXa
01-07-2009, 16:56
Влизам си днеска аз да попиша малко и какво виждам ?!?!?! :shock: "Вие сте изгонен от този форум"


Защо ?!?!?!?!?! То това като гръм от ясно небе ..... шокирана съм. :D

Искам обяснение, моля. Основателна причина? :)

ShaLqLqLqXa
01-07-2009, 17:15
scoobydors
CanyH
x3eme
nejnaDROGA

Спам в раздел секс..

Признавам, че съм спамила.. ама ме е яд, че хора, който само се заяждат, спамят и т.н. никой не ги закача... :( а пък ние ... хах ....

ShaLqLqLqXa
01-07-2009, 18:24
Знам... ама така изглежда по плашещо! 8-)

П.П. Тебе по едно време те бяха баннали, нали? :) И след колко време те пуснаха? :D

ShaLqLqLqXa
01-07-2009, 18:42
scoobydors



Защо scoobydors?

Няма какво да крия, спамила съм. Но определено има хора, които спамят в пъти повече от мен... не е честно! :)

Пък и още повече нямам никакво предупреждение, а по правилника би трябвало да ме предупредят преди да ме баннат, а то какво стана ? :?

Чакам отговор от machoka !!!!

3oPuTy
01-07-2009, 19:08
scoobydors



Защо scoobydors?

Няма какво да крия, спамила съм. Но определено има хора, които спамят в пъти повече от мен... не е честно! :)

Пък и още повече нямам никакво предупреждение, а по правилника би трябвало да ме предупредят преди да ме баннат, а то какво стана ? :?

Чакам отговор от machoka !!!!


Това за правилника го видя от моя роман до Machok-а,нали?! :D
А иначе май ще си останем без отговор ... Ама нали ти казвам те модовете и админите сами не си спазват правилата,а очакват ние да ги спазваме ... :? Освен това с това делене и дискриминиране на някои съфорумници едва ли ще получиш отговор :?

XceSS
01-08-2009, 00:20
Първия форум по потрбители в България и първия по най-некадърни админи !


П.П. Не научихте ли, че machoka е платен админ, в смисъл банва без предупреждение и причина


machok, предполагам че ще ме баннеш като видиш тоя пост и ще го изтриеш...
мормално за теб...
некадърник с голямо самочуствие...

krem4et0
01-08-2009, 05:24
Писах в друга тема:

3oPuTyq ти и екстрийм бяхте набелязани в раздела секс от МЕН(и не само). Всяка тема с ваше участие се разтягаше като локум. То не бяха чатове по темите, то не беше спам. Лично аз съм трила стотици ваши мнения. С господинът съм говорила и на ЛС. Беше по повод обидни теми, пуснати по негов адрес. Тогава му казах, че и той не е цвете и прекалява. В ТЕМИТЕ съм отправяла предупреждение.
Да, маже и да не съм те предупредила на ЛС, но ти ми кажи колко теми с ваши лиготии съм модерирала и съм се разписала с предупреждението да престанете с чата, да се кротнете, да преминете на скайп и ЛС!? да не говорим, че пиша и да се считате за предупредени.

Иначе конкретната причина за вашият бан е участие в една тема, отнасяща се до това дали е възможна връзка, ако момиче е правило секс с някое момче на първа среща. Няма да цитирам цветущите изразни средства, които сте използвали към авторката. Това си е нарушение на т.2, а при него
3.Нарушения от ТРЕТА СТЕПЕН - санкционират се с изтриване на профила и евентуално банване от форума . Вече и пред ръководството съм обосновала мнението си. Ще чакам развитие.

hottie
01-08-2009, 07:39
Първия форум по потрбители в България и първия по най-некадърни админи !


П.П. Не научихте ли, че machoka е платен админ, в смисъл банва без предупреждение и причина


machok, предполагам че ще ме баннеш като видиш тоя пост и ще го изтриеш...
мормално за теб...
некадърник с голямо самочуствие...
Айде да престанем с обидите,а?? И какво сте се захванали с мачока. Въобще и не го намесвайте в тази тема, защото няма смисъл. Аз ви казвам.

machoka
01-08-2009, 09:25
XceSS, изцепи се само още веднъж така, дай ми повод и отново ще фигурираш в бан списъка.

Авторката -
кога ще разберете, че няма такъв филм 'другите спамят, ами ние го отнасяме'.. ВСЕКИ който спами го отнася, а за раздела кофа няма да говорим - той за това е направен. Предупредени сте в темите, не е задължително на ЛС.. на ден има десетки спамери, ако всеки предупреждавахме на ЛС, щяхме само това да правим по цял ден. На ЛС предупреждаваме хора, за които смятаме че има шанс да ни чуят и да се поправят. Смятайте тогава.
Не съм изискал аз вашия бан, тъй като не съм редовен в раздел СЕКС, но заставам зад мнението на колегите. Няколко модератори изискаха вашия бан, защото им е дошло до гуша да ви трият лиготиите, а няколко човека наведнъж не бъркат.
Напоследък вашата малка групичка - затворено общество се самозабравихте в раздел СЕКС и го превърнахте в цирк - за това сега ще си носите последствията, какато и ВСЕКИ който спами.

Единствено банът на Екстрийм го махнах, защото се застъпиха за него.
Някой хубав ден и вашите ще паднат.

Повече преговори няма да има по тази тема, ако се лигавите и разводнявате и с тези никове, и те ще заминат.

Приятен ден,.