PDA

View Full Version : А сега на къде ?



beachy_bunny
01-07-2009, 17:09
Здрейте! Незнам какво точно искам да постигна с тази тема ... искaм някакъв съвет от вас ... Всичко започна на 12.12.2008... момчето което харесвах от 3 месеца ми призна чувствата си към мен ... Той е от моя клас ... това е проблема ... на 28.12 трябваше той , аз и най-добрата ми приятелка да заминем на лагер във Банско за 5 дни ... всичко си беше ОК ... 5-те вечери той си спа при мен .. целувки .. работи глупости ... на на 4-ти вечерта си пристигнахме ... в града ни ... вечерта на скайп ни беше много кофти и на двамата ... 5 дни неразделни , а изведнъж далеч 1 от друг ... Не тръгнахме ... ако това има някакво значение ... на 5-ти отидох на училище ... никакво внимание от негова страна ... 2 пъти се опитах да го заговоря , а той някакви тъпи отговори ... Разсърдих му се , скарахме се ... бях на ръба ... Тия 2 дни съм просто съсипана ... как можа да го направи това ... 2-3 седмици преди да заминем ... "харесвам те много " ала бала .... , а сега нямам думи ... твърдеше , че от класа с мен се разбира най-добре , но познай ... вече нищо не е същото ... Снощи бях като труп .. бледа .. треперя .. рева ... , а смисъл дали има.... как можа да ме предаде така ... да си играе с мен ...
На лагера имаше едно момче ... приятелка ми си го хареса ... Намери ми скайп той ... това онова ... чат .. очевидно прояви по-голям интерес към мен отколкото към нея ... Сnощи той ме успокои толкова много ... даде ми такава подкрепа ... никой до сега не го беше правил ... До като нея я нямаше ... тя вечно не ме разбира ... вечно не ме слуша винаги , трябва да съм при нея когато е нестъбилна ... когато направи нещо .. , а нея я нямаше когато аз имах нужда от едно " спри се .. недей да плачеш , не те заслужава" ... , той , той беше до мен ... ако него го нямаше сега щях да съм във болница ... бях взела няколко успокоителни .. бях напушена ... и щях да се наливам ... Днес като отидохме на училище аз отидох при това момче със нея .. и като го видях го прегърнах ... , а тя ми се цупеше през целия ден .. една прегръдна ... 10 пъти ме пита "харесваш ли го " а аз 10 пъти и отговорих " НЕ ! никога не бих направила това да харесвам 2 момчета и едното от което най-добрата ми приятелка да го харесва " няма ми доверие ... Снощи не знам какво ми стана ... никога до сега не съм била така слаба .. винаги съм вдигала глава и съм продължавала напред ... , а снощи ... Той ме съсипа ... как можааа ... да го направи .. чувствам се като някоя курва ... някаква играчкааа ...
Някакъв съвет ... какво да правя с нея ... и с него как да го забравя ... очевидно той няма никакви чувства към мен въпреки , че колкото човека са го питали ... той все е казвал " не си мислете така .. имам чувства и то прекалено силни за толкова малко време " , а и не мен го казвал ... снощи и днес ми писа .. , но не е същия ... Моля ви за някаква подкрепа каквато и да е тя ... смазана съм ... пропадам и още и още ... Лятото пак бях така ... ,но намерих приятел истински които да ме измъкне от дупката , но сега него го няма и не знам какво ще правя ... :-# благодаря предварително ...

mysterious93
01-07-2009, 17:19
ujas...po4ti ni6to ne razbrax..izglejda mom4eto te e zaribqvalo samo za da se 4ukne s teb prez tiq 5 dena i kato e vidql 4e nqma da stane se e otkazal..i ne moga da razbera haresva6 li mom4eto koeot priqtelkata ti e haresala ili ne???6toto "toi hares apove4e men ot kolkoto neq" sqka6s e uspokoqva6 4e nqma ni6to lo6o da go haresva6...ii az super bix se razsurdil ana moq priqtelka ako otide da se pregru6ta s mom4e koeto haresvam..napravo 6te pobesneq..ne samo 6te se cupq..ta posledno za kvo iska6 pomo6t???kak da q nakara6 da razbere 4e ne haresva6 toq koito tq e haresala??i kak da se opravi6 smom4eto koeto ti haresva6? :-o :-o :-o

bebchence
01-07-2009, 17:21
Съвета ми е да го попиташ дали изпитва нещо към теб,дали иска нещо повече от това да сте приятели ако ли не просто не се занимавай.То така е лесно когато поиска да те прегръща,пък иначе да не се интересува,тва си е исползване направо.Ако не желае нищо сериозно просто не се хаби заради него и прищефките му.Успех :-)

beachy_bunny
01-07-2009, 17:33
ujas...po4ti ni6to ne razbrax..izglejda mom4eto te e zaribqvalo samo za da se 4ukne s teb prez tiq 5 dena i kato e vidql 4e nqma da stane se e otkazal..i ne moga da razbera haresva6 li mom4eto koeot priqtelkata ti e haresala ili ne???6toto "toi hares apove4e men ot kolkoto neq" sqka6s e uspokoqva6 4e nqma ni6to lo6o da go haresva6...ii az super bix se razsurdil ana moq priqtelka ako otide da se pregru6ta s mom4e koeto haresvam..napravo 6te pobesneq..ne samo 6te se cupq..ta posledno za kvo iska6 pomo6t???kak da q nakara6 da razbere 4e ne haresva6 toq koito tq e haresala??i kak da se opravi6 smom4eto koeto ti haresva6? :-o :-o :-o
не харесвам момчето което тя харесва ... никога няма да го направя товааа ... а и не съм казала ,че харесва повече мен от колкото нея ... казах , че е проявил по голям интерес към мен във смисъл чат ... разговори ... ,а и не мисля , че тя има право да ми се сърди при положение , че нито знае какво е станало вечерта ... , защото пак намери нещо което да е по-важно от мен ... Нима ти не си прегръщала момче от блегодарност ... или просто от приятелски чувства ... какво от това дали тя го харесва или не ..
Относно помоща : искам някой да ми каже какво да направя , за да го забравя (момчето което харесвам ), защото не искам да доразвалим малкото останало приятелстово между нас ...
и някакъв съвет как да и докажа , че не харесвам нейното момче (което всъщност не е нейно) той ми каза , че не я харесва ... , но това е друг въпрос ...

Lyubeto
01-07-2009, 17:52
Според мен има две възможности. Едната е ,че може наистина да те е харесал много за толкова кратко време и да се е уплашил от това. А другата е просто да те е използвал за единия секс и до там . Помоли го да излезете само двамата , но не и по скайп да обсъждате всичко и да си поговорите наистина сериозно .Попитай го какво мисли и какво чувства , попитай го за всичко , което те интересува . Изслушай го , следи реакциите му.А относно твоята приятелка и това как да й докажеш ,че не харесваш другото момче. Ами просто поговори и сериозно с нея . Кажи й отново това , което мислиш. Кажи й ,че вие с момчето сте само приятели ,че не изпитваш никакви по - сериозни чувства към него ,че имаш чувства към друг и тя много добре знае за това . Кажи й ,че страдаш , когато ти имаш нужда от нея , а нея всеки път я няма ... Просто кажи това , което мислиш и ще има ефект . А ако не се получи това , което си искала ще знаеш ,че поне си опитала и ,че си била честна пред себе си и другите . :)

ivakavlad
01-07-2009, 17:58
явно ония е пълен кретен извинявай ама е така и честно казано не те заслужава а приятелката ти просто не е приятелка щом се държи така никой не заслужава да правиш простотии които си правила стегни се и се вземи в ръце не знам просто какво повече мога да ти кажа ако онова момче те харесва нека ти бъде приятел той и дефакто приятелката ти няма нищо общо с него и никакви права над него за да се съобразяваш с нейните чувства тя съобрази ли се с твоите беше ли до теб не значи не и дължиш нищо дължиш само и единствено на себе си бъди малко егоистка в този случай помисли за себе си и да не ти пука какво ще каже тя или някой друг

Lysit0
01-07-2009, 18:06
Питай го дали наистина те обича...защо е постъпил така с теб.

3oPuTy
01-07-2009, 18:09
Ако не беше написала,че си била напушена и че си искала цяла вечер да се наливаш щях да си помисля,че си 13 годишно лапе ... (не,че не може да си на 13 де и пак да се напушваш и напиваш)
И все пак на колко години си,че ми стана любопитно?! :-o

beachy_bunny
01-07-2009, 18:10
Ако не беше написала,че си била напушена и че си искала цяла вечер да се наливаш щях да си помисля,че си 13 годишно лапе ... (не,че не може да си на 13 де и пак да се напушваш и напиваш)
И все пак на колко години си,че ми стана любопитно?! :-o
16

mysterious93
01-07-2009, 21:00
ae surdi6 se na neq 4e ne bila do teb a vsu6nost sama ti se kefi6 4e toi ne bil nein 6toto ne q haresval :D egati qkoto..a za oniq deto go haresva6..nqma da go zabravi6 ei taka naburzo no..ddz oburni vnimanie i na drugite mom4eta okolo teb iii postepeno 6te spre6 da misli6 za nego..