PDA

View Full Version : Не мога да ги трая вече !!



psihqsala
01-07-2009, 18:02
Какво да направя като всички от класа ми са чалгари...всяко междучасие се надува няква чалга и 2-3 лигли се кълчат на нея...момчетата им се радват, а аз чалга НЕ ПОНАСЯМ. Всичко живо слуша чалга...не мога вече така ... :( И по цял ден ми се нагала да им слушам повърхностните и тъпи разговори и да им слушам гнусната чалга ! Не мога повече така .... :x

Dundy
01-07-2009, 18:08
ами съжалявам,но според мен и ти ще почнеш да слушаш чалга или ще станеш аутсайдер.Просто се примири,щото нищо не може да направиш.Те са повече,така че просто трябва да свикваш

sladka__droga
01-07-2009, 18:09
Еми просто междучасията не си стой в стаята ;).Макар,че в тоя студ няма как да излизаш навънка можеш да си обикаляш по коридорите с приятелите ти ... де да знам ... щом всички слушат чалга няма как само заради тебе да я спрат.
Или се примири или както казах -- не си стой в стаята.
Дано съм помогнала. : ))

AFT
01-07-2009, 18:19
Аз имам доста голям опит в подобни ситуации, защото сестра ми е чалгарка и много често ми се налага да слушам Планета и още някви чалга ТВ. Единственият ми съвет е да ги игнорираш. Няма да ти окапят ушите, ако чуеш чалга. Пусни си мп3 или нещо такова и ще си слушаш каквото искаш. Може също и просто да не стоиш в стаята, когато се пуска чалга.

SuNsEt
01-07-2009, 18:55
В моя клас от 29 човека 5 не слушат чалга,през междучасията се чува или някаква чалга или поп музика.Аз съм единствената от класа,която слуша метъл,обича се така и т.н. останалите 4 човека,които не слушат,обичат поп или нещо друго...
Цаката е да се приобщиш към компанията.Смей се с тях...намирай общи интереси и теми за разговор.Когато пуснат чалга излез от стаята или и ти си носи мп3 и си слушай със слушалки,за да не чуваш останалите.
Само ти не слушаш чалга,а всички останали да-за това ти трябва да се съобразяваш с тях.Просто мнозинството печели.

LeVski_fen
01-07-2009, 19:42
Избии ги кат Мишки... :smt066 :smt027

EJI4eTy
01-07-2009, 20:18
купи си мп3 или просто слушалки за телефонЯ .... не може и всички да се примиряват с теб хаха (не че слушам чалга на твое място бих ги овикала едно хубавко ) :o

kuklichka_bg
01-07-2009, 21:10
Какво да направя като всички от класа ми са чалгари...всяко междучасие се надува няква чалга и 2-3 лигли се кълчат на нея...момчетата им се радват, а аз чалга НЕ ПОНАСЯМ. Всичко живо слуша чалга...не мога вече така ... :( И по цял ден ми се нагала да им слушам повърхностните и тъпи разговори и да им слушам гнусната чалга ! Не мога повече така .... :x

резни вените 8-)

justt
01-08-2009, 06:45
woow... какъв проблеем :-D !! Споко бе, ти пък са.. заради едната музика ли ще се "изолираш" ...ппф :shock:

sometime
01-08-2009, 06:58
напрей кат мене
единствения дето слуша метъл...
земи едни слушалки големи изръсих се аз 54 лева...прекрасен звук
и надувай
кат ти каже някой да спреш недей..
просто му казвай на слушалки съм...

F4e_stz
01-08-2009, 13:40
Ne se nervi ... ni6to dobro nqma da postigne6 ;]

fashion4etyy
01-08-2009, 14:33
Какво да направя като всички от класа ми са чалгари...всяко междучасие се надува няква чалга и 2-3 лигли се кълчат на нея...момчетата им се радват, а аз чалга НЕ ПОНАСЯМ. Всичко живо слуша чалга...не мога вече така ... :( И по цял ден ми се нагала да им слушам повърхностните и тъпи разговори и да им слушам гнусната чалга ! Не мога повече така .... :x

абе вземи се гръмниии :x кво искаш цял клас да се съобразява с теб щото мразиш чалга. чалгата си е мн яка музика най модерната и най слушаната 8)
чалга рулзз

colymoly
01-08-2009, 14:42
Нямаш идея колко прекрасно те разбирам но само, че аз съм приятелка с тези чалгари от моя клас и те се държат много добре с мен :wink:

LittlePrincess
01-08-2009, 14:53
Примири се, игнорирай музиката, носи си слушалки, стой в коридора..Абе има сумати неща, с които да си помогнеш. (:

Burzumul
01-08-2009, 15:22
абе вземи се гръмниии :x кво искаш цял клас да се съобразява с теб щото мразиш чалга. чалгата си е мн яка музика най модерната и най слушаната 8)
чалга рулзз[/quote]

Жалък си в опитите си да подражаваш на оная изтривалка сладкуу2008/2009. На нея й обръщат внимание, след твоя коментар има още 2, които те игнорират боклучо :lol:

slim__shadygirl
01-08-2009, 15:33
Слушалките в ушите и да не ти дреме 8)

SweetDeath
01-08-2009, 15:46
И аз не я понасям тая чалга! :x Ако не искаш да я слушаш просто слагаш слушалки и изолираш пачаврите дето се кълчат на всяка песен на Преслава,Емилия и незнам още коя си.

fashion4etyy
01-08-2009, 15:53
абе вземи се гръмниии :x кво искаш цял клас да се съобразява с теб щото мразиш чалга. чалгата си е мн яка музика най модерната и най слушаната 8)
чалга рулзз


Жалък си в опитите си да подражаваш на оная изтривалка сладкуу2008/2009. На нея й обръщат внимание, след твоя коментар има още 2, които те игнорират боклучо :lol:

Боклучо ще викаш на баща ти бе смешен имам право да харесвам квато музика си искам 8)

colymoly
01-08-2009, 16:01
МНОГО ОБИЧАМ ТАКИВА ТЕМИ ЕТО ОТНОВО НА ПО-ГОРНИТЕ РЕДОВЕ СЕ КАРАТ ЗА ЧАЛГАТА :-D НЯМА ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ НИКОГА ДА ЗНАЕТЕ!

_mimi7y_
01-08-2009, 17:27
ако чак толково много се ядосваш просто се премести в друг клас ..но преди това разбери дали и те не слушат чалга щото ще ти се наложи да се местиш пак 8-)
или както казаха много други просто си купи слушалки... не можеш да искаш целия клас да се съобразява с теб ти си една а те 20

не ми е ясно как се напълват стадионите на всяко турне на планета като всеки срещнат твърди че мрази чалгата.. аз слушам всякаква музика но честно казано не виждам смисъл в този жанр наречен метъл... някфи китари и текстове които не се разбират понеже тези хора не пеят а крещят ..сиг сега сички метъли ще ми се нахвърлят но сори това е моето мнение и то няма да се промени

PaChanGa_GiRl
01-08-2009, 18:09
ако чак толково много се ядосваш просто се премести в друг клас ..но преди това разбери дали и те не слушат чалга щото ще ти се наложи да се местиш пак 8-)
или както казаха много други просто си купи слушалки... не можеш да искаш целия клас да се съобразява с теб ти си една а те 20

не ми е ясно как се напълват стадионите на всяко турне на планета като всеки срещнат твърди че мрази чалгата.. аз слушам всякаква музика но честно казано не виждам смисъл в този жанр наречен метъл... някфи китари и текстове които не се разбират понеже тези хора не пеят а крещят ..сиг сега сички метъли ще ми се нахвърлят но сори това е моето мнение и то няма да се промени


И аз така смятам като теб.. Всеки казва, че не слуша чалга, после на дискотеката всички чайе шукарие :D Аз се кефя кат ида на купон или дискотека да си слушам чалга - с т'ва се праи купона. :Р Иначе вкъщи си слушам друга музика. :)

Не мисля, че е чак толкова голям проблемът с музиката. Слагаш си слушалките и т'ва е.. :-({|=

FlashMX
01-08-2009, 18:33
Зимаш ме мене на даскало и ще видиш к'о стаа. Който слуша чалга ... БОЙ!

Burzumul
01-09-2009, 05:00
абе вземи се гръмниии :x кво искаш цял клас да се съобразява с теб щото мразиш чалга. чалгата си е мн яка музика най модерната и най слушаната 8)
чалга рулзз


Жалък си в опитите си да подражаваш на оная изтривалка сладкуу2008/2009. На нея й обръщат внимание, след твоя коментар има още 2, които те игнорират боклучо :lol:

Боклучо ще викаш на баща ти бе смешен имам право да харесвам квато музика си искам 8)

ДАВАЙ ХАСАНЕ, ПАК ТА ИГНОРИРАХА :lol: 8) :grin:

ruger
01-09-2009, 10:28
Какво да направя като всички от класа ми са чалгари...всяко междучасие се надува няква чалга и 2-3 лигли се кълчат на нея...момчетата им се радват, а аз чалга НЕ ПОНАСЯМ. Всичко живо слуша чалга...не мога вече така ... :( И по цял ден ми се нагала да им слушам повърхностните и тъпи разговори и да им слушам гнусната чалга ! Не мога повече така .... :x

абе вземи се гръмниии :x кво искаш цял клас да се съобразява с теб щото мразиш чалга. чалгата си е мн яка музика най модерната и най слушаната 8)
чалга рулзз
Смотльо,чалгата е циганска музика.Вие тотално затъпяхте покрай нея.И какво като е "най-модерната" и "най-слушаната"?Това не означава,че трябва да я слушаш и да се правиш на важен пред другите.

Riot
01-10-2009, 10:34
пусни си песничката и релаксирай ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=elVMHKb8A4A

Remember me when you're the one who's silver screened
Remember me when you're the one you always dreamed
Remember me when whenever noses start to bleed
Remember me special needs

супер релакс
направо ти вкарва хероин във вените 8-)

DJEB
01-10-2009, 10:46
ами съжалявам,но според мен и ти ще почнеш да слушаш чалга или ще станеш аутсайдер.Просто се примири,щото нищо не може да направиш.Те са повече,така че просто трябва да свикваш
:shock: :? бе от къв зор ше се примирява с простотията бе ...

взимай си един player с мощни слушалки и тва е и аз така правя или излизам от стаята ;) в никъв случай обаче няма да се примиряваш точно пък с чалгата

elsy
01-10-2009, 11:11
Еми слагаш си слушалки, надуваш си там, квато музика слушаш и да не ти пука

fashion4etyy
01-11-2009, 12:52
Какво да направя като всички от класа ми са чалгари...всяко междучасие се надува няква чалга и 2-3 лигли се кълчат на нея...момчетата им се радват, а аз чалга НЕ ПОНАСЯМ. Всичко живо слуша чалга...не мога вече така ... :( И по цял ден ми се нагала да им слушам повърхностните и тъпи разговори и да им слушам гнусната чалга ! Не мога повече така .... :x

абе вземи се гръмниии :x кво искаш цял клас да се съобразява с теб щото мразиш чалга. чалгата си е мн яка музика най модерната и най слушаната 8)
чалга рулзз
Смотльо,чалгата е циганска музика.Вие тотално затъпяхте покрай нея.И какво като е "най-модерната" и "най-слушаната"?Това не означава,че трябва да я слушаш и да се правиш на важен пред другите.

циганска е за тебе 8)
вие завиждате че наща музика е най слушана щото ваща никога няма да се слуша тук умри от яд :-D :grin: 8)

girl_in_black
01-11-2009, 12:56
И в нашия клас е същата работа, вече не ми прави впечатление.
Вземи си мр3 или се моткай по коридорите.

Euphoriant
01-11-2009, 18:18
Mp3-ka или музика от телефона ;]

lenito_sf
01-12-2009, 16:19
Моят клас пък се пребеват всяко междучасие и аз от чиста сигурност излизам отвън :D но при 24 момчетааа ... от 29 човека... :shock: :D