PDA

View Full Version : Само се дразним един друг



SunFl0w3r
01-07-2009, 18:35
Аз много харесвах едно момче и за жалост още го харесвам.Той се държеше странно и ту ме караше да си мисля че мв харесва ту пък не.Понякога ме зарибяваше,понякога пък не.Накрая си хвана гадже,но аз се ядосах и за да не остана длъжна също си хванах.
Сега откакто и двамата имаме :-D постоянно се дразним един друг.Примери много - скайповете са пълни с разни признания в любов.Той като види че аз слагам и той слага и обратно.Той говори на най-добрата ми фр.за гаджето си защото знае че тя ще ми каже,а пък говоря за моя пред него.Откакто аз имам обаче той постоянно ми проверява ахато за коментари.По скайп обаче не смее да пише.Може би ми е сърдит защото последният път му се сопнах малко.На даскало не ми проронва и дума,обаче само ме зяпа.Още по-тъпото е,че преди ме изпращаше до нас,обаче откакто хвана тая спря.Днес обаче вървеше малко пред мен и се обърна поне 100 пъти,да не говорим че вървепе доста бавно,сигурно се надяваше да го насигна,но аз не можах защото бях с фр които върваха много бавно.
Та...в крайна сметка- аз още го харесвам,луда съм по него постоянно мисля за нас,обаче не му говоря,не му пиша и го дразня...от гордост.Дали пък и той не прави същото само за да ме дразни?Не знам какво да си мисля.

kifla
01-07-2009, 18:38
С това дразнене и инат от страна и на двамата до никъде няма да стигнете.. Или действай без да ти пука или забрави за пича!

TheNewReligion
01-07-2009, 18:42
^ ;-) Да не говорим колко е детинско. Успех. 8-)

NeverTheSame
01-07-2009, 18:46
ами за него не знам,но ти определено трябва да престанеш да го дразниш по този начин..
не мислиш ли за момчето,което използваш,за да постигнеш и аз не знам какво...може би ревност от страна на другото момче.
най-добре му кажи това,което чувстваш,ако ти отвърне добре..
ако ли не обаче,не си му го връщай с цената да нараниш някого.
не си струва просто.


айде успех :-)

raven_92
01-07-2009, 18:47
ами виж са ако толко мноо държиш на него просто му го кажи :) ще ти олекне а и нз нищо не можеш да загубиш :) така може се окаже че и той супер мноо те е харесвал и да си пропуснала хубава връзка заради кой е по по най :smt070 :smt072 тва са детски истории :-D

Kostadin_682
01-07-2009, 19:09
С това дразнене и инат от страна и на двамата до никъде няма да стигнете.. Или действай без да ти пука или забрави за пича!
Съгласен 8)

FucKtheSyStem
01-08-2009, 09:05
Трябва да спрете с детинските истории и да решите с кого искате да бъдете!Поговорете си.Помислете и за гаджетата си,които само използвате.. :?

slun4ice_90
01-08-2009, 09:32
Ей,ще те набия вече да знаеш... :D Казах ти 1000 пъти какво да направиш,мацко,а теб те е страх...С тези глупави ходове само ще се отдалечите един от друг...И двамата ще загубите....Помисли малко..Успех и знаеш,че с каквото мога ще помагам... :-) :-D

dramaqueen
01-08-2009, 11:00
Трябва да спрете с детинските истории и да решите с кого искате да бъдете!Поговорете си.Помислете и за гаджетата си,които само използвате.. :?


+ ;)

Lysit0
01-08-2009, 15:06
Детски истории......
Седнете и поговорете,и така ще си признаете един на друг,че се харесвате....и работата ще ви тръгне.

tan0
01-08-2009, 15:21
С това дразнене и инат от страна и на двамата до никъде няма да стигнете.. Или действай без да ти пука или забрави за пича!
+69

ImmortalForever
01-08-2009, 15:23
Детска радост- чик-чи-рик

pussycat_dolls15
01-08-2009, 15:24
Спрете да се карате!

koalka
01-08-2009, 15:27
Ти хубаво си луда по него и не спираш да мислиш, ама не забравяй, че е супер тъпо и некоректно спрямо гаджето ти...Все пак той не подозира, че имаш силни симпатии към друго момче, гадно е...И не знам как нямаш угризения.
Като толкова искате да сте заедно, бъди честна с него и му признай, а не само да ревнувате и да се дразните, няма смисъл.

myNameIsImmortal
01-08-2009, 15:44
Ти хубаво си луда по него и не спираш да мислиш, ама не забравяй, че е супер тъпо и некоректно спрямо гаджето ти...Все пак той не подозира, че имаш силни симпатии към друго момче, гадно е...И не знам как нямаш угризения.
Като толкова искате да сте заедно, бъди честна с него и му признай, а не само да ревнувате и да се дразните, няма смисъл.
Най-правилния пост според мен. Затова го прочети 2-3 пъти и действай ;)

slim__shadygirl
01-08-2009, 15:51
Класика..Тя го харесва,той нея също.Карат се,сдобряват се,пак се карат и т.н. накрая когато пораснат..са заедно 8-) .....
..просълзих се,не е ли трогателно? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ivakavlad
01-08-2009, 15:54
моят съвет е седнете и поговорете за това на 4 очи и си изяснете нещата това според мен е решението

TooLittelTooLate
01-08-2009, 16:30
Това е леко детска история....не, че понякога и аз не правя така, де 8) :D Ми или земете да се разберете, или просто престани да го дразниш и да се дразниш от неговите глупости.

Rattlesnake
01-08-2009, 16:39
Класика..Тя го харесва,той нея също.Карат се,сдобряват се,пак се карат и т.н. накрая когато пораснат..са заедно 8-) .....
..просълзих се,не е ли трогателно? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:D :D :D :D :D :D При мен положението е 90% същото , и ако се окажеш прав че като пораснем ще сме зедно с това момиче , тряя те черпа нещо :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-D

Re5peC7
01-08-2009, 16:49
Детска радост- чик-чи-рик
8-) +1

sladka__droga
01-08-2009, 16:55
С първото мнение съм напълно съгласна!Престани да се държиш като хлапачка и поговорете или поне се дръжте като приятели пък по-натам ще видим какво ще стане ;).

wow963
01-08-2009, 17:02
По добре се разберете по между си. Иначе с тия дразги до никаде няма да стигнете 8)