PDA

View Full Version : ЕСЕ на тема "А тез витрини са обсипани ... "



Black_Element
01-07-2009, 18:57
:-o

ToniStoraro
01-07-2009, 19:33
Това явно е цитат. От кое произведение?

ToniStoraro
01-07-2009, 19:36
За "А тез витрини са обсипани с безброй жадувани неща....." Хр. Смирненски ли става въпрос?

Black_Element
01-08-2009, 14:06
опа,съжалявам,забравих да допълня ... Значи А тез витрини обсипани са .... и имам избор върху : Зимни вечери,Братчетата на Гаврош или по самата тема философстване,без включване на произведения. Тъй като аз не мога просто да пиша таквиа обемисти неща есета и съчиненя,ако някой има материали,моля ви да помогне :)

ToniStoraro
01-08-2009, 16:07
сори за тези не мога да ти помогна. Провери в помагало.
ЕДИН СЪВЕТ как да си сваляте от помагало безплатно почти без усилия
Ако направите тест над 85 процента верен получаваш 1 седмица безплатно. А тестове има и за 5 клас :D Освен това винаги можеш да ползваш гугъл или уикипедиа :D
Успех!

Black_Element
01-08-2009, 17:55
Попринцип не е за утре .... за другата седмица е :)

miro357
01-10-2009, 14:57
а някой все пак мисли ли да побликува разработка? 8-[

мерси предварително! :-o

molika
01-10-2009, 15:15
опа,съжалявам,забравих да допълня ... Значи А тез витрини обсипани са .... и имам избор върху : Зимни вечери,Братчетата на Гаврош или по самата тема философстване,без включване на произведения. Тъй като аз не мога просто да пиша таквиа обемисти неща есета и съчиненя,ако някой има материали,моля ви да помогне :) Мислиш ли че Ромилова е учителка от вчера и че не влиза в тийнпроблем? :-o

Black_Element
01-13-2009, 15:31
опа,съжалявам,забравих да допълня ... Значи А тез витрини обсипани са .... и имам избор върху : Зимни вечери,Братчетата на Гаврош или по самата тема философстване,без включване на произведения. Тъй като аз не мога просто да пиша таквиа обемисти неща есета и съчиненя,ако някой има материали,моля ви да помогне :) Мислиш ли че Ромилова е учителка от вчера и че не влиза в тийнпроблем? :-o

Мислиш ли,че ме интересува дали влиза или не ? :)

molika
01-17-2009, 13:05
Попринцип не е за утре .... за другата седмица е :) Просто съвет :)